Командний Кубок області з легкої атлетики серед
чоловіків і жінок, юнаків та дівчат 2000 р.н. і мол.

05-06 жовтня 2017 р.

м.Чернігів

 

Результати (скачати)

 

 РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ .
МісцеКомандиОчки
І група
1м.Чернігів504
2м.Прилуки498
3м.Н-Сіверський234
ІІ група
1 Менський район328
2Козелецький район239
3Корюківський район236
4Бахмацький район199
5Сновський район141
ІІІ група
1Носівський район236
2Коропський район46

 

Особисті результати      
110м з/б чоловіки          
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Кудлай ПавлоПрилуки МОН ДЮСШ12.07.199917.9ІІ-юн24Мачульний Є.В.
100м чоловіки          
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Кравець МаксимЧернігів, “С”08.04.198411.7 Ф- 11.3ІІ24Луценко В.В.
2Кущ ВікторКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ30.08.199811.4 Ф- 11.6ІІ21Шарак О.В.
3Батуренко ІгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.11.199711.9 Ф- 11.7ІІІОс Кузьомко Л.М., Рябов В.В.
4Дворніков АндрійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”06.01.199511.8 Ф- 11.8ІІІОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
5Уніат ВолодимирКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ24.07.199712.1 Ф- 12.0ІІІ18Шарак О.В.
6Муляр ДмитроЧернігів00.00.199812.1 Ф- 12.2І-юнОсЛюбенко А.А.
7Чатов ОлександрЧернігів “У” ЧНПУ01.06.199812.2 Ф- 12.3І-юнОсКузьомко Л.М.
8Приліпко ОлександрПрилуки МОН, ОДЮСШ олім. Видів20.07.199812.0 Ф- 12.6ІІІ15Салівон Р.П.Демешко С.В.
9Паляниця ОлександрЧернігів, ОДЮСШ олім. видів06.01.199812.2І-юнОсМасюк А.М.
10Карин ВладиславЧернігів, МОН, КДЮСШ- 104.11.199712.3І-юнОсОвчаренко І.М.
11Грицай ВладиславЧернігів “У” ЧНПУ25.04.199712.5І-юнОсКузьомко Л.М.
12Пушкаренко МиколаМенський р-н, МОН ДЮСШ21.05.198912.6ІІ-юн13Пушкаренко М.Г.
13Прохницький ДенисЧернігів “У” ЧНПУ24.08.199912.7ІІ-юнОсКузьомко Л.М.
14Харитонов СергійЧернігів “У” ЧНПУ01.06.199813.0ІІ-юнОсКузьомко Л.М.
100м юнаки 2000-01 р.н.         
1Прохоренко ВолодимирКозелецький р-н МОН ДЮСШ02.12.200011.2 Ф-11.2ІІ24Шарак О.В.
2Довгий ДенисЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”12.06.200111.5 Ф-11.4ІІ21Шульга О.П.
3Чернобай МиколаЧернігів, ОДЮСШ олім. видів07.03.200011.6 Ф-11.5ІІ18Масюк А.М.
4Бован ОлексійЧернігів, ОДЮСШ олім. видів21.08.200111.6 Ф-11.7ІІІ15Луценко В.В.
5Каранда МикитаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 225.01.200212.0 Ф-11.8ІІІОсМасюк А.М.,Хорт Т.М.
6Осаревич ВячеславЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”18.05.200111.9 Ф-12.0ІІІОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
7Олешко ПавлоНосівський р-н, МОН, ДЮСШ12.07.200212.1 Ф-12.3І-юн13Шиша Н.О.
8Маслюк ДенисЧернігів, МОН, КДЮСШ- 100.00.200012.0 Ф-12.4І-юнОсОвчаренко І.М.
9Землинський БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”18.10.200012.2І-юнОсШульга О.П.
10Пасіка ВладиславНосівський р-н, МОН, ДЮСШ00.00.200012.2І-юнОсШиша Н.О.
11Джулай ДенисНосівський р-н, МОН, ДЮСШ25.12.200012.2І-юн11Савченко А.В.
12Горенок ДмитроСновський р-н МОН ДЮСШ00.00.200012.3І-юн9Івлєв В.Ю.
13Бистревський ІгорЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”17.01.200312.4І-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
14Курилов ОлександрН-Сіверськ  МОН ДЮСШ31.03.200212.5І-юн7Клименко В.В.
15Мишко ЯрославЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.04.200212.6ІІ-юнОсФіліпови
16Колодій ДмитроСновський р-н, МОН ДЮСШ20.04.200112.7ІІ-юн5Лахадінов Є.О.
17Гульок ДмитроН-Сіверськ  МОН ДЮСШ30.10.200212.8ІІ-юн3Клименко В.В.
18Фень АндрійПрилуки МОН ДЮСШ08.05.200412.8ІІ-юнОсБобровська О.А.
19Медведьов РусланСновський р-н МОН ДЮСШ17.09.200012.8ІІ-юн2Медведьова Н.М.
20Бориско ДенисКоропський р-н, К, ДЮСШ12.12.200212.9ІІ-юн1Лучко В.Л.
21Кузін ІгорЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”16.02.200112.9ІІ-юнОсКорецька С.М.
22Осіпов ІлляПрилуки МОН ДЮСШ05.05.200313.0ІІ-юнОсМачульний Є.В.
23Маруженко БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”25.01.200113.1ІІІ-юнОсКорецька С.М.
24Жигалов ДмитроСновський р-н МОН ДЮСШ00.00.200113.1ІІІ-юн0Івлєв В.Ю.
25Ніколаєнко КирилоЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”26.01.200213.1ІІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
26Брика БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”01.06.200113.4ІІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
27Крищенко СергійКозелецький р-н МОН ДЮСШ18.05.200313.5ІІІ-юнОсШарак О.В.
28Стукаченко СергійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 101.03.200213.5ІІІ-юнОсОвчаренко І.М.
29Середжимов ІванКозелецький р-н МОН ДЮСШ00.00.200213.6ІІІ-юн0Шарак О.В.
30Войтенко ВладиленЧернігів, ОДЮСШ олім. видів11.08.200113.6ІІІ-юнОсЛуценко В.В.
31Слиш ОлександрЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”12.10.200013.6ІІІ-юнОсШульга О.П.
32Смоголь БогданПрилуки МОН, ОДЮСШ олім. Видів07.01.200113.6ІІІ-юнОсСалівон Р.П.Демешко С.В.
33Громов АндрійКозелецький р-н МОН ДЮСШ12.12.200213.9ІІІ-юнОсШарак О.В.
34Попружний ТарасЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”31.08.200213.9ІІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
35Глушенок ІлляЧернігів, МОН, КДЮСШ- 107.01.200414.0ІІІ-юнОсАнтонова В.Г.
36Сидоренко ОлексійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 116.05.200414.1б/рОсБеркут Н.П.
37Петренко РусланЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.08.200514.3б/рОсБеркут Н.П.
38Никифоренко ВасильКорюківський р-н МОН ДЮСШ02.03.200114.7б/р0Кукуюк М.Д.
39Тищенко БогданМенський р-н,ДЮСШ олім. видів24.01.200314.9б/рОсТаратухіна Н.П.
40Чирва СтаніславМенський р-н,ДЮСШ олім. видів01.06.200515.9б/рОсТаратухіна Н.П.
41Кутик НікитаМенський р-н,ДЮСШ олім. видів10.07.200516.9б/рОсТаратухіна Н.П.
42Косовський ДенисЧернігів, МОН, КДЮСШ- 120.11.200230.0б/рОсБеркут Н.П.
300м чоловіки
1Сидина ВладиславМенський р-н04.01.199035.2ІІІ24Таратухіна Н.П.
2Батуренко ІгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.11.199737.6ІІІОс Кузьомко Л.М., Рябов В.В.
3Кравець МаксимЧернігів, “С”08.04.198437.8ІІІ21Луценко В.В.
4Дворніков АндрійЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”06.01.199537.9ІІІОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
5Дяченко РоманНіжинський р-н “К” ДЮСШ23.11.198938.3ІІІОсДяченко А.В.
6Крюков ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР20.08.199938.5ІІІОсЛагункова Н.М.,Клюєв А.О
7Пісня СергійЧернігів, ОДЮСШ олім. видів16.12.199739.5ІІІОсЛуценко В.В.
8Харитонов СергійЧернігів “У” ЧНПУ01.06.199839.7ІІІОсКузьомко Л.М.
9Піддубний ЮрійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 100.00.199940.3І-юнОсОвчаренко І.М.
10Грицай ВладиславЧернігів “У” ЧНПУ25.04.199741.4І-юнОсКузьомко Л.М.
300м юнаки 2000-01 р.н.
1Чернобай МиколаЧернігів, ОДЮСШ олім. видів07.03.200037.6ІІІ24Масюк А.М.
2Бован ОлексійЧернігів, ОДЮСШ олім. видів21.08.200138.6ІІІ21Луценко В.В.
3Довгий ДенисЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”12.06.200138.6ІІІ18Шульга О.П.
4Каранда МикитаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 225.01.200238.8ІІІОсМасюк А.М.,Хорт Т.М.
5Осаревич ВячеславЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”18.05.200138.8ІІІОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
6Джулай ДенисНосівський р-н, МОН, ДЮСШ25.12.200039.2ІІІ15Савченко А.В.
7Крючков АртемКоропський р-н, К, ДЮСШ10.05.200139.4ІІІ13Лучко В.Л.
8Олешко ПавлоНосівський р-н, МОН, ДЮСШ12.07.200240.8І-юн11Шиша Н.О.
9Горенок ДмитроСновський р-н МОН ДЮСШ00.00.200041.0І-юн9Івлєв В.Ю.
10Землинський БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”18.10.200041.1І-юнОсШульга О.П.
11Курилов ОлександрН-Сіверськ  МОН ДЮСШ31.03.200241.5І-юн7Клименко В.В.
12Ніколайчук БогданКорюківський р-н МОН ДЮСШ03.01.200242.0ІІ-юн5Лисік Р.Г.
13Гульок ДмитроН-Сіверськ  МОН ДЮСШ30.10.200242.2ІІ-юн3Клименко В.В.
14Маруженко БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”25.01.200142.2ІІ-юнОсКорецька С.М.
15Бориско ДенисКоропський р-н, К, ДЮСШ12.12.200242.4ІІ-юн2Лучко В.Л.
16Калюжний АртемМенський р-н,МОН, ДЮСШ25.04.200342.7ІІ-юн1Калюжна Т.В.
17Мельник МаксимНосівський р-н, МОН, ДЮСШ23.11.200242.7ІІ-юн0Бочок В.А.,Поночевний Ю.В.
18Слиш ОлександрЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”12.10.200042.9ІІ-юнОсШульга О.П.
19Жигалов ДмитроСновський р-н МОН ДЮСШ00.00.200144.3ІІІ-юн0Івлєв В.Ю.
20Пасіка ВладиславНосівський р-н, МОН, ДЮСШ00.00.200045.1ІІІ-юнОсШиша Н.О.
21Зайченко ДанилоЧернігів, МОН, КДЮСШ- 126.11.200346.0ІІІ-юнОсАнтонова В.Г.
22Хоменко МаксимЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР00.00.200147.6б/рОсЛюбенко А.А.
23Петренко РусланЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.08.200549.0б/рОсБеркут Н.П.
24Рутта ОлегМенський р-н,ДЮСШ олім. видів03.02.200349.5б/рОсТаратухіна Н.П.
25Крапивний ДанилоСновський р-н МОН ДЮСШ02.03.200549.6б/р0Івлєв В.Ю.
26Рекунов РоманМенський р-н,ДЮСШ олім. видів20.03.200552.0б/рОсТаратухіна Н.П.
27Бродський ЯнМенський р-н,ДЮСШ олім. видів18.03.200553.2б/рОсТаратухіна Н.П.
28Хомко ВіталійКорюківський р-н МОН ДЮСШ26.01.200559.2б/рОсСахута А.О.
29Пастушок ЮрійМенський р-н,ДЮСШ олім. видів28.02.20051.03.8б/рОсТаратухіна Н.П.
30Гузенок КирилМенський р-н,ДЮСШ олім. видів20.08.20061.04.0б/рОсТаратухіна Н.П.
600м чоловіки
1Секера ДмитроЧернігів – Н.Сіверськ00.00.19941.26.824Овчаренко І.М.,Клименко В.В.
2Корогод ДмитроЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР30.07.19961,26.921Філіпови
3Казачок ВасильЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР10.05.19961.27.318Філіпови
4Крюков ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР20.08.19991.27.9ОсЛагункова Н.М.,Клюєв А.О
5Мироненко КостянтинЧернігів, МОН, КДЮСШ- 126.09.19981.29.2ОсКрасільник Т.С.
6Пісня СергійЧернігів, ОДЮСШ олім. видів16.12.19971.30.0ОсЛуценко В.В.
7Гордійко ЄгорЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР30.04.19991.35.7ОсРябов В.В.
600м юнаки 2000-01 р.н.
1Рева ЄвгенійЧернігів,”У”ДЮСШ ЧМР Н-Сіверськ23.04.20001.27.624Рябов В.В.Клименко В.В.
2Крючков АртемКоропський р-н, К, ДЮСШ10.05.20011.30.921Лучко В.Л.
3Кравцов СергійЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів27.11.20001.30.918Луценко В.В.
4Огієнко МаксимПрилуки МОН, ОДЮСШ олім. Видів11.05.20011.37.6ОсСалівон Р.П.
5Мельник МаксимНосівський р-н, МОН, ДЮСШ23.11.20021.38.515Бочок В.А.,Поночевний Ю.В.
6Брика БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”01.06.20011.39.6ОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
7Юрченко АнтонКозелецький р-н МОН ДЮСШ16.12.20001.40.413Шарак О.В.
8Петрик ВладиславЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів11.05.20001.40.6ОсЛуценко В.В.
9Ніколайчук БогданКорюківський р-н МОН ДЮСШ03.01.20011.42.511Лисік Р.Г.
10Яценко ДанилоПрилуки МОН ДЮСШ27.04.20041.44.0ОсБобровська О.А.
11Бабич ДмитроКорюківський р-н МОН ДЮСШ29.06.20031.53.29Сахута А.О.
12Коробко ПавлоСновський р-н МОН ДЮСШ16.05.20031.58.6ОсЛахадінов Є.О.
13Крапивний ДанилоСновський р-н МОН ДЮСШ02.03.20051.59.37Івлєв В.Ю.
14Ханко ВіталійКорюківський р-н МОН ДЮСШ26.01.20052.16.3ОсСахута А.О.
1000м чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Секера ДмитроЧернігів – Н.Сіверськ00.00.19942.50.8ІІІ24Овчаренко І.М.,Клименко В.В.
2Корогод ДмитроЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР30.07.19962.51.5ІІІ21Філіпови
3Казачок ВасильЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР10.05.19962.52.9ІІІ18Філіпови
4Мироненко КостянтинЧернігів, МОН, КДЮСШ- 126.09.19982.57.6ІІІОсКрасільник Т.С.
5Романенко ОлександрНіжинський р-н “К” ДЮСШ26.09.19843.01.6І-юнОсСахно В.К.
6Селезень АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР00.00.19983.07.4І-юнОсЛюбенко А.А.
1000м юнаки 2000-01 р.н.
Місце абс.СпортсменДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Рева ЄвгенійЧернігів,”У”ДЮСШ ЧМР Н-Сіверськ23.04.20002.52.2ІІІ24Рябов В.В.Клименко В.В.
2Карпенко ДмитроКорюківський р-н МОН ДЮСШ21.09.20013.02.5І-юн21Лисік Р.Г.
3Кравцов СергійЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів27.11.20003.02.7І-юн18Луценко В.В.
4Шкурай ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР29.01.20003.06.3І-юнОсЛагункова Н.М.
5Черних МаксимСновський р-н МОН ДЮСШ08.05.20003.12.4І-юн15Медведьова Н.М.
6Бабич ДмитроКорюківський р-н МОН ДЮСШ29.06.20033.17.2ІІ-юн13Сахута А.О.
7Брика БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”01.06.20013.17.9ІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
8Коробко ПавлоСновський р-н МОН ДЮСШ16.05.20033.23.6ІІ-юнОсЛахадінов Є.О.
9Мишко ЯрославЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР03.04.20023.23.8ІІ-юнОсФіліпови
10Петренко РусланЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.08.20053.33.6ІІІ-юнОсБеркут Н.П.
11Чалюк МаксимЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”25.11.20033.34.4ІІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
3000м чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Сотник ЄвгенійЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР-Корюк. р-н09.01.199910.03.0ІІІ24Рябов В.В.
2Лесь ВіталійПрилуки МОН, ОДЮСШ олім. видів27.07.199910.11.3ІІІ21Салівон Р.П.
3Піддубний ЮрійЧернігів, МОН, КДЮСШ- 100.00.199910.13.7ІІІОсОвчаренко І.М.
4Придатко ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ01.11.199710.22.0І-юн18Мачульний Є.В.
5Строн ОлександлЧернігів “Д”29.04.199910.22.8І-юнОсТкаченко І.В.
6Титаренко МаксимЧернігів “Д”15.03.199610.53.7ІІ-юнОсТкаченко І.В.
7Кобус СтаніславЧернігів “Д”06.09.199911.07.0ІІ-юнОсТкаченко І.В.
8Бурей ОлесьЧернігів “Д”30.12.199911.52.0ІІІ-юнОсТкаченко І.В.
9Войтов ДсмитроЧернігів “Д”02.06.199912.10.9ІІІ-юнОсТкаченко І.В.
3000м юнаки 2000-01 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Карпенко ДмитроКорюківський р-н МОН ДЮСШ21.09.200110.27.0І-юн24Лисік Р.Г.
2Назаренко ІгорКозелецький р-н МОН ДЮСШ29.04.200210.34.5І-юн21Шарак О.В.
3Черних МаксимСновський р-н МОН ДЮСШ08.05.200010.59.9ІІ-юн18Медведьова Н.М.
4Музика МиколаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 117.03.200311.18.0ІІ-юнОсБеркут Н.П.
5Грецик ВікторЧернігів “Д”11.08.200011.34.9ІІІ-юнОсТкаченко І.В.
6Буренок ВіталійЧернігів “Д”04.01.200012.26.0ІІІ-юнОсТкаченко І.В.
7Чалюк МаксимЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”25.11.200314.04.5б/рОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
300м з/б юнаки 2000-01 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Медведьов РусланСновський р-н МОН ДЮСШ17.09.200047.3ІІІ24Медведьова Н.М.
Стрибки у довжину чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Тосенко ДемидЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР26.01.19995.89ІІІОсЛюбенко А.А.
2Пономарчук ЮрійЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР23.01.19975.80ІІІОсФіліпови
3Сидина ВладиславМенський р-н04.01.19905.64І-юн24Таратухіна Н.П.
4Паляниця ОлександрЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів06.01.19985.43І-юнОсМасюк А.М.
5Мордашко ЯрославМенський р-н,МОН, ДЮСШ19.08.19995.41І-юн21Терпицька І.Л.
6Уніат ВолодимирКозелецький р-н МОН ДЮСШ24.07.19975.37І-юн18Шарак О.В.
7Носелевець ВіталійКозелецький р-н, інваспорт18.03.19985.12ІІ-юн15Шарак О.В.
8Коваль АртемЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР05.05.19994.48ІІІ-юнОсФіліпови
9Приліпко ОлександрПрилуки МОН, ОДЮСШ олім. Видів20.07.19984.93 Ф-н/яІІ-юн0Салівон Р.П.Демешко С.В.
Стрибки у довжину юнаки 2000-01 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Нога РоманПрилуки МОН ДЮСШ02.04.20025.94ІІІ24Мачульний Є.В.
2Чепінога ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ04.05.20015.89ІІІ21Мачульний Є.В.
3Данилко СергійНосівський р-н, МОН, ДЮСШ29.12.20025.43І-юн18Шиша Н.О.
4Маруженко БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”25.01.20015.20ІІ-юнОсКорецька С.М.
5Колодій ДмитроСновський р-н МОН ДЮСШ20.04.20015.19ІІ-юн15Лахадінов Є.О.
6Кузін ІгорЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”16.02.20015.15ІІ-юнОсКорецька С.М.
7Рутта ОлегМенський р-н,ДЮСШ олім. видів02.02.20035.03ІІ-юн13Таратухіна Н.П.
8Шульга ДмитроЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів22.04.20024.96ІІ-юнОсМасюк А.М.
9Бродський ЯнМенський р-н,ДЮСШ олім. видів18.03.20054.58ІІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
10Сидоренко ОлегЧернігів, МОН, КДЮСШ- 116.05.20034.54ІІІ-юнОсБеркут Н.П.
11Петренко РусланЧернігів, МОН, КДЮСШ- 111.08.20054.36ІІІ-юнОсБеркут Н.П.
12Музика МиколаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 117.03.20034.24ІІІ-юнОсБеркут Н.П.
13Рекунов РоманМенський р-н,ДЮСШ олім. видів20.03.20053.46б/рОсТаратухіна Н.П.
14Пастушок ЮрійМенський р-н,ДЮСШ олім. видів28.02.20053.42б/рОсТаратухіна Н.П.
Гузенок КирилоМенський р-н,ДЮСШ олім. видів28.08.2006хххОсТаратухіна Н.П.
Потрійний чоловіки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Тосенко ДемидЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР26.01.199911.50ІІ-юнОсЛюбенко А.А.
2Кудлай ПавлоПрилуки МОН ДЮСШ12.07.199910.96ІІІ-юн24Мачульний Є.В.
3Пономарчук ЮрійЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР23.01.199710.76ІІІ-юнОсФіліпови
Потрійний юнаки 2000-01 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Нога РоманПрилуки МОН ДЮСШ02.04.200212.87ІІІ24Мачульний Є.В.
2Чепінога ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ04.05.200112.87ІІІ21Мачульний Є.В.
3Данилко СергійНосівський р-н, МОН, ДЮСШ29.12.200211.16ІІ-юн18Шиша Н.О.
4Землинський БогданЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”18.10.200011.03ІІ-юнОсШульга О.П.
5Попружний ТарасЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”31.08.200210.85ІІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
6Ніколаєнко КирилоЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”26.01.200210.43ІІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
Штовхання ядра чоловіки (7,260 кг)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Руденко АндрійМенський р-н,”К” ОДЮСШ олім. вид.00.00.198714.22І24Таратухіна Н.П.
2Журба ВадимЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.09.199914.18ІОсСереда О.А.
3Нікитенко ЮрійМенський р-н00.00.198713.84І21Таратухіна Н.П.
4Кошовий ПавлоКорюківський р-н МОН ДЮСШ01.03.199213.64І18Кукуюк М.Д.
5Кравченко ДмитроЧернігів,У, ДЮСШ “Україна” ЧМР04.02.199911.85ІІОсКондратенко П.Б.
6Ракуненко ДенисЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”28.07.199711.45ІІОсСереда О.А.
7Вірич ЮрійЧернігів “У” ДЮСШ “Інваспорт”22.05.199711.13ІІОсСереда О.А.
Штовхання ядра юнаки 2000-01 р.н. (5,0 кг)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Зелений ЄвгенКорюківський р-н МОН ДЮСШ27.07.200011.65І-юн24Кукуюк М.Д.
2Тищенко БогданМенський р-н,ДЮСШ олім. видів24.01.200311.07І-юн21Таратухіна Н.П.
3Сухий ДмитроКорюківський р-н МОН ДЮСШ17.03.20039.95ІІ-юн18Кукуюк М.Д.
4Бутенко ТимофійЧернігів “У” ДЮСШ “Інваспорт”01.04.20009.23ІІІ-юнОсСереда О.А.
5Капустін МаксимМенський р-н,ДЮСШ олім. видів00.00.20038.38ІІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
6Куріка МикитаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”18.12.20008.16ІІІ-юнОсСереда О.А.
7Никифоренко ВасильКорюківський р-н МОН ДЮСШ02.03.20017.97б/р15Кукуюк М.Д.
8Биковец ОлександрЧернігів ОДЮСШ олім.видів12.11.20027.96б/рОсПорядіна В.В.
9Киричок ВладиславКорюківський р-н МОН ДЮСШ23.09.20037.85б/рОсКукуюк М.Д.
10Бойко МикитаЧернігів ОДЮСШ олім.видів18.04.20037.67б/рОсПорядіна В.В.
11Мілейко РоманКорюківський р-н МОН ДЮСШ23.04.20047.39б/рОсКукуюк М.Д.
12Кутик МикитаМенський р-н,ДЮСШ олім. видів10.07.20057.32б/рОсТаратухіна Н.П.
Метання спису чоловіки (800 гр)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Гребеник АртемБахмацький р-н МОН ДЮСШ13.11.198748.87ІІІ24Небощицький Г.О.
2Шевченко МаксимБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.199247.10ІІІ21Небощицький Г.О.
3Кошіль ДмитроЧернігів ОДЮСШ олім.видів19.06.199840.15ІІІОсПорядіна В.В.
4Журба ВадимЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.09.199939.15І-юнОсСереда О.А.
5Населевець ВіталійКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ18.03.199838.80І-юн18Шарак О.В.
6Кравченко ДмитроЧернігів,У, ДЮСШ “Україна” ЧМР04.02.199937.05І-юнОсКондратенко П.Б.
7Григоренко ОлександрЧернігів ОДЮСШ олім.видів04.01.199636.14І-юнОсПорядіна В.В.
8Васюк АндрійЧернігів,У, ДЮСШ “Україна” ЧМР05.09.199735.30ІІ-юнОсКондратенко П.Б.
9Склярук СергійЧернігів,У, ДЮСШ “Україна” ЧМР09.06.199834.17ІІ-юнОсКондратенко П.Б.
Метання спису юнаки 2000-01 р.н. (700 гр)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Супрун ОлегНосівський р-н, МОН, ДЮСШ25.01.200050.80ІІ24Римко В.О.Тертишник М.І.
2Остапчук ІлляБахмацький р-н МОН ДЮСШ02.01.200138.00І-юн21Небощицький Г.О.
3Лисенко АнтонБахмацький р-н МОН ДЮСШ04.07.200337.06І-юн18Небощицький Г.О.
4Павленко АнатолійКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ00.00.200036.37ІІ-юн15Шарак О.В.
5Зелений ЄвгенКорюківський р-н МОН ДЮСШ27.07.200034.60ІІ-юн13Кукуюк М.Д.
6Бойко МикитаЧернігів ОДЮСШ олім.видів18.04.200332.40ІІ-юнОсПорядіна В.В.
7Радченко МиколаКорюківський р-н МОН ДЮСШ17.07.200722.80ІІІ-юнОсКукуюк М.Д.
8Киричок ВладиславКорюківський р-н МОН ДЮСШ23.09.200322.20ІІІ-юнОсКукуюк М.Д.
9Саєвський ІлляБахмацький р-н МОН ДЮСШ01.08.200621.47ІІІ-юнОсНебощицький Г.О.
10Олещенко ДенисКорюківський р-н МОН ДЮСШ25.08.200420.60ІІІ-юнОсКукуюк М.Д.
11Ладоха ВладиславЧернігів ОДЮСШ олім.видів12.09.200420.35ІІІ-юнОсПорядіна В.В.
12Мілейко РоманКорюківський р-н МОН ДЮСШ23.04.200419.90б/рОсКукуюк М.Д.
13Олійник МихайлоКорюківський р-н МОН ДЮСШ13.01.200319.10б/рОсКукуюк М.Д.
14Сточов СергійБахмацький р-н МОН ДЮСШ12.10.200517.80б/рОсНебощицький Г.О.
15Коваленко ДанилоЧернігів ОДЮСШ олім.видів25.06.200612.00б/рОсПорядіна В.В.
Тимченко АндрійБахмацький р-н МОН ДЮСШ13.05.2001ХХХОсНебощицький Г.О.
100м з/б дівчата 2000-01 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Сидорко ДаринаПрилуки МОН ДЮСШ16.07.200216.9ІІІ24Ракетський А.І.
2Брухно ТетянаПрилуки МОН ДЮСШ16.02.200317.9ІІІ21Ракетський А.І.
3Бурлука АлінаПрилуки МОН ДЮСШ20.01.200319.4І-юн18Ракетський А.І.
4Росохацька МаріяПрилуки МОН ДЮСШ22.10.200219.4І-юнОсРакетський А.І.
100м жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Максименко КатеринаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР22.11.199812.6ІІ24Кузьомко Л.М.Кривоус Н.В.
2Даценко ВалеріяПрилуки МОН, ОДЮСШ олім. видів29.12.199913.8ІІІ21Салівон Р.П.Демешко С.В.
100м дівчата 2000-01 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Буряк МаріяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ03.06.200112.7 Ф-12.5І24Бочок В.А.,Панасенко Л.О.
2Сидорко ДаринаПрилуки МОН ДЮСШ16.07.200213.6 Ф-13.4ІІІ21Ракетський А.І.
3Буряк ЛіліяЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.03.200313.5 Ф-13.5ІІІ18Шульга О.П.
4Причиненко АннаПрилуки МОН ДЮСШ13.01.200313.7 Ф-13.5ІІІОсБобровська О.А.
5Стецкова ТетянаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 109.03.200013.6 Ф-13.6ІІІ15Кузьомко Л.М.Красільник Т.С.
6Брухно ТетянаПрилуки МОН ДЮСШ16.02.200314.1 Ф-13.8ІІІОсРакетський А.І.
7Купрієць РусланаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ03.09.200214.1 Ф-14.1І-юнОсШарак О.В.
8Семко ДаринаСновський р-н МОН ДЮСШ27.09.200214.1 Ф-14.3І-юн15Лахадінов Є.О.
9Арасланова ВікалінаМенський р-н, МОН, ДЮСШ25.09.200214.1І-юн13Пушкаренко М..Г.
10Сирбу АнастасіяЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР01.05.200014.3І-юнОсРябов В.В.
11Лемеш АнастасіяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР11.11.200214.3І-юнОсПлотіцини
12Барабаш АлінаПрилуки МОН, ОДЮСШ олім. видів07.07.200214.4І-юнОсСалівон Р.П.Демешко С.В.
13Оситнянко ВалеріяЧернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів04.03.200314.5І-юнОсЛуценко В.В.
14Грабовська АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ20.06.200214.6І-юнОсПапіна О.П.
15Середжимова МаріяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ09.07.200514.6І-юнОсШарак О.В.
16Чугай ЄлізаветаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”31.10.200314.6І-юнОсШульга О.П.
17Довбах АлінаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 104.02.200214.7І-юнОсОвчаренко І.М.
18Никифоренко АльонаКорюківський р-н МОН ДЮСШ11.05.200414.8І-юн11Сахута А.О.
19Солонець МаринаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ06.04.200314.9ІІ-юнОсПапіна О.П.
20Тарасенко КаринаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 105.08.200315.0ІІ-юнОсАнтонова В.Г.
21Новгородська ЄвгеніяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР00.00.200015.0ІІ-юнОсЛюбенко А.А.
22Картак ВалеріяЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”10.01.200115.1ІІ-юнОсШульга О.П.
23Удалова ОлександраКоропський р-н “К” ДЮСШ21.06.200515.1ІІ-юнОсЛучко В.Л.
24Паламарчук ВеронікаКорюківський р-н МОН ДЮСШ13.08.200315.2ІІ-юнОсЛисік Р.Г.
25Лебідь Дар’яЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР12.02.200115.3ІІ-юнОсФіліпови
26Ковтун Дар”яЧернігів, МОН, КДЮСШ- 119.05.200315.4ІІ-юнОсАнтонова В.Г.
27Крупка АннаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.09.200315.6ІІ-юнОсШульга О.П.
28Грязна АнастасіяЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”14.02.200315.8ІІІ-юнОсШульга О.П.
29Руса ІринаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.01.200216.0ІІІ-юнОсШульга О.П.
30Марченко АнжелаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”16.11.200216.2б/рОсШульга О.П.
31Богдановська КатеринаКорюківський р-н МОН ДЮСШ09.07.200316.7б/рОсЛисік Р.Г.
32Бакеєва КатеринаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”11.12.200016.8б/рОсВятіорець С Є.,Середа С.С.
300м жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Ковальова ВалеріяЧернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР09.12.199956.4б/рОсФіліпови
300м дівчата 2000-01 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Буряк МаріяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ03.06.200142.7ІІІ24Бочок В.А.,Панасенко Л.О.
2Буряк ЛіліяЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.03.200346.0ІІІ21Шульга О.П.
3Сіренко КаринаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ06.02.200146.7ІІІ18Папіна О.П.
4Копитько АнастасіяЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”21.03.200447.5ІІІ15Вятіорець С Є.,Середа С.С.
5Прокопенко ВалеріяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР26.05.200047.9ІІІОсФіліпови
6Рябчун АнастасіяКорюківський р-н МОН ДЮСШ15.08.200348.5І-юн13Лисік Р.Г.
7Тонконог ДіанаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.10.200450.1ІІ-юнОсБочок В.А.
8Грабовська АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ20.06.200250.2ІІ-юнОсПапіна О.П.
9Майстренко ВікторіяМенський р-н,ДЮСШ олім. видів23.10.200451.0ІІ-юн11Таратухіна Н.П.
10Солонець МаринаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ06.04.200351.6ІІ-юнОсПапіна О.П.
11Чугай ЄлізаветаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”31.10.200353.0ІІ-юнОсШульга О.П.
12Сирбу АнастасіяЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР01.05.200053.5ІІІ-юнОсРябов В.В.
13Бондар АнгелінаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.07.200353.7ІІІ-юнОсБеркут Н.П.
15Новгородська ЄвгеніяЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР00.00.200053.8ІІІ-юнОсЛюбенко А.А.
16Ніжинець АннаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 102.01.200254.4ІІІ-юнОсБеркут Н.П.
17Богдановська КатеринаКорюківський р-н МОН ДЮСШ09.07.200354.7ІІІ-юнОсЛисік Р.Г.
18Паламарчук ВеронікаКорюківський р-н МОН ДЮСШ13.08.200354.7ІІІ-юнОсЛисік Р.Г.
19Руса ІринаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”11.01.200254.9ІІІ-юнОсШульга О.П.
20Грязна АнастасіяЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”14.02.200354.9ІІІ-юнОсШульга О.П.
21Шевченко АнастасіяМенський р-н,ДЮСШ олім. видів17.06.200656.7б/рОсТаратухіна Н.П.
22Марченко АнжелаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”16.11.200257.5б/рОсШульга О.П.
23Довбах АлінаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 104.02.200257.9б/рОсОвчаренко І.М.
24Лебідь Дар’яЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР12.02.20011.00.8б/рОсФіліпови
25Клименко ВеронікаКорюківський р-н МОН ДЮСШ04.09.20031.01.5б/рОсСахута А.О.
600м жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Басанець ВеронікаПрилуки МОН, ОДЮСШ олім. видів03.02.19991.48.324Салівон Р.П.Демешко С.В.
2Демченко ВікторіяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ27.03.19982.10.521Шарак О.В.
600м дівчата 2000-01 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Копитько АнастасіяЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”21.03.20041,45.524Вятіорець С Є.,Середа С.С.
2Сіренко КаринаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ06.02.20011.49.721Папіна О.П.
3Сергусь МаріяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 117.12.20011.54.018Овчаренко І.М.
4Полюшко ВікторіяН-Сіверськ  МОН ДЮСШ31.07.20012.00.015Клименко В.В.
5Медвідь МирославаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР24.08.20012.01.0ОсЛагункова Н.М., Клюєв А.О.
6Діденко ОльгаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР04.06.20002.02.8ОсРябов В.В.
7Черненко ТетянаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР22.02.20002.05.0ОсРябов В.В.
8Солошенко ВалеріяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ11.11.20042.07.2ОсШиша Н.О.
9Федосенко АнгелінаКорюківський р-н МОН ДЮСШ00.00.20012.07.313Потебня Л.І.
10Борисенко ВеронікаКорюківський р-н МОН ДЮСШ01.01.20072.07.8ОсЛисік Р.Г.
11Сирай КатеринаКорюківський р-н МОН ДЮСШ00.00.20032.08.4ОсПотебня Л.І.
12Кононець АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ14.01.20042.10.4ОсШиша Н.О.
13Науменко ДіанаКорюківський р-н МОН ДЮСШ21.07.20052.12.6ОсСахута А.О.
14Кошевська ЯнаСновський р-н МОН ДЮСШ02.03.20052.13.311Івлєв В.Ю.
1000м жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Жмурко АннаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР26.10.19963.13.8ІІ24Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
2Сігеті ОксанаЧернігів,”У”СДЮШОР з л/с00.00.19953.33.5ІІІОсЛісогор
1000м дівчата 2000-01 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Козіонова ВікторіяН-Сіверськ  МОН ДЮСШ23.05.20013.26.7ІІІ24Клименко В.В.
2Дворніченко ЯнаЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.07.20033.28.5ІІІОсШульга О.П.
3Сергусь МаріяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 117.12.20013.28.6ІІІ21Овчаренко І.М.
4Козіонова КсеніяН-Сіверськ  МОН ДЮСШ23.05.20013.38.5ІІІ18Клименко В.В.
5Бобрович ДаринаН-Сіверськ  МОН ДЮСШ02.03.20043.47.5І-юн15Клименко В.В.
6Діденко ОльгаЧернігів”У”ДЮСШ ЧМР04.06.20003.49.0І-юнОсРябов В.В.
7Полюшко ВікторіяН-Сіверськ  МОН ДЮСШ31.07.20014.01.0ІІ-юн13Клименко В.В.
8Машталір ЯнаКорюківський р-н МОН ДЮСШ10.04.20034.16.6ІІ-юнОсЛисік Р.Г.
9Вінніченко АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 106.01.20024.19.8ІІ-юнОс.Антонова В.Г.
10Кошевська ЯнаСновський р-н МОН ДЮСШ20.06.20034.22.0ІІІ-юн11Івлєв В.Ю.
3000м жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Жмурко АннаЧернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР26.10.199610.47.0ІІ-юн24Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
2МихальченкоНаталіяПрилуки МОН, ОДЮСШ олім. видів28.06.199912.44.7І-юн21Салівон Р.П.Демешко С.В.
3Ганжа ЯнаЧернігів “Д”20.11.199714.16.5ІІ-юнОсТкаченко І.В.
4Яворська СоломіяЧернігів “Д”04.10.199814.19.0ІІ-юнОсТкаченко І.В.
3000м дівчата 2000-01 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Деркач РенатаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ12.08.200211.14.4ІІ24Шарак О.В.
2Козіонова ВікторіяН-Сіверськ  МОН ДЮСШ23.05.200112.03.8ІІІ21Клименко В.В.
3Дворніченко ЯнаЧернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет”20.07.200312.08.2ІІІОсШульга О.П.
4Долган КатеринаПрилуки МОН, ОДЮСШ олім. видів11.05.200012.28.0ІІІ18Салівон Р.П.Демешко С.В.
5Козіонова КсеніяН-Сіверськ  МОН ДЮСШ23.05.200112.52.5І-юн15Клименко В.В.
6Туз АнастасіяКорюківський р-н МОН ДЮСШ20.06.200414.22.8ІІ-юнОсЛисік Р.Г.
7Машталір ЯнаКорюківський р-н МОН ДЮСШ10.04.200315.43.4ІІІ-юнОсЛисік Р.Г.
Стрибки у довжину жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Самойленко МаріяПрилуки МОН, ОДЮСШ олім. видів09.01.19994.55І-юн24Салівон Р.П.
2Даценко ВалеріяПрилуки МОН, ОДЮСШ олім. видів29.12.19993.77ІІІ-юн21Салівон Р.П.Демешко С.В.
Стрибки у довжину дівчата 2000-01 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Чернікова АлінаПрилуки МОН ДЮСШ25.07.20015,25ІІ24Бобровська О.А.
2Майстренко ВікторіяМенський р-н,ДЮСШ олім. видів23.10.20044.88ІІІ21Таратухіна Н.П.
3Рябчун АнастасіяКорюківський р-н, МОН, ДЮСШ15.08.20034.54І-юн18Лисік Р.Г.
4Панюкова БаженаПрилуки МОН ДЮСШ24.03.20044.52І-юн15Бобровська О.А.
5Арасланова ВікалінаМенський р-н, МОН, ДЮСШ25.09.20024.33І-юн13Пушкаренко М.Г.
6Бондар АнгелінаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 114.07.20034.00ІІ-юнОсБеркут Н.П.
7Ніжинець АннаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 102.01.20033.93ІІ-юнОсБеркут Н.П.
8Лактюшина НадіяМенський р-н,ДЮСШ олім. видів26.02.20063.89ІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
9Моторна ВеронікаКорюківський р-н МОН ДЮСШ26.10.20063.66ІІІ-юнОсЛисік Р.Г.
10Шевченко АнастасіяМенський р-н,ДЮСШ олім. видів17.04.20063.34б/рОсТаратухіна Н.П.
Погоріла АлінаПрилуки МОН ДЮСШ10.02.2001хххОсБобровська О.А.
Семко ДаринаСновський р-н, МОН, ДЮСШ27.09.2002ххх0Лахадінов Є.О.
Потрійний жінки
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Самойленко МаріяПрилуки МОН, ОДЮСШ олім. видів09.01.19999.94І-юн24Салівон Р.П.
Потрійний дівчата 2000-01 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Чернікова АлінаПрилуки МОН ДЮСШ25.07.200110.81ІІІ24Бобровська О.А.
2Погоріла АлінаПрилуки МОН ДЮСШ10.02.200110.15І-юнОсБобровська О.А.
3Постоногова АннаПрилуки МОН ДЮСШ07.08.200110.06І-юнОсМачульний Є.В.
4Панюкова БаженаПрилуки МОН ДЮСШ24.03.200410.03І-юн21Бобровська О.А.
5Брухно ТетянаПрилуки МОН ДЮСШ16.02.20039.76І-юн18Ракетський А.І.
6Росохацька МаринаПрилуки МОН ДЮСШ22.10.20029.29ІІ-юнОсРакетський А.І.
Штовхання ядра дівчата 2000-01 р.н. (3 кг)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Лупинос КатеринаЧернігів ОДЮСШ олім.видів-Мена01.02.200012.77ІІ24Порядіна В.В.
2Осадча ДаринаМенський р-н, “К” ДЮСШ27.07.20019.77ІІІ21Таратухіна Н.П.
3Соломенник ВікторіяМенський р-н, МОН, ДЮСШ09.04.20049.08І-юн18Терпицька І.Л.
4Ромашко ЛюбовНосівський р-н МОН ДЮСШ15.01.20038.55І-юн15Шиша Н.О.
5Никифоренко АльонаКорюківський р-н МОН ДЮСШ11.05.20048.47І-юн13Сахута А.О.
6Бреус МаріяЧернігів ОДЮСШ олім.видів-Мена31.03.20057.90ІІ-юнОсПорядіна В.В.
Метання спису жінки (600 гр.)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Фельфнер ВікторіяБахмацький р-н МОН ДЮСШ05.06.199727.95ІІІ24Небощицький Г.О.
2Полоз ОленаЧернігів ОДЮСШ олім.видів12.03.199922.76І-юн21Порядіна В.В.
3Плющ ЮліяЧернігів ОДЮСШ олім.видів17.11.199818.90ІІ-юнОсПорядіна В.В.
Метання спису дівчата 2000-01 р.н. (500 гр.)
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Васюк Дар’яБахмацький р-н МОН ДЮСШ09.03.200325.64І-юн24Небощицький Г.О.
2Карацюба ЯнаБахмацький р-н МОН ДЮСШ25.10.2200025.34І-юн21Небощицький Г.О.
3Ложкина МаргаритаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ23.06.200123.78І-юн18Шарак О.В.
4Немідько ВікторіяБахмацький р-н МОН ДЮСШ10.10.200023.63І-юн15Небощицький Г.О.
5Городненко ДаринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ05.01.200521.94І-юн13Небощицький Г.О.
6Вінник ВікторіяБахмацький р-н МОН ДЮСШ28.11.200120.03ІІ-юн11Небощицький Г.О.
7Ромашко ЛюбовНосівський р-н МОН ДЮСШ15.01.200319.95ІІ-юн9Шиша Н.О.
8Мосьпан ДаринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ31.08.200219.45ІІ-юн7Небощицький Г.О.
9Бреус МаріяЧернігів ОДЮСШ олім.видів31.03.200518.65ІІІ-юнОсПорядіна В.В.
10Брагінець Дар’яБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.200416.73ІІІ-юнОсНебощицький Г.О.
11Бондаренко ЛіліяБахмацький р-н МОН ДЮСШ04.12.200516.20ІІІ-юнОсНебощицький Г.О.
12Кашпур АннаЧернігів ОДЮСШ олім.видів23.11.200610.87б/рОсПорядіна В.В.
Федоренко СніжанаЧернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет”28.08.2000хххОсСереда О.А.
Головний суддяРябов В.В.
Головний секретарАнтонова В.Г.
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment