9 жовтня 2014 року в м. Чернігові на базі СДЮШОР з лижного спорту відбулись обласні змагання «Діти – олімпійська надія України» з легкоатлетичного кросу пам’яті В.Ф. Філіпова.

В змаганнях брали участь команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл, професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів області. Загалом в змаганнях прийняли участь більше 300 спортсменів з нашої області та гості з інших областей. Після закінчення змагань всі переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та коштовними призами які надали Чернігівський обласний осередок НОК України та вихованці В.Ф.Філіпова. Всі учасники змагань були забезпечені гарячими напоями та випічкою безкоштовно

В абсолютному заліку особистої першості переможцями стали  Дятлова Юлія (Чернігівський національний педагогічний університет) та Голуб Владислав (вихованець В.Ф.Філіпова)

             В командній боротьбі наступні результати:

І місце – ДЮСШ Чернігівського р-ну

ІІ місце – СДЮШОР з лижного спорту

ІІІ місце – Щорська ДЮСШ

                                             ПТНЗ :

                                           (дівчата)

І місце – Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту

ІІ місце – Чернігівський професійний ліцей побуту

ІІІ місце –   Чернігівський професійний ліцей побутового обслуговування

                                         (юнаки)

І місце – Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту

ІІ місце – ДПТЗ Чернігівське вище професійне училище

ІІІ місце – Сосницький аграрний ліцей

                                            ВНЗ І-ІІ р.а. :

                                              (дівчата)

І місце – Коледж економіки і технологій ЧНТУ

ІІ місце – Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж

ІІІ місце – Чернігівський базовий медичний коледж

                                              (юнаки)

І місце – Прилуцький гуманатірно-педагогічний коледж

ІІ місце – Чернігівський професійно-економічний коледж КНУТД

ІІІ місце – Чернігівський кооперативний технікум

Результати: Відкриті обласні змагання «Діти – олімпійська надія України »

з легкоатлетичного кросу памяті Віктора Федоровича Філіпова

 

<<< ЖІНКИ >>>

500м. 2002 р.н. і молодші
Прізвище ім’яНавч. закладрезультатмісцетренер
1Чвертка МаринаДЮСШ Чернігівського р-ну1.30,2   1Хвостенко О.Ю.,Паршуков В.С.
2Семко ДашаЩорська ДЮСШ1.31,0   2Бережной В.Д.
3Чумак ОлександраЩорська ДЮСШ1.31,7   3Бережной В.Д.
4Камишна АннаКорюківська ДЮСШ1.32,4   4Макаренко М.А.
5Корень КатеринаКорюківська ДЮСШ1.33,5   5Сімончук С.О.
6Глотова ТетянаДЮСШОР з лижного спорту1.33,7  6Хвостенко О.Ю.
7Вінніченко НастяКДЮСШ № 1 м.Чернігів1.34,4 7Антонова В.Г.
8Муха ХристинаКорюківська ДЮСШ1.36,7 8Сімончук С.О.
9Лукянець АлінаЩорська ДЮСШ1.36,7 9Лахадинов  Є.О.
10ос.Жуковська ВікторіяДЮСШОР з лижного спорту1.36,810Хвостенко О.Ю.
11Єрмоленко ЗарінаКорюківська ДЮСШ1.37,611Лисік Р.Г.
12Лебідь ЛєраЩорська ДЮСШ1.39,712Бережной В.Д.
13Субота ДарьяДЮСШ Чернігівського р-ну1.44,413Білоус С.М.
14Салтинська ОксанаЩорська ДЮСШ1.44,814Бережной В.Д.
15Федченко ЛізаДЮСШОР з лижного спорту1.56,715Лазаренко М.Г., Ященко І.Л.
16Хвостенко ВікторіяДЮСШОР з лижного спорту2.01,216Хвостенко О.Ю.
17Аврамчук ЮліяКорюківська ДЮСШ2.13,617Лисік Р.Г.
18Ткаченко АннаДЮС № 1 м.Чернігів2.28,018Кривоус Н.В.
19Алексійчик ВалеріяКорюківська ДЮСШ2.47,319Макаренко М.А.
20Мартиненко ЮліаннаДЮСШОР з лижного спортуДНСХвостенко О.Ю.
21Васько ПолінаДЮСШОР з лижного спортуДНСМакаренко М.А.

 

500м. 2000-2001 рр.н.
1Карпенко ВалентинаДЮСШ Чернігівського р-ну1.18,31Гаєвий А.І., Зоц Ж.С.
2Квачан ГаннаДЮСШОР з лижного спорту1.21,82Зоц М.М., Зоц Ж.С.
3Чалик ДаринаКорюківська ДЮСШ1.24,03Симончук С.О.
4Костюк ЮліяДЮСШОР з лижного спорту1.25,94Зоц М.М., Зоц Ж.С.
5Клерзнева ЮліяДЮСШОР з лижного спорту1.26,55Лісогор М.О.
6Гупко НаталіяДЮСШ Чернігівського р-ну1.28,56Ворчак С.Л.
7Димент ІлонаКДЮСШ «Україна»1.29,17Лагункова Н.М.
8Немилостива ЮліяДЮСШОР з лижного спорту1.31,38Даниленко М.М.
9Хомко АнастасіяКорюківська ДЮСШ1.33,89Лисік Р.Г.
10Давиденко ЖаннаКорюківська ДЮСШ1.41,710Макаренко М.О.
11Менська ОлександраКорюківська ДЮСШ1.43,711Лисік Р.Г.
12Ларченко МаринаКорюківська ДЮСШ1.56,012Макаренко М.О.
13Ларченко  ІринаКорюківська ДЮСШ2.00,515Макаренко М.О.

 

800м. 1998-99 р.р.н.
1ос.Редько  ІваннаКоропська ДЮСШ2.48,21Лучко В.Л.
2Боєва КатеринаЩорська ДЮСШ2.56,32Івлєв В.Ю.
3Васильченко ЛіліяКДЮСШ «Україна»2.57,73Дітлдова Ю., Лагункова Н.М.
4Паршукова МаріяДЮСШ Чернігівського р-ну3.04,84Паршуков В.С., Хвостенко О.Ю.
5Роззівако КатеринаДЮСШ Чернігівського р-ну3.12,75Гаєвий  А.І.
6Бажуга ОлександраКДЮСШ № 1 м. Чернігів3.19,46Кривоус Н.В.
7Лисовень АльонаДЮСШ Ніжинського р-нуДНФСахно В.К, Хоменко Д.О.
8Дячук ВалеріяДЮСШ Чернігівського р-нуДНФГаєвий А.І., Паршуков В.С.
9Пиркова БогданаДЮСШ Ніжинського р-нуДНФСахно В.К., Хоменко Д.О.

 

800м. ПТНЗ
1Коваленко ГаннаДПТЗ»ЧВПУ»2.36,81Лапко Ю.М.
2Соловей ІринаЧПЛДП-№ 62.46,72Драч С.В.
3Сігеті ОксанаЧПЛП-№ 142.50,83Кизима Р.М.
4Куніна ЛюбаЧПЛЗТ-№ 52.52,44Клименко Г.М.
5Бикова МаринаЧВПУ2.52,55Лапко Ю.М.
6Коробкова ДіанаЧПЛЗТ3.05,36Клименко Г.М.
7Височанська ГаннаЧПТНЗ»ЧВПУ»3.05,77Лапко Ю.М.
8Філон АлінаЧПЛП-№ 133.08,28Кизима Р.М.
9Крижановська КатеринаЧЦПТО3.09,89
10Цуркан КатеринаЧВПУ3.12,810
11Захарченко ТетянаЩорське ВПУЛГ3.13,211
12Денісова ЮліяНіжинський ПЛПС3.18,012
13Передерій ЮліяЧПЛЗТ-№ 53.18,613Рижик
14Лисенок ЮліяЧВПУ3.19,714
15Деліч ЕльвіраЧЦПТО3.21,215
16Корнієнко ЕллаЧПЛП-№ 133.21,716Кизима Р.М.
17Горогоцька ТетянаЩорське ВПУЛГ3.22,017
18Дяченко КатеринаНіжинський ПЛПС3.33,118
19Бабич ТетянаЩорське ВПУЛГ3.26,219
20Брусиловець ТетянаНіжинський ПЛПС3.26,520
21Сергійко НастяЩорське ВПУЛГ3.29,921
22Бубеленчик ТетянаЧПЛЗТ-№ 53.30,222Клименко Г.М.
23Олецько НаталкаЧПЛП3.35,623Кизима Р.М.
24Міщенко ВікторіяЧЦПТО3.39,824
25Роговенко ОленаЧВПУ3.42,925
26Коробчевська ІринаЧВПУ3.44,726
27Бойко АллаДПТНЗ»ЧВПУ»3.34,227Лапко Ю.М.
28Карпенко АллаНіжинський ПЛПСДНФ
29Козлова НастяЧЦПТОДНС

 

800м. ВНЗ технікуми і коледжі
1Жмурко АннаКДЮСШ»Україна»К-ж еконм.і  технол.2.29,41Лагункова Н.М., Кісоєв Д.О.
2Болотченко ГаннаПрилуцький ГПК-ж2.45,72Тисенко С.Б., Зоц М.М.
3Смілик РусланаКДЮСШ»Україна»,к-ж економ.і  технол.2.53,93Лагункова Н.М.
4Лиходій ТетянаЧПЕК КНУТД2.55,44Арищенко В.М.
5Левченко АнастасіяКДЮСШ»Україна»,К-ж економ.і техн.2.56,85Лагункова Н.М., Дятлова Ю.В.
6Батюк АннаЧернігів,базовий медичний к-ж2.59,56
7Однолько ЯнаК-ж екон.і техн.3.00,67Лагункова Н.М., Клюєв Н.О.
8Савченко ІринаПрилуки пед.к-ж3.01,98Демешко С.В., Салівон Р.П.
9Самойленко МаріяПрилуки пед.к-ж3.03,29Бобровська О.А.
10Малашенко ВікторіяК-ж екон.і технолг3.03,710Лагункова Н.М., Клюєв Н.О.
11Голован ІннаЧПЕК3.05,511Арищенко В.М.
12Рогова КатеринаПрилуки пед-к-ж3.06,212
13Кузьменко ІринаК-ж транс-комп-т-й3.08,213Любенко А.А.
14Миц МаринаЧернігів,базовий медичний к-ж3.10,214
15Самусь ПолінаК-ж трасп.комп т-й3.11,315Любенко А.А.
16Усик ЯнаКооперативний т-м м.Чернігів3.11,516Овчаренко І.М.
17Пригоровська АнастасіяК-ж трасп.комп.т-й3.14,517Любенко А.А.
18Грінченко ВеронікаЧернігів,базовий медичний к-ж3.14,918
19Шелех СвітланаКооперативний т-м м. Чернігів3.18,819Овчаренко І.М.
20Іващишина НаталіяЧернігів, базовий медичний к-ж3.23,320
21Жовтун ТетянаКооперативний т-м м.Чернігів3.24,421Овчаренко І.М.
22Білик МаринаКооперативний т-м м.Чернігів3.31,222Овчаренко І.М.
23Литвин ЛарисаЧПЕК КНУТД3.33,423Арищенко В.М.
24Жучкова КатеринаЧПЕК КНУТД3.33,724Арищенко В.М.
25Педора ЯнаУчилище культури та мистицтв м.Ніжин3.59,025Перепелиця Г.М.
26Пірожок ЮліяУчилище культури та мистецтв м.Ніжин4.55,026Перепелиця Г.М.
27Бернацька ДаринаКТКТДНФ

 

800м ВНЗ інститути та університети
1Дятлова ЮліяЧНПУ2.28,91Рябов В.В.Лагункова Н.М.
2Ващенко МаріяЧНПУ2.32,92Лагункова Н.М., Філіпов В.В.
3№ 22412.37,23
4Чоботар ь АнастасіяЧНПУ2.39,54Лагункова Н.М., Рябов В.В.
5№ 102.49,75
6Розумейко ОксанаЧНТУ2.53,56
7№ 172.56,37
8Закатова ЯрославаЧНПУ3.00,28Бригада Філіпових, Марченко М.С.
9Зубок ОленаЧНПУ3.04,59Філіпов В.В., Кондратенко П.Б.
10Мельникова НаталіяЧНПУ3.07,310Бригада Філіпових
11Павленко КаринаЧНПУ3.07,511Філіпов В.В., Кондратенко П.Б.
12Арсененко СвітланаЧНПУ3.09,412Філіпов В.В., Кондратенко П.Б.
13Мотренко ДіанаЧНПУ3.09,713Філіпов В.В., Кондратенко П.Б.
14Бакуринська ХристинаЧНПУ3.13,014Філіпов В.В., Кондратенко П.Б.
15Смикун ГаннаЧНТУ3.13,815Сенчук Л.А.
16Пилипенко АлінаЧНТУ3.21,616Харченко А.М.
17Блоха АллаЧНПУ3.24,517Філіпов В.В., Кондратенко П.Б.
18№ 153.30,218
19Плуток МаринаЧНТУ3.30,819Сенчук Л.А.
20Коваленко ІннаЧНПУ3.48,8920Філіпов В.В., Кондратенко П.Б.
21Дерій ОльгаЧНТУ3.55,321
22Колотило АнастасіяЧНПУ3.58,522Філіпов В.В., Кондратенко П.Б.

 

<<< ЮНАКИ >>>

500м. 2002р.н. і молодші
1Бригинець ВладиславДЮСШ Чернігів.р-н1.20,61Хвостенко О.Ю.
2Тимошенко МаксимЩорська ДЮСШ1.25,02Лахадинов Є.О.
3Лях МикитаСДЮШОР з лижного спорту1.26,73Даниленко М.М.
4Голомозик ОлександрДЮСШ Чернігів.р-н1.27,54Паршуков В.С.
5Шульга ОлександрСДЮШОР з лижного спорту1.27,85Лазаренко М.Г., Ященко І.П.
6Коношевич ВолодимирСДЮШОР з лижного спорту1.28,36Зоц М.М.,Зоц Ж.Є.
7Зиберт ДанилоСДЮШОР з лижного спорту1.28,77Зоц М.М., Зоц Ж.Є.
8Деркач МикитаСДЮШОР з лижного спорту1.28,88Хвостенко О.Ю.
9Лісогор ОлександрСДЮШОР м.Чернігів1.29,49Лісогор М.О.
10Аксюта ВолодимирСДЮШОР м.Чернігів1.29,710Лісогор М.О.
11Мілевський ОлександрЩорська ДЮСШ1.31,211Лахадинов Є.О.
12Кирик ОлексійКорюківська ДЮСШ1.32,512Симончук С.О.
13Козак МаркСДЮШОР з лижного спорту1.33,013Зоц М.М.
14Молнер РусланЩорська ДЮСШ1.37,114Лахадинов Є.О.
15Коробко ПавлоЩорська ДЮСШ1.37,315Лахадинов Є.О.
16Нагорний ЗахарЩорська ДЮСШ1.38,216Лахадинов Є.О.
17Фещенко ДмитроСДЮШОР з лижного спорту1.40,017Лазаренко М.Г., Ященко І.Л.
18Василенко ВладиславСДЮШОР з лижного  спорту1.40,218Лазаренко М.Г., Ященко І.Л.
19Тупик ДмитроСДЮШОР з лижного спорту1.40,319Даниленко М.М.
20Полоз ЖораСДЮШОР з лижного спорту1.42,420Лазаренко М.Г., Ященко І.Л.
21Каленков КирилЩорська ДЮСШ1.43,021Лахадинов Є.О.
22Глузд СвятославЩорська ДЮСШ1.44,222Лахадинов Є.О.
23Родченко МиколаКорюківська ДЮСШ1.53,323Шпук  Д.А.
24Яковенко ОлексійСДЮШОР з лижного  спорту1.55,224Лазаренко М.Г., Ященко І.Л.
25Самусь ДмитроСДЮШОР з лижного спортуДНСДаниленко М.М.
26Дудко МаксимСДЮШОР з лижного спортуДНСХвостенко О.Ю.

 

800м. 2000-2001 рр.н.
1Заровний МаксимДЮСШ Чернігів.р-н2.27,01Гайовий П.І.
2Козлов ЄгорКорюківська ДЮСШ2.29,42Симончук С.О.
3Бочок АрсенСДЮШОР з лижного спорту2.30,03Лісогор М.О.
4Сапон СергійКДЮСШ № 2»Спартак»м.Чернігів2.39,34Бригада Філіпових
5Черних МаксимЩорська ДЮСШ2.41,75Медведьова Н.М.
6Колупайко ВіталійСДЮШОР з лижного спорту2.42,36Лісогор М.О.
7Збань ДенисСДЮШОР з лижного спорту2.44,97Хвостенко О.Ю.
8Кириленко ІванКДЮСШ № 2 «Спартак»м.Чернігів2.47,98Бригада Філіпових
9Богдаренко РусланСДЮШОР з лижного спорту2.49,59Лазаренко М.Г., Ященко І.Л.
10Гринь МикитаСДЮШОР з лижного спорту2.54,010Даниленко М.М.
11Маслени й АнтонСДЮШОР з лижного спорту2.54,511Даниленко М.М.
12Ревенко НазарЩорська ДЮСШ2.55,612Медведьова Н.М.
13Ткаченко РусланЩорс ька ДЮСШ2.57,913Медведьова Н.М.
14Бугай АнтонКорюківська ДЮСШ2.59,214Лисік Р.Г.
15Медведьов РусланЩорська ДЮСШ3.05,215Медведьова Н.М.
16Салата ОлександрЩорська ДЮСШ3.05,916Бережной В.Д.
17Гришин НикитаСДЮШОР з лижного спорту3.10,617Хвостенко О.Ю.
18Владимиров ЄвгенійСДЮШОР з лижного спорту3.24,418Даниленко М.М.

 

1600м. 1998-99 рр.н.
1Громов ЄвгенійЧОДЮСШ для дітей-сиріт «Олімп»5.21,61Зайнагандінов Д.М., Лазаренко М.Г.
2Галушка МаксимКДЮСШ № 2.МОН.5.22,52Хорт Т.М.
3Шевель ЄвгенійДЮСШ»Колос» Ніжинського р-ну5.29,83Сахно В.К., Хоменко Д.О.
4Лиходід ДмитроДЮСШ»Колос» Ніжинського р-ну5.30,84Сахно В.К., Хоменко Д.О.
5Ахмедов ВалентинЧОДЮСШ для дітей-сиріт «Олімп»5.34,55Зайнагатдінов Д.М.
6Чалик ОлександрКорюківська ДЮСШ5.49,36Симончук С.О.
7Бондарев ДмитроЧОДЮСШ для дітей-сиріт»Олімп»5.49,57Зайнагатдінов Д.М.
8Сентябрьов ДмитроЩорська ДЮСШ5.50,28Медведьова Н.М.
9Сотник ІванКорюківська ДЮСШ5.54,69Симончук С.О.
10Лях ВолодимирСДЮШОР з лижного спорту5.55.№10Даниленко М.М.
11Ничипоренко МиколаДЮСШ Чернігівського р-ну5.56,711Зоц Ж.С.
12Сідоров ВолодимирЩорська ДЮСШ6.01,512Медведьова Н.М.
13Глухов ВіталійЧОДЮСШ для дітей-сиріт»Олімп»6.09,013Зайнагатдінов Д.М.
14Лагода ВладиславДЮСШ»Колос»Ніжинського р-ну6.49,814Хоменко Д.О.

 

1600м. ПТНЗ
1Мироненко КостянтинЧПЛЗТ-№ 55.06,21
2Зубок ВладиславЧПЛЗТ-№ 55.06,92
3Кравченко ОлександрЧПЛЗТ-№ 55.14,23
4Бурда АнтонСосницьке ПАТ5.15,84Чабак В.А.
5Саржак СергійДПТНЗ «ЧВПУ»Чернігів5.24,75Лапко Ю.М.
6Кравченко ВалерійЧПБЛ (будівельний л-й)5.25,66Євтушенко І.М.
7Лещенко ВадимЧПЛЗТ-№ 55.31,87
8Катарний ЯрославНіжинс ький ПЛПС5.35,78
9Жугель СергійДПТНЗ»ЧВПУ» Чернігів5.36,39Лапко Ю.М.
10Клановець ОлексійДПТНЗ»ЧВПУ»Чернігів5.41,310Лапко Ю.М.
11Ковальчук МаксимСосницький ПАЛ5.45,211Чабак В.А.
12ос.Пильник РусланЧПЛЗТ-№ 55.46,712
13Калайда ЮрійДПТНЗ»ЧВПУ»Чернігів5.47,413Лапко Ю.М.
14Горох ОлександрСосницький ПАЛ5.48,414Чабак В.А.
15Веремієнко АнатолійСосницький ПАЛ5.54,215Чабак В.А.
16Гарига МаксимЧПБЛ5.55,616Євтушенко І.М.
17Кучеренко РоманНіжинський ПЛПС6.10,517
18Чечилов ВолодимирЧПБЛ6.17,518Євтушенко І.М.
19ос.Касякін ДмитроЧПЛЗТ-№ 56.18,819
20Роговий ОлександрЧПЛДП6.59,820Драч С.В.
21Харченко ЮрійЧПЛДП7.02,521Драч С.В.
22Новік ВолодимирЧПЛДП8.52,022Драч С.В.

 

2400м. ВНЗ технікуми та коледжі
1Кривопуск ЮрійЧПЕК7.49,31Арищенко В.М.
2Дьогтяр ОлександрПрилуки пед.к-ж8.01,82Демешко С.В., Салівон Р.П.
П.к.Артюх ОлександрДЮСШ  Черн.р-ну8.10.7Хвостенко О.Ю.
3Горбань АндрійК-ж ек.і технологій8.14,33Лагункова Н.М., Клюєв Н.О.
4Телень СергійКТКТ8.27,84Любенко А.А.
5Приходько БогданПрилуки пед.к-ж8.29,75Салівон Р.П., Демешко С.В.
6Черевач АнтонПрилуки пед.к-ж8.30,86Салівон Р.П., Демешко С.В.
7Кравченко АндрійПрилуки пед.к-ж8.33,77Салівон Р.П., Демешко С.В.
8Сухорабський СергійЧПЕК8.35,18Арищенко В.М.
9Бабинець ВолодимирЧернігів,кооперативний т-м8.36,29Овчаренко І.М.
10Акуленко ЄвгенЧернігів,коопер.т-м8.36,610Овчаренко І.М.
11Макаренко АндрійЧернігів,коопер.т-м8.43,611Овчаренко І.М.
12Андрейна СергійЧПЕК8.46,712Арищенко В.М.
13Бобрушко ДмитртоКТКТ8.56,513Любенко А.А.
14Лойченко РостиславЧПЕК8.56,714Арищенко В.М.
15ос.Близнюк МаксимЧПЕК9.01,815Арищенко В.М.
16ос.Титенко ОлексійКТКТ9.07,815Любенко А.А.
17ос.Титенко ІгорКТКТ9.10,016Любенко А.А.
18Бойко ВіталійК-ж еком.і технологій9.14,417Лагункова Г.М., Клюєв Н.О.
19Швець ВалерійКТКТ9.14,818Любенко А.А.
20Косенко ПавлоК-ж еком.і технологій9.20,319Дятлова Ю.В., Лагункова Н.М.
21Антоненко МиколаК-ж еком.і технологій9.20,820Дятлова Ю.В., Дагункова Н.М.
22Авраменко ІванК-ж еком.і технологій9.25,321Лагункова Н.М.,Клюєв Н.О.
23ос.Аксьоненко ЯрославК-ж еком.і технологій9.47,822Дятлова Ю.В., Лагункова Н.М.
24Костюченко ВадимКТКТ9.48,023Любенко А.А.
25ос.Ходько ВладиславК-ж  економ.і технологій9.55,524Дятлова Ю.В., Лагункова Н.М.
26ос.Селезень АндрійКТКТ9.58,325Любенко А.А.
27Кравченко ЯрославЧернігів,кооперативнй т-змДНФОвчаренко І.М.

 

2400м. ВНЗ університети, інститути
1Голуб Владислав«Динамо» Чернігів7.47,71Бригада Філіпових
2Лазорак ВолодимирІвано-Франківська область7.53,22Завєдєєв А.А.
3Музика МаксимЧНПУ7.57,53Рябов В.В.
4Івасенко ДмитроЧНПУ8.00,34Філіпов В.В., Кондратенко П.Б.
5Клочко АртемНіжин.агротехнічн.ін-т8.02,35Сахно В.К., Хоменко Д.О.
6Хоменко ДмитроДЮСШ»Колос»Ніжинського р-ну8.03,26Сахно В.К.
7Морачевський ВасильЧНПУ8.08,37Рябов В.В.
8Корогод ДмитроЧНПУ8.08,48Бригада Філіпових, Хорт Т.М.
9Пильник ОлегЧНПУ8.09,39Хвостенко О.Ю.
10Поздняков ОлексійПрилуки8.10,810Марченко М.С.
11Дудков ОлександрЧНТУ8.19,711
12Кучер ВладиславЧНТУ8.24,212Харченко А.М.
13Секера ДмитроНіжинський агиротехн.ін-т8.27,213Сахно В.К., Хоменко Д.О.
14Кондратенко ОлександрЧНТУ8.32,814
15Сараб ЄвгенКлуб «Атлант»8.36,615Рябов В.В.
16Мочоний ВладиславЧНТУ8.39,316Харченко А.М.
17Корнієнко ТарасЧНПУ8.39,917Рябов В.В.
18Шарий ЄвгенійНіжинський агротехн.ін-т8.44,018Сахно В.К., Хоменко Д.О.
19Зайнагандінов МаксимЧНПУ8.49,619Рябов В.В.
20Бунін ОлександрЧНТУ8.59,920Луценко В.В.
21Кислуха АндрійСДЮШОР з лижного спорту9.01,721Хвостенко О.Ю.
22Гавриленко ПетроЧернігів9.09,222Легеда А.О.
23Івасенко ДмитроЧНПУ9.12,023Філіпов В.В., Кондратенко П.Б.
24Гламозда ІванЧНПУ9.34,324Хвостенко О.Ю.
25Хрущ ДмитроЧНПУ9.38,025Рябов В.В.
26Чупатленко СергійЧНТУ9.39,526Сенчук Л.А.
27Нежута ІванЧНТУ9.41,827Кузьменко М.Г.
28Сергієнко АртемЧНТУ9.46,328Харченко А.М.
29Грабовецький АндрійЧНТУ9.46,529Кузьменко М.Г.
 

Один комментарий

  1. Юля :

    Дуже вдячна організаторам змагань за чудове свято та підтримання традицій. Окрема подяка за гарячий чай з булочками та цінні призи!))

Leave a Reply to Юля