Командний Кубок області з легкої атлетики серед чоловіків і жінок, юнаків і дівчат 1998 р.н. та молодших

м. Славутич

8 жовтня 2015

Усі результати (Скачати)

МісцеКоманди
І група
1Чернігів
2Прилуки
3Ніжин
ІІ група
1Щорський р-н
2Козелецький р-н
3
ІІІ група
1Носівський р-н
2Коропський р-н
3Ріпкінський р-н

 
 
 

Особисті результати
100м чоловіки
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1964Дворніков АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.01.199511.6 Ф- 11.7ІІІ24Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2183Бойко ВіталійЧернігів,У, КДЮСШ24.12.199512.2 Ф-12.5І-юнОсЛагункова Н.М., Клюєв А. О.
3495Кочин СергійЧернігів,У, КДЮСШ00.00.199612.4 Ф-12.6І-юнОсЛагункова Н.М., Клюєв А. О.
287Музиченко ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ05.11.199612.0 Ф-DQОсРакетський А.І.
2228Швець ВадимЧернігів-ЧНПУ26.02.199712.1 Ф-DQОсФіліпови

 

100м юнаки
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
188Жидок ДенисКоропський р-н, К, ДЮСШ30.05.199911.3 Ф-11.2ІІ24Лучко В.Л.
221Землинський БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”18.10.200012.3 Ф-12.2І-юн21Шульга О.П.
348Максименко ЮрійЧернігів,”С”, ОКДЮСШ28.04.199512.2 Ф-12.2І-юн18Луценко В.В.
4204Сартанія ДмитроЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”10.11.199812.0 Ф-12.3І-юнОсКорецька С.М.
5126Маслюк ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”13.06.200012.2І-юнОсОвчаренко І.М.
6372Буряк ЄвгенПрилуки МОН ДЮСШ05.11.199612.5І-юнОсРакетський А.І.
728Мазур ДмитроНіжин МОН ДЮСШ02.10.200112.5І-юн15Кремез О.М. Кремез М.П.
874Чередніченко ОлександрКоропський р-н, К, ДЮСШ26.05.200112.6ІІ-юн13Лучко В.Л.
9248Байдала ОлександрЧернігів,У, КДЮСШ05.04.199812.6ІІ-юнОсЛагункова Н.М., Клюєв А. О.
1013Ващенко АртемЧернігів МОН КДЮСШ – 117.05.199912.7ІІ-юнОсАнтонова В.Г
11213Мишко ЯрославЧернігів “С” КДЮСШ – 203.04.200212.8ІІ-юнОсФіліпови
12970Пугач РусланЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”26.03.200112.8ІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
1321Грилінко ОлександрПрилуки “С” КДЮСШ20.07.199812.8ІІ-юн11Салівон Р.П. Демешко С.В.
14966Паляниця ОлександрЧернігів,”С”, ОКДЮСШ00.00.199812.9ІІ-юнОсМасюк А.М.
15462Черних МаксимЩорський р-н МОН ДЮСШ08.05.200013.3ІІІ-юн9Медведьова Н.М.
16118Бакуленко ВладиславПрилуки МОН ДЮСШ01.01.199814.0ІІІ-юнОсМачульний Є.В.
17485Пономар ОлегЩорський р-н МОН ДЮСШ01.01.199814.3б/рОсМедведьова Н.М.
18464Бруй ВіталійЩорський р-н МОН ДЮСШ12.11.199814.6б/рОсМедведьова Н.М.
2250Джулай Денис25.11.200012.3 Ф-DNS0Савченко А.В. Борисенко О.В.

 

200м чоловіки
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1964Дворніков АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.01.199523.8ІІІ24Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2961Дубовик ВікторЧернігів “С” КДЮСШ – 225.09.199523.9ІІІОсФіліпови
32244Якименко ВіталійПрилуки МОН ДЮСШ00.00.198524.0ІІІ21Марченко М.С. Завгородня О.Л.
42228Швець ВадимЧернігів-ЧНПУ26.02.199723.6ІІІОсФіліпови
531Василенко СергійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”18.07.199624.7ІІІОсОвчаренко І. М.

 

200м юнаки  
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
188Жидок ДенисКоропський р-н, К, ДЮСШ30.05.199923.4ІІ24Лучко В.Л.
2126Маслюк ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”13.06.200025.2ІІІОсОвчаренко І.М.
32243Черевач АнтонПрилуки “С” КДЮСШ21.06.199825.7І-юн21Салівон Р.П. Демешко С.В.
42250Джулай Денис25.11.200025.8І-юн18Савченко А.В. Борисенко О.В.
51464Картавцев СергійНосівський р-н ДЮСШ20.02.199926.2І-юн15Бочок В.А.
6966Паляниця ОлександрЧернігів,”С”, ОКДЮСШ00.00.199826.3І-юнОсМасюк А.М.
713Ващенко АртемЧернігів МОН КДЮСШ – 117.05.199926.3І-юнОсАнтонова В.Г
821Грилінко ОлександрПрилуки “С” КДЮСШ20.07.199826.5І-юн11Салівон Р.П. Демешко С.В.
9213Мишко ЯрославЧернігів “С” КДЮСШ – 203.04.200226.5І-юнОсФіліпови
1074Чередніченко ОлександрКоропський р-н, К, ДЮСШ26.05.200126.5І-юн11Лучко В.Л.
1128Мазур ДмитроНіжин МОН ДЮСШ02.10.200126.7ІІ-юн9Кремез О.М. Кремез М.П.
12482Сентябрьов ДмитроЩорський р-н МОН ДЮСШ05.07.199827.8ІІІ-юн7Медведьова Н.М.
13370Приходько БогданПрилуки “С” КДЮСШ00.00.199827.9ІІІ-юн5Салівон Р.П. Демешко С.В.
14947Шеін ОлександрНіжинський р-н “К” ДЮСШ25.05.199928.3ІІІ-юнОсБулавенко Ю.К.
15489Медведьов РусланЩорський р-н МОН ДЮСШ17.09.200029.1б/р0Медведьова Н.М.
16485Пономар ОлегЩорський р-н МОН ДЮСШ01.01.199830.3б/рОсМедведьова Н.М.
17464Бруй ВіталійЩорський р-н МОН ДЮСШ12.11.199833.0б/рОсМедведьова Н.М.
989Чорнобай МиколаЧернігів,”С”, ОКДЮСШ07.03.2000DNFОсМасюк А.М.
970Пугач РусланЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”26.03.2001DQОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.

 

400м чоловіки   
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
12244Якименко ВіталійПрилуки МОН ДЮСШ00.00.198553.3ІІ24Марченко М.С. Завгородня О.Л.
2445Кравець МаксимЧернігів “С” ОШВСМ08.04.198453.5ІІОсЛуценко В.В.
3255Морачевський ВасильЧернігів,У, КДЮСШ12.06.199453.9ІІІОсРябов В.В.
431Василенко СергійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”18.07.199655.0ІІІОсОвчаренко І. М.
5662Городиський ВікторЧернігів “С” КДЮСШ – 210.08.199559.5І-юнОсФіліпови

 

400м юнаки  
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1213Галушка МаксимЧернігів “С” КДЮСШ – 226.06.199955.3ІІІ24Хорт Т.М.
2342Коптель ВадимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”16.06.199855.6ІІІ21Овчаренко І. М.
391Нікітенко ВладиславКоропський р-н, К, ДЮСШ31.01.200058.4І-юн18Лучко В.Л.
431Грищенко ЄвгенЧернігів,”С”, ОКДЮСШ-Щорський р-н28.04.199559.4І-юнОсЛуценко В.В.
5377Крюков ДенисЧернігів,У, КДЮСШ00.00.19991.00.2ІІ-юнОсЛагункова Н.М., Клюєв А. О.
6161Купрієнко АртемЧернігів “С” КДЮСШ – 230.07.19991.00.4ІІ-юнОсФіліпови
7219Каранда НікітаЧернігів “С” КДЮСШ – 225.02.20021.01.9ІІІ-юнОсХорт Т.М.
8482Сентябрьов ДмитроЩорський р-н МОН ДЮСШ05.07.19981.04.6б/р0Медведьова Н.М.
97Бакуленко ВладиславПрилуки МОН ДЮСШ01.01.19981.08.4б/рОсМачульний Є.В.

 

800м чоловіки    
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1598Корогод ДмитроЧернігів “С” КДЮСШ – 230.07.19962.02.7ІІ24Філіпови
22230Зубок ВладиславЧернігів,”С”, ОКДЮСШ18.12.19972.10.0ІІОсЛуценко В.В.
320Батуренко ІгорЧернігів “У” КДЮСШ03.11.19972.15.0ІІІОсКузьомко Л.М. Рябов В.В.
43Рибецький ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”24.10.19862.24.0І-юнОсОвчаренко І. М.
526Пісня СергійЧернігів,”С”, ОКДЮСШ16.12.19972.25.9І-юнОсЛуценко В.В.
6208Салівон СергійЧернігів,”С”, ОКДЮСШ18.04.19972.39.2ІІ-юнОсЛуценко В.В.
21Рудік МаксимЧернігів “У”19.03.1982DNFОсШульга О.П.

 

800м юнаки   
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1209Мироненко КостянтинЧернігів МОН КДЮСШ – 126.09.19982.10.6ІІІ24Красільник Т.С.
291Піддубний ЄвгенКоропський р-н, К, ДЮСШ17.09.19992.12.6ІІІ21Лучко В.Л.
3172Кириленко ІванЧернігів “С” КДЮСШ – 228.02.20002.26.9І-юнОсФіліпови
422Ульянов ВадимЧернігів,”С”, ОКДЮСШ11.02.19982.30.0І-юнОсЛуценко В.В.
511Пономаренко ВолодимирНіжинський р-н “К” ДЮСШ15.02.20002.34.2ІІ-юнОсСахно В.К.
6486Тимошенко МаксимЩорський р-н МОН ДЮСШ14.08.20022.46.3ІІІ-юн18Лахадінов Є.О.
7488Салата ОлександрЩорський р-н МОН ДЮСШ01.10.20002.58.4б/рОсКарпенко О.м.

 

1500м чоловіки
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1132Кривопуск ЮрійЧернігів,”С”, ОКДЮСШ28.04.19954.33.5ІІІ24Луценко В.В.
285Горбань АндрійЧернігів,У, КДЮСШ17.02.19954.34.3ІІІОсЛагункова Н.М., Клюєв А. О.
314Козачок ВасильЧернігів “С” КДЮСШ – 210.05.19964.38.1ІІІОсФіліпови
4785Романенко ОлександрНіжинський р-н “К” ДЮСШ26.09.19844.41.9ІІІОсСахно В.К.
5142Філоненко ВячеславНіжинський р-н “К” ДЮСШ12.05.19974.48.3ІІІОсСахно В.К.
6118Придатко ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ01.11.19974.48.8ІІІ21Мачульний Є.В.
7129Чудівськиий СергійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”21.06.19974.57.2І-юнОсОвчаренко І. М.
82228Гламозда ІванЧернігів – ЧНПУ04.10.19964.59.1І-юнОсФіліпови
973Кононенко ІгорНіжинський р-н “К” ДЮСШ03.04.19955.05.9ІІ-юнОсСахно В.К.

 

1500м юнаки
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1885Бражник ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ00.00.19984.34.9ІІІ24Шарак О.В.
22243Черевач АнтонПрилуки “С” КДЮСШ21.06.19984.38.3ІІІ21Салівон Р.П. Демешко С.В.
3989Слісаренко МаксимЧернігів,”С”, ОКДЮСШ16.04.20004.50.6І-юнОсМасюк А.М.
4970Приходько БогданПрилуки “С” КДЮСШ09.06.19995.00.4І-юн18Салівон Р.П. Демешко С.В.
5947Лиходід ДмитроНіжинський р-н “К” ДЮСШ20.11.19985.02.0І-юнОсСахно В.К.
6111Шкеребей СергійНіжинський р-н “К” ДЮСШ26.08.19985.10.8ІІ-юнОсСахно В.К.
725Похмурко ВалерійПрилуки “С” КДЮСШ25.10.19995.15.7ІІ-юнОсСалівон Р.П. Демешко С.В.
89Костош БогданПрилуки “С” КДЮСШ03.07.20005.20.7ІІ-юнОсСалівон Р.П. Демешко С.В.
12Зимін ЄвгенійНіжинський р-н “К” ДЮСШ02.02.1998DNSОсСахно В.К.

 

3000м чоловіки
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
177Секера ДмитроЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”10.01.19949.35.0ІІ24Клименко В.В.Овчаренко І. М.
2124Сахно ВолодимирНіжинський р-н “К” ДЮСШ29.07.19709.58.9ІІІОсТараско О.І.
3115Шарий ЄвгенійНіжинський р-н “К” ДЮСШ05.08.19959.59.6ІІІОсСахно В.К.
42228Гламозда ІванЧернігів – ЧНПУ04.10.199610.25.6І-юнОсФіліпови
515Яременко ВолодимирЧернігів “С” КДЮСШ – 208.08.199410.39.5І-юнОсФіліпови

 

3000м юніори, юнаки
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1885Бражник ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ00.00.19989.56.3ІІІ24Шарак О.В.
2255Грищенко ВалерійЩорський р-н МОН ДЮСШ06.03.200111.52.4ІІІ-юнОсЛахадінов Є.О.

 

Стрибки у довжину чоловіки         
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
134Пономарчук ЮрійЧернігів “С” КДЮСШ – 208.08.19945.57І-юнОсФіліпови
2287Музиченко ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ05.11.19965.39І-юнОсРакетський А.І.
3255Морачевський ВасильЧернігів,У, КДЮСШ12.06.19945.26ІІ-юнОсРябов В.В.
414Швець ВадимЧернігів “С” ЧНПУ26.02.19974.50ІІІ-юнОсФіліпови

 

Стрибки у довжину юнаки   
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1865Ковалевський КирилоНіжин МОН ДЮСШ04.09.19996.29ІІІ24Кремез О.М. Кремез М.П.
2483Бойко БогданЩорський р-н МОН ДЮСШ21.01.19985.85ІІІ21Медведьова Н.М.
3966Паляниця ОлександрЧернігів,”С”, ОКДЮСШ16.04.20005.63І-юн18Масюк А.М.
41464Картавцев СергійНосівський р-н ДЮСШ20.02.19995.63І-юн15Бочок В.А.
545Івахненко ЄвгенійПрилуки МОН ДЮСШ18.06.19995.57І-юн13Ракетський А.І.
631Грищенко ЄвгенЧернігів,”С”, ОКДЮСШ12.01.19995.43І-юнОсЛуценко В.В.
756Мажуга АртурНосівський р-н ДЮСШ00.00.20005.21ІІ-юнОсШевчук
878Кравченко АнтонПрилуки “С” КДЮСШ11.04.19985.04ІІ-юн11Салівон Р.П. Демешко С.В.
923Землинський БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”18.10.20005.01ІІ-юн9Шульга О.П.
101301Солонець АртурНосівський р-н ДЮСШ16.02.20014.79ІІ-юнОсПапіна О.П.
11462Черних МаксимЩорський р-н МОН ДЮСШ08.05.20004.77ІІ-юн7Медведьова Н.М.
12372Буряк ЄвгенПрилуки МОН ДЮСШ09.06.20004.70ІІІ-юн5Ракетський А.І.
131Парфілов ВладиславНіжин МОН ДЮСШ09.11.20004.68ІІІ-юн4Кремез О.М. Кремез М.П.
145Джиба ВладиславЧернігів “С” КДЮСШ – 209.02.20014.53ІІІ-юнОсФіліпови
15489Медведьов РусланЩорський р-н МОН ДЮСШ17.09.20004.52ІІІ-юн21Медведьова Н.М.
16488Салата ОлександрЩорський р-н МОН ДЮСШ01.10.20004.23ІІІ-юнОсКарпенко О.М.

 

Потрійний чоловіки
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1287Музиченко ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ05.11.199610.86ІІІ-юн0Ракетський А.І.

 

Потрійний юнаки  
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
145Івахненко ЄвгенійПрилуки МОН ДЮСШ18.06.199911.85І-юн24Ракетський А.І.
2483Бойко БогданЩорський р-н МОН ДЮСШ21.01.199811.74ІІ-юн21Медведьова Н.М.
378Кравченко АнтонПрилуки “С” КДЮСШ11.04.199811.59ІІ-юн18Салівон Р.П. Демешко С.В.
41Парфілов ВладиславНіжин МОН ДЮСШ09.11.200010.89ІІІ-юн15Кремез О.М. Кремез М.П.
5372Буряк ЄвгенПрилуки МОН ДЮСШ09.06.200010.40ІІІ-юн13Ракетський А.І.

 

100м жінки
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1990Шульга ЄвгеніяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”13.09.199412.1 Ф-12.0КМС24Вятіорець С. Є. Середа С.С.
248Карпенко людмилаЧернігів “С” ОКДЮСШ30.06.199714.2 Ф-14.0ІІІ21Луценко.ВВ
11Дорошенко АннаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”09.12.199615.0 Ф-DNSОсОвчаренко І. М.

 

100м дівчата
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1595Максименко КатеринаЧернігів,У, КДЮСШ22.11.199812.9 Ф-12.7ІІ24Кривоус Н.В.
21115Буряк МаріяНосівський р-н ДЮСШ03.06.200113.0 Ф-12.8ІІ21Бочок В.А.
37Доценко ВалеріяПрилуки “С” КДЮСШ19.12.199913.3 Ф-13.4ІІІ18Салівон Р.П. Демешко С.В.
467Гресь СвітланаНосівський р-н ДЮСШ17.07.199913.5 Ф-13.6ІІІ15Шиша Н.О.
5358Драчук ЯнаПрилуки МОН ДЮСШ23.06.200113.6 Ф-13.7ІІІ13Мачульний Є.В.
65Капленко НадіяНіжин МОН ДЮСШ05.10.200113.7 Ф-13.9ІІІ11Кремез О.М. Кремез М.П.
735Стецкова ТетянаЧернігів МОН КДЮСШ – 107.03.200013.8ІІІОсКрасільник Т.С.
849Рибалко СофіяЧернігів,У, КДЮСШ24.06.200313.8ІІІОсКривоус Н.В.
9364Хахно КатеринаПрилуки МОН ДЮСШ07.12.199913.8ІІІОсМачульний Є.В.
1034Розбіцька МаринаПрилуки МОН ДЮСШ01.12.199914.0ІІІОсБобровська О.А.
11968Прокопенко ВалеріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”26.05.200014.0ІІІ9Вятіорець С Є. Середа С.С.
122150Пустовгар ВалеріяНосівський р-н ДЮСШ09.01.199914.1І-юн7Папіна О.П.
1356Барабаш АлінаПрилуки “С” КДЮСШ07.07.200214.2І-юнОсСалівон Р.П. Демешко С.В.
14448Шарило ТетянаЧернігів МОН КДЮСШ – 119.02.200014.3І-юнОсАнтонова В.Г.
1532Фурмановська ЮліяНіжин МОН ДЮСШ06.04.199914.3І-юн5Кремез О.М. Кремез М.П.
1613Заровська КсеніяЧернігів МОН КДЮСШ – 100.00.199914.4І-юнОсАнтонова В.Г.
17148Редько ІваннаКоропський р-н, К, ДЮСШ21.05.199914.5І-юн4Лучко В.Л.
1811Буряк ЛіліяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”11.03.200314.5І-юнОсШульга О.П.
193Басанець ВеронікаПрилуки “С” КДЮСШ03.02.200014.6І-юнОсСалівон Р.П. Демешко С.В.
201465Халабуда АльонаНосівський р-н ДЮСШ26.05.199914.7І-юн3Бочок В.А.
21357Постоногова АннаПрилуки МОН ДЮСШ07.08.200114.8І-юнОсМачульний Є.В.
22687Гавсієвич ЄлізаветаЧернігів,У, КДЮСШ23.03.200214.8І-юнОсКривоус Н.В.
2339Баглій ВладиславаЧернігів МОН КДЮСШ – 100.00.199914.8І-юнОсАнтонова В.Г.
24996Гнип АннаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”27.11.199914.9ІІ-юнОсВятіорець С. Є. Середа С.С.
25468Білоконь АлінаЩорський р-н МОН ДЮСШ05.01.199914.9ІІ-юн2Івлєв В.Ю.
2610Маркова АннаЧернігів,У, КДЮСШ12.10.200215.1ІІ-юнОсКривоус Н.В.
27362Коновець АлінаЧернігів,У, КДЮСШ15.02.200115.2ІІ-юнОсКривоус Н.В.
2827Філіндаш МаріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”00.00.200015.5ІІ-юнОсШульга О.П.
29962Савченко ВалеріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”27.08.200015.5ІІ-юнОсСереда О.А.
30966Лепеха ВалеріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”28.09.200115.8ІІІ-юнОсВятіорець С. Є. Середа С.С.
3117Кулик ВалеріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”19.11.200115.8ІІІ-юнОсШульга О.П.
32321Кулик АлінаЧернігів,У, КДЮСШ00.00.200215.8ІІІ-юнОсКривоус Н.В.
33972Суспіна АнастасіяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”17.07.2200115.9ІІІ-юнОсВятіорець С. Є. Середа С.С.
342Руса ІринаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”00.00.200215.9ІІІ-юнОсШульга О.П.
35469Михайленко ОльгаЧернігів МОН КДЮСШ – 115.03.200116.0ІІІ-юнОсЛисенко К.В.
361Аравіна ЮліяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”22.06.199816.1б/рОсОвчаренко І.М.

 

200м жінки     
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1990Шульга ЄвгеніяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”13.09.199425.9І24Вятіорець С. Є. Середа С.С.
297Жигун ЯнаЧернігів,У, КДЮСШ-Носівський р-н25.02.199827.3ІІ21Лагункова Н.М., Папіна О.П.
31454Юхно ІринаНосівський р-н12.07.199827.7ІІІ18Папіна О.П.
446Кравцова АннаЧернігів “С” ОКДЮСШ19.09.199428.3ІІІ21Луценко.В.В.
511Дорошенко АннаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”09.12.199632.2ІІІ-юнОсОвчаренко І.М.

 

200м дівчата
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
11115Буряк МаріяНосівський р-н ДЮСШ03.06.200126.7ІІ24Бочок В.А.
2358Драчук ЯнаПрилуки МОН ДЮСШ23.06.200128.6ІІІ21Мачульний Є.В.
37Доценко ВалеріяПрилуки “С” КДЮСШ19.12.199929.0ІІІ18Салівон Р.П. Демешко С.В.
435Стецкова ТетянаЧернігів МОН КДЮСШ – 107.03.200029.1І-юнОсКрасільник Т.С.
556Барабаш АлінаПрилуки “С” КДЮСШ07.07.200229.1І-юнОсСалівон Р.П. Демешко С.В.
65Капленко НадіяНіжин МОН ДЮСШ05.10.200129.2І-юн15Кремез О.М. Кремез М.П.
7364Хахно КатеринаПрилуки МОН ДЮСШ07.12.199929.5І-юнОсМачульний Є.В.
81520Сіренко КарінаНосівський р-н ДЮСШ06.02.200129.8І-юн13Папіна О.П.
92150Пустовгар ВалеріяНосівський р-н ДЮСШ09.01.199929.9І-юн11Папіна О.П.
103Басанець ВеронікаПрилуки “С” КДЮСШ03.02.200030.0І-юнОсСалівон Р.П. Демешко С.В.
11448Шарило ТетянаЧернігів МОН КДЮСШ – 119.02.200030.5І-юнОсАнтонова В.Г.
12468Білоконь АлінаЩорський р-н МОН ДЮСШ05.01.199931.7ІІ-юн9Івлєв В.Ю.
13996Гнип АннаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”27.11.199931.9ІІ-юнОсВятіорець С. Є. Середа С.С.
1435Артеменко АннаНосівський р-н ДЮСШ28.02.200132.1ІІІ-юн7Савченко А.В. Борисенко О.В.
1532Фурмановська ЮліяНіжин МОН ДЮСШ06.04.199932.2ІІІ-юн5Кремез О.М. Кремез М.П.
1698Шурига МаринаНіжинський р-н “К” ДЮСШ26.10.199832.7ІІІ-юнОсСахно В.К.
17362Коновець АлінаЧернігів,У, КДЮСШ15.02.200132.7ІІІ-юнОсКривоус Н.В.
1810Маркова АннаЧернігів,У, КДЮСШ12.10.200232.8ІІІ-юнОсКривоус Н.В.
1994Глушко ЯринаНіжинський р-н “К” ДЮСШ14.08.199833.7ІІІ-юнОсСахно В.К.

 

400м жінки
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
197Жигун ЯнаЧернігів,У, КДЮСШ-Носівський р-н25.02.19981.01.3ІІ24Лагункова Н.М., Папіна О.П.
21454Юхно ІринаНосівський р-н12.07.19981.02.9ІІІ21Папіна О.П.
331Дрозд СвітланаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”09.12.19961.18.0ІІІ-юнОсОвчаренко І.М.

 

400м дівчата
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1968Прокопенко ВалеріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”26.05.20001.06.6ІІІ24Вятіорець С. Є. Середа С.С.
2213Шурига ДіанаЧернігів, С, КДЮСШ -228.02.20001.10.7І-юн21Хорт Т.М.
31034Кундис СніжанаЧернігів-ЧНПУ31.03.19981.16.3ІІ-юнОсРябов В.В.

 

800м дівчата
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1148Редько ІваннаКоропський р-н, К, ДЮСШ21.05.19992.38.1ІІІ24Лучко В.Л.
25Щербина АнастасіяНіжин МОН ДЮСШ15.05.20002.43.2ІІІ21Кремез О.М. Кремез М.П.
3962Савченко ВалеріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”27.08.20002.43.9ІІІОсСереда О.А.
4481Баєва КатеринаЩорський р-н МОН ДЮСШ10.06.19992.50.6ІІІ18Івлєв В.Ю.
5378Черняк АннаЧернігів,У, КДЮСШ05.07.19992.56.5І-юнОсКривоус Н.В.
611Домон КатеринаПрилуки “С” КДЮСШ11.05.20003.13.1ІІ-юнОсСалівон Р.П. Демешко С.В.
98Філімончук АнастасіяНіжинський р-н “К” ДЮСШ23.01.1999DNSОсСахно В.К.
94Висовень АльонаНіжинський р-н “К” ДЮСШ31.03.1999DNSОсСахно В.К.

 

1500м жінки
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
12224Жмурко АннаЧернігів,У, КДЮСШ24.10.19964.58.5ІІОсЛагункова Н.М., Клюєв А. О.
22226Ващенко МаріяЧернігів,У, КДЮСШ24.10.19965.07.5ІІОсЛагункова Н.М., Клюєв А. О.
3110Зубок ОленаЧернігів-ЧНПУ27.04.19975.35.2ІІІОсФіліпови

 

1500м дівчата
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1414Олійник ДаянаРіпкінський р-н “К” ДЮСШ14.07.20015.42.2ІІІ24Дубоносова Н.М.
2381Левченко АнастасіяЧернігів,У, КДЮСШ09.07.19985.51.6І-юн21Лагункова Н.М., Клюєв А. О.
3484Науменко ЯнаЩорський р-н МОН ДЮСШ16.10.20006.07.6ІІ-юн18Лахадінов Є.О.
425Дворніченко ЯнаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”20.07.20036.15.1ІІ-юнОсШульга О.П.
5972Суспіна АнастасіяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”17.07.20016.24.8ІІ-юнОсВятіорець С. Є. Середа С.С.

 

3000м жінки
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
12226Ващенко МаріяЧернігів,У, КДЮСШ24.10.199610.42.7ІІОсЛагункова Н.М., Клюєв А. О.

 

Стрибки у довжину жінки          
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
12220Мельникова НаталіяЧернігів, С, КДЮСШ -217.02.19935.00ІІІ24Філіпови
243Іващенко АннаЧернігів, С, КДЮСШ -222.12.19964.55І-юнОсФіліпови

 

Стрибки у довжину дівчата
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
11034Чернікова АлінаПрилуки МОН ДЮСШ25.07.20014.88ІІІ24Бобровська О.А.
2365Онопрієнко ДіанаПрилуки МОН ДЮСШ23.06.20014.71ІІІ21Мачульний Є.В.
349Рибалко СофіяЧернігів,У, КДЮСШ24.06.20034.67І-юнОсКривоус Н.В.
42243Самойленко МаріяПрилуки МОН ДЮСШ09.01.19994.60І-юн18Тригубенко О,А,
5359Постоногова АннаПрилуки МОН ДЮСШ07.08.20014.58І-юн15Мачульний Є.В.
6593Ручко ХристинаЧернігів,У, КДЮСШ15503.19994.46І-юнОсКривоус Н.В.
76Кочергына МаріяНіжин МОН ДЮСШ06.12.20004.26І-юн13Кремез О.М. Кремез М.П.
811Буряк ЛіліяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”11.03.20034.20І-юнОсШульга О.П.
9687Гавсієвич ЄлізаветаЧернігів,У, КДЮСШ23.03.20023.95ІІ-юнОсКривоус Н.В.
10966Лепеха ВалеріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”28.09.20013.62ІІІ-юнОсВятіорець С. Є. Середа С.С.
111465Халабуда АльонаНосівський р-н ДЮСШ26.05.19993.58ІІІ-юн11Бочок В.А.
12321Кулик АлінаЧернігів,У, КДЮСШ19.02.20023.30б/рОсКривоус Н.В.

 

Потрійний жінки
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
12220Мельникова НаталіяЧернігів, С, КДЮСШ -217.02.199310.55ІІІ0Філіпови
2161Іващенко АннаЧернігів, С, КДЮСШ -222.12.19969.56ІІ-юн24Філіпови

 

Потрійний дівчата
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
11034Чернікова АлінаПрилуки МОН ДЮСШ25.07.200110.35І-юн24Бобровська О.А.
2357Постоногова АннаПрилуки МОН ДЮСШ07.08.200110.09І-юн21Мачульний Є.В.
32243Самойленко МаріяПрилуки МОН ДЮСШ09.01.19999.66І-юн18Тригубенко О.А.
4593Ручко ХристинаЧернігів,У, КДЮСШ15.033.19999.06ІІ-юнОсКривоус Н.В.
56Кочергіна МаріяНіжин МОН ДЮСШ06.12.20008.75ІІІ-юн15Кремез О.М. Кремез М.П.

 

 Головний суддя змагань                                                                          (Рябов В.В.)    
 Головний секретар змагань                                                                    (Антонова В.Г.)  

 

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment