Командний чемпіонат області з легкої атлетики серед юніорів і юніорок,

юнаків і дівчат 2001-2002 р.н.

26-27 травня 2016 р.
м.Чернігів

РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ

МісцеКомандиОчки
І група
1Чернігів558
2Прилуки386
3Ніжин220
4Н-Сіверськ24
ІІ група
1Сновський р-н228
2Ніжинський р-н118
3Бахмацький р-н111
4Козелецький р-н24
ІІІ група
1Носівський р-н148

ОСОБИСТІ РЕЗУЛЬТАТИ

110м з/б юніори
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Буряк ЄвгенПрилуки МОН ДЮСШ09.06.200019,5б/р0Ракетський А.І.
2Медведьов РусланСновський р-н МОН ДЮСШ17.09.200021,8б/р0Медведьова Н.М.
110м з/б юнаки          
1Мазур ДмитроНіжин, МОН, ДЮСШ03.10.200118,3ІІІ-юн24Кремез О.М. Кремез М.П.
100м юніори          
1Кущ ВікторКозелецький р-н МОН ДЮСШ30.08.199811,3 Ф-11,0І24Шарак О.В.
2Маслюк ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.200011,7 Ф-11,4ІІ21Овчаренко І.М.
3Коптель ВадимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”16.06.199811,8 Ф-11,4ІІОсОвчаренко І.М.
4Пономарчук ЮрійЧернігів, “С” ОШВСМ00.00.199711,9 Ф-11,8ІІІ15Філіпови
5Горенок ДмитроСновський р-н МОН ДЮСШ24.11.200012,3 Ф-11,9ІІІ13Кухаренко А.В..Івлєв В.Ю.
6Приліпко ОлександрПрилуки МОН ДЮСШ20.07.199812,2 Ф-12,1І-юн11Салівон Р.П., Демешко С.В.
7Андрієць ОлександрНіжинський р-н, К, ДЮСШ07.10.199912,3 Ф-12,2І-юн9Півторацький С.М.
8Іллюша ЄвгенійНіжинський р-н, К, ДЮСШ09.12.199912,1 Ф-12,3І-юн7Сахно В.К.
9Сартанія ДмитроЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”10.11.199812,3І-юнОсКорецька С.М
10Землинський БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”18.10.200012,3І-юнОсШульга О.П.
11Чернев КостянтинЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”09.07.200012,4І-юнОсШульга О.П.
12Воробей РоманСновський р-н МОН ДЮСШ07.07.2200012,5І-юн5Івлєв В.Ю.
13Слиш ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.10.200012,6ІІ-юнОсШульга О.П.
13Батуренко ІгорЧернігів “У” КДЮСШ03.11.199712,6ІІ-юн0Кузьомко Л.М., Рябов В.В.
14Салівон СергійЧернігів “С” ОКДЮСШ18.04.199712,6ІІ-юнОсЛуценко В.В.
15Дячок ВладиславНіжинський р-н, К, ДЮСШ01.01.200013,0ІІ-юн0Півторацький С.М.
16Неділя НазарЧернігів “У” КДЮСШ00.00.200013,3ІІІ-юнОсЛагункова Н.М.
17Куріка МикитаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”18.11.200013,6ІІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
Йилдирим ДенизЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.02.1999DNSКорецька С.М
Нагорний ЯрославЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”20.10.2000DNSКорецька С.М
Дворников АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.01.199511,5ІІп/кВятіорець С.Є.,Середа С.С.
Рудик МаксимЧернігів “У”19.03.198211,9ІІІп/кШульга О.П.Нікітенко Д.М.
100м  юнаки          
1Довгий ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.06.200111,5 Ф-11,5ІІ24Шульга О.П.
2Вовк ДанилоЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”16.05.200111,5 Ф-11,7ІІ21Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
3Кучеренко БогданЧернігів “С” ОКДЮСШ23.07.200112,2 Ф-12,1І-юн18Луценко В.В.
4Маруженко БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”25.01.200112,4 Ф-12,4І-юн15Корецька С.М
5Єрмольченко ЄгорЧернігів “У” КДЮСШ00.00.200212,6 Ф-12,5І-юн13Плотіцини
6Олешко ПавлоНосівський р-н, МОН, ДЮСШ12.07.200212,6 Ф-12,6ІІ-юн11Шиша Н.О.
7Манченко МихайлоНіжинський р-н, К, ДЮСШ10.09.200313,4ІІІ-юн9Сахно В. К.
8Грищенко ВладиславЧернігів “У” КДЮСШ18.09.200213,6ІІІ-юнОсМельник О.М.
9Устинов ДмитроЧернігів “У” КДЮСШ02.12.200113,7ІІІ-юнОсМельник О.М.
10Руденко ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”08.07.200113,9ІІІ-юнОсКорецька С.М
11Михайлов АртемНіжинський р-н, К, ДЮСШ28.06.200214,1б/р0Півторацький С.М.
12Тимошенко МаксимСновський р-н МОН ДЮСШ14.08.200314,3б/р0Лахадінов Є.О.
13Осаревич ВячеславЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”18.05.200113,2 Ф-DNSІІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
Пугач РусланЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”26.03.2001DNSОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
Калітвінов МаксимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”24.05.2001DNSШульга О.П.
Чепінога ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ04.05.2001DNSБобровська О.А.
Кузін ІгорЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”16.02.2001DNSКорецька С.М
Ходяков ЯрославЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”01.01.2001DNSШульга О.П.
200м юніори          
1Батуренко ІгорЧернігів “У” КДЮСШ03.11.199724,1ІІІ24Кузьомко Л.М., Рябов В.В.
2Крюков ДенисЧернігів “У” КДЮСШ27.09.199924,5ІІІ21Лагункова Н.М.
3Землинський БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”18.10.200024,9ІІІОсШульга О.П.
Єрмоленко АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”23.12.199123,2ІІп/кСердюк В.І. Дубоносов В.І.
Рудик МаксимЧернігів “У”19.03.198224,3ІІІп/кШульга О.П.Нікітенко Д.М.
200м юнаки         
1Довгий ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.06.200124,4ІІІ24Шульга О.П.
2Бован ОлексійЧернігів “С” ОКДЮСШ21.08.200125,2ІІІ21Луценко І.В.
3Маруженко БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”25.01.200126,3І-юнОсКорецька С.М
4Ніколаєнко КирилоЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”26.01.200230,6б/рОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
5Руденко ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”08.07.200130,8б/рОсОвчаренко І.М.
300м з/б юнаки          
1Мазур ДмитроНіжин, МОН, ДЮСШ03.10.200144,6ІІ24Кремез О.М. Кремез М.П.
2Добродій ДмитроЧернігів “С” ОКДЮСШ22.09.200246,9ІІ21Луценко В.В.
400м юніори
1Чернобай МиколаЧернігів “С” ОКДЮСШ07.03.200053,3ІІ24Масюк А.М.
2Гончаров РостиславПрилуки, МОН, ДЮСШ28.04.200053,4ІІ21Мачульний Є.В
3Крюков ДенисЧернігів “У” КДЮСШ29.07.199954,8ІІІ18Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.
4Галушка МаксимЧернігів,МОН, КДЮСШ-226.06.199956,1І-юн15Хорт Т.М.
5Слісаренко МаксимЧернігів “С” ОКДЮСШ10.04.200056,7І-юн13Масюк А.М.
6Пісня СергійЧернігів “С” ОКДЮСШ16.12.199756,7І-юнОсЛуценко В.В.
7Іллюша ЄвгенійНіжинський р-н, К, ДЮСШ20.09.199856,8І-юн11Сахно В. К.
8Ващенко АртемЧернігів МОН КДЮСШ-129.03.200057,6І-юн9Антонова В.Г.
9Слиш ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.10.20001.02,3ІІІ-юнОсШульга О.П.
10Дячок ВладиславНіжинський р-н, К, ДЮСШ01.01.20001.12,3б/р0Півторацький С.М.
Приліпко ОлександрПрилуки МОН ДЮСШ20.07.1998DNS0Салівон Р.П., Демешко С.В.
Андрієць ОлександрНіжинський р-н, К, ДЮСШ07.10.1999DNS0Півторацький С.М.
Землинський БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”18.10.2000DNSОсШульга О.П.
Єрмоленко АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”23.12.199150,1Іп/кСердюк В.І. Дубоносов В.І.
Дворников АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.01.199551,0ІІп/кВятіорець С.Є.,Середа С.С.
Козачок ВасильЧернігів,”С”, КДЮСШ-210.05.199653,5ІІп/кФіліпови
Рибецький ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.199656,2І-юнп/кОвчаренко І.М.
400м юнак
1Вовк ДанилоЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”16.05.200154,2ІІІ24Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2Бован ОлексійЧернігів “С” ОКДЮСШ21.08.200157,2І-юн21Луценко І.В.
3Чепінога ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ05.04.200158,4І-юн18Мачульний Є.В
4Добродій ДмитроЧернігів “С” ОКДЮСШ22.09.200259,0І-юн15Луценко В.В.
5Мельник МаксимНосівський р-н, МОН, ДЮСШ23.11.20021.06,0б/р0Бочок В.А.
6Мельник ТарасНосівський р-н, МОН, ДЮСШ30.02.20031.08,9б/р0Шиша Н.О.
7Ніколаєнко КирилоЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”26.01.20021.12,0б/рОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
Тимошенко МаксимСновський р-н МОН ДЮСШ14.08.2003DQЛахадінов Є.О.
Михайлов АртемНіжинський р-н, К, ДЮСШ28.06.2002DNSСахно В. К.
800м юніори         
1Слісаренко МаксимЧернігів “С” ОКДЮСШ10.04.20002,09,4ІІ24Масюк А.М.
2Пісня СергійЧернігів “С” ОКДЮСШ16.12.19972.11,7ІІІОсЛуценко В.В.
3Хрущ ДмитроЧернігів “У” КДЮСШ26.08.19972,17,9ІІІОсРябов В.В.
Галушка МаксимЧернігів,МОН, КДЮСШ-226.06.1999DNSХорт Т.М.
800м юнаки
1Гаркавий КирилН-Сіверський МОН ДЮСШ26.11.20022.17,7ІІІ24Клименко В.В.
2Брика БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”01.06.20012.28,3І-юн21Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
3Устинов ДмитроЧернігів “У” КДЮСШ02.12.20012.29,6І-юнОсЛучко В.Л.
4Шпитальний БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”05.03.20022.46,0ІІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
1500м юніори         
1Філоненко ВячеславНіжинський р-н, К, ДЮСШ12.05.19974.34,5ІІІ24Сахно В. К.
2Черевач АнтонПрилуки МОН ДЮСШ21.06.19984,38,0ІІІ21Салівон Р.П., Демешко С.В.
3Похмурко ВалерійПрилуки МОН ДЮСШ15.10.19994.49,3ІІІ18Салівон Р.П., Демешко С.В.
Кривопуск ЮрійЧернігів “С” ОКДЮСШ28.09.19954.25,8ІІІп/кЛуценко В.В.
Секера ДмитроЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”10.01.1994DNSп/кОвчаренко І.М.
1500м юнаки          
1Манченко МихайлоНіжинський р-н, К, ДЮСШ10.09.20035.46,8ІІІ-юн24Сахно В. К.
2Гречанюк ВладиславЧернігів МОН КДЮСШ-127.02.20035.47,1ІІІ-юн21Антонова В.Г.
Ахременко СтаніславЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”18.10.2000DNSОсШульга О.П.
3000м юніори
1Чудівський СергійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”21.06.199710.17,8ІІІОсОвчаренко І.М.
2000мз/п юнаки          
1Анищенко ДенисСновський р-н МОН ДЮСШ09.06.20017.39,724Лахадінов Є.О.
2Грищенко ВалерійСновський р-н МОН ДЮСШ02.03.20017.41,821Лахадінов Є.О.
Стрибки у довжину юніори
1Землинський БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”18.10.20005,42І-юнОсШульга О.П.
2Єгорченко ДенисЧернігів, С, КДЮСШ- 213.01.19916,40ІІп/кФіліпови
3Дейнеко ЮрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.19965,74І-юнп/кБуланов О.М.
4Рибецький ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”24.10.19965,20ІІ-юнп/кОвчаренко І.М.
Стрибки у довжину юнаки 2000 – 01 р.н.
1Кучеренко БогданЧернігів “С” ОКДЮСШ23.07.20015,21ІІ-юн24Луценко В.В.
2Маруженко БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”25.01.20015,05ІІ-юн21Корецька С.М
3Добродій ДмитроЧернігів “С” ОКДЮСШ22.09.20024,93ІІ-юнОсЛуценко В.В.
4Кудлай ЯрославЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”05.08.20014,80ІІ-юнОсБуланов О.М.
5Єрмольченко ЄгорЧернігів “У” КДЮСШ00.00.20024,66ІІІ-юн18Плотіцини
6Сердюк ОлегЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”27.01.20024,50ІІІ-юнОсБуланов О.М.
7Руденко ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”08.07.20013,62б/рОсКорецька С.М
Нагорний ЯрославЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”20.10.2000DNSКорецька С.М
Кузін ІгорЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”16.02.2001DNSКорецька С.М
Потрійний  юніори
1Кравченко АнтонПрилуки МОН ДЮСШ11.04.199812,34ІІІ24Салівон Р.П., Демешко С.В.
2Пономарчук ЮрійЧернігів, С, КДЮСШ- 200.00.199711,28ІІ-юнОсФіліпови
3Буряк ЄвгенПрилуки МОН ДЮСШ09.06.200011,06ІІ-юн0Ракетський А.І.
Штовхання ядра (6кг) юніори
1Ракуненко ДенисЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”28.07.199714,10ІІ24Середа О.А.
2 Вірич ЮрійЧернігів, Інваспорт02.02.200313,40ІІІОсСереда О.А.
3Кравченко ДмитроНіжин, МОН, ДЮСШ04.02.199913,20ІІІ21Кремез О.М. Кремез М.П.
4Дячок ІванЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”11.09.199712,77ІІІ18Середа О.А.
5Шурхал ЮрійЧернігів,К, ДЮСШ20.05.199711,24І-юн15Порядіна В.В.
6Бородуха ЮрійЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”10.04.199711,14І-юн13Середа О.А.
Штовхання ядра (4кг) юнаки
1Данилко СергійНосівський р-н, МОН, ДЮСШ29.12.20019,31ІІІ-юн24Шиша Н.О.
2Криворучко МиколаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”22.05.20028,98ІІІ-юн21Середа О.А.
3Донець ІгорЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”23.08.20037,80б/рОсСереда О.А.
4Биковець ОлександрЧернігів,К, ДЮСШ12.11.20027,14б/рОсПорядіна В.В.
5Штупун ІванЧернігів “С” ОКДЮСШ26.04.2001DNSОсЛуценко В.В.
Метання диску юніори (1,75кг)
1Ракуненко ДенисЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”28.07.199749,96І24Середа О.А.
2Шурхал ЮрійЧернігів,К, ДЮСШ20.05.199738,01ІІІ21Порядіна В.В.
3Кравченко ДмитроНіжин, МОН, ДЮСШ04.02.199937,35ІІІ18Кремез О.М. Кремез М.П.
4Дячок ІванЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”11.09.199733,23ІІІ15Середа О.А.
5Бородуха ЮрійЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”10.04.199732,34ІІІ13Середа О.А.
6Вірич ЮрійЧернігів,У, Інваспорт22.05.199726,80б/рОсСереда О.А.
Метання диску (1кг) юнаки
1Криворучко МиколаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”22.05.200230,65ІІ-юн24Середа О.А.
2Данилко СергійНосівський р-н, МОН, ДЮСШ29.12.200130,42ІІ-юн21Шиша Н.О.
3Биковець ОлександрЧернігів,К, ДЮСШ12.11.200226,48ІІІ-юн18Порядіна В.В.
4Донець ІгорЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”23.08.200322,40б/рОсСереда О.А.
Метання спису (700 г) юніори
1Кисіль ІванБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ19.01.199852,05ІІ24Небощицький Г.О.
2Кошиль ДмитроЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”19.06.199834,00ІІ-юнОсПорядіна В.В.
Метання спису (600г) юнаки
1Ладоха ВладиславЧернігів,К, ДЮСШ00.00.200418,55б/рОсПорядіна В.В.
Естафета 4х100м юніори
1Маслюк ДенисЧернігів-146,8І-юн48Вятіорець С.Є. Середа С.С
Коптель ВадимШульга О.П
ЧерневОвчаренко І.М.
Землинський Богдан
2Чернобай МиколаЧернігів-248,1І-юнОсМасюк А.М
Каранда НікітаАнтонова В.Г.
Ващенко АртемХгорт Т.М.
Батуренко Ігор
3Горенок ДмитроСновський р-н50,5І-юн42Івлєв В.Ю.
Медведьов РусланМедведьова Н.М.
Анищенко Денис
Воробей Роман
Естафета 4х400м юніори
1ГончаровПрилуки МОН ДЮСШ3.58,8ІІ-юн0Салівон Р.П., Демешко С.В.
Чепінога
Черевач Антон
Приліпко
Естафета 100+200+300+400 юнаки
1Маруженко БогданЧернігів-12.14,8б/рОсВятіорець С.Є. Середа С.С
Вовк ДанилоШульга О.П
Довгий ДенисКорецька С.М
Руденко Олександр
2Тарасенко ВіталійЧернігів-22.19.9б/рОсЛуценко В.В.
Кучеренко БогданЛуценко І.В.
Добродій ДмитроМасюк А.М.
Бован Олексій
100м з/б дівчата          
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Капленко НадіяНіжин, МОН, ДЮСШ05.10.200120,3ІІІ-юн24Кремез О.М., Кремез О.П
100м юніорки
1Хахно КатеринаПрилуки, МОН, ДЮСШ07.12.199913,0 Ф-13,0ІІ24Мачульний Є.В
2Розбіцька МаринаПрилуки МОН ДЮСШ01.12.199913,2 Ф-13,2ІІ21Бобровська О.А.
3Ручко ХристинаЧернігів,”У”, КДЮСШ15.05.199913,3 Ф-13,3ІІІ18Кривоус Н.В
4Басанець ВеронікаПрилуки МОН ДЮСШ03.02.200013.4 Ф-13.4ІІІ15Салівон Р.П., Демешко С.В.
5Шкурко ЮліяЧернігів,”У”, КДЮСШ28.09.199914,0 Ф-13,6ІІІ13Лагункова Н.М.
6Камко ІннаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”00.00.200013.4 Ф-13.8ІІІОсОвчаренко І.М.
7Сирбу АнастасіяЧернігів,”У”, КДЮСШ01.05.200014,2 Ф-14,2І-юнОсКривоус Н.В.
8Дорошенко АннаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”07.08.200014,3 Ф-14,3І-юнОсОвчаренко І.М.
9Солодка ІринаЧернігів МОН КДЮСШ-127.10.200014,5І-юнОсАнтонова В.Г.
10Коритько АнастасіяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”00.00.200014,6І-юнОсКорецька С.М
11Савченко ВалеріяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”27.08.200014,8І-юнОсСереда О.А.
12Мороз ЄвгеніяЧернігів,”У”, КДЮСШ26.10.199814.8І-юнОсЛагункова Н.М.Дятлова Ю.
13Іонанова АнастасіяНіжинський р-н, “К “, ДЮСШ07.04.200015,0ІІ-юн0Сахно В.К.
100м дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Драчук ЯнаПрилуки, МОН, ДЮСШ23.06.200113,0 Ф-13,0ІІ24Мачульний Є.В
2Капленко НадіяНіжин, МОН, ДЮСШ05.10.200113.4 Ф-13.3ІІІ21Кремез О.М., Кремез О.П
3Семко ДаринаСновський р-н МОН ДЮСШ27.09.200213.8 Ф-13.6ІІІ18Лахадінов Є.О.
4Барабаш АлінаПрилуки, МОН, ДЮСШ07.07.200214,0 Ф-13,8ІІІ15Салівон Р.П., Демешко С.В.
5Севастьянова ТетянаНіжинський р-н, “К “, ДЮСШ25.01.200314,2 Ф-13,9ІІІ13Сахно В.К.
6Басанько ЕлеонораЧернігів,”У”, КДЮСШ24.12.200114,0 Ф-14,2ІІІОсПлотіцини
7Чумак ОлександраСновський р-н МОН ДЮСШ02.06.200314.3 Ф-14,3І-юн11Медведьова Н.М.
8Митькіна ВеронікаЧернігів,”У”, КДЮСШ00.00.200214,3 Ф-14,6І-юнОсПлотіцини
9Черевко АнастасіяНіжин, МОН, ДЮСШ06.02.200314,3І-юн9Кремез О.М., Кремез О.П
10Тимченко ДаринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”06.04.200214.4І-юнОсКорецька С.М
11Оніселе КатеринаЧернігів,”У”, КДЮСШ17.03.200214,5І-юнОсПлотіцини
12Грек АннаЧернігів,”У”, КДЮСШ12.06.200114,5І-юнОсМельник О.М.
13Суспіна АнастасіяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”17.07.200114,7І-юн7Вятіорець С.Є. Середа С.С
14Грабовська АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ20.06.200214.7І-юн5Папіна О.П.
15Сом ВалеріяЧернігів,”У”, КДЮСШ10.01.200214,9ІІ-юнОсПлотіцини
16Самокіша ТетянаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ29.08.200114,9ІІ-юн4Шиша Н.О.
17Ребенок КатеринаЧернігів,”У”, КДЮСШ08.05.200215,3ІІ-юнОсПлотіцини
18Рой МаринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”00.00.200115,5ІІ-юнОсШульга О.П.
Краснюк КрістінаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”10.04.2002DNSОсШульга О.П.
Картак ВалеріяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”10.01.2001DNSОсШульга О.П.
Руса ІринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”11.01.2002DNSОсШульга О.П.
200м юніорки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Ручко ХристинаЧернігів,”У”, КДЮСШ15.05.199927,4ІІ24Кривоус Н.В
2Шкурко ЮліяЧернігів,”У”, КДЮСШ28.09.199930,5І-юн21Лагункова Н.М.
3Дорошенко АннаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”07.08.200030,6ІІ-юнОсОвчаренко І.М.
4Сорока АнастасіяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”14.06.199730,9ІІ-юнОсЛагункова Н.М.
Прокопенко ВалеріяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”26.05.2000DNSВятіорець С.Є. Середа С.С
200м дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Мельник АнастасіяЧернігів,”У”, КДЮСШ18.10.200634,0ІІІ-юнОсМельник О.М.
Картак ВалеріяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”10.01.2001DNSОсШульга О.П.
Рой МаринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”00.00.2001DNSОсШульга О.П.
400м юніорки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Жигун ЯнаЧернігів-Носів-ий р-н, МОН, ДЮСШ25.02.19981.00,0ІІ24Лагункова Н.М. Папіна О.П.
2Шарило ТетянаЧернігів МОН КДЮСШ-119.02.20001.06,8ІІІ21Антонова В.Г.
3Савченко ВалеріяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”27.08.20001.08,1І-юн18Середа О.А.
4Щербина АнастасіяНіжин, МОН, ДЮСШ15.05.20001.09,0І-юн15Кремез О.М., Кремез О.П
5Терещенко АльонаЧернігів “С” ОКДЮСШ11.06.19991.13,0І-юнОсЛуценко В.В.
Коритько АнастасіяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”00.00.2000DNSОсКорецька С.М
Хропата ДаринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”12.04.2000DNSОсКорецька С.М
Жигалова МаринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”12.03.2000DNSОсКорецька С.М
400м дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Сіренко КаринаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ06.02.20011.04,9ІІІ24Папіна О.П
2Севастьянова ТетянаНіжинський р-н, “К “, ДЮСШ25.01.20031.08,9І-юн21Сахно В.К.
3Черевко АнастасіяНіжин, МОН, ДЮСШ06.02.20031.10,0І-юн18Кремез О.М., Кремез О.П
4Шеверова ВікторіяСновський р-н, МОН, ДЮСШ29.07.20011.10,5І-юн15Карпенко О.М.
Руса ІринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”11.01.2002DNSШульга О.П.
Семко ДаринаСновський р-н, МОН, ДЮСШ27.09.2002DNSЛахадінов Є.О.
800м юніорки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Жигун ЯнаЧернігів-Носів-ий р-н, МОН, ДЮСШ25.02.19982.22,7ІІ24Лагункова Н.М. Папіна О.П.
2Звонок АнастасіяЧернігів,”У”, КДЮСШ17.02.20002.48,5ІІІОсЛагункова Н.М.
Савченко ВалеріяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”27.08.2000DNS18Середа О.А.
800м дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Копитько АнастасіяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”21.03.20042.44,5ІІІ24Корецька С.М
2Грек АннаЧернігів,”У”, КДЮСШ12.06.20012.50,6ІІІОсМельник О.М.
Сальна ВеронікаПрилуки МОН ДЮСШ26.08.2004DNS0Ракетський А.І.
1500м жінкиюніорки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Левченко АнастасіяЧернігів,”У”, КДЮСШ09.07.19985.56,0І-юн24Лагункова Н.М.
2Кубрак АллаНіжинський р-н, “К “, ДЮСШ14.04.19986.14,7ІІ-юн0Сахно В.К.
3Іонанова АнастасіяНіжинський р-н, “К “, ДЮСШ07.04.20006.32.3ІІІ-юн0Сахно В.К.
Звонок АнастасіяЧернігів,”У”, КДЮСШ17.02.2000DNSОсЛагункова Н.М.
1500м дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Сальна ВеронікаПрилуки МОН ДЮСШ26.08.20045.27,3ІІІ24Ракетський А.І.
2Суспіна АнастасіяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”17.07.20016.10,6ІІ-юн21Вятіорець С.Є. Середа С.С
3Вінніченко АнастасіяЧернігів МОН КДЮСШ-119.02.20006.19,3ІІ-юн18Антонова В.Г.
Потрійний юніорки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Самойленко МаріяПрилуки МОН ДЮСШ09.01.199910,89ІІІ24Салівон Р.П.,Демешко С.В
Потрійний дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Постоногова АннаПрилуки МОН ДЮСШ07.08.200111,01ІІІ24Мачульний Є.В.
2Погоріла АлінаПрилуки МОН ДЮСШ10.02.200110,78ІІІ21Бобровська О.А.
3Чернікова АлінаПрилуки МОН ДЮСШ25.07.200110,76ІІІ18Бобровська О.А.
4Панюкова БаженаПрилуки МОН ДЮСШ24.03.200410,15І-юн15Бобровська О.А.
Стрибки у довжину дівчатаюніорки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Ручко ХристинаЧернігів,”У”, КДЮСШ15.05.19994,73ІІІОсКривоус Н.В
2Комко ІннаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”19.05.20004,38І-юн24Буланов О.М
3Сорока АнастасіяЧернігів,”У”, КДЮСШ00.00.19974,31І-юнОсЛагункова Н.М.
Бованко ВасилинаБровари КОШВСМ00.00.19945,98КМСп/кГредунова Н.
Синявська ЮліяЧернігів27.03.19914,80ІІІп/кПримасюк В.А.
Стрибки у довжину дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Грек АннаЧернігів,”У”, КДЮСШ12.06.20014,18ІІ-юнОсМельник О.М.
2Мельник АнастасіяЧернігів,”У”, КДЮСШ18.10.20063,40б/рОсМельник О.М.
Штовхання ядра(4кг) юніорки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Плющ ЮліяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”19.11.19988,68ІІІ24Порядіна В.В.
2Ярмоленко ІринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”11.02.19977,66І-юнОсСереда О.А.
Штовхання ядра(3кг) дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Терещенко НаталіяСновський р-н МОН ДЮСШ06.09.200110,03ІІІ24Карпенко О.М
2Хоминська ВалеріяСновський р-н МОН ДЮСШ00.00.20029,63ІІІ21Карпенко О.М
3Капленко НадіяНіжин, МОН, ДЮСШ05.10.20018,85І-юн18Кремез О.М. Кремез М.П.
4Ромашко ЛюбовНосівський р-н МОН ДЮСШ15.01.20038,36І-юн15Шиша Н.О.
5Супрун ОльгаНіжин, МОН, ДЮСШ31.01.20038,10І-юн13Кремез О.М. Кремез М.П.
6Кравченко КатеринаЧернігів,”К”, ДЮСШ26.11.20037,74ІІ-юнОсПорядіна В.В.
7Калашнікова АльонаСновський р-н МОН ДЮСШ18.02.20017,68ІІ-юн11Карпенко О.М
8Шевченко КатеринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”17.07.20016,31ІІІ-юн9Вятіорець С.Є. Середа С.С
Метання диску юніорки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Плющ ЮліяЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”19.11.199827,96І-юн24Порядіна В.В.
2Ярмоленко ІринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”11.02.199719,03ІІІ-юнОсСереда О.А.
Метання диску дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Терещенко НаталіяСновський р-н МОН ДЮСШ06.09.200125,86І-юн24Карпенко О.М
2Хоминська ВалеріяСновський р-н МОН ДЮСШ00.00.200225,43І-юн21Карпенко О.М
3Шевченко КатеринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”17.07.200122,00ІІ-юн18Вятіорець С.Є. Середа С.С
4Супрун ОльгаНіжин, МОН, ДЮСШ31.01.200321,32ІІ-юн15Кремез О.М. Кремез М.П.
5Калашнікова АльонаСновський р-н МОН ДЮСШ18.02.200119,56ІІІ-юн13Карпенко О.М
6Кравченко КатеринаЧернігів,”К”, ДЮСШ26.11.200319,17ІІІ-юнОсПорядіна В.В.
7Ромашко ЛюбовНосівський р-н МОН ДЮСШ15.01.200317,87б/р0Шиша Н.О.
8Толстова ВікторіяНіжин, МОН, ДЮСШ27.12.200217,10б/р0Кремез О.М. Кремез М.П.
Метання спису(600г) юніорки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Карацюба ЯнаБахмацький р-н,МОН,ДЮСШ25.10.200024,80І-юн24Небощицький Г.О.
2Петрик ІринаЧернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет”13.06.199720,06І-юнОсПорядіна В.В.
Кочергіна МаріяНіжин, МОН, ДЮСШ06.12.2000DNSКремез О.М. Кремез М.П.
Метання спису(500г) дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Мосьпан ДаринаБахмацький р-н,МОН,ДЮСШ31.07.200226,25ІІІ24Небощицький Г.О.
2Васюк Дар”яБахмацький р-н,МОН,ДЮСШ09.03.200325,20І-юн21Небощицький Г.О.
3Винник ВікторіяБахмацький р-н,МОН,ДЮСШ28.11.200123,20І-юн18Небощицький Г.О.
4Муцька КаринаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”04.05.200224,75І-юнОсПорядіна В.В
Толстова ВікторіяНіжин, МОН, ДЮСШ27.12.2002DNS0Кремез О.М. Кремез М.П.
Естафета 4х100м юніорки
1Розбіцька МаринаПрилуки53,0ІІ48Салівон Р.П.
Хахно Катерина
Драчук
Басанець
2Ручко ХристинаЧернігів55,4ІІІ42Кривоус Н.В.
Стецкова ТетянаКрасільник Т.С.
Комко Інна
Шкурко Юлія
Естафета 100+200+300+400 дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
Супрун ОльгаНіжинDNS0Кремез О.М. Кремез М.П.
Толстова Вікторія
Черевко Анастасія
Капленко НадіяСновський р-н
Терещенко Н.DNS0Карпенко О.М.
Чумак ОлександраМедведьова Н.М.
Семко Дарина
Шеверова Вікторія
Головний суддя змагань                                            (Рябов В.В.)
Головний секретар змагань                                      (Антонова В.Г.)
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment