Відділ з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Обласна федерація легкої атлетики

 

Командний Чемпіонат області з легкої атлетики

     серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат 1996р.н. і молодше.

     

            05 – 06 жовтня 2013 рік                                       м.Чернігів, стадіон ім.Ю.О.Гагаріна

стадіон «Юність»

Особисті результати

 

Біг на 100м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

114Сидіна ВладиславМенський р-н, ДЮСШ «К»04.01199011.4Ф-11.3II18Таратухіна Н.П.
2210Йовчик ОлександрЧернігів, КДЮСШ «У»01.07.199211.5Ф-11.6IIОс.Кузьомко Л.М.
3962Дворніков АндрійЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»06.01.199511.7Ф-11.8IIIОс.Вятіорець С.Є.Середа С.С.
4961Дубовик ВікторЧернігів, КДЮСШ -2 «С»25.09.199511.9Ф-12.2III16 Філіпов В.В.Дудко Т.А.
5990Цокота ВладЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»08.07.199512.2Ф-12.4І юн.Ос.Вятіорець С.Є.Середа С.С.
6984Єгорченко ДенисЧернігів, КДЮСШ -2 «С»13.09.199111.9IIIОс.Бр.Філіпових
7183Соболь Андрій Чернігів,ЧНПУ «У»199512.5І юн.Ос.Кузьомко Л.М.
850Манукян КачаванЧернігів,ЧНПУ «У»199312.6ІІ юн.Ос.Кузьомко Л.М.
931Черняк СергійЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»199412.9ІІ юн.Ос.Овчаренко І.М.
10900Пустовгар ОлександрЧернігів, ЧНПУ«У»17.05.199412.9ІІ юн.Ос.Кузьомко Л.М.
11130Клименко ОлександрЧернігів, ЧНПУ«У»199413.5ІІІ юн.Ос.Кузьомко Л.М.
12355Шевченко ДмитроЧернігів, ЧНПУ«У»199413.8ІІІ юн.Ос.Кузьомко Л.М.
13988Попруга МаксимЧернігів, ОКДЮСШ «С»30.11.199612.0Ф- DNSIIIОс.Луценко В.В.Подоситніков В.В

Біг на 100м, юнаки 1996 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1973Лузан ДмитроЧернігів, КДЮСШ -2 «С»16.11.199612.0Ф-12.0 ІІІ18Бр.Філіпових
224Шпеко БогданРіпкінський р-нДЮСШ «К»23.05.199711.9Ф-12.1 ІІІ16Дубоносова Н.Н.
3500Сила ЯрославЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»19.05.199712.1Ф-12.2І юн.Ос.Вятіорець С.Є.Середа С.С.
4983Бунін ОлександрЧернігів, ОКДЮСШ «С»18.05.199712.6Ф- 12.5ІІ юн.Ос.Луценко В.В.
515Кравченко БогданЧернігів, КДЮСШ -2 «С»28.04.199712.5ІІ юн.Ос.Філіпова В.І.
650 Дементов БогданЧернігів, КДЮСШ «У»199712.6ІІ юн.Ос.Бр. Плотіцини
7916Ковалевський КирилоНіжинДЮСШ МОН04.09.199912.8ІІ юн.Ос.Кремез О.М.Кремез М.П.
8485Абрамов АртемЩорський р-н, ДЮСШ МОН31.04.199713.2ІІІ юн.15Медведьова Н.М.
99Кононець МаксимНіжинський р-нДЮСШ  «К»09.01.199813.4ІІІ юн.13Хоменко Д.О.
10975Матула ГлібЧернігів, ОКДЮСШ «С»10.10.199713.4ІІІ юн.Ос.Масюк А.М.
11989Іванченко МаксимЧернігів, ОКДЮСШ «С»16.04.199713.5ІІІ юн.Ос.Масюк А.М.
12983Ольховик ЮрійЧернігів, ОКДЮСШ «С»04.09.199713.5ІІІ юн.Ос.Масюк А.М.
1388Жидок ДенисКоропський р-нДЮСШ «К»199913.6ІІІ юн.12Лучко В.Л.
14464 Бойко БогданЩорський р-н, ДЮСШ МОН21.01.199814.0ІІІ юн.11Медведьова Н.М.
15483Єрмоленко АртемЩорський р-н, ДЮСШ МОН13.05.199814.6б/р10Медведьова Н.М
16462Платонов СергійЩорський р-н, ДЮСШ МОН05.11.199915.2б/рОс.Медведьова Н.М
17870Онищенко ДенисЩорський р-н, ДЮСШ МОН200115.4б/р9Лаходінов Є.О.
18261Акуленко БогданЩорський р-н, ДЮСШ МОН200116.0б/р8Лаходінов Є.О.
19462Ващенко АртемЧернігів, КДЮСШ-1, МОН200016.6б/рОс.Антонова В.Г.
20678Гавриленко ЄгорЧернігів, КДЮСШ «У»199612.1Ф- DNSІ юн.Ос.Бр. Плотіцини
21958Крищенко МаксимЧернігів, ЧНПУ«У»29.07.199612.2Ф- DNSІ юн.Ос.Кузьомко Л.М.

Біг на 300м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

12207Єрмоленко АндрійЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» Щорський р-н 23.12.199136.1ІІІ18Сердюк В.І. Бережной В.Д.
2962Дворніков АндрійЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»06.01.199537.6ІІІОс.Вятіорець С.Є.Середа С.С.
3961Дубовик ВікторЧернігів, КДЮСШ -2 «С»25.09.199538.5ІІІ16 Філіпов В.В.Дудко Т.А.
4990Цокота ВладЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»08.07.199539.8ІІІОс.Вятіорець С.Є.Середа С.С.
520Помилой ОлександрЧернігів, КДЮСШ «У»28.10.199039.9ІІІОсРябов В.В.
614Сидіна ВладиславМенський р-н, ДЮСШ «К»04.011990DNS0Таратухіна Н.П.

Біг на 300м, юнаки 1996 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1209Мироненко КостянтинЧернігів, КДЮСШ-1,МОН27.09.199837.8.ІІІ18Красільник Т.С.
2500Сила ЯрославЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»19.05.199739.4ІІІОс.Вятіорець С.Є.Середа С.С.
3242Білоногов ОлександрРіпкінський р-нДЮСШ «К»21.07.199740.6І юн.16Дубоносова Н.Н.
4489Сєнтябрьов ДмитроЩорський р-н, ДЮСШ МОН05.07.199843.7ІІ юн.15Медведьова Н.М
5485Абрамов АртемЩорський р-н, ДЮСШ МОН31.04.199745.2ІІІ юн.13Медведьова Н.М.
6464 Бойко БогданЩорський р-н, ДЮСШ МОН21.01.199846.3б/рОс.Медведьова Н.М.
7975Демчук ВладиславЧернігів, ОКДЮСШ «С»26.05.199947.3б/рОс.Масюк А.М.
8483Єрмоленко АртемЩорський р-н, ДЮСШ МОН13.05.199847.8б/р12Медведьова Н.М
9462Платонов СергійЩорський р-н, ДЮСШ МОН05.11.199950.5б/рОс.Медведьова Н.М
1024Шпеко БогданРіпкінський р-нДЮСШ «К»23.05.1997DNSб/р0Дубоносова Н.Н.
1112Дерба вадимКорюківський р-н15.06.1996DNSб/р0Шпук Д.А.

 

 

 

Біг на 600м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

12207Єрмоленко АндрійЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» Щорський р-н 23.12.19911.28.918Сердюк В.І. Бережной В.Д.
272Дяченко РоманНіжинський р-н ДЮСШ «К»23.11.19891.31.016Сахно В.К
3443Музика МаксимЧернігів , КДЮСШ «У»12.06.19951.31.5Ос.Рябов В.В.
4962Дворніков АндрійЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»06.01.19951.32.7Ос.Вятіорець С.Є.Середа С.С.
524Капустін ВячеславРіпкінський р-нДЮСШ «К»20.08.19921.33.015Дубоносова Н.Н.
620Помилой ОлександрЧернігів, КДЮСШ «У»28.10.19901.35.5ОсРябов В.В.
789Шарий ЄвгенійНіжинський р-н ДЮСШ «К»05.08.19951.37.813Сахно В.К
8484Бурда АнтонЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»19951.39.6Ос.Овчаренко І.М.
9990Цокота ВладЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»08.07.19951.39.6Ос.Вятіорець С.Є.Середа С.С.
1011Бабинець ВолодимирЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»19951.48.7Ос.Овчаренко І.М.
1131Леміщко ІгорЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»19951.50.1Ос.Овчаренко І.М.
1216Мостовий АндрійЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»19951.55.5Ос.Овчаренко І.М.

Біг на 600м, юнаки 1996 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1972Мироненко КостянтинЧернігів, КДЮСШ-1,МОН26.09.19981.29.718.Красільник Т.С.
2975Гарига МаксимЧернігів, КДЮСШ -2 «С»06.10.19961.32.016Філіпова В.І.Філіпов В.В,
3500Сила ЯрославЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»19.05.19971.34.5Ос.Вятіорець С.Є.Середа С.С.
4586Єрофеев АндрійНіжинський р-н ДЮСШ «К»26.08.19961.35.015Хоменко Д.О.
5242Білоногов ОлександрРіпкінський р-нДЮСШ «К»21.07.19971.36.913Дубоносова Н.Н.
614Сакун РоманКоропський р-нДЮСШ «К»19971.40.812Лучко В.Л.
7489Сєнтябрьов ДмитроЩорський р-н, ДЮСШ МОН05.07.19981.46.311Медведьова Н.М
8285Бура ОлексійЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»19981.53.8Ос.Овчаренко І.М.
93Трутень ВладиславЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»19981.54.0Ос.Овчаренко І.М.
10399Роговенко ЄвгенійЩорський р-н, ДЮСШ МОН27.07.19991.55.9Ос.Бережной В.Д
11870Онищенко ДенисЩорський р-н, ДЮСШ МОН20012.01.410Лаходінов Є.О.
1210Білан МихайлоЧернігів, КДЮСШ-1, МОН14.02.20002.08.3Ос.Кривоус Н.В.
13261Акуленко БогданЩорський р-н, ДЮСШ МОН20012.18.0Ос.Лаходінов Є.О.
1421Йовенко МаксимРіпкінський р-нДЮСШ «К»26.12.972.18.29Дубоносова Н.Н.
1523Губар ДенисРіпкінський р-нДЮСШ «К»15.02.20002.18.68Дубоносова Н.Н.

 

 

 

Біг на 1000м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1974Дубоносов ВіталійРіпкінський р-нДЮСШ «К»04.04.19852.42.4ІІІ18Дубоносова Н.Н.Сердюк В.І.
277Секера ДмитроНіжинський р-н ДЮСШ «К»10.0119942.51.8ІІІ16Сахно В.К
32224Кривопуск ЮрійЧернігів, ОКДЮСШ «С»Коропський р-н 28.09.19952.53.0ІІІ15Луценко В.В.Лучко В.Л.
4443Музика МаксимЧернігів , КДЮСШ «У»12.06.19952.54.1ІІІОс.Рябов В.В.
520Дяченко РоманНіжинський р-н ДЮСШ «К»23.11.19892.56.0ІІІ13Сахно В.К
6210Сараб ЄвгенЧернігів ,18.09.19882.59.7ІІІОс.Рябов В.В.Луценко В.В. 
7581Капустін ВячеславРіпкінський р-нДЮСШ «К»20.08.19923.51.5б/р12Дубоносова Н.Н.

Біг на 1000м, юнаки 1996 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1384Корогод ДмитроЧернігів, КДЮСШ-1, МОН30.07.19962.53.6ІІІ18Хорт Т.М.Філіпов В.В.
2398Єрьоменко ОлексійЩорський р-н, ДЮСШ МОН26.09.19993.01.3І юн.Ос.Бережной В.Д.
3399Роговенко ЄвгенійЩорський р-н, ДЮСШ МОН27.07.19993.42.1б/рОс.Бережной В.Д.
4392Міщенко МиколаЩорський р-н, ДЮСШ МОН22.05.19993.51.4б/рОс.Бережной В.Д.
523Губар ДенисРіпкінський р-нДЮСШ «К»15.02.20003.52.0б/р16Дубоносова Н.Н.
621Йовенко МаксимРіпкінський р-нДЮСШ «К»26.12.19973.52.3б/р15Дубоносова Н.Н.

Біг на 3000м,чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1974Дубоносов ВіталійРіпкінський р-нДЮСШ «К»04.04.19859.32.2ІІІ18Дубоносова Н.Н.Сердюк В.І.
2371Сахно ВолодимирНіжинський р-нДЮСШ «К»29.07.19709.36.8ІІІ16Тараско О.І.
377Секера ДмитроНіжинський р-н ДЮСШ «К»10.01.19949.37.3ІІІ15Сахно В.К
42224Кривопуск ЮрійЧернігів, ОКДЮСШ «С»Коропський р-н 28.09.19959.37.7ІІІ13Луценко В.В.Лучко В.Л.
520Шарий ЄвгенійНіжинський р-н ДЮСШ «К»05.08.199510.35.6І юн.12Сахно В.К
6210Сараб ЄвгенЧернігів ,18.09.198810.38.5І юн.Ос.Рябов В.В.Луценко В.В. 

Біг на 3000м, юнаки 1996 і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

143Клочко АртемНіжинський р-н ДЮСШ «К»12.12.19969.53.8ІІІ18Сахно В.К
2384Корогод ДмитроЧернігів, КДЮСШ-1, МОН30.07.199610.04.0ІІІ16Хорт Т.М.Філіпов В.В.
312Дерба ВадимКорюківський р-н15.06.1996DNF0Шпук Д.А.

 

Стрибки у довжину, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1984Єгорченко ДенисЧернігів, КДЮСШ -2 «С»13.09.19915.87ІІІОс.Бр.Філіпових
225Муринець ОлександрЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»28.02.19955.03ІІ юн.Ос.Порядіна В.В.
339Легкий ІванМенський р-н,  ДЮСШ «К»01.03.19954.96ІІ юн.18Терпицька І.Л.
4202Бердовський ВалерійЧернігів, КДЮСШ-1,МОН27.02.19904.67ІІІ юн.Ос.Антонова В.Г.

Стрибки у довжину, юнаки 1996 і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

114Угрим ВладиславМенський р-н,  ДЮСШ «К»15.08.19975.43І юн.18Таратухіна Н.П.
244Кравченко БогданЧернігів, КДЮСШ -2 «С»28.04.19975.34І юн.Ос.Філіпова В.І.Філіпов В.В,
345Ковалевський КирилоНіжинДЮСШ МОН04.09.19995.08ІІ юн.Ос.Кремез О.М.Кремез М.П.
417Котченко ОлексійМенський р-н,  ДЮСШ «К»07.10.19994.25ІІІ юн.Ос.Таратухіна Н.П.
526Наумчик ОлександрКорюківський р-н08.08.1996DNS0Лисік Р.Г.

Стрибки у висоту, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

155Лещук ДенисЧернігів ДЮСШ «К»16.04.1992180ІІ18Порядіна В.В.
215Лавський ІванМенський р-н,  ДЮСШ «К»01.03.1995160І юн.16Таратухіна Н.П.

Стрибки у висоту, юнаки 1996 і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

175Угрин ВладиславМенський р-н, ДЮСШ «К»15.08.1998180ІІ18Таратухіна Н.П.
211Лавський ВладиславМенський р-н,  ДЮСШ «К»16.03.2000165ІІІ16Таратухіна Н.П.
31Котченко ОлексійМенський р-н,  ДЮСШ «К»07.10.1999140ІІ юн.Ос.Таратухіна Н.П.
49Кононець МаксимНіжинський р-н ДЮСШ «К»09.01.1998х0Хоменко Д.О.

Штовхання ядра (7.260 кг), чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

12Руденко АндрійМенський р-н, ДЮСШ «К»198715.13І18Таратухіна Н.П.
21Попов РоманЧернігів, КДЮСШ «У»12.03.199314.80І16Олійник В.М.
354Кошовий ПавлоКорюківський р-н18.03.199213.47ІІ15Кукуюк М.Д.
4962Зеленський СергійЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»12.04.199312.78ІІОс.Середа О.А.
517Григорьєв СергійМенський р-н, ДЮСШ «К»198711.90ІІ13Таратухіна Н.П.
65Прядко ОлександрЧернігів, КДЮСШ «У»15.07.199210.60ІІІОс.Олійник В.М.
7387Алєксєєв ВладиславЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»02.12.199510.25ІІІОс.Середа О.А.
856Савченко ОлександрНіжинський р-н ДЮСШ «К»30.04.19939.76ІІІ12Сахно В.К.
9921Шурубенко ВасильЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»25.04.19939.84ІІІОс.Середа О.А.
1097Гончар ЮрійЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»05.07.19939.60ІІІОс.Середа О.А.

Штовхання ядра (5 кг), юнаки 1996 і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

134Лучко ОлександррНіжин,

ДЮСШ МОН

27.08.199710.75І юн.Ос.Кремез О.М.,

Кремез М.П.

22203Ракуненко ДенисЧернігів, КДЮСШ «У»

 

28.07.199710.50І юн.Ос.Середа О.А

 

32214Дячок ІванЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

11.09.199710.33І юн.Ос.Середа О.А

 

456Кошовий ІванКорюківський р-н06.12.19969.75ІІ юн.16Кукуюк М.Д.
578Куценко МиколаЩорський р-н, ДЮСШ МОН30.10.19979.55ІІ юн.15Бережной В.Д.
690Шурхал ЮрійЧернігів ДЮСШ «К»20.05.19979.33ІІ юн.Ос.Порядіна В.В.
779Богдан АндрійКорюківський р-н23.10.19988.35ІІІ юн.13Кукуюк М.Д.
897Верещака олександрКорюківський р-н16.06.19987.29б/р12Кукуюк М.Д.
9456Пасічний ІгорЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

08.05.19977.20б/рОс.Порядіна В.В.
1037Харковник АртемМенський р-н, ДЮСШ «К»20025.80б/рОс.Таратухіна Н.П
112214Бородуха ЮрійЧернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

10.04.1997ХОс.Середа О.А

Герасименко О.М.

123Кравченко ДмитроНіжин,

ДЮСШ МОН

04.02.199912.87п/к

4 кг

Кремез О.М.,

Кремез М.П.

Метання диска (2кг), чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1987Сивенко ЄвгенЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»04.04.199350.45КМСОс.Середа О.А.
210Попов РоманЧернігів, КДЮСШ «У»12.03.199344.97ІОс.Олійник В.М
33Кошовий ПавлоЧернігів, КДЮСШ «У»Корюківський р-н08.03199244.17ІОс.Олійник В.МКукуюк М.Д.
42Руденко АндрійМенський р-н, ДЮСШ «К»198741.37І18Таратухіна Н.П
5387Алєксєєв ВладиславЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»02.12.199537.77ІІОс.Середа О.А.
61Григор’єв СергійМенський р-н, ДЮСШ «К»198736.98ІІІ16Таратухіна Н.П.
75Прядко ОлександрКоропський р-н Чернігів, КДЮСШ «У»15.07.199234.66ІІІОс.Олійник В.М.

Метання диска (1,5 кг), юнаки 1996 і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1967Ракуненко ДенисЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»28.07.199742.74ІІІОс.Середа О.А.Герасименко О.М.
22200Бородуха ЮрійЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»10.04.199733.06ІІ юн.Ос.Середа О.АГерасименко О.М.
33Кравченко ДмитроНіжин,ДЮСШ МОН04.02.199931.17ІІ юн.Ос.Кремез О.М.,Кремез М.П.
490Шурхал ЮрійЧернігів ДЮСШ «К»20.05.199729.28ІІІ юн.Ос.Порядіна В.В.
52231Осадець ВалентинЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»09.12.199627.90ІІІ юн.Ос.Герасименко О.М.
678Куценко МиколаЩорський р-н, ДЮСШ МОН30.10.199722.18б/р18Бережной В.Д.
737Харковник АртемМенський р-н, ДЮСШ «К»200215.83б/рОс.Таратухіна Н.П
879Богдан АндрійКорюківський р-н23.10.1998DNS90Кукуюк М.Д.
934Лучко ОлександррНіжин,ДЮСШ МОН27.08.1997DNSОс.Кремез О.М.,Кремез М.П.
10456Пасічний ІгорЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»08.05.1997DNSОс.Порядіна В.В.
1156Кошовий ІванКорюківський р-н06.12.1996DNS0Кукуюк М.Д.

Метання списа (800г), чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

13Строган ВіталійЧернігів, КДЮСШ «У»07.05.199149.75ІІІОс.Олійник В.М.
22Шевченко МаксимЧернігів, КДЮСШ «У»13.11.199248.03ІІІОс.Олійник В.М.
317Грінько ОлексійЧернігівДЮСШ «К»16.10.199344.87ІІІОс.Порядіна В.В.
445Ніколайчук ОлександрЧернігівДЮСШ «К»15.05.199243.83ІІІОс.Порядіна В.В.
54Супко ДенисКорюківський р-н15.08.1996DNS0Кукуюк М.Д.

Біг на 100м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1962Шульга ЄвгеніяЧернігів,КДЮСШ « У»13.09.199413.1Ф-13.2ІІ18Вятіорець С.Є.Середа С.С.
2967Закатова КатеринаЧернігів, КДЮСШ -2 «С»30.07.199413.9Ф-13.9ІІІ16Бр.Філіпових
3574Лайко ЮліяЧернігів,  ДЮСШ «Атлет» «У»Щорський р-н23.05.199514.8Ф-15.1І.юн.15Вятіорець С.Є.Середа С.С.
4585Семеряка ЛюдмилаНіжинський р-н ДЮСШ «К»21.09.199316.3Ф-17.0б/р13Сахно В.К.
5467Крись КатеринаЧернігів, КДЮСШ «У»09.06.199214.4Ф- DNSІ.юн.Ос.Кузьомко Л.М.

Біг на 100м, дівчата 1996 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1595Максименко КатеринаЧернігів, КДЮСШ-1 МОН22.11.199813.1Ф-13.1ІІ18Кривоус Н.В.
2143Слісаренко КатеринаЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»28.11.199713.8Ф-14.2ІІІ16Вятіорець С.Є.Середа С.С.
3242Грінченко ВеронікаЧернігів, КДЮСШ -2 «С»09.08.199714.7Ф-14.3І.юн.15Бр.Філіпових
4141Фігура КарінаКоропський р-н,ДЮСШ «К»199614.5Ф-14.4І.юн.13Лучко В.Л.
5578Ручко ХристинаЧернігів, КДЮСШ-1 МОН15.05.199914.6Ф-14.5І.юн.ОсКривоус Н.В.
661Роскот АнастасіяНіжин,ДЮСШ МОН09.03.199914.7І.юн.Ос.Кремез О.М.,Кремез М.П.
7567Данилевська НаталіяЧернігів, КДЮСШ -2 «С»15.08.199614.8І.юн.Ос.Бр.Філіпових
8395Ковальковська АнастасіяЩорський р-н, ДЮСШ МОН24.02.199914.9ІІ.юн.12Медведьова Н.М
9961Кедровська ЮліяЧернігів, КДЮСШ -2 «С»07.08.199815.1ІІ.юн.Ос.Дудко Т.А.
10152Ювко ВладиславаНіжинський р-н ДЮСШ «К»09.02.199915.1ІІ.юн.11Сахно В.К.
11990Савич НеляЧернігів, ОКДЮСШ «С»07.10.199715.1ІІ.юн.Ос.Масюк А.М.
12465Бережна ОлександраЩорський р-н, ДЮСШ МОН29.077.199915.3ІІ.юн.10Івлєв В.Ю.
1367Байрак ВладаЧернігів, КДЮСШ «У»199915.5ІІ.юн.Ос.Бр. Плотіцини
14780Малишенко ВікторіяЧернігів, КДЮСШ «У»199815.5ІІ.юн.Ос.Лагункова Н.М.Клюєв А.О.
15265Мажуга ОлександраЧернігів, КДЮСШ-1 МОН19.12.200016.1б/рОсКривоус Н.В.
1612Темнюк АнфісаЧернігів, КДЮСШ «У»199916.2б/рОс.Бр. Плотіцини
1772Пиркова Богдана Ніжинський р-н ДЮСШ «К»19.05.199916.2б/р8Сахно В.К.
18482Клюзко ІринаЩорський р-н, ДЮСШ МОН26.03.199916.2б/р7Медведьова Н.М
192230Селюк ЛауритаЧернігів, ОКДЮСШ «С»31.08.199716.4б/рОс.Луценко І.В.Луценко В.В. 
20488Швед ТетянаЩорський р-н, ДЮСШ МОН24.10.2000DQОс.Медведьова Н.М
212238Жмурко АннаЧернігів, КДЮСШ «У»21.10.199614.1Ф- DNSІ.юн.Ос.Лагункова Н.М.Клюєв А.О.

 

Біг на 300м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1562Литвиненко ЮліяЧернігів, КДЮСШ «У» Щорський р-н,17.02.199142.2ІІІ18Рябов В.В.
2962Шульга ЄвгеніяЧернігів, КДЮСШ «У»13.09.199444.3ІІІ16 Вятіорець С.Є.Середа С.С.
3967Закатова КатеринаЧернігів, КДЮСШ -2 «С»30.07.199445.0ІІІ15Бр.Філіпових
4469Разумейко ОксанаЧернігів, КДЮСШ-1,МОН10.04.199546.7ІІІОс.Антонова В.Г.

Біг на 300м, дівчата 1996 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1483Жмурко АннаЧернігів, КДЮСШ «У»24.10.199644.5ІІІОс.Лагункова Н.М.Клюєв А.О.
2964Слісаренко КатеринаЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»28.11.199745.4ІІІ18.Вятіорець С.Є.Середа С.С.
3448Юрченко КаринаЧернігів, КДЮСШ-1,МОН28.07.199745.7ІІІОс.Антонова В.Г.
4242Грінченко ВеронікаЧернігів, КДЮСШ -2 «С»09.08.199747.2ІІІ16Бр.Філіпових
5395Ковальковська АнастасіяЩорський р-н, ДЮСШ МОН24.02.199948.4І.юн.15Медведьова Н.М
6965Летошко ВалеріяЧернігів, ОКДЮСШ «С»20.06.200048.6І.юн.Ос.Масюк А.М.
7961Кедровська ЮліяЧернігів, КДЮСШ -2 «С»07.08.199849.6І.юн.Ос.Дудко Т.А.
8578Ручко ХристинаЧернігів, КДЮСШ-1 МОН15.05.199949.6І.юн.ОсКривоус Н.В.
9990Кравченко АнгелінаЧернігів, КДЮСШ-1 МОН07.10.299750.4ІІ.юн.Ос.Масюк А.М.
10482Клюзко ІринаЩорський р-н, ДЮСШ МОН26.03.199954.9ІІІ.юн.Ос.Медведьова Н.М
11462Міщенко ВікторіяЧернігів, КДЮСШ-1,МОН200156.0ІІІ.юн.Ос.Антонова В.Г.
12488Швед ТетянаЩорський р-н, ДЮСШ МОН24.10.200057.9б/рОс.Медведьова Н.М

Біг на 600м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1562Литвиненко ЮліяЧернігів, КДЮСШ «У» Щорський р-н,17.02.19911.42.418Рябов В.В.
2967Закатова ЯрославаЧернігів,ШВСМ «С»30.07.19941.42.516Бр.Філіпових
3100Жовтун ТетянаЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»19912.08.4Ос.Овчаренко І.М.
431Кубрак ТетянаЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»19942.14.0Ос.Овчаренко І.М.
5585Семеряка Людмила Ніжинський р-н ДЮСШ «К»21.09.19932.15.415Сахно В.К.

 

 

Біг на 600м, дівчата 1996 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1964Слісаренко КатеринаЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»28.11.19971.46.418.Вятіорець С.Є.Середа С.С.
2148Редько ІваннаКоропський р-н,ДЮСШ «К»19991.51.516Лучко В.Л.
3130Дима ЗінаїдаРіпкінський р-нДЮСШ «К»18.03.19981.55.315Дубоносова Н.Н.
418Шкурат ВікторіяНіжин,ДЮСШ МОН10.08.19982.04.8Ос.Кремез О.М.,Кремез М.П.
5468Захарченко ТетянаЩорський р-н, ДЮСШ МОН23.07.19972.06.113Івлєв В.Ю.
6396Погорелко АнастасіяЩорський р-н, ДЮСШ МОН30.06.20012.06.812Бережной В.Д.
7414Олійник ДаянаРіпкінський р-нДЮСШ «К»14.07.20012.07.811Дубоносова Н.Н.
8135Висовень Альона Ніжинський р-н ДЮСШ «К»31.03.19992.09.510Сахно В.К.
9213Ювко ВладиславаНіжинський р-н ДЮСШ «К»09.02.19992.11.69Сахно В.К
1072Пиркова БогданаНіжинський р-н ДЮСШ «К»19.05.19992.14.98Сахно В.К
1125Однолько ЯнаЧернігів,КДЮСШ «У»1997DNSОс.Лагункова Н.М.
12516Єфіменко АннаЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»11.09.1998DNSОс.Вятіорець С.Є.Середа С.С.
13481Науменко АннаЩорський р-н, ДЮСШ МОН2000DNSОс.Карпенко О.М.

Біг на 1000м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1469Разумейко ОксанаЧернігів, КДЮСШ-1,МОН10.04.19953.40.2І юн.Ос.Антонова В.Г.
2515Хорева ОленаЧернігів,КДЮСШ  «У» 08.10.19923.56.7ІІ юн.Ос.Рябов В.В.
3448Юрченко КаринаЧернігів, КДЮСШ-1,МОН28.07.19974.06.3ІІІюн.Ос.Антонова В.Г.

Біг на 1000м, дівчата 1996 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1165Молько НаталіяЧернігів, КДЮСШ -2 «С»01.09.19973.42.8І юн.18Філіпова В.І.
2414Олійник ДаянаРіпкінський р-нДЮСШ «К»14.07.20013.54.3ІІ юн.16Дубоносова Н.Н.
3468Захарченко ТетянаЩорський р-н, ДЮСШ МОН23.07.19974.02.3ІІІюн.15Івлєв В.Ю.
4396Погорелко АнастасіяЩорський р-н, ДЮСШ МОН30.06.20014.11.4ІІІюн.Ос.Бережной В.Д.

Біг на 3000м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1486Дятлова ЮліяЧернігів,ШВСМ «У»Менський р-н,18.07.199010.19.2І18Лагункова Н.М.
2490Чоботар АнастасіяЧернігів,КДЮСШ «У»11.05.199311.58.4ІІІОс.Клюєв А.ОРябов В.В.

Біг на 3000м, дівчата 1996 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1515Ващенко МаріяЧернігів,КДЮСШ «У»11.06.199611.32.7ІІІОс.Лагункова Н.М.Клюєв А.ОФіліпов В.В.

 

2165Малько НаталіяЧернігів, КДЮСШ -2 «С»11.09.199613.32.5ІІ юн.18Філіпова В.І.
3585Пилипенко АлінаНіжинський р-н ДЮСШ «К»25.08.199614.14.4ІІ юн.16Сахно В.К

Стрибок у висоту, жінки

189Попович КсеніяМенський р-н, ДЮСШ «К»18.03.1995120ІІІ юн.18Таратухіна Н.П.

Стрибок у висоту, дівчата 1996 і молодше

164Ткаченко ЮліяМенський р-н, ДЮСШ «К»16.05.1996155ІІ18Таратухіна Н.П.
21Слобода МаріяМенський р-н, ДЮСШ «К»21.02.2001145ІІІ16Таратухіна Н.П.
334Котова АнастасіяМенський р-н, ДЮСШ «К»21.11.2002125ІІ юн.Ос.Таратухіна Н.П.

Стрибки у довжину, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1574Лайко ЮліяЧернігів, ДЮСШАтлет   « У»Щорський р-н23.05.19953.90ІІ юн.18Вятіорець С.Є.Середа С.С.
224Попович КсеніяМенський р-н, ДЮСШ «К»1995ХОс.Таратухіна Н.П.

Стрибки у довжину, дівчата 1996 р.н. і молодше

 

 

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

12228Данилевська НаталіяЧернігів, КДЮСШ -2 «С»15.08.964.35І юн.Ос.Бр.Філіпових
2465Бережна ОлександраЩорський р-н, ДЮСШ МОН29.07.19993.92ІІ юн.Ос.Івлєв В.Ю.
312Темнюк АнфісаЧернігів, КДЮСШ «У»19993.50ІІІ юн.Ос.Бр. Плотіцини
4486Бойко ОльгаЩорський р-н, ДЮСШ МОН26.06.19983.25б/рОс.Івлєв В.Ю.
5130Дима ЗінаїдаРіпкінський р-нДЮСШ «К»18.03.19983.24б/р18Дубоносова Н.Н.
619Лупинос КатеринаМенський р-н, ДЮСШ «К»20003.17б/рОс.Терпицька І.Л.
71Слобода МаріяМенський р-н, ДЮСШ «К»21.02.20013.05б/рОс.Таратухіна Н.П.
88Котова АнастасіяМенський р-н, ДЮСШ «К»21.11.2002ХОс.Таратухіна Н.П.
9481Науменко ЯнаЩорський р-н, ДЮСШ МОН2000DNSОс.Карпенко О.М.

Штовхання ядра(4кг),жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

13Самко МаринаНіжинський р-н ДЮСШ «К»03.02.199511.43ІІІ18Сахно В.К
230Соколенко ВікторіяЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»Менський р-н,05.04.199511.14ІІІ16Середа О.А.

Штовхання ядра(3кг),дівчата 1996 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

130Наумчик АльонаМенський р-н, ДЮСШ «К»01.10.199911.58ІІІ18Таратухіна Н.П.
219Лупинос КатеринаМенський р-н, ДЮСШ «К»200011.52ІІІ16Таратухіна Н.П.
33Полоз ОленаМенський р-н, ДЮСШ «К»12.03.199911.13ІІІ15Таратухіна Н.П
4304Василенко МаріяНіжин,ДЮСШ МОН18.02.199711.01ІІІОс.Кремез О.М.,Кремез М.П.
54Далте АнастасіяМенський р-н, ДЮСШ «К»16.10.200010.01ІІІОс.Таратухіна Н.П
612Зінченко ДарінаНіжин,ДЮСШ МОН25.04.19989.51І юн.Ос.Кремез О.М.,Кремез М.П.
74Левадська ОлександраЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»25.05.20007.80ІІ юн.Ос.Порядіна В.В.
8265Садова КатеринаЩорський р-н, ДЮСШ МОН13.03.19996.80ІІІ юн.Ос.Івлєв В.Ю.
9484Терещенко НаталіяЩорський р-н, ДЮСШ МОН20006.80ІІІ юн.Ос.Карпенко О.М.

 

Метання диска( 1кг), жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

13Самко МаринаНіжинський р-н ДЮСШ «К»03.02.199531.26ІІІ18Сахно В.К
230Соколенко ВікторіяЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»Менський р-н,05.04.199524.18ІІ юн.Ос.Середа О.А.

Метання диска( 1кг), дівчата 1996 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

13Полоз ОленаМенський р-н, ДЮСШ «К»12.03.199930.03ІІІ18Таратухіна Н.П
230Наумчик АльонаМенський р-н, ДЮСШ «К»01.10.199929.59ІІІ16Таратухіна Н.П.
319Лупинос КатеринаМенський р-н, ДЮСШ «К»200029.19ІІІ15Таратухіна Н.П.
44Далте АнастасіяМенський р-н, ДЮСШ «К»16.10.200023.04ІІ юн.Ос.Таратухіна Н.П
5301Василенко МаріяНіжин, ДЮСШ,МОН18.02.199722.23ІІ юн.Ос.Кремез О.М.,Кремез М.П.
6265Садова КатеринаЩорський р-н, ДЮСШ МОН13.03.199914.85б/рОс.Івлєв В.Ю.
7484Терещенко НаталіяЩорський р-н, ДЮСШ МОН2000    ХОс.Карпенко О.М.

 

Метання списа( 600г), жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

127Ткаченко ЯнаЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»13.03.199334.70ІІОс.Порядіна В.В.
233Пилипенко КатеринаЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»30.12.199527.14ІІІОс.Порядіна В.В.
355Носенко КатеринаЧернігів ДЮСШ «К»09.12.199523.34ІІІОс.Порядіна В.В.
423Костирко СвітланаЧернігів ДЮСШ «К»10.03.199322.82І юн.Ос.Порядіна В.В.

Метання списа( 600г), дівчата 1996 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

14Левадська ОлександраЧернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»25.05.200024.60ІІІОс.Порядіна В.В.
212Щукіна ТетянаЧернігів, ДЮСШ«Колос»25.01.199819.86ІІ юн.Ос.Порядіна В.В.
315Муцька КаринаЧернігів, ДЮСШ«Атлет»14.50б/рОс.Порядіна В.В.
434Волкова ІринаЧернігів, ДЮСШ«Атлет»10.01.200211.75б/рОс.Порядіна В.В.
567Кравченко КатеринаЧернігів, ДЮСШ«Колос»29.03.200311.42б/рОс.Порядіна В.В.

 

                                                  Командні результати

 

Місце

Команда

Очки

1

м. Чернігів

352

2

Менський р-н

341

3

Ніжинський р-н

261

4

Щорський р-н

246

5

Ріпкінський р-н

208

6

Коропський р-н

81

7

Корюківський р-н

53

8

м.Ніжин

47

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment