Командний чемпіонат міста з легкої атлетики

серед чоловіків та жінок 1998 р.н і старших,

юнаків і дівчат 1999 р.н. та молодших

05-06 травня 2016 року,

ОНСЦ «Чернігів»

 

 

Командні результати:

  1. КПНЗ ДЮСШ “Атлет” 460 очок
  2. КДЮСШ-2 “Спартак” 304 очки
  3. КДЮСШ “Україна” 293 очок
  4. ОКДЮСШ “Спартак” 133 очки
  5. ОДЮСШ “Колос” 129 очок
  6. КДЮСШ №1 МОН 115 очок
  7. КДЮСШ-2 МОН 88 очок
  8. Інваспорт 21 очко

 

Особисті результати:

№ з\пПрізвище, ім. я спортсменаДата народженняФСТДЮСШРезультатРозрядОчкиПрізвище, І.П. тренера
Біг 100м, жінки
1Шульга Євгенія13.09.1994У«Атлет»Ф-11.7 (11.9)

 

КМС74Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2Максименко Катерина22.11.1998УКДЮСШФ-12.5 (12.7)I21Кривоус Н.В.
3Дерій Ольга29.09.1994СОКДЮСШФ-13.8 (13.6)III18Луценко В.В.
Єрмоленко Ірина1997У«Атлет»14.7І юнСереда О.А.
Дрозд Світлана09.12.1996У«Атлет»15.0ІІ юнОвчаренко І.М.
Біг 100м, жінки       
1Ручко Христина15.05.1999УКДЮСШФ-13.0 (13.5)ІІ24Кривоус Н.В.
2Буряк Лілія11.03.2003У«Атлет»Ф-13.5 (14.0)ІІІ21Шульга О.П.
3Маркова Анна12.10.2002УКДЮСШФ-13.6 (13.7)ІІІ18Кривоус Н.В.
4Басанько Елеонора24.12.2001УКДЮСШФ-13.9 (14.0)ІІІ15Плотіцини
5Прокопенко Валерія26.05.2000У«Атлет»Ф-13.9 (14.0)ІІІ13Вятіорець С.Є., Середа С.С.
6Коробко Катя24.03.2002МОНКДЮСШ-2Ф-14.0 (14.0)ІІІ11Шевчук О.Л.
7Жигалова Марина12.03.2000У«Атлет»Ф-14.3 (14.2)І юн9Корецька С.М.
8Мітькіна Вероніка2002УКДЮСШФ-14.5 (14.3)І юн7Плотіцини
9Дворніченко Яна20.07.2003У«Атлет»14.3І юн5Шульга О.П.
10Дорошенко Анна07.08.2000У«Атлет»14.5   І юн3Овчаренко І.М.
11Шкурко Юлія2000УКДЮСШ14.5І юн2Лагункова Н.М.
12Бикус Карина2000УКДЮСШ14.7І юн1Лагункова Н.М.
13Картак Валерія10.01.2001У«Атлет»14.7І юнШульга О.П.
14Кондратенко Анастасія19.05.2003МОНКДЮСШ №114.8І юнАнтонова В.Г.
15Ребенок Катерина08.05.2002УКДЮСШ15.1ІІ юнМельник О.М.
16Хропата Дарина12.04.2000У«Атлет»15.1ІІ юнКорецька С.М.
17Рой Марія2001У«Атлет»15.4ІІ юнШульга О.П.
18Тарасенко Карина05.08.2003МОНКДЮСШ №115.5ІІ юнАнтонова В.Г.
19Ніженець Анна02.01.2003МОНКДЮСШ №115.6ІІ юнАнтонова В.Г.
20Звонок Анастасія УКДЮСШ15.6ІІ юнЛагункова Н.М.
21Краснюк Крістіна10.04.2002У«Атлет»15.7ІІІ юнШульга О.П.
22Ковбаса Катя09.05.2002МОНКДЮСШ-215.8ІІІ юнШевчук О.Л.
Біг 100м чоловіки       
1Кравець Максим08.04.1984СОКДЮСШФ-11.1 (11.2)ІОс.Луценко В.В.
2Дворников Андрій06.01.1995У«Атлет»Ф-11.3 (11.4)ІІ24Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3Коптель Вадим16.06.1998У«Атлет»Ф-11.5 (11.7)ІІ21Овчаренко І.М.
4Пономарчук Юрій23.01.1997СКДЮСШ-2Ф-11.8 (11.9)ІІІ18Філіпови
5Батуренко Ігор03.11.1997УКДЮСШФ-11.9 (12.1)ІІІ15Кузьомко Л.М., Рябов В.В.
6Грицай Владислав1997 ЧНПУФ-12.1 (12.5)І юнОс.Кузьомко Л.М.
7Коваль Денис 1998СОКДЮСШ12.5ІІ юн13Масюк А.М.
Сила Ярослав 19.05.1997У«Атлет»Ф-DNS (11.5)ІІВятіорець С.Є., Середа С.С.
Василенко Сергій18.07.1996У«Атлет»Ф-DNS (11.9)ІІІОвчаренко І.М.
100м, юнаки       
1Маслюк Денис13.06.2000У«Атлет»Ф-11.7 (11.7)ІІІ24Овчаренко І.М.
2Землинський Богдан 18.10.2000У«Атлет»Ф-12.0 (12.0)ІІІ21Шульга О.П.
3Йилдирим Деніз06.02.1999У«Атлет»Ф-12.1 (12.2)І юн18Корецька С.М.
4Чернев Костянтин09.07.2000У«Атлет»Ф-12.1 (12.2)І юн15Шульга О.П.
5Кучеренко Богдан23.07.2001СОКДЮСШФ-12.2 (12.2)І юн13Луценко В.В.
6Дмитрик Юрій05.12.1999МОНКДЮСШ-2Ф-12.2 (12.3)І юн11Шевчук О.Л.
7Кондратьєв Андрій13.09.1999УКДЮСШФ-12.5 (12.5)І юн9Плотіцини
8Слиш Олександр12.10.2000У«Атлет»Ф-13.0 (12.7)ІІ юн7Шульга О.П.
9Пугач Руслан26.01.2001У«Атлет»12.8ІІ юн5Вятіорець С.Є., Середа С.С.
10Сироватко Максим01.02.2003МОНКДЮСШ-212.9ІІ юн3Шевчук О.Л.
11Барбаш Володимир21.08.2000МОНКДЮСШ-213.0ІІ юн2Шевчук О.Л.
12Кузін Ігор16.02.2001У«Атлет»13.2ІІІ юн1Корецька С.М.
13Осаревич Вячеслав18.05.2001У«Атлет»13.2ІІІ юнВятіорець С.Є., Середа С.С.
14Руденко Микита03.05.2001СОКДЮСШ13.3ІІІ юнЛуценко І.В.
15Неділя Назар08.07.2000УКДЮСШ13.4ІІІ юнЛагункова Н.М.
16Грищенко Владислав18.09.2002УКДЮСШ13.5ІІІ юнМельник О.М.
17Устинов Дмитро02.12.2001УКДЮСШ13.7ІІІ юнМельник О.М.
18Гавриленко Максим12.06.2003МОНКДЮСШ-213.8ІІІ юнШевчук О.Л.
19Ходяков Ярослав01.01.2001У«Атлет»14.0ІІІ юнШульга О.П.
20Андрієнко Денис18.12.2002МОНКДЮСШ №114.5б/рБеркут Н.П.
21Музика Микола17.03.2003МОНКДЮСШ №114.8б/рБеркут Н.П.
22Ніколаєв Владислав07.08.2003МОНКДЮСШ №114.8б/рАнтонова В.Г.
23Кононенко Ілля21.07.2003МОНКДЮСШ №115.2б/рАнтонова В.Г.
         
400м, жінки       
1Бібік Ольга05.02.1990 м. Чернігів53.9КМСОс.Філіпови, Фадєєв О.Є.
2Петлюк Тетяна22.02.1982 м. Київ57.4ІОс.Фадєєв О.Є.
3Жигун Яна25.02.1998УКДЮСШ1.00.7ІІ24Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
4Кравцова Анна19.09.1994СОКДЮСШ1.01.2ІІ21Луценко В.В.
400м, дівчата       
1Ручко Христина15.05.1999УКДЮСШ1.04.4ІІІ24Кривоус Н.В.
2Стецкова Тетяна09.03.2000МОНКДЮСШ №11.06.3ІІІ21Красільник Т.С.
3Шарило Тетяна19.02.2000МОНКДЮСШ №11.07.0ІІІ18Антонова В.Г.
4Прокопенко Валерія26.05.2000У«Атлет»1.09.7І юн15Вятіорець С.Є., Середа С.С.
5Жигалова Марина12.03.2000У«Атлет»1.14.8ІІ юн13Корецька С.М.
6Вінніченко Анастасія06.01.2002МОНКДЮСШ №11.15.0ІІ юн11Антонова В.Г.
7Сирбу Анастасія01.05.2000УКДЮСШ1.16.0 ІІ юн9Кривоус Н.В.
8Руса Ірина11.01.2002У«Атлет»1.16.9ІІ юн7Шульга О.П.
9Краслянська Анна18.10.1999У«Атлет»1.17.1ІІІ юн5Овчаренко І.М.
10Мажуга Олександра19.12.1999УКДЮСШ1.17.4ІІІ юн3Кривоус Н.В.
400м, чоловіки       
1Луценко Іван07.03.1987СОКДЮСШ51.1ІІОс.Луценко В.В.
2Корогод Дмитро30.07.1996СКДЮСШ-251.2ІІ24Філіпови
3Дворников Андрій06.01.1995У«Атлет»52.0ІІ21Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4Голуб Владислав25.10.1991СКДЮСШ-252.7ІІОс.Філіпови
5Морачевський Василь12.06.1994УКДЮСШ54.9ІІІ18Рябов В.В.
6Городиський Віктор10.08.1995СКДЮСШ-256.3І юн15Філіпови
7Ваиленко Сергій18.07.1996У«Атлет»57.8І юн13Овчаренко І.М.
8Рибецький Денис24.10.1996У«Атлет»58.2І юн11Овчаренко І.М.
9Пісня Сергій16.12.1997СОКДЮСШ58.4І юн9Луценко В.В.
10Чудівський Сергій21.06.1997У«Атлет»1.02.1ІІІ юн7Овчаренко І.М.
400м, юнаки       
1Чернобай Микола07.03.2000СОКДЮСШ55.3ІІІ24Масюк А.М.
2Крюков Денис29.07.1999УКДЮСШ57.1І юн21Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
3Ващенко Артем29.03.2000МОНКДЮСШ №157.8І юн18Антонова В.Г.
4Каранда Нікіта25.01.2002МОНКДЮСШ-258.0І юн15Хорт Т.М.
5Бован Олексій21.08.2001СОКДЮСШ1.00.2ІІ юн13Луценко І.В.
6Музика Микола17.03.2003МОНКДЮСШ №11.12.5б/р11Беркут Н.П.
200м, жінки       
1Бібік Ольга05.02.1990 м. Чернігів24.3КМСОс.Філіпови, Фадєєв О.Є.
2Закатова Ярослава30.07.1994СКДЮСШ-225.3І24Філіпови
3Петлюк Тетяна22.02.1982 м. Київ25.9ІОс.Фадєєв О.Є.
4Максименко Катерина22.11.1998УКДЮСШ27.1ІІ21Кривоус Н.В.
200м, дівчата       
1Стецкова Тетяна09.03.2000МОНКДЮСШ №128.1ІІ24Красільник Т.С.
2Буряк Лілія11.03.2003У«Атлет»29.2І юн21Шульга О.П.
3Маркова Анна12.10.2002УКДЮСШ29.3І юн18Кривоус Н.В.
4Сирбу Анастасія01.05.2000УКДЮСШ30.0І юн15Кривоус Н.В.
5-6Мітькіна Вероніка2002УКДЮСШ30.5І юн12Плотіцини
5-6Коробко Катя24.03.2002МОНКДЮСШ-230.5І юн12Шевчук О.Л.
7Жигалова Марина12.03.2000У«Атлет»30.6ІІ юн9Корецька С.М.
8Дорошенко Анна07.08.2000У«Атлет»30.9ІІ юн7Овчаренко І.М.
9Шкурко Юлія2000УКДЮСШ31.2 ІІ юн5Лагункова Н.М.
10Бикус Карина2000УКДЮСШ31.7ІІ юн3Лагункова Н.М.
11Ребенок Катерина08.05.2002УКДЮСШ32.1ІІІ юн2Мельник О.М.
12Руса Ірина11.01.2002У«Атлет»32.6 ІІІ юн1Шульга О.П.
13Кондратенко Анастасія19.05.2003МОНКДЮСШ №132.7ІІІ юнАнтонова В.Г.
14Тарасенко Карина05.08.2003МОНКДЮСШ №132.8 ІІІ юнАнтонова В.Г.
15Звонок Анастасія УКДЮСШ32.9ІІІ юнЛагункова Н.М.
16Хропата Дарина12.04.2000У«Атлет»33.3 ІІІ юнКорецька С.М.
17Краснюк Крістіна10.04.2002У«Атлет»33.5ІІІ юнШульга О.П.
18Ковбаса Катя09.05.2002МОНКДЮСШ-234.4 ІІІ юнШевчук О.Л.
19Башурова Ксенія27.04.2000УКДЮСШ37.4б/рМельник О.М.
200м, чоловіки       
1Кравець Максим08.04.1984СОКДЮСШ23.1ІІОс.Луценко В.В.
2Єрмоленко Андрій1991У«Атлет»23.3ІІОс.Сердюк В.І., Дубоносов В.І.
3Дубовик Віктор25.09.1995СКДЮСШ-223.8ІІІ24Філіпови
4Василенко Сергій18.07.1996У«Атлет»25.0ІІІ21Овчаренко І.М.
5Морачевський Василь12.06.1994УКДЮСШ25.0ІІІ18Рябов В.В.
6Городиський Віктор10.08.1995СКДЮСШ-225.2ІІІ15Філіпови
7Рибецький Денис24.10.1996У«Атлет»25.3ІІІ13Овчаренко І.М.
200м, юнаки       
1Барковський Нікіта13.01.1999УКДЮСШ24.3ІІІ24Плотіцини
2Геращенко Павло1999МОНКДЮСШ-224.4ІІІ21Хорт Т.М.
3Чернобай Микола07.03.2000СОКДЮСШ24.5ІІІ18Масюк А.М.
4Крюков Денис29.07.1999УКДЮСШ24.7ІІІ15Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
5Маслюк Денис13.06.2000У«Атлет»24.9ІІІ13Овчаренко І.М.
6Каранда Нікіта25.01.2002МОНКДЮСШ-225.7І юн11Хорт Т.М.
7Кондратьєв Андрій13.09.1999УКДЮСШ25.9І юн9Плотіцини
8Ващенко Артем29.03.2000МОНКДЮСШ №126.0І юн7Антонова В.Г.
9Йилдирим Деніз06.02.1999У«Атлет»26.1І юн5Корецька С.М.
10Землинський Богдан 18.10.2000У«Атлет»26.2І юн3Шульга О.П.
11Пугач Руслан26.01.2001У«Атлет»26.6ІІюн2Вятіорець С.Є., Середа С.С.
12Слиш Олександр12.10.2000У«Атлет»27.0ІІюн1Шульга О.П.
13Сироватко Максим01.02.2003МОНКДЮСШ-227.1ІІюнШевчук О.Л.
14Кузін Ігор16.02.2001У«Атлет»28.6б/рКорецька С.М.
15Неділя Назар08.07.2000УКДЮСШ28.7б/рЛагункова Н.М.
16Гавриленко Максим12.06.2003МОНКДЮСШ-228.7б/рШевчук О.Л.
17Ходяков Ярослав01.01.2001У«Атлет»29.0б/рШульга О.П.
18Грищенко Владислав18.09.2002УКДЮСШ29.1б/рМельник О.М.
19Ніколаєв Владислав07.08.2003МОНКДЮСШ №131.6б/рАнтонова В.Г.
800м, жінки       
1Петлюк Тетяна22.02.1982 м. Київ2.12.0ІОс.Фадєєв О.Є.
Бібік Ольга05.02.1990 м. ЧернігівDNF Ос.Філіпови, Фадєєв О.Є.
800м, дівчата       
1Дворніченко Яна20.07.2003У«Атлет»2.47.3ІІІ24Шульга О.П.
2Грек Анна12.06.2001УКДЮСШ2.50.5ІІІ21Мельник О.М.
3Мажуга Олександра19.12.1999УКДЮСШ3.04.1І юн18Кривоус Н.В.
         
800м, чоловіки       
1Корогод Дмитро30.07.1996СКДЮСШ-21.59.7І24Філіпови
2Голуб Владислав25.10.1991СКДЮСШ-22.01.4ІІОс.Філіпови
3Казачок Василь10.05.1996СКДЮСШ-22.03.0ІІ21Філіпови
4Мироненко Костянтин26.09.1998МОНКДЮСШ №12.04.0ІІ18Красільник Т.С.
5Батуренко Ігор03.11.1997УКДЮСШ2.11.5ІІІ15Кузьомко Л.М., Рябов В.В.
6Пісня Сергій16.12.1997СОКДЮСШ2.18.4ІІІ13Луценко В.В.
800м, юнаки       
1Галушка Максим26.06.1999МОНКДЮСШ-22.14.7ІІІ24Хорт Т.М.
2Брика Богдан01.06.2001У«Атлет»2.30.6ІІ юн21Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3Устинов Дмитро02.12.2001УКДЮСШ2.35.3ІІюн18Мельник О.М.
Землинський Богдан 18.10.2000У«Атлет»DNF Шульга О.П.
1500м, дівчата       
1Суспіна Анастасія17.07.2001У«Атлет»6.30.4ІІІ юн24Вятіорець С.Є., Середа С.С.
1500м, чоловіки       
1Казачок Василь10.05.1996СКДЮСШ-24.31.9ІІІ24Філіпови
2Артюх Олександр17.10.1997 ЧНПУ4.51.1І юнОс.Порядіна В.В.
3Яременко Володимир08.08.1994СКДЮСШ-25.06.1ІІ юн21Філіпови
1500м, юнаки       
1Слісаренко Максим16.04.2000СОКДЮСШ4.39.0ІІІ24Масюк А.М.
2Ахременко Станіслав18.10.2000У«Атлет»6.51.7б/р21Шульга О.П.
3000м, жінки       
1Левченко Анастасія1998УКДЮСШ13.50.7ІІ юн24Лагункова Н.М.
3000м, чоловіки       
1Чудівський Сергій21.06.1997У«Атлет»10.10.1ІІІ24Овчаренко І.М.
2Сараб Євгеній18.09.1988 м.Чернігів10.21.4І юнОс.Самостійно
100м з/б (0,84м),  жінки       
1Закатова Ярослава30.07.1994СКДЮСШ-214.6КМС74Філіпови
400м з/б (0,84м, п/к – 0.762м),  юнаки        
1Слісаренко Максим16.04.2000СОКДЮСШ1.03.9б/р24Масюк А.М.
п/кДобродєй Дмитро22.09.2002СОКДЮСШ1.07.4б/рЛуценко В.В.
Естафета 100-200-300-400м, дівчата       
1Маркова Анна

Ручко Христина

Шкурко Юлія

Мітькіна Вероніка

12.10.2002

15.05.1999

2000

2002

УКДЮСШ2.39.8б/р24Кривоус Н.В.

Кривоус Н.В.

Лагункова Н.М.

Плотіцини

Естафета 200-400-600-800м, чоловіки       
1Дубовик Віктор

Городиський Віктор

Казачок Василь

Корогод Дмитро

1995

1997

1996

1996

СКДЮСШ-25.24.7б/р74Філіпови

Філіпови

Філіпови

Філіпови

Естафета 100-200-300-400м, юнаки       
1Ващенко Артем

Геращенко Павло

Каранда Нікіта

Галушка Максим

2000

1999

2002

1999

МОН

МОН

МОН

МОН

КДЮСШ№1

КДЮСШ-2

КДЮСШ-2

КДЮСШ-2

2.19.6б/рОс.Антонова В.Г.

Хорт Т.М.

Хорт Т.М.

Хорт Т.М.

Довжина, дівчата       
1Камко Інна2001У«Атлет»4,35мІ юн24Буланов О.М.
2Гавсієвич Єлизавета23.03.2002УКДЮСШ4,24мІ юн21Кривоус Н.В.
3Грек Анна12.06.2001УКДЮСШ4,11мІІ юн18Мельник О.М.
Довжина, чоловіки       
1Єгорченко Денис13.01.1991СКДЮСШ-26,44мІІОс.Філіпови
2Сила Ярослав 19.05.1997У«Атлет»5,68мІ юн24Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3Дейнеко Юрій1996У«Атлет»5,34мІ юн21Буланов О.М.
4Пономарчук Юрій23.01.1997СКДЮСШ-25,23мІІ юн18Філіпови
5Дубовик Віктор25.09.1995СКДЮСШ-25,00мІІ юн15Філіпови
Довжина, юнаки       
1Йилдирим Деніз06.02.1999У«Атлет»4,91мІІ юн24Корецька С.М.
2Кудлай Ярослав2001У«Атлет»4,66мІІІ юн21Буланов О.М.
3Євтушенко Олександр2001У«Атлет»4,15мІІІ юн18Буланов О.М.
4Андрієнко Денис18.12.2002МОНКДЮСШ №13,73мб/р15Беркут Н.П.
5Манец Дмитро2000У«Атлет»3,88мб/р13Буланов О.М.
Чернев Костянтин09.07.2000У«Атлет»4,78мІІ юнШульга О.П.
Грищенко Владислав18.09.2002УКДЮСШ4,60мІІІ юнМельник О.М.
Кузін Ігор16.02.2001У«Атлет»4,58мІІІ юнКорецька С.М.
Музика Микола17.03.2003МОНКДЮСШ №14,23мІІІ юнБеркут Н.П.
Устинов Дмитро02.12.2001УКДЮСШ4,05мІІІ юнМельник О.М.
Потрійний, дівчата       
1Ручко Христина15.05.1999УКДЮСШ9,38мІІ юн24Кривоус Н.В.
Потрійний, чоловіки       
1Єгорченко Денис13.01.1991СКДЮСШ-211,77мІІ юнОс.Філіпови
2Пономарчук Юрій23.01.1997СКДЮСШ-210,92мІІІ юн24Філіпови
Ядро 4кг, жінки       
1Ярмоленко Ірина11.02.1997У«Атлет»7,81мІ юн24Середа О.А.
Ядро 3кг, дівчата       
1Кравченко Катерина29.11.2003КДЮСШ7,51мІІ юн24Порядіна В.В.
2Шевченко Катерина17.07.2001У«Атлет»6,72мІІІ юн21Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Ядро 7,257кг, чоловіки       
1Попов Роман12.10.1993УКДЮСШ16,01мКМС74Кондратенко П.Б.
2Вірич Юрій1997 Інваспорт11,22мІІ21Середа О.А.
3Шурхал Юрій20.05.1997КДЮСШ10,42мІІ18Порядіна В.В.
4Баранов Владислав1997У«Атлет»8,95мб/р15Овчаренко І.М.
5Єфименко Роман24.10.1998У«Атлет»8,30мб/р13Порядіна В.В.
6Старченко Іван04.07.1998КДЮСШ7,79мб/р11Порядіна В.В.
7Селех Дмитро27.01.1998У«Атлет»6,47мб/р9Порядіна В.В.
8Григораш Іван29.10.1998У«Атлет»6,29мб/р7Порядіна В.В.
Ядро 5кг, юнаки       
1Журба Вадим11.09.1999У«Атлет»17,59КМС144Середа О.А.
Спис 600гр, дівчата       
1Муцкая Карина04.05.2002У«Атлет»22,40мІ юн24Порядіна В.В.
2Кравченко Катерина29.11.2003КДЮСШ18,73мІІ юн21Порядіна В.В.
Спис 800гр, чоловіки       
1Ніколайчук Олександр15.05.1992КДЮСШ47,30мІІІ24Порядіна В.В.
2Григоренко Олександр 04.01.1996КДЮСШ35,75мІІ юн21Порядіна В.В.
3Старченко Іван04.07.1998КДЮСШ31,23мІІ юн18Порядіна В.В.
4Ходюк Олександр17.01.1998У«Атлет»29,92мІІ юн15Порядіна В.В.
5Кошіль  Дмитро19.06.1998У«Атлет»26,94мб/р13Порядіна В.В.
         
Спис 700гр,  юнаки       
1Ладоха Владислав12.09.2004КДЮСШ18,96мб/р24Порядіна В.В.
Диск 2кг, чоловіки       
1Сивенко Євгеній04.04.1993У«Атлет»52,50мКМС74Середа О.А.
2Ракуненко Денис28.07.1997У«Атлет»44,50мІ21Середа О.А.
3Попов Роман12.10.1993УКДЮСШ40,14мІІ18Кондратенко П.Б.
4Шурхал Юрій20.05.1997КДЮСШ34,95мІІІ15Порядіна В.В.
5Вірич Юрій1997 Інваспорт26,82мІІ юн13Середа О.А.
Диск 1,5кг, юнаки       
1Журба Вадим11.09.1999У«Атлет»43,25мІІ24Середа О.А.
2Донець Ігор23.08.2003У«Атлет»16,56мб/р21Середа О.А.
Диск 1кг, жінки       
1Ярмоленко Ірина11.02.1997У«Атлет»19,18мІІІ юн24Середа О.А.
Диск 1кг, дівчата       
1Кравченко Катерина29.11.2003КДЮСШ21,94мІІ юн24Порядіна В.В.
2Шевченко Катерина17.07.2001У«Атлет»21,10мІІ юн21Вятіорець С.Є., Середа С.С.

 

Головний суддя_______________________Масюк А.М.

 

Секретар _____________________________Філіпова В.І.

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment