17-18 травня в Чернігові на оновленому стадіоні ім.Ю.О.Гагаріна, пройшов відкритий командний чемпіонат області з легкої атлетики.
Вперше, за довгі роки на обласних змаганнях виступали легкоатлети з інших регіонів, які показали високі результати – рекордні для нашого стадіону (якщо хтось біг швидше, хто знає, напишіть, будь ласка).
Переможці наших змагань (не з Чернігівської області)
Сергій Смелик з Луганську, 200 метрів пробіг за 20,4с (Чемпіон Всесвітньої Універсіади, Призер Чемпіонату Європи, переможець етапу Діамантової ліги).
Яна Качур з Києва на 200 м показала результат 23,4 з
Тетяна Петлюк з Києва перемогла на 800 метрів з результатом 2,07,4 с. (Призерка Чемпіонату світу і Чемпіонату Європи на 800 метрів)

 

Усі результати (скачати)

Командні результати

МісцеКомандиОчки
І група
1Чернігів444
2Н-Сіверський363
3Прилуки244
4Ніжин90
ІІ група
1Менський р-н384
2Бахмацький р-н208
3Сновський р-н160
4Ніжинський р-н98
5Козелецький р-н45
ІІІ група
1Носівський р-н199
2Коропський р-н168

ОСОБИСТІ РЕЗУЛЬТАТИ

110м з/б   юнаки  
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Савин МаксимКозелецький р-н МОН ДЮСШ13.05.200018,3ІІІ-юн0Шарак О.В.
2Буряк ЄвгенПрилуки МОН ДЮСШ09.06.200018,9ІІІ-юн0Ракетський А.І.
100м  чоловіки
1Костюченко СергійМенський р-н МОН ДЮСШ00.00.199011,0 Ф-10,8КМС24Терпицька І.Л.
2Кравець МаксимЧернігів “С” ОШВСМ08.04.198411,5 Ф- 10,9І21Луценко В.В.
3Пономарчук ЮрійЧернігів, “С” ОШВСМ00.00.199711,8 Ф-11,8ІІІ18Філіпови
4Рибецький ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”24.10.199612,0 Ф-11,9ІІІ15Овчаренко І.М.
5Пушкаренко МиколаМенський р-н МОН ДЮСШ21.05.198912,0 Ф-12,0ІІІ13Пушкаренко М.Г.
6Батуренко ІгорЧернігів “У” КДЮСШ03.11.199711,9 Ф-12,1ІІІОсКузьомко Л.М., Рябов В.В.
7Муляр ДмитроЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.01.199811,9 Ф-12,2ІІІОсЛюбенко А.А.
8Крищенко МаксимЧернігів “У” КДЮСШ00.00.199612,2 Ф-12,4І-юнОсРябов В.В.
9Приліпко ОлександрПрилуки МОН ДЮСШ20.07.199812,2І-юн0Салівон Р.П., Демешко С.В.
10Ніколайчик КонстянтинМенський р-н МОН ДЮСШ20.09.199112,2І-юн0Терпицька І.Л.
11Гришин ДмитроЧернігів – ЧНПУ22.08.199312,5І-юнОсКузьомко Л.М.
12Грицай ВладиславЧернігів – ЧНПУ00.00.199812,6ІІ-юнОсКузьомко Л.М.
13Салівон СергійЧернігів “С” ОКДЮСШ18.04.199713,1ІІ-юнОсЛуценко В.В.
Сартанія ДмитроЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”10.11.1998DNSОсКорецька С.М
Смелик СергійЛуганськ19.04.1987DNSОсБудко С.А.
Коптель ВадимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”16.06.1998DNSОсОвчаренко І.М.
100м  юнаки          
1Жидок ДенисКоропський р-н, К, ДЮСШ30.05.199911,3 Ф-11,2ІІ24Лучко В.Л.
2Савін МаксимКозелецький р-н МОН ДЮСШ13.05.200011,6 Ф-11,6ІІІ21Шарак О.В.
3Чернобай МиколаЧернігів “С” ОК ДЮСШ07.03.200011,9 Ф-11,7ІІІ18Масюк А.М.
4Крючков АртемКоропський р-н, К, ДЮСШ05.10.200111,9 Ф-11,8ІІІ15Лучко В.Л.
5Андрієць ОлександрНіжинський р-н, К, ДЮСШ07.10.199912,0 Ф-12,0ІІІ13Сахно В. К.
6Маслюк ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”13.06.200011,7 Ф-12,2ІІІ11Овчаренко І.М.
7Йилдирим ДенизЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.02.199912,0 Ф-12,3ІІІ9Корецька С.М
8Землинський БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”18.10.200012,1 Ф-12,3І-юн7Шульга О.П.
9Калітвінов МаксимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”24.05.200112,1І-юн5Шульга О.П.
10Горенок ДмитроЩорський р-н МОН ДЮСШ24.11.200012,1І-юн4Кухаренко О.В. , Івлєв В.Ю.
11Мажуга АртурЧернігів, МОН КДЮСШ -204.05.200012,3І-юнОсШевчук О.Л.
12Чередниченко ОлександрКоропський р-н, К, ДЮСШ26.05.200112,3І-юн3Лучко В.Л.
13Олешко ПавлоНосівський р-н, МОН, ДЮСШ12.07.200212,4І-юн2Шиша Н.О.
14Пугач РусланЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”26.03.200112,4І-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
15Вишненко ВадимНіжинський р-н, К, ДЮСШ05.11.199912,6ІІ-юн0Сахно В. К.
16Шамрук ОлександрМенський р-н МОН ДЮСШ07.09.200112,7ІІ-юнОсПушкаренко М.Г.
17Колодій ДмитроЩорський р-н МОН ДЮСШ20.04.200112,9ІІ-юн0Лахадінов Є.О.
18Барбаш ВолодимирЧернігів, МОН КДЮСШ -221.08.200012,9ІІ-юнОсШевчук О.Л.
19Слиш ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.0.200013,0ІІ-юнОсШульга О.П.
20Нагорний ЯрославЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”20.10.200013,3ІІІ-юнОсКорецька С.М
21Кузін ІгорЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”16.02.200113,4ІІІ-юнОсКорецька С.М
22Михайлов АртемНіжинський р-н, К, ДЮСШ21.06.200214,9б/р0Сахно В. К.
Гнатюк КирилоЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”11.06.2001DNSОсКорецька С.М
Сидоренко ДмитроЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.10.2000DNSОсКорецька С.М
Прохоренко ВолодимирКозелецький р-н МОН ДЮСШ02.12.2000DNS0Сергієнко В.А.
Нагорний ЯрославЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”20.10.2000DNSОсКорецька С.М
Чернєв КонстянтинЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”09.07.2000DNSОсШульга О.П.
Маруженко БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”25.01.2001DNSОсКорецька С.М
Вовк ДанилоЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”16.05.2001DNSОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
200м чоловіки          
1Смелик СергійЛуганськ19.04.198720,4КМСОсБудко С.А.
2Подолянко СергійКиїв06.09.199322,0КМСОсФедорець В.А.
3Поліщук СпартакКиїв11.09.199422,3ІОсФедорець В.А.
4Єрмоленко АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”23.12.199122,9ІІ24Сердюк В.І. Дубоносов В.І.
5Дворников АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.01.199523,3ІІ21Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
6Рибецький ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”24.10.199625,0ІІІ18Овчаренко І.М.
7Городиський ВікторЧернігів, С, КДЮСШ- 210.08.199525.1ІІІОсФіліпови
8Суклітов ІванЧернігів “У” КДЮСШ23.08.199525,3ІІІОсРябов В.В.Лагункова Н.М.
9Пономарчук ЮрійЧернігів, С, КДЮСШ- 200.00.199725,7І-юнОсФіліпови
10Пушкаренко МиколаМенський р-н МОН ДЮСШ21.05.198925,8І-юн0Пушкаренко М.Г.
11Гришин ДмитроЧернігів – ЧНПУ22.08.199325,8І-юнОсКузьомко Л.М.
12Грицай ВладиславЧернігів – ЧНПУ00.00.199826,0І-юнОсКузьомко Л.М.
Николайчик КостянтинМенський р-н МОН ДЮСШ20.09.1991DNS0Терпицька І.Л.
Сартанія ДмитроЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”10.11.1998DNSОсКорецька С.М
Коптель ВадимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”16.06.1998DNSОсОвчаренко І.М.
200м юнаки
1Жидок ДенисКоропський р-н, К, ДЮСШ30.05.199923,4ІІ24Лучко В.Л.
2Вовк ДанилоЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”16.05.200123,9ІІІ21Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
3Чернобай МиколаЧернігів “С” ОК ДЮСШ07.03.200024,0ІІІ18Масюк А.М.
4Крючков АртемКоропський р-н, К, ДЮСШ05.10.200124,1ІІІ15Лучко В.Л.
5Крюков ДенисЧернігів “У” КДЮСШ00.00.199924,5ІІІ13Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.
6Маслюк ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”13.06.200025,1ІІІОсОвчаренко І.М.
7Каранда НікітаЧернігів,МОН, КДЮСШ-225.01.200225,3ІІІ11Хорт Т.М.
8Чернев КостянтинЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”09.07.200025,5ІІІОсШульга О.П.
9Йилдирим ДенизЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.02.199925,5ІІІ9Корецька С.М
10Мажуга АртурЧернігів, МОН КДЮСШ -204.05.200025,7І-юнОсШевчук О.Л.
11Чередниченко ОлександрКоропський р-н, К, ДЮСШ26.05.200125,7І-юн7Лучко В.Л.
12Пугач РусланЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”26.03.200125,8І-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
13Шамрук ОлександрМенський р-н МОН ДЮСШ07.09.200125,8І-юн5Пушкаренко М.Г.
14Шамрук МаксимМенський р-н МОН ДЮСШ10.08.199925,9І-юнОсПушкаренко М.Г.
15Слиш ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.0.200027,3ІІ-юнОсШульга О.П.
16Барбаш ВолодимирЧернігів, МОН КДЮСШ -221.08.200027,4ІІ-юнОсШевчук О.Л.
17Кузін ІгорЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”16.02.200128,8б/рОсКорецька С.М
Калітвінов МаксимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”24.05.2001DNSШульга О.П.
Нагорний ЯрославЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”20.10.2000DNSКорецька С.М
Сидоренко ДмитроЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.10.2000DNSКорецька С.М
400м з/б юнаки    
1Слісаренко МаксимЧернігів “С” ОКДЮСШ10.04.20001.03.5ІІІ24Масюк А.М.
400м чоловіки
1Єрмоленко АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”23.12.199151,4ІІ24Сердюк В.І. Дубоносов В.І.
2Дворников АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.01.199552,2ІІ21Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
3Дяченко РоманНіжинський р-н, К, ДЮСШ23.11.198953,3ІІ18Сахно В. К.
4Корогод ДмитроЧернігів, С, КДЮСШ- 230.07.199653,4ІІОсФіліпови
5Батуренко ІгорЧернігів “У” КДЮСШ03.11.199754,8ІІІОсКузьомко Л.М., Рябов В.В.
6Морачевський ВасильЧернігів “У” КДЮСШ12.06.199455,0ІІІОсРябов В.В.
7Черевач АнтонПрилуки МОН ДЮСШ21.06.199856,1І-юн0Салівон Р.П., Демешко С.В.
8Городиський ВікторЧернігів, С, КДЮСШ- 210.08.199556,1І-юнОсФіліпови
9Музика МаксимЧернігів “У” КДЮСШ12.06.199556,3І-юнОсРябов В.В.
10Пісня СергійЧернігів “С” ОКДЮСШ16.12.199756,5І-юнОсЛуценко В.В.
11Бережной ОлександрНіжинський р-н, К, ДЮСШ20.09.19981.04,4б/р0Сахно В. К.
Якименко ВіталійПрилуки “С” КДЮСШ08.10.1985DNFМарченко М.С.
Коптель ВадимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”16.06.1998DNSОвчаренко І.М.
400м юнаки
1Галушка МаксимЧернігів,МОН, КДЮСШ-226.06.199954,9ІІІ24Хорт Т.М.
2Нікітенко ВладиславКоропський р-н, К, ДЮСШ31.01.200056.9І-юн21Лучко В.Л.
3Лисиця ДмитроН-Сіверський МОН ДЮСШ25.10.200057,6І-юн18Клименко В.В.
4Каранда НікітаЧернігів,МОН, КДЮСШ-225.01.200257.7І-юн15Хорт Т.М.
5Шамрук ОлександрМенський р-н МОН ДЮСШ07.09.200157,9І-юн13Пушкаренко М.Г.
6Колодій ДмитроЩорський р-н МОН ДЮСШ20.04.20011.02,0ІІІ-юн0Лахадінов Є.О.
7Андрієць ОлександрНіжинський р-н, К, ДЮСШ07.10.19991.06,8б/р0Сахно В. К.
8Михайлов АртемНіжинський р-н, К, ДЮСШ28.06.20021.17.6б/р0Сахно В. К.
800м чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Корогод ДмитроЧернігів, С, КДЮСШ- 230.07.19961.58,1ІОсФіліпови
2Козачок ВасильЧернігів, С, КДЮСШ- 200.00.19962.06,8ІІ24Філіпови
3Батуренко ІгорЧернігів “У” КДЮСШ03.11.19972.08,9ІІОсКузьомко Л.М., Рябов В.В.
4Романенко ОлександрНіжинський р-н, К, ДЮСШ26.09.19842.11.0ІІІ21Сахно В. К.
5Пісня СергійЧернігів “С” ОКДЮСШ16.12.19972.14,0ІІІОсЛуценко В.В.
6Хрущ ДмитроЧернігів “У” КДЮСШ26.08.19972,17,2ІІІОсРябов В.В.
800м юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Хохленко НазарН-Сіверський МОН ДЮСШ04.02.20012.07,5ІІ24Клименко В.В.
2Галушка МаксимЧернігів,МОН, КДЮСШ-226.06.19992.09,3ІІ21Хорт Т.М.
3Нікітенко ВладиславКоропський р-н, К, ДЮСШ31.01.20002.10,9ІІІ18Лучко В.Л.
4Лисиця ДмитроН-Сіверський МОН ДЮСШ25.10.20002.13.4ІІІ15Клименко В.В.
5Землинський БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”09.07.2000DNSОсШульга О.П.
1500м
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Секера ДмитроЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”- Н-Сів.10.01.19944.17,6ІІ24Овчаренко І.М.Клименко В.В.
2Козачок ВасильЧернігів, С, КДЮСШ- 200.00.19964.22,0ІІ21Філіпови
3Кривопуск ЮрійЧернігів “С” ОКДЮСШ28.09.19954.30,1ІІІ18Луценко В.В.
4Романенко ОлександрНіжинський р-н, К, ДЮСШ26.09.19844.32,3ІІІ15Сахно В. К.
5Деркач ВладиславЧернігів-ЧНПУ30.10.19954.40,5ІІІОсЗоц М.М.
6Філоненко ВячеславНіжинський р-н, К, ДЮСШ12.06.19974.40,8ІІІ13Сахно В. К.
7Чудівський СергійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”21.06.19974.43,3ІІІОсОвчаренко І.М.
8Зоц СергійЧернігів-ЧНПУ00.00.19964.44.3ІІІОсЗоц М.М.
9Сахно ВолодимирНіжинський р-н, К, ДЮСШ29.07.19704.45,7ІІІ11Тараско О.І.
10Селезень АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”16.04.19985.04,3І-юнОсЛюбенко А.А.
1500м
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Рева ЄвгенійН-Сіверський МОН ДЮСШ23.04.20004.30.6ІІІ24Клименко В.В.
2Хохленко НазарН-Сіверський МОН ДЮСШ04.02.20014.33,8ІІІ21Клименко В.В.
3Слісаренко МаксимЧернігів “С” ОКДЮСШ10.04.20004.46,4ІІІ18Масюк А.М.
4Похмурко ВалерійПрилуки МОН ДЮСШ21.06.19985.01.2І-юн15Салівон Р.П., Демешко С.В.
5Кулініч ЯрославПрилуки МОН ДЮСШ26.02.20005.12.4ІІ-юн13Салівон Р.П., Демешко С.В.
3000м
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Секера ДмитроЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”- Н-Сів.10.01.19949.48,2ІІІ24Овчаренко І.М.Клименко В.В.
2Рептюх ІгорЧернігів-ЧНПУ18.06.19949.49,2ІІІОсСторожок В.П.
3Деркач ВладиславЧернігів-ЧНПУ30.10.199510.00,0ІІІОсЗоц М.М.
4Сараб ЄвгенійЧернігів18.09.199910.08,7ІІІОссамостійно
5Зоц СергійЧернігів-ЧНПУ00.00.199610.09,7ІІІОсЗоц М.М.
Чудівський СергійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”21.06.1997DNSОвчаренко І.М.
3000м
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Рева ЄвгенійН-Сіверський МОН ДЮСШ23.04.20009.52,5ІІІ24Клименко В.В.
2Устинов ДмитроЧернігів “У” КДЮСШ02.12.200113.49,2б/рОсМельник О.М.
2000м
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Суінов РустамКозелецький р-н МОН ДЮСШ21.10.19997.30,0І-юн24Шарак О.В.
2Аніщенко ДенисЩорський р-н МОН ДЮСШ09.06.20017.52,5ІІ-юн21Лахадінов Є.О.
3000м
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Клочко АртемНіжинський р-н, К, ДЮСШ12.12.199510.56.0ІІІ24Сахно В.К.
2Яременко ВолодимирЧернігів, С, КДЮСШ- 200.00.199411.44.6І-юнОсФіліпови
3Лиходід ДмитроНіжинський р-н, К, ДЮСШ20.11.199811.46.3І-юн0Сахно В.К.
Стрибки у довжину чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Єгорченко ДенисЧернігів, С, КДЮСШ- 213.01.19916,07ІІІОсФіліпови
2Рибецький ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”24.10.19965,48І-юнОсОвчаренко І.М.
3Пономарчук ЮрійЧернігів, С, КДЮСШ- 200.00.19975,26ІІ-юнОсФіліпови
4Городиський ВікторЧернігів, С, КДЮСШ- 210.08.19955,14ІІ-юнОсФіліпови
5Дейнеко ЮрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.19965,06ІІ-юнОсБуланов О.М.
Стрибки у довжину юнаки 2000 – 01 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Мордашко ЯрославМенський р-н МОН ДЮСШ19.08.19996,24ІІІ24Терпицька І.Л.
2Джиба ВладиславЧернігів, С, КДЮСШ- 209.02.10015,23ІІ-юн21Філіпови
3Кириленкко ІванЧернігів, С, КДЮСШ- 228.02,20005,16ІІ-юн18Філіпови
4Кудлай ЯрославЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”05.08.20014,87ІІ-юнОсБуланов О.М.
5Кузін ІгорЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”16.02.20014,80ІІ-юнОсКорецька С.М
6Йилдирим ДенизЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.02.19994,70ІІІ-юнОсКорецька С.М
7Сердюк ОлегЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”27.01.20024,69ІІІ-юнОсБуланов О.М.
8Грищенко ВладиславЧернігів “У” КДЮСШ18.09.20024,58ІІІ-юнОсМельник О.М.
9Євтушенко ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”07.09.20014,15ІІІ-юнОсБуланов О.М.
10Манець ДмитроЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.20013,59б/рОсБуланов О.М.
Ковалевський КирилоНіжин, МОН, ДЮСШ04.09.1999DNSКремез О.М. Кремез М.П.
Лавський ВладиславМенський р-н “К” ДЮСШ16.03.2000DNSТаратухіна Н.П.
Легкий ПетроМенський р-н “К” ДЮСШ12.07.2001DNSТаратухіна Н.П.
 Нагорний ЯрославЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”20.10.2000DNSКорецька С.М
Сидоренко ДмитроЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.10.2000DNSКорецька С.М
Маруженко БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”25.01.2001DNSКорецька С.М
Гнатюк КирилоЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”11.06.2001DNSКорецька С.М
Потрійний  чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Кравченко АнтонПрилуки МОН ДЮСШ11.04.199811,84І-юн0Салівон Р.П., Демешко С.В.
2Пономарчук ЮрійЧернігів, С, КДЮСШ- 200.00.199711,34ІІ-юнОсФіліпови
Якименко ВіталійПрилуки “С” КДЮСШ08.10.1985DNSМарченко М.С.
Потрійний юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Ковалевський КирилоНіжин, МОН, ДЮСШ04.09.199913,44ІІ24Кремез О.М. Кремез М.П.
2Івахненко ЄвгенПрилуки МОН ДЮСШ18.06.199912,10І-юн21Ракетський А.І.
3Мордашко ЯрославМенський р-н МОН ДЮСШ19.08.199911,90І-юн18Терпицька І.Л.
4Легкий ПетроМенський р-н “К” ДЮСШ12.07.200111,12ІІ-юн15Таратухіна Н.П.
5Буряк ЄвгенПрилуки МОН ДЮСШ00.00.200010,65ІІІ-юнОсРакетський А.І.
Стрибки у висоту чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Легкий УстинМенський р-н “К” ДЮСШ20.01.2004155І-юн0Таратухіна Н.П.
Стрибки у висоту юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Лавський ВладиславМенський р-н “К” ДЮСШ16.03.2000200І24Таратухіна Н.П.
2Рутта ОлегМенський р-н “К” ДЮСШ02.02.2003135ІІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
3Коврига СергійМенський р-н “К” ДЮСШ20.01.2004135ІІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
4Бродський ЯнМенський р-н “К” ДЮСШ00.00.2005125б/рОсТаратухіна Н.П.
Штовхання ядра (7,260кг) чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Ракуненко ДенисЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”28.07.199711,62ІІ24Середа О.А.
2 Вірич ЮрійЧернігів, Інваспорт02.02.200311,26ІІОсСереда О.А.
3Шурхал ЮрійЧернігів,К, ДЮСШ20.05.199710,79ІІІ21Порядіна В.В.
4Попов РоманЧернігів “У” КДЮСШ02.11.19999.95ІІІОсКондратенко П.Б.
5Кузьменко РоманЧернігів “У” КДЮСШ19.02.19959,92ІІІОсКондратенко П.Б.
6Шевелило ЮрійЧернігів “У” КДЮСШ12.08.199779,78ІІІОсКондратенко П.Б.
7Васюк АндрійЧернігів “У” КДЮСШ05.09.19979,51ІІІОсКондратенко П.Б.
8Єфіменко РоманЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”24.10.19988,35б/рОсПорядіна В.В.
Баранов ВладиславЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”00.00.1998DNSОвчаренко І.М.
Шило СергійЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”29.09.1994DNSСереда О.А.
Штовхання ядра (5кг) юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Кравченко ДмитроНіжин, МОН, ДЮСШ04.02.199914,14ІІ24Кремез О.М. Кремез М.П.
2Харковник АртемМенський р-н “К” ДЮСШ09.03.200210,41ІІ-юн21Таратухіна Н.П.
3Городненко ОлегБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ24.10.199910,07ІІ-юн18Небощицький Г.О.
4Парфенюк СергійСновський р-н, МОН, ДЮСШ00.00.20019,48ІІІ-юн0Карпенко О.М.
5Гейко БогданНосівський р-н, МОН, ДЮСШ28.04.20009,47ІІІ-юн0Тертишник М І
6Олексієнко ВладиславНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.12.20026,88б/р0Тертишник М І
Допірчук ЯрославЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”29.09.1994DNSСереда О.А.
Метання диску чоловіки (2кг)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Ракуненко ДенисЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”28.07.199742,54ІІ24Середа О.А.
2Шурхал ЮрійЧернігів,К, ДЮСШ20.05.199733,38ІІІ21Порядіна В.В.
Сивенко ЄвгенійЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”04.04.1993DNSСереда О.А.
Бородуха ЮрійЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”10.04.1997DNSСереда О.А.
Алексєєв ВладиславЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”02.12.1995DNSСереда О.А.
Вірич ЮрійЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”22.05.1997DNSСереда О.А.
Метання диску (1,5кг) юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Кравченко ДмитроНіжин, МОН, ДЮСШ04.02.199935,22ІІІ24Кремез О.М. Кремез М.П.
2Гейко БогданНосівський р-н, МОН, ДЮСШ28.04.200027,64ІІІ-юн21Тертишник М І
3Харковник АртемМенський р-н “К” ДЮСШ09.03.200227,09ІІІ-юн18Таратухіна Н.П.
4Данилко СергійНосівський р-н, МОН, ДЮСШ29.12.200124,06б/р0Шиша Н.О.
5Криворучко МиколаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”22.05.200223,15б/рОсСереда О.А.
6Олексієнко ВладиславНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.12.200220,30б/р0Тертишник М І
7Парфенюк СергійСновський р-н, МОН, ДЮСШ00.00.200120,23б/р0Карпенко О.М.
8Донець ІгорЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”23.08.200320,09б/рОсСереда О.А.
Журба ВадимЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”23.08.2003DNSСереда О.А.
Метання спису (800 г) чол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Кисіль ІванБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ19.01.199854,90ІІ24Небощицький Г.О.
2Левченко МаксимБобровицький р-н13.11.199253,70ІІ21Жадько А.А.
3Глушко РоманНосівський р-н, МОН, ДЮСШ01.09.199849,30ІІІ18Тертишник М І
4Прокопенко АндрійБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ13.11.199449,00ІІІ15Небощицький Г.О.
5Кошиль ДмитроЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”19.06.199842,30ІІІОсПорядіна В.В.
6Сизоненко ОлександрЧернігів “У” КДЮСШ07.01.199740,71ІІІОсКондратенко П.Б.
7Ніколайчук ОлександрЧернігів “К” ДЮСШ15.05.199240,00ІІІОсПорядіна В.В.
Метання спису (700г) юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Городненко ОлегБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ24.10.199945,20ІІІ24Небощицький Г.О.
2Ладоха ВадимЧернігів “К” ДЮСШ19.09.200420,70ІІІ-юнОсПорядіна В.В.
Естафета 4х100м чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Костюченко МиколаМенський р-н “К” ДЮСШ45,9ІІІ48Таратухіна Н.П.
Миколайчик КостянтинТерпицька І.Л.
Мордашко Ярослав
Пушкаренко Микола
2Маслюк ДенисЧернігів-146,2ІІІ42Вятіорець С.Є. Середа С.С
Вовк ДанилоШульга О.П
Дворников Андрій
Землинський Богдан
3Гришин ДмитроЧернігів-247,9І-юнОсКузьомко Л.М.
Батуренко Ігор
Грицай Владислав
Крищенко Максим
4Івахненко ЄвгенПрилуки МОН ДЮСШ49,1І-юн0Мачульний Є.В
Буряк ЄвгенРакетський А.І.
Кравченко Антон
Черевач Антон
5Філоненко ВячеславНіжинський р-н, “К “, ДЮСШ52,6ІІ-юн0Сахно В.К,
Лиходід Дмитро
Романенко Олександр
Клочко Артем
Естафета 4х400м юнаки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Каранда НікітаЧернігів-13.42,9ІІІ48Хорт Т.М.
Галушка МаксимМасюк А.М.
Чернобай Микола
Слісаренко Максим
2Рева ЄвгенійН-Сіверський МОН ДЮСШ4.26,7б/р0Клименко В.В.,Бренз А.М.
Хохленко Назар
Гаркавий Кирил
Лисиця Дмитро
Мордашко ЯрославМенський р-н “К” ДЮСШDNSТерпицька І.Л.
Костюченко Микола
Пушкаренко Микола
Ніколайчик Костянтин
Естафета 4х400м чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Дворников АндрійЧернігів-13.39.2ІІІ48Вятіорець С.Є. Середа С.С
Вовк ДанилоОвчаренко І.М.
Коптель Вадим
Секера Дмитро
2Городиський ВікторЧернігів-23.39,5ІІІОсФіліпови
Козачок Василь
Єгорченко Денис
Корогод Дмитро
100м жінки          
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Дрозд СвітланаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”09.12.199614.8І-юнОсОвчаренко І.М.
Ярмоленко ІринаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”11.02.1997DNSСереда О.А
100м дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Прядко КрістінаМенський р-н, МОН, ДЮСШ18.03.200013.3 Ф-13.1ІІ24Пушкаренко М.Г
2Хахно КатеринаПрилуки, МОН, ДЮСШ07.12.199913,3 Ф-13,4ІІІ21Мачульний Є.В
3Капленко НадіяНіжин, МОН, ДЮСШ05.10.200113.4 Ф-13.4ІІІ18Кремез О.М., Кремез О.П
4Доценко ВалеріяПрилуки МОН ДЮСШ29.12.199913.4 Ф-13.5ІІІ15Салівон Р.П., Демешко С.В.
5Пустовгар ВалеріяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.01.199913.6 Ф-13.6ІІІ13Папіна О.П
6Лесюта НаталіяМенський р-н, МОН, ДЮСШ02.04.200014.1 Ф-13.8ІІІОсПушкаренко М.Г
7Семко ДаринаЩорський р-н МОН ДЮСШ27.09.200213.9 Ф-14.1ІІІ11Лахадінов Є.О.
8Чумак ОлександраЩорський р-н МОН ДЮСШ02.06.200314.2І-юн9Медведьова Н.М.
9Жигалова МаринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”12.03.200014.4І-юнОсКорецька С.М
10Коробко КатеринаЧернігів МОН КДЮСШ-224.03.200214.4І-юнОсШевчук О.Л.
11Грабовська АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ20.06.200214.8І-юн7Папіна О.П.
12Солодка ІринаЧернігів МОН КДЮСШ-127.10.200015,0ІІ-юнОсАнтонова В.Г.
13Тимченко ДаринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”06.04.200215,1ІІ-юнОсКорецька С.М
14Полонець КатеринаНіжинський р-н, “К “, ДЮСШ00.00.199915,1ІІ-юн5Сахно В.К.
15Чкона НаталіяМенський р-н, МОН, ДЮСШ27.10.200015,2ІІ-юнОсПушкаренко М.Г
16Корицька АнастасіяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”03.05.200015,3ІІ-юнОсКорецька С.М
17Пиркова БогданаНіжинський р-н, “К “, ДЮСШ19.05.199915,6ІІ-юн4Сахно В.К.
18Хропата ДаринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”12.04.200015,6ІІ-юнОсКорецька С.М
19Розбіцька МаринаПрилуки МОН ДЮСШ01.12.199913,4 Ф-DQІІІ0Бобровська О.А.
Суспіна АнастасіяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”17.07.2001DNSВятіорець С.Є. Середа С.С
Прокопенко ВалеріяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”26.05.2000DNSВятіорець С.Є. Середа С.С
Шевченко КатеринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”17.07.2001DNSВятіорець С.Є. Середа С.С
Кучинська ВалеріяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”13.03.2001DNSКорецька С.М
200м жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Качур ЯнаКиїв13.01.199723,4КМСОсФедорець В.А.
2Шульга ЄвгеніяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”13.09.199424,7КМСОсВятіорець С.Є. Середа С.С
3Закатова ЯрославаЧернігів, С, КДЮСШ- 230.07.199425,0КМСОсФіліпови
4Дрозд СвітланаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”09.12.199632,0ІІ-юнОсОвчаренко І.М
200м дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Ручко ХристинаЧернігів,”У”, КДЮСШ15.05.199927,3ІІ24Кривоус Н.В
2Прядко КрістінаМенський р-н, МОН, ДЮСШ18.03.200027,4ІІ21Пушкаренко М.Г
3Сіренко КаринаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ06.02.200128,3ІІІ18Папіна О.П.
4Пустовгар ВалеріяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.01.199928,4ІІІ15Папіна О.П
5Арасланова ВіталінаМенський р-н, МОН, ДЮСШ25.09.200229,8І-юнОсПушкаренко М.Г
6Жигалова МаринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”12.03.200029,9І-юн13Корецька С.М
7Лесюта НаталіяМенський р-н, МОН, ДЮСШ02.04.200030,0І-юнОсПушкаренко М.Г
8Коробко КатеринаЧернігів МОН КДЮСШ-224.03.200230,2І-юнОсШевчук О.Л.
9Грабовська АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ20.06.200231,5ІІ-юн11Папіна О.П.
10Тимченко ДаринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”06.04.200232,4ІІІ-юнОсКорецька С.М
11Корецька АнастасіяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”00.00.200033,1ІІІ-юнОсКорецька С.М
12Краслянська АннаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”18.10.1999DNSОвчаренко І.М
400м дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Юхно ІринаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ12.07.19991.04,0ІІІ24Папіна О.П
2Шаветя КатеринаН-Сіверський МОН ДЮСШ07.11.20021.05,3ІІІ21Бренз.А.М
3Редько ІваннаКоропський р-н, К, ДЮСШ21.05.19991.05,4ІІІ18Лучко В.Л.
4Басанець ВеронікаПрилуки МОН ДЮСШ03.02.20001.06,5ІІІ15Салівон Р.П., Демешко С.В.
5Шарило ТетянаЧернігів МОН КДЮСШ-119.02.20001.06,5ІІІ13Антонова В.Г.
6Сіренко КаринаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ06.02.20011.06.7ІІІ11Папіна О.П
7Купрієнко ДаринаН-Сіверський МОН ДЮСШ02.04.20041.09.5І-юн9Бренз.А.М
8Прокопенко ВалеріяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”26.05.20001.11,4І-юнОсВятіорець С.Є. Середа С.С
9Шеверова ВеронікаСновський р-н, МОН, ДЮСШ00.00.20011.12,8І-юн7Карпенко О.М.
10Семко ДаринаСновський р-н, МОН, ДЮСШ27.09.20021.12,9І-юн5Лахадінов Є.О.
11Жигалова МаринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”12.03.20001.13,1ІІ-юнОсКорецька С.М
12Самофал АльонаНіжинський р-н, “К “, ДЮСШ00.00.20001.14,6ІІ-юн4Сахно В.К.
13Полонець КатеринаНіжинський р-н, “К “, ДЮСШ00.00.19991.16,2ІІ-юн3Сахно В.К.
14Чкона НаталіяМенський р-н, МОН, ДЮСШ27.10.20001.16,7ІІ-юнОсПушкаренко М.Г
15Самофал ЛарисаНіжинський р-н, “К “, ДЮСШ18.12.20011.25,8б/р0Сахно В.К.
Пиркова БогданаНіжинський р-н, “К “, ДЮСШ19.05.1999DNSСахно В.К.
Краслянська АннаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”18.10.1999DNSОвчаренко І.М
800м жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Петлюк ТетянаКиїв22.02.19822.07,4КМСОсФадєєв О.Є.
2Жигун ЯнаЧернігів “У” КДЮСШ25.02.19982.20,0І24Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
800м дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Юхно ІринаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ12.07.19992.32,4ІІІ24Папіна О.П
2Шаветя КатеринаН-Сіверський МОН ДЮСШ07.11.20022.36,7ІІІ21Бренз А.М
3Савченко ВалеріяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”27.08.20002.38,0ІІІ18Середа О.А.
4Редько ІваннаКоропський р-н, К, ДЮСШ21.05.19992.40,7ІІІ15Лучко В.Л.
5Гетьман НаталіяН-Сіверський МОН ДЮСШ02.01.19992.44,4ІІІ13Горбач К.В.
6Клименко ТетянаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”00.00.20003.16,6ІІ-юнОсОвчаренко І.М
7Хропата ДаринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”12.04.20003.27,2ІІІ-юнОсКорецька С.М
Щербин АнастасіяНіжин, МОН, ДЮСШ15.05.2000DNSКремез О.М., Кремез О.П
1500м жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Солодка КатеринаНіжинський р-н, “К “, ДЮСШ16.06.19955.36,7ІІІ24Сахно В.К.
2Кубрак АллаНіжинський р-н, “К “, ДЮСШ14.04.19986.28,5ІІ-юн0Сахно В.К.
1500м дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Гуленок НінаН-Сіверський МОН ДЮСШ07.09.20015.37,3ІІІ24Бренз.А.М
2Скудная АннаН-Сіверський МОН ДЮСШ17.08.20005.38,1ІІІ21Бренз А.М.
3Гетьман НаталіяН-Сіверський МОН ДЮСШ02.01.19995.42,7ІІІ18Клименко В.В.
4Кольяк ДаринаН-Сіверський МОН ДЮСШ07.10.20005.49,7І-юн15Клименко В.В.
5Суспіна АнастасіяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”17.07.20016.23,4ІІ-юн13Вятіорець С.Є. Середа С.С
6Іонанова АнастасіяНіжинський р-н, “К “, ДЮСШ07.04,20006.36,6ІІІ-юн0Сахно В.К.
3000м дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Гуленок НінаН-Сіверський МОН ДЮСШ07.09.200112.44,7І-юн24Бренз.А.М
2Кольяк ДаринаН-Сіверський МОН ДЮСШ07.10.200012.53,0І-юн21Клименко В.В.
1500м з/п
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Білоконь АлінаСновський р-н, МОН, ДЮСШ05.01,19996.17,124Івлєв В.Ю.
2Науменко ЯнаСновський р-н, МОН, ДЮСШ17.04.20006.51,121Лахадінов Є.О.
Потрійний дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Почек ЮліяПрилуки МОН ДЮСШ10.07.199911,01ІІІ24Бобровська О.А.
2Постоногова АннаПрилуки МОН ДЮСШ07.08.200110,99ІІІ21Мачульний Є.В.
3Чернікова АлінаПрилуки МОН ДЮСШ25.07.200110,86ІІІ18Бобровська О.А.
4Погоріла АлінаПрилуки МОН ДЮСШ10.02.200110.59ІІІ15Бобровська О.А.
Самойленко МаріяПрилуки, МОН, ДЮСШ09.01.1999ХХХ0Салівон Р.П.,Демешко С.В
Стрибки у довжину дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Комко ІннаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”19.05.20004,50І-юн24Буланов О.М
2Арасланова ВікалінаМенський р-н МОН ДЮСШ25.09.20024,23І-юнОсПушкаренко М.Г.
3Волницька ДаринаБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ19.02.20014,12ІІ-юн21Небощицький Г.О.
4Корицька АнастасіяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”03.05.20003,42б/рОсКорецька С.М
5Тимченко ДаринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”06.04.20023,39б/рОсКорецька С.М
Кучинська ВалеріяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”13.03.2001DNSОсКорецька С.М
Штовхання ядра(4кг) жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Плющ ЮліяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”19.11.19988,84ІІІ24Порядіна В.В.
2Ярмоленко ІринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”11.02.19977,07І-юнОсСереда О.А.
3Тарабутіна АннаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”00.00.19846,95ІІ-юнОсОвчаренко І.М.
3Ушенко ОленаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”00.00.19885,96б/рОсОвчаренко І.М.
Штовхання ядра(3кг) дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Полоз ОленаМенський р-н “К” ДЮСШ12.03.199912,75ІІ24Таратухіна Н.П.
2Наумчик АльонаМенський р-н “К” ДЮСШ01.10.199912,72ІІ21Таратухіна Н.П.
3Максименко НаталіяМенський р-н “К” ДЮСШ18.04.200010,73ІІІ18Таратухіна Н.П.
4Осадча ДаринаМенський р-н “К” ДЮСШ00.00.200110,17ІІІ15Таратухіна Н.П.
5Седая МаріяН-Сіверський МОН КДЮСШ22.07.20009,86ІІІ13Клименко В.В
6Терещенко НаталіяСновський р-н МОН ДЮСШ06.09.20019,86ІІІ11Карпенко О.М
7Калашнікова АльонаЩорський р-н МОН ДЮСШ18.02.20018,17І-юн9Карпенко О.М
8Мосьпан ДаринаБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ31.07.20027,87ІІ-юн7Небощицький Г.О.
9Винник ВікторіяБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ28.11.20016,61ІІІ-юн0Небощицький Г.О.
10Шевченко КатеринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”17.07.20016,13ІІІ-юнОсВятіорець С.Є. Середа С.С
Новоградська Дар’яНіжин, МОН, ДЮСШ28.03.2000DNSКремез О.М. Кремез М.П.
Метання диску жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Небощицька ВікторіяБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ10.01.199627,50І-юн0Небощицький Г.О.
2Плющ ЮліяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”19.11.199826,24І-юнОсПорядіна В.В.
3Ярмоленко ІринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”11.02.199717,85б/рОсСереда О.А.
Метання диску дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Полоз ОленаМенський р-н “К” ДЮСШ12.03.199936,86ІІ24Таратухіна Н.П.
2Наумчик АльонаМенський р-н “К” ДЮСШ01.10.199932,59ІІІ21Таратухіна Н.П.
3Максименко НаталіяМенський р-н “К” ДЮСШ18.04.200027,50І-юн18Таратухіна Н.П.
4Карацюба ЯнаБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ25.10.200024,95ІІ-юн15Небощицький Г.О.
5Терещенко НаталіяЩорський р-н, МОН, ДЮСШ06.09.200122,68ІІ-юн13Карпенко О.М.
6Осадча ДаринаМенський р-н “К” ДЮСШ00.00.200118,33ІІІ-юн0Таратухіна Н.П.
7Калашнікова АльонаЩорський р-н, МОН, ДЮСШ18.02.200115,96б/р0Карпенко О.М.
Метання спису(600г) жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Небощицька ВікторіяБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ10.01.199639,20І24Небощицький Г.О.
2Скрипка ЄвгеніяЧернігів,”К”, ДЮСШ30.01.199728,45ІІІ21Порядіна В.В.
3Петрик ІринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”13.06.199722,80І-юн18Порядіна В.В.
Метання спису(500г) дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Седая МаріяН-Сіверський МОН КДЮСШ22.07.200033,60ІІ24Клименко В.В
2Волницька ДаринаБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ19.02.200130,65ІІІ21Небощицький Г.О.
3Мосьпан ДаринаБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ31.07.200227,00ІІІ18Небощицький Г.О.
4Карацюба ЯнаБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ25.10.200026,50ІІІ15Небощицький Г.О.
5Муцька КаринаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”04.05.200225,60І-юн13Порядіна В,В
6Солдатова АнастасіяН-Сіверський МОН ДЮСШ01.11.200223,00І-юн11Клименко В.В
Винник ВікторіяБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ28.11.2001ххх0Небощицький Г.О.
Естафета 4х100м дівчата
1Басанець ВеронікаПрилуки, МОН, ДЮСШ54,8ІІІ48Салівон Р.П.,Демешко С.В
Даценко Валерія
Розбіцька Марія
Хахно Катерина
2Сіренко КаринаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ56,4І-юн42Папіна О.П.
Пустовгар Валерія
Грабовська Анастасія
Юхно Ірина
3Прядко КрістінаМенський р-н “К” ДЮСШ56,7І-юн36Таратухіна Н.П.
Дорошенко Поліна
Лесюта Наталія
Араслана Віталіна
4Шеверова ВікторіяСновський р-н, МОН, ДЮСШ58,4І-юн30Медвєдьова Н.М.
Білоконь АлінаІвлєв В.Ю.
Чумак ОлександраКарпенко О.М.
Семко Дар”я
5Прокопенко ВалеріяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”58,6І-юн28Вятіорець С.Є. Середа С.С
Савченко ВалеріяШульга О.П.
Суспіна АнастасіяОвчаренко І.М.
Дрозд СвітланаКорецька С.М.
Мосьпан ДаринаБахмацький р-н,МОН.ДЮСШDNFНебощицький Г.О.
Винник Вікторія
Волницька Дарина
Карацюба Яна
Естафета 4х400м дівчата
1Купрієнко ДаринаН-Сіверський МОН КДЮСШ4,40,6І-юн48Клименко В.В
Скудная Анна
Гетьман Наталія
Шабетя Катерина
2Прокопенко ВалеріяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”4.56.7ІІ-юн42Вятіорець С.Є. Середа С.С
Савченко ВалеріяШульга О.П.
Жигунова Марина
Суспіна Анастасія
Головний суддя змагань                                            (Рябов В.В.)
Головний секретар змагань                                      (Антонова В.Г.)
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment