Командний Чемпіонат області з легкої атлетики

 серед чоловіків і жінок, юніорів і юніорок.

14 травня 2015 р. м.Чернігів

15 травня 2015 р. м.Славутич

Результати (скачати)

100м чоловіки          
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1445Кравець МаксимЧернігів, “С” ОШВСМ08.04.199411.2 Ф-10.9І24Луценко В.В.
2961Дубовик ВікторЧернігів “С” КДЮСШ – 225.09.199511.7 Ф-11.3ІІ21Філіпови
3964Дворніков АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.01.199511.9 Ф- 11.7ІІІ18Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
4969Цокота ВладЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”08.07.199512.0 Ф-11.8ІІІ15Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
5579Бойко ВіталійЧернігів,У, КДЮСШ24.12.199512.1 Ф-12.4І-юнОсЛагункова Н.М., Клюєв А. О.
100мюніори           
11055Красільник ЯрославЧернігів, МОН, КДЮСШ- 109.10.199911.2 Ф-10.9І24Красільник Т.С.
2968Сила ЯрославЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”19.05.199711.5 Ф-11.3ІІ21Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
331Василенко СергійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.199711.7 Ф-11.4ІІ18Овчаренко І. М.
422Довгий ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.06.200112.3 Ф-11.7ІІІ15Шульга О.П.
5386Понамарчук ЮрійЧернігів “С” КДЮСШ – 223.01.199712.3І-юнОсФіліпови
6129Крюков ДенисЧернігів,У, КДЮСШ27.09.199912.4І-юнОсЛагункова Н.М., Клюєв А. О.
7495Совенко ОлександрЧернігів,У, ЧНТУ28.01.199612.4І-юнОсШмаргун М.І.
8204Сартанія ДмитроЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”10.11.199812.4І-юнОсКорецька С.М.
9962Вовк ДанилоЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”16.05.200112.4І-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
10248Байдала ОлександрЧернігів,У, КДЮСШ05.04.199812.6ІІ-юнОсЛагункова Н.М., Клюєв А. О.
1121Землинський БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”18.10.200012.6ІІ-юнОсШульга О.П.
1229Соколенко АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 101.09.199912.7ІІ-юнОсКрасільник Т.С.
13965Сидоров ОлександерЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”09.12.199912.8ІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
14970Пугач РусланЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”26.03.200113.1ІІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
1588Жидок ДенисКоропський р-н, К, ДЮСШ00.00.199911.4 Ф-DQ0Лучко В.Л.
16494Литвиненко ЄвгенЧернігів,У, ЧНТУ07.12.199612.0 Ф-DNSОсШмаргун М.І.
200мчоловіки          
1961Дубовик ВікторЧернігів “С” КДЮСШ – 225.09.199523.6ІІ24Філіпови
22205Музика МаксимЧернігів,У, КДЮСШ12.06.199524.4ІІІ21Рябов В.В.
200 мюніори           
188Жидок ДенисКоропський р-н, К, ДЮСШ00.00.199924.0ІІІ24Лучко В.Л.
231Василенко СергійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.199724.2ІІІ21Овчаренко І. М.
385Кириленко МиколаЧернігів,У, ЧНТУ19.12.199624.9ІІІОсШмаргун М.І.
422Довгий ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.06.200125.6І-юн18Шульга О.П.
53Рибецький ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.199725.8І-юнОсОвчаренко І. М.
6248Байдала ОлександрЧернігів,У, КДЮСШ05.04.199825.9І-юнОсЛагункова Н.М., Клюєв А. О.
7129Крюков ДенисЧернігів,У, КДЮСШ27.09.199926.1І-юнОсЛагункова Н.М., Клюєв А. О.
8965Сидоров ОлександерЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”09.12.199926.2І-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
921Землинський БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”18.10.200026.3І-юнОсШульга О.П.
1029Соколенко АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 101.09.199926.7ІІ-юнОсКрасільник Т.С.
400мчоловіки        
12230Луценко ІванЧернігів, “С” ОШВСМ07.03.198751.5ІІ24Луценко В.В.
22205Музика МаксимЧернігів,У, КДЮСШ12.06.199552.2ІІ21Рябов В.В.
3662Городиський ВікторЧернігів “С” КДЮСШ – 210.08.199558.9І-юнОсФіліпови
400мюніори
1968Сила ЯрославЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”19.05.199755.2ІІ24Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2183Ісаєнко БогданЧернігів,У, ЧНТУ27.05.199659.8ІІ-юнОсШмаргун М.І.
33Рибецький ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.19971.01.5ІІ-юнОсОвчаренко І. М.
4443Хрущ ДмитроЧернігів,У, КДЮСШ26.08.19971.02.0ІІІ-юнОсРябов В.В.
800мчоловіки          
1255Морачевський ВасильЧернігів,У, КДЮСШ12.06.19942.10.0ІІ24Рябов В.В.
215Яременко ВолодимирЧернігів “С” КДЮСШ – 208.08.19942.29.2І-юн21Філіпови
3000мчоловіки
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
190Лубеньський ОлександерЧернігів,У, КДЮСШ00.00.199310.25.3І-юн24Рябов В.В.
231Бойко ФедосійЧернігів, “С” ОКДЮСШ21.02.199512.17.0ІІІ-юнОсЛуценко І.В.
3000м юніори
1129Чудівський СергійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.199710.48.3І-юн24Овчаренко І.М.
2100Макаренко АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.199711.17.3ІІ-юнОсОвчаренко І.М.
Стрибки у довжину чоловіки
1255Морачевський ВасильЧернігів,У, КДЮСШ12.06.19945.22ІІ-юн24Рябов В.В.
2662Городинський ВікторЧернігів “С” КДЮСШ – 210.08.19954.94ІІ-юнОсФіліпови
Стрибки у довжину юніори
185Кириленко МиколаЧернігів,У, ЧНТУ19.12.19966.09ІІІ24Шмаргун М.І.
2386Пономарчук ЮрійЧернігів “С” КДЮСШ – 223.01.19975.29ІІ-юнОсФіліпови
Потрійний чоловіки
1386Пономарчук ЮрійЧернігів “С” КДЮСШ – 223.01.199710.64ІІІ-юнОсФіліпови
Штовхання ядра чоловіки
15Попов РоманЧернігів,У, КДЮСШ12.10.199316.16КМС24Кондратенко П.Б.
22204Зеленський СергійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.04.199312.95ІІ21Середа О.А.
37Прядко ОлександрЧернігів,У, КДЮСШ15.07.199210.69ІІІ18Кондратенко П.Б.
42203Алєксєєв ВладиславЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”02.12.19959.78ІІІОсСереда О.А.
52Кузьменко РоманЧернігів,У, КДЮСШ19.02.19958.76б/рОсКондратенко П.Б.
1Остапенко ОлександрЧернігів,У, КДЮСШ23..09.1994DNSОсКондратенко П.Б.
4Кекух СергійЧернігів,У, КДЮСШ02.03.1992DNSОсКондратенко П.Б.
9Кошовий ПавлоЧернігів,У, КДЮСШ08.03.1993DNSОсКондратенко П.Б.
Штовхання ядра юніори
12214Дячок ІванЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”11.09.199713.77ІІІ24Середа О.А.
22203Ракуненко ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”28.07.199713.52ІІІ21Середа О.А.
39Дєдух ВячеславБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ03.06.199812.90ІІІ18Небощицький Г.О.
41Кравченко ДмитроНіжин, МОН, ДЮСШ04.03.199912.02І-юнОсКремез О.М. Кремез М.П.
52230Журба ВадимЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”11.09.199911.52І-юнОсСереда О.А.
62214Бородуха ЮрійЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”10.04.199711.43І-юнОсСереда О.А.
7377Вірич ЮрійЧернігів,У, ДЮСШ інваспорт22.05.199711.22І-юнОсСереда О.А.
83Сизоненко ОлександрЧернігів,У, КДЮСШ07.01.199710.90ІІ-юнОсКондратенко П.Б.
923Шурхал ЮрійЧернігів,К, ОДЮСШ20.05.199710.71ІІ-юнОсПорядіна В.В.
1028Накоренко ВладиславЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”12.06.19979.91ІІ-юнОсОвчаренко І.М.
Метання диску чоловіки
12222Сивенко ЄвгенійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”04.04.199352.02КМС24Середа О.А.
25Попов РоманЧернігів,У, КДЮСШ12.10.199343.05І21Кондратенко П.Б.
32203Алєксєєв ВладиславЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”02.12.199530.92ІІІ18Середа О.А.
9Кошовий ПавлоЧернігів,У, КДЮСШ08.03.1992DNSОсКондратенко П.Б.
7Прядко ОлександрЧернігів,У, КДЮСШ15.07.1992DNSОсКондратенко П.Б.
Метання диску юніори
12203Ракуненко ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”28.07.199744.44ІІ24Середа О.А.
22230Журба ВадимЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”11.09.199941.22ІІ21Середа О.А.
32214Дячок ІванЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”11.09.199734.88ІІІОсСереда О.А.
42214Бородуха ЮрійЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”10.04.199734.42ІІІОсСереда О.А.
523Шурхал ЮрійЧернігів,К, ОДЮСШ20.05.199734.10ІІІОсПорядіна В.В.
6377Вірич ЮрійЧернігів,У, ДЮСШ інваспорт22.05.199724.42б/рОсСереда О.А.
71Кравченко ДмитроНіжин, МОН, ДЮСШ04.03.1999DNSОсКремез О.М. Кремез М.П.
Метання спису чоловіки
18Строган ВіталійЧернігів,У, КДЮСШ07.05.199153.93ІІОсКондратенко П.Б.
22197Прокопенко АндрійБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ00.00.199450.77ІІ24Небощицький Г.О.
33Гринько ОлексійЧернігів,К, ОДЮСШ16.10.199250.55ІІОсПорядіна В.В.
46Шевченко МаксимЧернігів,У, КДЮСШ13.11.199249.57ІІІОсКондратенко П.Б.
59Ніколайчук ОлександрЧернігів,К, ОДЮСШ15.05.199248.48ІІІОсПорядіна В.В.
611Григоренко ОлександрЧернігів,К, ОДЮСШ04.01.199643.02ІІІОсПорядіна В.В.
Метання спису юніори
17Кисіль ІванБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ19.01.199849.35ІІ24Небощицький Г.О.
25Глушко РоманНосівка, МОН, ДЮСШ01.09.199847.88ІІІ21Тертишник М І
39Дедух ВячеславБахмацький р-н , МОН, ДЮСШ03.06.199844.67ІІІ18Небощицький Г.О.
410Кебкал ОлександрНосівка, МОН, ДЮСШ26.07.199844.24ІІІ15Тертишник М І
Естафета 4х100м чоловіки
1968Сила ЯрославЧернігів-146.4ІІІ24Вятіорець С Є
Цокота Влад
Дворніков Андрій
Василенко СергійОвчаренко І.М
2445Красільник ЯрославЧернігів-250.4І-юнОсКрасільнік.Т.М
Дубовик ВікторФіліпови
Кравець МаксимЛуценко В.В
Луценко Іван
322Сартанія ДмитроЧернігів-350.5І-юнОсВятіорець С Є
Довгий Денис
Землинський Богдан
Сидоров Олександер
Естафета 4х400м чоловіки
1968Вовк ДанилоЧернігів-13.55.6ІІ-юн24Вятіорець С Є
Сила Ярослав
Цокота Влад
Дворніков Андрій
22205Морачевський ВасильЧернігів-24.01.3ІІ-юнОсРябов В.В.
Байдала ОлександрЛагункова Н.М., Клюєв А. О.
Крюков Денис
Музика Максим
100м жінки
1990Шульга ЄвгеніяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”13.09.199412.0КМС24Вятіорець С Є
2463Грінченко ВеронікаЧернігів “С” КДЮСШ – 209.08.199514.2І-юн21Філіпови
100м юніорки
135Стецкова ТетанаЧернігів МОН КДЮСШ – 109.03.200013.4 Ф-13.4ІІІ24Красільник Т.С
222Карпенко ЛюдмилаЧернігів “С” ОКДЮСШ30.06.199713.5 Ф-13.6ІІІ21Луценко.ВВ
3964Прокопенко ВалеріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”26.05.200015.4 Ф-14.1І-юн18Вятіорець С Є
431Ярмоленко ІринаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”00.00.199714.5 Ф-14.8І-юнОсСереда О.А
5577Мороз ЄвгеніяЧернігів,У, КДЮСШ26.10.199815.3 Ф-15.1ІІ-юнОсЛагункова Н.М., Дятлова Ю.
6962Гнип АннаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”27.11.199913.6 Ф-15.7ІІІОсВятіорець С Є
200м жінки
1990Шульга ЄвгеніяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”13.09.199426.1ІІ24Вятіорець С Є
246Кравцова АннаЧернігів “С” ОКДЮСШ19.09.199428.1ІІІ21Луценко.ВВ
200м юніорки
12224Жмурко АннаЧернігів,У, КДЮСШ24.10.199626.5ІІ24Лагункова Н.М., Клюєв А. О.
2577Мороз ЄвгеніяЧернігів,У, КДЮСШ26.10.199833.3ІІІ-юнОсЛагункова Н.М., Дятлова Ю.
400м жінки
12224Жмурко АннаЧернігів,У, КДЮСШ24.10.199659.0ІІ24Лагункова Н.М., Клюєв А. О.
248Дерій ОльгаЧернігів “С” ОКДЮСШ00.00.19941.03.9ІІІ21Луценко.ВВ
400м юніорки
183Жигун ЯнаНосівський р.-н. МОН ДЮСШ25.02.19981.01.3ІІ24Папіна О.П.
297Юхно ІринаНосівський р.-н. МОН ДЮСШ12.07.19991.03.5ІІІ21Папіна О.П.
3148Редько ІваннаКоропський р-н. “К” ДЮСШ00.00.19991.03.7ІІІ18ЛучкоВ.Л.
4216Нагорна ДаринаЧернігів МОН КДЮСШ – 117.05.19991.05.4ІІІ15Антонова В.Г
5964Прокопенко ВалеріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”26.05.20001.05.5ІІІ13Вятіорець С Є
6579Левченко АнастасіяЧернігів,У, КДЮСШ09.07.19981.08.7І-юнОсЛагункова Н.М., Дятлова Ю.
7578Черняк АннаЧернігів МОН КДЮСШ – 105.07.19991.13.3ІІ-нОсКрівовус Н.В
8363Сирбу АнастасіяЧернігів МОН КДЮСШ – 101.05.20001.15.7ІІ-нОсКрівовус Н.В
9265Мажуга ОлександраЧернігів МОН КДЮСШ – 119.12.19991.16.3ІІ-нОсКрівовус Н.В
10962Гнип АннаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”27.11.19991.17.8ІІІ-юнОсВятіорець С Є
11967Шевченко КатеринаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”17.07.20011.20.5б/рОсВятіорець С Є
800м юніорки
1972Савченко ВалеріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”27.08.20002.52.3ІІІОсСереда О.А
299Бушко НадіяЧернігів ЧНТУ24.06.19963.17.9ІІ-юнОсШмаргун М.І
1500м юніорки
1965Суспіна АнастасіяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”17.07.20016.42.3ІІІ-юнОсВятіорець С Є
3000м жінки
1103Хорева ОленаЧернігів,У, КДЮСШ00.00.199214.02.8ІІ-юнОсРябов В.В
3000м юніорки
131Усік ЯнаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”00.00.199713.43.0ІІ-юнОсОвчаренко І.М
Стрибки у довжину юніорки
143Іващенко АннаЧернігів, С, КДЮСШ -222.12.19964.70ІІІОсФіліпови
2965Суспіна АнастасіяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”17.07.20013.92ІІ-юнОсВятіорець С Є
3463Грінченко ВеронікаЧернігів, С, КДЮСШ -209.08.19973.75ІІІ-юнОсФіліпови
4362Савченко ВалеріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”00.00.20003.50ІІІ-юнОсСереда О.А
5967Шевченко КатеринаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”17.07.20013.41б/рОсВятіорець С Є
Потрійний жінки
1161Іващенко АннаЧернігів, С, КДЮСШ -222.12.19969.86І-юн24Філіпови
Штовхання ядра жінки
1317Соколенко ВікторіяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”05.04.199510.63ІІОсСереда О.А. Таратухіна Н.П.
234Шеремет ЄвгеніяЧернігів,К, ОДЮСШ10.04.19967.15І-юнОсПорядіна В.В.
Штовхання ядра юніорки
11Зінченко ВікторіяНіжин, МОН, ДЮСШ25.04.19989.10ІІІОсКремез О.М. Кремез М.П.
245Новоградська ДаринаНіжин, МОН, ДЮСШ29.03.20008.64ІІІОсКремез О.М. Кремез М.П.
3488Білоконь АлінаЩорський р-н, МОН, ДЮСШ05.01.19998.10ІІІ24Івлєв В.Ю.
42222Ярмоленко ІринаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”11.02.19977.57І-юнОсСереда О.А
55Коломийченко РусланаНіжин, МОН, ДЮСШ28.05.20007.46І-юнОсКремез О.М. Кремез М.П.
6485Терещенко НаталіяЩорський р-н, МОН, ДЮСШ06.09.20017.34І-юн21Карпенко О.М.
7489Хоминська ВалеріяЩорський р-н, МОН, ДЮСШ16.06.20006.85ІІ-юн18Карпенко О.М.
8972Савченко ВалеріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”27.08.20006.74ІІ-юнОсСереда О.А
949Любас АнастасіяЧернігів,К, ОДЮСШ28.09.20005.42б/рОсПорядіна В.В.
Метання диску юніорки
145Новоградська ДаринаНіжин, МОН, ДЮСШ29.03.200025.30І-юнОсКремез О.М. Кремез М.П.
21Зінченко ДаринаНіжин, МОН, ДЮСШ25.04.199822.48ІІ-юнОсКремез О.М. Кремез М.П.
3489Хоминська ВалеріяЩорський р-н, МОН, ДЮСШ16.06.200022.02ІІ-юн24Карпенко О.М.
4967Шевченко КатеринаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”17.07.200121.46ІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
5485Терещенко НаталіяЩорський р-н, МОН, ДЮСШ06.09.200120.16ІІ-юн21Карпенко О.М.
649Любас АнастасіяЧернігів,К, ОДЮСШ28.09.200016.82б/рОсПорядіна В.В.Сакун С.М.
75Коломийченко РусланаНіжин, МОН, ДЮСШ28.05.200015.60б/рОсКремез О.М. Кремез М.П.
8484Калашнікова АльонаЩорський р-н, МОН, ДЮСШ18.02.200015.58б/р18Карпенко О.М.
956Кравченко КатеринаЧернігів,К, ОДЮСШ29.11.200314.68б/рОсПорядіна В.В.
10488Білоконь АлінаЩорський р-н, МОН, ДЮСШ05.01.1999DNS0Івлєв В.Ю.
Метання спису жінки
167Ткаченко ЯнаЧернігів,К, ОДЮСШ13.03.199335.71ІІОсПорядіна В.В.
256Пилипенко КатеринаЧернігів,К, ОДЮСШ30.12.199527.90ІІІОсПорядіна В.В.
334Шеремет ЄвгеніяЧернігів,К, ОДЮСШ10.04.199626.04ІІІОсПорядіна В.В.
Метання спису юніорки
12199Небощицька ВікторіяБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ10.01.199639.35І24Небощицький Г.О.
234Скрипка ЄвгеніяЧернігів,К, ОДЮСШ00.00.199727.90ІІІОсПорядіна В.В.
345Щукіна ТетянаЧернігів,К, ОДЮСШ25.01.199826.75ІІІОсПорядіна В.В.
422Кочергіна МаріяНіжин, МОН, ДЮСШ06.12.199922.51І-юнОсКремез О.М. Кремез М.П.
589Луцкая КаринаЧернігів,К, ОДЮСШ04.05.200218.60ІІ-юнОсПорядіна В.В.
656Кравченко КатеринаЧернігів,К, ОДЮСШ29.11.200316.65ІІІ-юнОсПорядіна В.В.
Естафета 4х100м жінки
1Стецькова ТетянаЧернігів55.3ІІІ24Красільник Т.М
Нагорна ДаринаАнтонова В.Г
Карпенко ЛюдмилаЛуценко В.В
Грінченко ВеронікаФіліпови
2Дерій ОльгаЧернігів-Короп56.9І-юнОсЛуценко В.В
Кравцова Анна
Редько ІваннаЛучко В.
Мажуга А
Естафета 4х400м жінки
1964Прокопенко ВалеріяЧернігів5.09.7ІІІ-юнОсВятіорець С Є. Середа С.С.
Савченко Валерія
Гнип Анна
Суспіна Анастасія
Головний суддя змагань                                   (Рябов В.В.)
Головний секретар змагань                           (Антонова В.Г.)
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment