Протокол І туру Гран-прі легкоатлетичних змагань «Хто ти, майбутній олімпієць?»

серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.р.н. та 2004 р.н. та молодші

11.04.2017

ОНСЦ «Чернігів», м.Чернігів

Скачати (результати)

Прізвище ім. я спортсменаРік народженняДЮСШРез-т

І туру

ОчкиРез-т

ІІ туру

ОчкиРез-т

ІІІ туру

ОчкиСума очокРез-т у фіналіОчкиЗагальна сума очокПрізвище, І.П. тренера
Біг 60м юнаки 2002-2003 р.р.н.
1Каранда Нікіта

 

25.01.2002

 

ОДЮСШ

 

7,1

Ф–7,2

512Масюк А.М.
2Мишко Ярослав03.04.2002

 

«Україна”

 

7,6

Ф-7,5

338Філіпова В.І.
3Сироватко Максим01.02.2003

 

КДЮСШ-2

 

7,7

Ф-7,7

273Шевчук О.Л.
4Гавриленко Максим12.06.2003

 

КДЮСШ-2

 

7,8

Ф-7,8

245Шевчук О.Л.
5Єрмольченко Єгор2002‘’Україна”

 

7.8

Ф-7,9

245Плотіцини
6Бойко Нікіта17.04.2003ОДЮСШ7,8245Порядіна В.В.
7Мельниченко Олександр2002КДЮСШ-2

 

7,9220Хорт Т.М.
8Мирний Данило09.12.2002«Україна”

 

8,0197Філіпова В.І.
9Грищенко Владислав2002«Україна”

 

8,1175Мельник О.М.
10Зайченко Данило26.11.2003КДЮСШ-1

 

8,2156Антонова В.Г.
11Сова Дмитро2002КДЮСШ-28,3138Хорт Т.М.
12-13Мархай Яків20.07.2003Носівка8,4122Бочок В.А.
12-13Мельник Максим23.11.2002Носівка8,4122Бочок В.А.
14Бистревський Ігор17.01.2003«Атлет»8,4122Вятиорець С.Є., Середа С.С
15Ніколаєнко Кирило26.01.2002«Атлет»8,5107Вятиорець С.Є., Середа С.С
16Ковальов Михайло15.10.2003«Атлет»8,893Шульга О.П.
17-18Попружний Тарас31.08.2002«Атлет»8,958Вятиорець С.Є., Середа С.С
17-18Шумар Іван04.07.2003ОДЮСШ8,958Луценко І.В.
19Коробко Богдан05.05.2002ОДЮСШ8,958Луценко І.В.
20Ткаченко Костянтин2002«Атлет»9,048Шульга О.П.
21-22Музика Микола17.03.2003КДЮСШ-19,140Беркут Н.П.
21-22Биковець Олександр12.11.2002ОДЮСШ9,140Порядіна В.В.
23Полянський Богдан26.10.2002ОДЮСШ9,140Порядіна В.В.
24Прядко Дмитро2003КДЮСШ-29,418Шевчук О.Л.
25Мулач Іван2003«Україна9,512Мельник О.М.
26Яценко Іван21.08.2003«Україна9,67Філіпова В.І.
27Кирик Донат18.11.2003КДЮСШ-19,67Антонова В.Г.
28Чалюк Максим25.11.2003«Атлет»9,81Вятиорець С.Є., Середа С.С
29Молько Максим25.06.2003«Україна10,00Філіпова В.І.
30Куценко Владислав04.02.2003КДЮСШ-110,10Єремейчук Л.П.
31Ващенко Олег09.08.2003КДЮСШ-110,40Беркут Н.П.
32Андрієнко Денис18.12.2002КДЮСШ-1DQБеркут Н.П.
п/кЧернобай Микола2000ОДЮСШ7,0Масюк А.М.
п/кБован Олексій21.08.2001ОДЮСШ7,2Луценко В.В.
Біг 60м юнаки 2004 р.н. та молодші
1Тарасенко Віталій04.12.2004ОДЮСШ8,0

Ф-8,0

197Луценко В.В.
2Касян Богдан01.01.2004Носівка8,5

Ф-8,3

138Бочок В.А.
3Петренко Руслан11.08.2005КДЮСШ-18,7

Ф-8,6

93Беркут Н.П.
4Коваленко Артем28.10.2004«Атлет»8,7

Ф-8,7

80Корецька С.М.
5Сидоренко Олексій16.05.2004КДЮСШ-18,9

Ф-8,8

69Беркут Н.П.
6Барковський Артем25.02.2005«Україна8,8

Ф-9,4

69Плотіцини
7Глушенко Ілля07.01.2004КДЮСШ-18,869Антонова В.Г.
8-9Іцко Дмитро12.05.2004«Україна9,048Філіпова В.І.
8-9Полевик Артем2005«Україна9,048Кривоус Н.В.
10-11Гончар Вадим03.06.2005КДЮСШ-19,140Лисенко К.В.
10-11Позняк Максим2003«Україна9,140Філіпова В.І.
12Царєгородцев Ярослав01.04.2004«Атлет»9,231Корецька С.М.
13Слісаренко Нікіта2006ОДЮСШ9,231Масюк А.М.
14Торія Єгор2004ОДЮСШ9,231Масюк А.М.
15Чумак Вадим13.04.2005«Атлет»9,324Корецька С.М.
16Дяченко Мирослав14.11.2006ЗОШ №189,324Дудко Т.А.
17-18Москаленко Ярослав2007ОДЮСШ9,418Масюк А.М.
17-18Гук Віталій24.03.2005«Атлет»9,418Корецька С.М.
19Шевченко Олексій18.02.2005«Атлет»9,418Корецька С.М.
20Корнієнко Владислав03.09.2005«Атлет»9,67Корецька С.М.
21Барбаш Нікіта07.06.2004КДЮСШ-19,73КДЮСШ-1
22Абакуменко Нікіта01.08.2006«Атлет»9,73Вятиорець С.Є., Середа С.С
23Юркевич Денис21.03.2004Носівка9,73Бочок В.А.
24Дмитрук Андрій16.12.2004«Атлет»9,73Корецька С.М.
25Ролік Дмитро02.07.2004«Атлет»9,81Корецька С.М.
26Силенко Сергій02.07.2004«Атлет»9,90Вятиорець С.Є., Середа С.С
27Летошко Олександр10.03.2008КДЮСШ-19,90Лисенко К.В.
28Дробишев Артем17.03.2008«Україна10,00Філіпова В.І.
29Коломієць Олександр27.08.2005«Атлет»10,00Корецька С.М.
30Давиденко Максим10.09.2004КДЮСШ-110,10КДЮСШ-1
31Іванов Євген15.07.2005«Атлет»10,10Корецька С.М.
32Малишенко Сергій09.06.2008КДЮСШ-110,30Лисенко К.В.
33Буровець Кирило26.11.2006«Україна10,50Філіпова В.І.
34Слиш Нікіта2007«Атлет»10,50Шульга О.П.
35Тищенко Олександр2004«Атлет»10,70Корецька С.М.
36Слиш Дмитро2005«Атлет»10,80Шульга О.П.
37Желдак микита05.04.2008«Україна11,20Філіпова В.І.
38Бреус Максим06.02.2005«Атлет»11,50Корецька С.М.
39Демченко Антон2009«Україна11,70Лагункова Н.М., Кривоус Н.В..
Біг 300м юнаки 2002-2003 р.р.н.
1Каранда Нікіта25.01.2002ОДЮСШ38,2391Масюк А.М.
2Сироватко Максим01.02.2003КДЮСШ-241,6239КДЮСШ-2
3Бистревський Ігор17.01.2003«Атлет»45,3130Вятиорець С.Є., Середа С.С
4Ніколаєнко Кирило26.01.2002«Атлет»46,0115Вятиорець С.Є., Середа С.С
5Музика Микола17.03.2003КДЮСШ-146,7101Беркут Н.П.
6Попружний Тарас31.08.2002«Атлет»47,488Вятиорець С.Є., Середа С.С
7Ткаченко Костянтин2002«Атлет»48,274Шульга О.П.
8Ковальов Михайло15.10.2003«Атлет»50,641Шульга О.П.
9Андрієнко Денис18.12.2002КДЮСШ-151,135Беркут Н.П.
10Прядко Дмитро2003КДЮСШ-254,18КДЮСШ-2
п/кЧернобай Микола07.03.2000ОДЮСШ38,6Масюк А.М.
Біг 300м юнаки 2004 р.н. та молодші
1Тарасенко Віталій04.12.2004ОДЮСШ44,1160Луценко В.В.
2Касян Богдан01.01.2004Носівка47,586Бочок В.А.
3Бабушкін Олександр2005«Україна47,881Кривоус Н.В.
4Сидоренко Олексій16.05.2004КДЮСШ-149,456Беркут Н.П.
5Петренко Руслан11.08.2005КДЮСШ-150,839Беркут Н.П.
6Коваленко Артем28.10.2004«Атлет»50,937Корецька С.М.
7Гук Віталій24.03.2005«Атлет»51,036Корецька С.М.
8Силенко Сергій02.07.2004«Атлет»54,55Вятиорець С.Є., Середа С.С
9Царєгородцев Ярослав01.04.2004«Атлет»54,84Корецька С.М.
10Москаленко Ярослав2007ОДЮСШ56,40Масюк А.М.
11Юркевич Денис21.03.2004Носівка57,60Бочок В.А.
12Ролік Дмитро02.07.2004«Атлет»1,04,80Корецька С.М.
13Демченко Антон2009«Україна1,06,70Лагункова Н.М., Кривоус Н.В..
14Слиш Нікіта2007«Атлет»1,07,90Шульга О.П.
15Слиш Дмитро2005«Атлет»1,08,90Шульга О.П.
Біг 600м юнаки 2002-2003 р.р.н.
1Мельник Максим23.11.2002Носівка1,44,0186Бочок В.А.
2Мархай Яків20.07.2003Носівка1,44,7177Бочок В.А.
3Мишко Ярослав03.04.2002«Україна1,45,0174Філіпова В.І.
4Ніколаєв Владислав2003КДЮСШ-11,45,2172Антонова В.Г.
5Музика Микола17.03.2003КДЮСШ-11,48,2140Беркут Н.П.
6Бутенко Олег27.02.2003КДЮСШ-12,02,042Антонова В.Г.
7Чалюк Максим25.11.2003«Атлет»2,12,34Вятиорець С.Є., Середа С.С
Біг 600м юнаки 2004 р.н. та молодші
1Капаров Микола19.05.2004КДЮСШ-12,13,03Беркут Н.П.
2Корнієнко Владислав03.09.2005«Атлет»2,25,60Корецька С.М.
Стибки у довжину з розбігу юнаки 2002-2003 р.р.н.
1Єрмольченко Єгор17.11.2002«Україна5,22227Плотіцини
2Мирний Данило09.12.2002«Україна5,13209Філіпова В.І.
3Сироватко Максим01.02.2003КДЮСШ-25,00185Шевчук О.Л.
4Грищенко Владислав2002«Україна4,94176Мельник О.М.
5Мишко Ярослав03.04.2002«Україна4,93172Філіпова В.І.
6Сова Дмитро2002КДЮСШ-24,83154Хорт Т.М.
7Гавриленко Максим12.06.2003КДЮСШ-24,83154Шевчук О.Л.
8Музика Микола17.03.2003КДЮСШ-14,4087Беркут Н.П.
9Попружний Тарас31.08.2002«Атлет»4,3580Вятиорець С.Є., Середа С.С
10Ніколаєнко Кирило26.01.2002«Атлет»4,3377Вятиорець С.Є., Середа С.С
11Шумар Іван04.07.2003ОДЮСШ4,2769Луценко І.В.
12Коробко Богдан05.05.2002ОДЮСШ4,2668Луценко І.В.
13Зайченко Богдан26.11.2003КДЮСШ-14,1554Антонова В.Г.
14Биковець Олександр12.11.2002ОДЮСШ3,8824Порядіна В.В.
15Куценко Ярослав04.02.2003КДЮСШ-13,7512Єремейчук Л.П.
16Мулач Іван2003«Україна3,480Мельник О.М.
17Яценко Іван21.08.2003«Україна3,470Філіпова В.І.
18Кирик Донат18.11.2003КДЮСШ-13,360Антонова В.Г.
20Кущан Павло29.06.2003КДЮСШ-1ххЄремейчук Л.П.
п/кКосовський Денис20.11.2001КДЮСШ-14,52Беркут Н.П.
п/кПаляниця Олександр1998ОДЮСШххМасюк А.М.
Стрибки у довжину з розбігу юнаки 2004 р.н. та молодші
1Касян Богдан01.01.2004Носівка4,3886Бочок В.А.
2Бабушкін Олександр2005«Україна4,3479Кривоус Н.В.
3Петренко Руслан11.08.2005КДЮСШ-14,2465Беркут Н.П.
4Чумак Вадим13.04.2005«Атлет»3,9228Корецька С.М.
5Глушенок Ілля07.01.04КДЮСШ-13,8017Антонова В.Г.
6Гончар Вадим03.06.2005КДЮСШ-13,7714Лисенко К.В.
7Царєгородцев Ярослав01.04.2004«Атлет»3,7210Корецька С.М.
8Іцко Дмитро12.05.2004«Україна3,665Філіпова В.І.
9Дяченко Мирослав14.11.2006ЗОШ №183,621Дудко Т.А.
10Іванов Євген2004«Атлет»3,550Корецька С.М.
11-12Масоновець Максим2004«Україна3,530Філіпова В.І.
11-12Дмитрук Андрій16.12.2004«Атлет»3,530Корецька С.М.
13Шкурський Андрій2004«Україна3,500Кривоус Н.В.
14Ролік Дмитро02.07.2004«Атлет»3,490Корецька С.М.
15Торія Єгор2004ОДЮСШ3,460Масюк А.М.
16Гудков Кирило04.04.2004КДЮСШ-13,460Єремейчук Л.П.
17Сядуро Микола31.08.2005КДЮСШ-13,450Лисенко К.В.
18Комаров Микола19.05.2004КДЮСШ-13,450Беркут Н.П.
19Коваленко Артем28.10.2004«Атлет»3,430Корецька С.М.
20Барковський Артем25.02.2005«Україна3,380Плотіцини
21Казанін Матвій10.05.2007КДЮСШ-13,340Беркут Н.П.
22Корнієнко Владислав03.09.2005«Атлет»3,340Корецька С.М.
23Слісаренко Микита2006ОДЮСШ3,290Масюк А.М.
24Гайдай Антон21.07.2007КДЮСШ-13,280Красильник Т.С.
25Коливан Микита22.07.2007КДЮСШ-13,260Красильник Т.С.
26Рак Денис15.11.2005КДЮСШ-13,250Красильник Т.С.
27Буренок Павло29.07.2005«Атлет»3,240Корецька С.М.
28Примаченко Іван11.09.2006КДЮСШ-13,140Красильник Т.С.
29Галушка Богдан06.03.2006КДЮСШ-13,110Антонова В.Г.
30Барбаш Нікіта07.06.2004КДЮСШ-13,060Антонова В.Г.
31-32Давиденко Максим10.09.2004КДЮСШ-13,050Антонова В.Г.
31-32Буровець Кирило26.11.2006«Україна3,050Філіпова В.І.
33Москаленко Ярослав2007ОДЮСШ3,040Масюк А.М.
34Гук Віталій24.03.2005«Атлет»3,030Корецька С.М.
35Дубатовк Дмитро2006КДЮСШ-13,020Красильник Т.С.
36Лашко Назар19.02.2007КДЮСШ-13,020Красильник Т.С.
37Долішний Максим31.07.2005КДЮСШ-13,020Антонова В.Г.
38Малишенко Сергій09.05.2008КДЮСШ-12,960Лисенко К.В.
39Летошко Олександр10.03.2008КДЮСШ-12,940Лисенко К.В.
40Силенко Сергій02.07.2004«Атлет»2,860Вятиорець С.Є., Середа С.С
41Пікуль Дмитро03.12.2005КДЮСШ-12,860Антонова В.Г.
42Абакуменко Микита01.08.2006«Атлет»2,860Вятиорець С.Є., Середа С.С
43Коломієць Олександр27.08.2005«Атлет»2,810Корецька С.М.
44Бреус Максим06.02.2005«Атлет»2,800Корецька С.М.
45Шевченко Олексій18.02.2005«Атлет»2,780Корецька С.М.
46Желдак Микита05.04.2008«Україна2,780Філіпова В.І.
47Пономаренко Денис16.02.2008«Атлет»2,750Філіпова В.І.
48Долішний Іван19.06.2007КДЮСШ-12,720Антонова В.Г.
49Стороженко Тихон05.05.2006КДЮСШ-12,690Антонова В.Г.
50Тищенко Олександр2007«Атлет»2,670Корецька С.М.
51Пінчук Нікіта2007КДЮСШ-22,580Хорт Т.М.
52Тригуб Максим29.06.2008КДЮСШ-12,430Лисенко К.В.
Вовковницький Дмитро02.12.2006КДЮСШ-1ххКрасильник Т.С.
Радовський Роман10.05.2007КДЮСШ-1ххКрасильник Т.С.
Корж Нікіта19.08.2007КДЮСШ-1ххЛисенко К.В.
Дробишев Артем17.03.2008«УкраїнаххФіліпова В.І.
Біг 60м дівчата 2002-2003 р.р.н.
1Буряк Лілія11.03.2003«Атлет»8,2

Ф-8,1

473Шульга О.П.
2Мітькіна Вероніка26.09.2002«Україна8,7

Ф-8,6

335Плотіцини
3Онісиле Катерина17.03.2002«Україна8,8

Ф-8,7

312Плотіцини
4Лемеш Анастасія11.11.2002«Україна8,8

Ф-8,8

291Плотіцини
5Дворніченко Яна2003«Атлет»8,8

Ф-8,8

291Шульга О.П.
6Рябчун Анастасія15.08.2003Корюківка8,8

Ф-9,0

291Лисік Р.Г.
7Ларченко Аліна24.11.2002«Атлет»9,0

Ф-9,1

252Вятиорець С.Є., Середа С.С
8Бондар Ангеліна14.07.2003КДЮСШ-19,0

Ф-9,1

252Беркут Н.П.
9Авраменко Анна10.09.2003ОДЮСШ9,1252Синявська Ю.Г.
10Маслак Анастасія2003«Україна9,2218Плотіцини
11Філон Марія21.09.2002ОДЮСШ9,3202Синявська Ю.Г.
12Грось Єва30.07.2003Корюківка9,3202Лисік Р.Г.
13Крупка Анна20.09.2003«Атлет»9,4188Шульга О.П.
14Грищенко Карина29.03.2003ОДЮСШ9,4188Синявська Ю.Г.
15Ніжинець Анна02.01.2003КДЮСШ-19,5174Беркут Н.П.
16Ковбаса Катерина09.05.2002КДЮСШ-29,6161Шевчук О.Л.
17Бузіян Анастасія14.03.2003Корюківка9,7148Лисік Р.Г.
18Кругол Анна21.11.2003«Україна9,8137Філіпова В.І.
19Прочухан Юлія25.04.2002«Україна9,8137Плотіцини
20Замашкіна Карина21.03.2003КДЮСШ-19,8137Беркут Н.П.
21Ващенко Дарина03.07.2003КДЮСШ-19,8137Беркут Н.П.
22Сіманова Анжеліка17.02.2002«Атлет»9,8137Вятиорець С.Є., Середа С.С
23Стось Валерія01.12.2003«Атлет»9,9126Корецька С.М.
24Сушкова Анастасія08.07.2002ОДЮСШ10,0115Синявська Ю.Г.
25Давиденко Світлана14.03.2003КДЮСШ-110,1106Антонова В.Г.
26Вовкогон Діана06.06.2002КДЮСШ-110,388Єремейчук Л.П.
27Тарусова Карина«Україна10,479Філіпова В.І.
28Дяченко Олександра12.07.2007КДЮСШ-110,664Антонова В.Г.
29Полив’яна Аня06.09.2002«Україна10,8Плотіцини
п/кСтецькова Тетяна09.03.2000КДЮСШ-18,3Красильник Т.С.
п/кКартак Валерія10.01.2001«Атлет»8,9Шульга О.П.
п/кЛебідь Дар’я12.02.2001«Україна9,7Філіпова В.І.
п/кСавеко Аліна06.11.2001КДЮСШ-110,8Антонова В.Г.
Біг 60 м дівчата 2004 р.н. та молодші
1Красільник Віолета02.05.2005КДЮСШ-18,8

Ф-8,8

291Красильник Т.С.
2Копитько Анастасія21.03.2004«Атлет»9,1

Ф-8,9

271Вятиорець С.Є., Середа С.С
3Тонконог Діана09.10.2004Носівка9,0

Ф-9,0

252Бочок В.А.
4Красножон Софія13.10.2004«Атлет»9,3

Ф-9,2

252Вятиорець С.Є., Середа С.С
5Примаченко Анастасія04.02.2004КДЮСШ-19,1

Ф-9,2

235Красильник Т.С.
6Бишек Ксенія04.02.2005КДЮСШ-19,6

Ф-9,6

161Антонова В.Г.
7Тарасенко Марія11.04.2004Носівка9,5

Ф-9,7

174Бочок В.А.
8Величко Марія11.03.2004«Україна9,2

Ф-9,7

218Філіпова В.І.
9Каракостантинова Вероніка26.07.2006КДЮСШ-19,6161Шевчук О.Л.
10Шаміна Вікторія12.01.2004Корюківка9,6161Лисік Р.Г.
11Лебедь Олена2005«Україна9,6161Кривоус Н.В.
12Писанка Дар’я04.02.2004«Україна9,6161Філіпова В.І.
13Жембас Лілія28.06.2004Носівка9,7148Бочок В.А.
14Соловйова Дар’я21.11.2004«Атлет»9,7148Шульга О.П.
15Коршек Анастасія11.04.2005КДЮСШ-19,7148Шевчук О.Л.
16Бендик Богдан2004КДЮСШ-19,7148Шевчук О.Л.
17Нечипоренко Даша08.03.2005«Україна9,7148Плотіцини
18Борисенко Софія28.12.2000«Україна9,7148Філіпова В.І.
19Медведєва Діана11.04.2006КДЮСШ-19,8137Шевчук О.Л.
20Мироненко Карина2004«Атлет»9,8137Шульга О.П.
21Протченко Даша25.11.2004КДЮСШ-19,9126Лисенко К.В.
22Лисенко Тетяна26.02.2004КДЮСШ-110,0115Єремейчук Л.П.
23Бобир Марія27.07.2004КДЮСШ-110,0115Єремейчук Л.П.
24Кірієнко Анастасія01.09.2004«Україна10,0115Філіпова В.І.
25Кожем’яко Світлана2004«Україна10,1106Кривоус Н.В.
26Жданова Валерія26.08.2005КДЮСШ-110,1106Красильник Т.С.
27Дудко Наталія09.01.2008ЗОШ №1810,296Дудко Т.А.
28Мельник Ірина19.07.2004КДЮСШ-110,388Єремейчук Л.П.
29Андреєва Вікторія06.02.2004КДЮСШ-110,479Єремейчук Л.П.
30Мозгова Ангеліна10.02.2006«Атлет»10,479Корецька С.М.
31Пожилова Вікторія2004КДЮСШ-210,479Шевчук О.Л.
32Коваленко Юлія2006«Україна10,479Лагункова Н.М.
33Тищенко Карина22.09.2005«Атлет»10,572Корецька С.М.
34Ілляш Аліна19.09.2006Носівка10,572Бочок В.А.
35Самсонова Анна2007КДЮСШ-210,572Хорт Т.М.
36Мироненко Карина07.07.2004«Атлет»10,664Шульга О.П.
37Буровець Тетяна25.01.2006«Україна10,664Філіпова В.І.
38Жембас Олександра21.03.2006Носівка10,757Бочок В.А.
39Радіонова Віктоорія13.06.2005«Атлет»10,757Корецька С.М.
40Єременко Марія26.02.2006ЗОШ №1810,757Дудко Т.А.
41Миткевич Ксенія28.07.2007ЗОШ №1810,851Дудко Т.А.
42Пригаро Вікторія06.09.2005«Атлет»10,851Корецька С.М.
43Нестеренко Анна2009«Україна10,945Кривоус Н.В.
44Фесюн Лілія13.11.2005«Атлет»10,945Корецька С.М.
45Крищенко Ольга24.07.2004КДЮСШ-110,945Єремейчук Л.П.
46Середа Софія22.11.2007«Атлет»11,039Вятиорець С.Є., Середа С.С
47Ковеза Дар’я03.02.2007«Атлет»11,228Корецька С.М.
48Недобой Юлія18.05.2007«Україна11,324Філіпова В.І.
49Седневець Вікторія21.12.2004«Атлет»11,324Корецька С.М.
50Бойко Софія13.08.2008«Україна11,419Філіпова В.І.
51Карпенок Поліна23.08.2005«Атлет»11,419Корецька С.М.
52Петрачова Катерина28.06.2008КДЮСШ-111,515Лисенко К.В.
53Обабко Людмила18.02.2006«Атлет»11,515Вятиорець С.Є., Середа С.С
54Мостоша Анастасія13.07.2004КДЮСШ-111,611Єремейчук Л.П.
55Алефіренко Єлизавета2008КДЮСШ-211,611Хорт Т.М.
56Комаровська Валерія27.12.2004«Атлет»11,611Корецька С.М.
57Поклад Вероніка09.07.2006«Атлет»11,78Корецька С.М.
58Неізвєстна Анастасія09.07.2004КДЮСШ-111,85Єремейчук Л.П.
59Патук Варвара23.03.2008КДЮСШ-112,10Антонова В.Г.
60Миткевич Ксенія28.07.2007ЗОШ №1812,10Дудко Т.А.
61Біла Дар’я19.06.2007ЗОШ №1812,60Дудко Т.А.
62Никифоренко Альона13.05.2004КорюківкаDNFСахута А.О.
Біг 300м дівчата 2002-2003 р.н.
1Онісиле Катерина17.03.2002«Україна50,5234Плотіцини
2Ларченко Аліна24.11.2002«Атлет»51,4214Вятиорець С.Є., Середа С.С
3Грищенко Карина29.03.2003ОДЮСШ52,3195Синявська Ю.Г.
4Крупка Анна29.09.2003«Атлет»53,0181Шульга О.П.
5Лемеш Анастасія11.11.2002«Україна54,1160Плотіцини
6Ковбаса Катерина09.05.2002КДЮСШ-255,1144Шевчук О.Л.
7Філон Марія21.09.2002ОДЮСШ55,8132Синявська Ю.Г.
8Замашкіна Карина21.03.2003КДЮСШ-157,1113Беркут Н.П.
9Сіманова Анжеліка17.02.2002«Атлет»57,8104Вятиорець С.Є., Середа С.С
10Сушкова Анастасія08.07.2002ОДЮСШ58,595Синявська Ю.Г.
Біг 300м дівчата 2004 р.н. та молодші
1Тонконог Діана09.10.2004Носівка49,5259Бочок В.А.
2Красножон Софія13.10.2004«Атлет»52,0201Вятиорець С.Є., Середа С.С
3Лебедь Олена2005«Україна52,4193Кривоус Н.В.
4Тарасенко Марія11.04.2004Носівка54,2159Бочок В.А.
5Мироненко Карина07.07.2004«Атлет»54,9147Шульга О.П.
6Караконстантинова Вероніка26.07.2006КДЮСШ-255,4139Шевчук О.Л.
7Жембас Лілія28.06.2004Носівка55,4139Бочок В.А.
8Коршек Анастасія11.04.2005КДЮСШ-256,3125Шевчук О.Л.
9Медведєва Діана11.04.2006КДЮСШ-256,9116Шевчук О.Л.
10Мозгова Ангеліна10.02.2006«Атлет»57,2112Корецька С.М.
11Коваленко Юлія2006«Україна57,8104Лагункова Н.М.
12Дудко Наталія09.01.2008ЗОШ №1859,089Дудко Т.А.
13Бендик Богдана2004КДЮСШ-259,089Шевчук О.Л.
14Ілляш Аліна19.09.2006Носівка59,287Бочок В.А.
15Обабко Людмила18.02.2006Носівка1,02,850Бочок В.А.
16Пожилова Валерія2004КДЮСШ-21,02,949Шевчук О.Л.
17Середа Софія22.11.2007«Атлет»1,09,348Вятиорець С.Є., Середа С.С
18Ковеза Дар’я2007«Атлет»1,10,30Корецька С.М.
Біг 600м дівчата 2002-2003 р.н.
1Дворніченко Яна20.07.2006«Атлет»1,51,5362Шульга О.П.
2Авраменко Анна10.09.2003ОДЮСШ2,02,4235Синявська Ю.Г.
3Чугай Єлизавета31.10.2003«Атлет»2,03,7222Шульга О.П.
4Вінниченко Анастасія06.01.2002КДЮСШ-12,03,9221Антонова В.Г.
5Рябчун Анастасія15.08.2003Корюківка2,06,2200Лисік Ю.Г.
Біг 600м дівчата 2004 р.н. та молодші
1Копитько Анастасія21.03.2004«Атлет»1,50,8372Вятиорець С.Є., Середа С.С
2Лугіна Вікторія2005«Україна1,58,4276Лагункова Н.М.
3Ткаченко Анна2007«Україна2,02,9230Кривоус Н.В.
4Никифоренко Альона13.05.2004Корюківка2,12,5152Сахута А.О.
5Дмитренко Аліна2006«Україна2,17,1123Кривоус Н.В.
6Соловйова Дар’я21.11.2004«Атлет»2,21,1100Шульга О.П.
7Дзюба Марія

 

03.07.2005КДЮСШ-12,29,363Антонова В.Г.
Стрибки у довжину з розбігу дівчата 2002-2003 р.р.н.
Буряк Лілія11.03.2003«Атлет»5,03396Шульга О.П.
Рябчун Анастасія15.08.2003Корюківка4,51255Лисік Р.Г.
Бондар Ангеліна14.07.2003КДЮСШ-14,25195Беркут Н.П.
Грось Єва30.07.2003Корюківка4,08159Лисік Р.Г.
Онісиле Катерина2002«Україна3,92128Плотіцини
Філон Марія21.09.2002ОДЮСШ3,84113Синявська Ю.Г.
Авраменко Анна10.09.2003ОДЮСШ3,7598Синявська Ю.Г.
Ніжинець Анна02.01.2003КДЮСШ-13,6479Беркут Н.П.
Бузіян Анастасія14.03.2003Корюківка3,6378Лисік Р.Г.
Кругол Анна21.11.2003«Україна3,5971Філіпова В.І.
Грищенко Карина29.03.2003ОДЮСШ3,3943Синявська Ю.Г.
Сушкова Анастасія08.07.2002ОДЮСШ3,3132Синявська Ю.Г.
Прочухан Юлія25.04.2002«Україна3,2525Плотіцини
Стось Валерія01.12.2003«Атлет»3,1010Корецька С.М.
Замашкіна Карина21.03.2003КДЮСШ-12,900Беркут Н.П.
Маслак Анастасія2003«УкраїнаххПлотіцини

 

Головний суддя змагань                                                                Н.В.Кривоус

Секретар                                                                                          Н.М.Лагункова

 

Один комментарий

  1. маркела сасипатович :

    Есть ошибки в очках: см. бег 60м дев. 2002-03 г.р.– 7,8,9 места и 2004г.–3,4,5 места.

Leave a Comment