РЕЗУЛЬТАТИ ВІДКРИТИХ ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЬ

З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ ПАМЯТІ В.Ф. ФІЛІПОВА

15-16.10.2015  

м.Чернігів

Командні результати

Команди ДЮСШ, ЗНЗ.

№ п/пНазва командиочкимісце
 СДЮШОР з лижного спорту м.Чернігова2991
 Новгород-Сіверська КДЮСШ2572
 Прилуцька районна ДЮСШ1863
 Корюківська ДЮСШ1844
 Щорська ДЮСШ1825
 Новгород-Сіверський р-н.1306
 Прилуцька ДЮСШ1087
 Носівська ДЮСШ1078
 Борзнянська ДЮСШ1069
 Бахмацька ДЮСШ «Колос»6910
 КДЮСШ № 1 м.Чернігів6011
 Менська ДЮСШ5712
  ДЮСШ «Колос» Ніжинського р-ну.3213

 

                                      Команди ПТНЗ дівчата

№ п/пНазва командиочкимісце
1Чернігівський професійний ліцей побуту761
2Прилуцький професійний ліцей602
3Чернігівський центр ПТО503
4Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування444
5Чернігівський професійний ліцей деревообробної промисловості365
6Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту276

 

Команди ПТНЗ юнаки

№ п/пНазва командиОчкиМісце
1Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту991
2Державний професійно технічний навчальний заклад «ЧВПУ»572
3Чернігівський професійний будівельний ліцей383
4Щорське вище професійне училище лісового господарства383
5Сосницький професійний аграрний ліцей325
6Чернігівський центр ПТО256
7Куликівський професійний аграрний ліцей137
8Чернігівський професійний ліцей деревообробної промисловості137

 

Команди ВНЗ (технікуми, коледжі) дівчата

                                                 Команди ВНЗ дівчата

№ п/пНазва командиОчкиМісце
1Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж741
2Коледж економіки і технологій ЧНТУ632
3Н-Сіверське медичне училище593
4Чернігівський промислово-економічний коледж384
5Чернігівський медичний коледж305
6Чернігівський кооперативний технікум286
7Ніжинський агротехнічний коледж217
8Ніжинський медичний коледж148
9Коледж транспорту та комп’ютерних технологій39
10Ніжинське училище культури і мистецтв110

 

Команди ВНЗ (технікуми, коледжі) юнаки

№ п/пНазва командиОчкиМісце
1Чернігівський кооперативний технікум661
2Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж642
3Коледж економіки і технологій ЧНТУ543
4Чернігівський промислово-економічний коледж514
5Ніжинський агротехнічний коледж435
6Коледж транспорту та комп’ютерних технологій376
7Бобровицький коледж економіки та менеджменту147

 

 

Команди ВНЗ (університети, інститути)

№ п/пНазва командиОчкиМісце
1Чернігівський національний педагогічний університет2631
2Чернігівський національний технологічний університет1732
3Ніжинський агротехнічний інститут1433

 

 Особисті результати

500 м дівчата 2003 р.н. та молодше

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1.Брухно Тетяна16.02.03ДЮСШ МОН

Прилуки

1.28.2 сI36Ракетськй А.І.
2.Рибалко Софія24.06.03КДЮСШ «У»

Чернігів

1.29.3 сIОсКривоус Н.В.
3.Рябчук Настя15.08.03Корюківка1.34.2 сII33Лисік Р.Г.
4.Войтенко Ольга04.02.04Носівка1.34.2 с30Бочок В.А.
5.Дворниченко Яна20.07.03ДЮСШ «Атлет»

Чернігів

1.35.0 сIIОсШульга О.П.
6.ПехенькоЗарина14.01.03КДЮСШ

Н-Сіверський

1.36.6 сII27Клименко В.В.
7.Колош Сніжана22.01.03ДЮСШ Носівка1.37.4 сII25Бочок В.А.
8.Цирулик Анна22.12.03КДЮСШ

Н-Сіверський

1.38.4 сII23Клименко В.В.
9.Бурлука Аліна20.01.03ДЮСШ МОН

Прилуки

1.39.3 сII21Ракетськй А.І.
10.Тонконог Діана09.10.04ДЮСШ Носівка1.39.7 сII19Бочок В.А.
11.Сальна Вероніка26.08.04ДЮСШ МОН

Прилуки

1.40.4 сIII16Ракетськй А.І.
12.Скрипка Ганна2003СДЮСШОР Чернігів1.40.7 сIII15Зоц Ж.С., Зоц М.М.
13.Кочин Юлія2003ДЮСШ Мена1.42.9 сIII14Трепач А.М.
14.Овсякова Дар’я12.10.03ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.43.2 сIII13Куц А.С.
15.Ткаченко Анна09.10.07КДЮСШ «У»

Чернігів

1.44.9 сIIIОсКрвоус Н.В.
16.Поташна Маргарита2003Корюківка1.45.0 сIII12Макаренко М.А.
17.Моцар Лілія2003ДЮСШ МОН Щорс1.45.3 сIII11Медведьова Н.М.
18.Скорик Ніколь2003ДЮСШ «Олімп»

Чернігів

1.45.7 сIIIОсЛазоренко М.Г.
19.Авраменко Влада28.12.04Корюківка1.46.0 сIII10Лисік Р.Г.
20.Тімофєєва Валерія28.01.03ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.46.8 сIII9Чекалін С.П.
21.Закапко Валерія31.07.03ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.47.4 сIII8Чекалін С.П.
22.Стрижак Вікторія2003ДЮСШ Мена1.48.8 сIII7Трепач А.М.
23.Дорошенко Яна

 

18.02.05СДЮСШОР Чернігів1.49.7 сIII6Лісогор В.І., Лісогор М.А.
24.Полюшко Марина2004КДЮСШ

Н-Сіверський

1.50.3 сI юн5
25.Маскалець Тетяна10.12.05Корюківка1.50.6 сI юн4Лисік Р.Г.
26.Яременко Марія2004ДЮСШ МОН Борзна1.50.8 сI юн3Кутер С.Г.
27.Цвіркун Анастасія20.01.03КДЮСШ 1 МОН Чернігів1.51.3 сI юн2Антонова В.Г.
28.Ішутка Анна01.09.04КДЮСШ «У»

Чернігів

1.52.6 сI юнОсЛагункова Н.М., Дятлова Ю.
29.Коробко Владислава10.10.03КДЮСШ

Н-Сіверський

1.53.8 сI юн1Бренз А.Н.
30.Огієнко Марна08.09.03Корюківка1.54.4 сI юн0Лисік Р.Г.
31.Туз Анастасія20.01.06Корюківка1.55.5 сI юн0Лисік Р.Г.
32.Няцай Сніжана2004ДЮСШ Мена1.59.1 сI юн0Трепач А.М.
33.Моторна Вероніка26.10.07Корюківка2.00.0 сI юн0Лисік Р.Г.
34.Борисенко Вероніка01.01.07Корюківка2.01.0 сII юн0Лисік Р.Г.
35.Сивун Юлія2003ДЮСШ інваспорт2.01.6 сII юнОсКухаренко М.
36.Губенко Тетяна2003ДЮСШ МОН Щорс2.03.3 сII юн0Медведьова Н.М.
37.Васько Поліна28.04.05Корюківка2.04.0 сII юн0Лисік Р.Г.
38.Сивун Марина2003ДЮСШ інваспорт2.09.3 сII юнОсКухаренко М.
39.Лемеш Анастасія11.11.02КДЮСШ «У»

Чернігів

1.42.2 сIIIП/КПлатіцини

 

500 м юнаки

2003 р.н. та молодше

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1.Лісогор Олександр12.01.04СДЮСШОР Чернігів1.29.2 с36Лісогор В.І., Лісогор М.А.
2.Косяк Богдан01.01.04ДЮСШ Носівка1.29.3 с33Бочок В.А.
3.Базлевч Артем2003СДЮСШОР Чернігів1.30.0 с30Даниленко М.М.
4.Бакун Володимир08.02.03ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.31.0 с27Гавриленко В.Г.
5.Шумар Іван04.07.03ОКДЮСШ «С» Чернігів1.31.8 сОсЛуценко В.В.
6.Козак Марк2003СДЮСШОР Чернігів1.31.8 с25Зоц Ж.С., Зоц М.М.
7.Лях Микита2003СДЮСШОР Чернігів1.32.9 с23Даниленко М.М.
8.Нестеренко Влад2003ДЮСШ Мена1.34.3 с21Трепач А.М.
9.Коробко Павло14.12.03ДЮСШ МОН Щорс1.35.3 с19Лахадинов Є.О.
10.Тарасенко Максм08.05.03ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.35.3 с16Гавриленко В.Г.
11.Бондаренко Віталій04.03.05ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.35.5 с15Васенко М.О.
12.Чайковський Ярослав29.10.03КДЮСШ

Н-Сіверський

1.36.2 с14Клименко В.В.
13.Дремлюга Назар27.09.03ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.38.1 с13Васенко М.О.
14.Коношевч Володимир2003СДЮСШОР Чернігів1.38.2 с12Зоц Ж.С., Зоц М.М.
15.Глузд Святослав04.09.03ДЮСШ МОН Щорс1.39.7 с11Лахадинов Є.О.
16.Паламарчук Олексій11.04.04СДЮСШОР Чернігів1.40.3 с10Лісогор В.І., Лісогор М.А.
17.Молнор Руслан14.10.03ДЮСШ МОН Щорс1.40.6 с9Лахадинов Є.О.
18.Ніколаєв Роман2003СДЮСШОР Чернігів1.41.6 с8Зоц Ж.С., Зоц М.М.
19.Бездєтко Олексій2005Н-Сіверський р-н1.41.8 с7
20.Комаров Микола19.05.04СДЮСШОР Чернігів1.43.4 с6Лісогор В.І., Лісогор М.А.
21.Артюшенко Михайло24.04.05ДЮСШ Корюківка1.45.2 с5Лисік Р.Г
22.Захарченко Влад2004ДЮСШ МОН Борзна1.45.8 с4Романенко Р.О.
23.Тупик Дмитро2004СДЮСШОР Чернігів1.45.8 с3Даниленко М.М.
24.Василенко Влад2003СДЮСШОР Чернігів1.46.8 сОсЛазаренко М.Г.
25.Філонов Ерік12.08.04ДЮСШ «Олімп»1.49.3 сОсЗайнагудінов Д.М.
26.Ніколаєв Владислав08.07.03КДЮСШ 1 МОН Чернігів1.50.2 с2Антонова В.Г.
27.Гребенник Данило2005ДЮСШ «Олімп»1.53.8 сОсЛазаренко М.Г.
28.Ледовий Назар2003ДЮСШ «Олімп»1.55.5 сОсЛазаренко М.Г.
29.Сакун Владислав2005СДЮСШОР Чернігів1.57.8 сОсЛазаренко М.Г.
30.Сиварський Дмитро2007ДЮСШ інваспорт1.57.5 сОсКухаренко М.
31.Дмитренко Андрій2006СДЮСШОР Чернігів2.01.0 с1Даниленко М.М.
32.Кіслий Дмитро2003ДЮСШ МОН Щорс2.03.8 с0Медведьова Н.М.
33.Кондратенко Вадим2005СДЮСШОР Чернігів2.09.0 сОсЛазаренко М.Г.

 

1000 м дівчата
2001-2002 р.н.

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1.Квачан Анна2001СДЮСШОР Чернігів3.08.0 сI36Зоц Ж.С., Зоц М.М.
2.Костюк Юлія2011СДЮСШОР Чернігів3.09.5 сI33Зоц Ж.С., Зоц М.М.
3.Сапон Марія2001СДЮСШОР Чернігів3.12.8 сII30Зоц Ж.С., Зоц М.М.
4.Немилостева Юлія2001СДЮСШОР Чернігів3.13.4 сII27Даниленко М.М.
5.Халіко Анастасія16.05.01ДЮСШ Корюківка3.17.1 сII25Лисік Р.Г.
6.АкальмазСусана04.06.02КДЮСШ

Н-Сіверський

3.18.2 сII23Бренз А.Н.
7.Коверзнева Юлія16.06.01СДЮСШОР Чернігів3.20.6 сII21Лісогор В.І., Лісогор М.А.
8.Вінніченко Настя06.01.02КДЮСШ 1 МОН Чернігів3.25.6 сII19Антонова В.Г.
9.Зайцева Даяна03.02.02ДЮСШ МОН

Прилуки

3.26.6 сII16Мальчужний С.В.
10.Казіонова Ксенія23.05.01КДЮСШ

Н-Сіверський

3.31.3 сIII15Клименко В.В.
11.Каїка Анжела07.06.02ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

3.31.7 сIII14Куц А.С.
12.Чвертка Марія2002СДЮСШОР Чернігів3.31.7 сIII13Паршуков В.С., Хвостенко О.Ю.
13.Росохацька Марина22.10.02ДЮСШ МОН

Прилуки

3.32.8 сIII12Ракетський А.І.
14.Комар Марна2002КДЮСШ

Н-Сіверський р-н

3.33.3 сIII11
15.МагоняКристна2001КДЮСШ

Н-Сіверський р-н

3.34.7 сIII10
16.Погоріла Альбіна10.02.02ДЮСШ МОН

Прилуки

3.37.2 сIII9Бобровська О.А.
17.Овсякова Ольга24.03.01ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

3.39.9 сIII8Куц А.С.
18.ВоробейУльяна2002КДЮСШ

Н-Сіверський р-н

3.46.2 сIII7
19.Довгаль Ярина2002ДЮСШ МОН Борзна3.48.2 сIII6Кутер С.Г.
20.Остапенко Дар’я11.11.02КДЮСШ – 2 «С»

Чернігів

3.48.5 сIIIОсБр. Філіпових
21.Саченко Дарина13.11.02КДЮСШ – 2 «С»

Чернігів

3.48.8 сIIIОсБр. Філіпових
22.Колентєєва Марина2001КДЮСШ

Н-Сіверський р-н

3.51.3 сI юн5
23.Туленок Ніка07.09.01КДЮСШ

Н-Сіверський

3.54.4 сI юн4Бренз А.Н.
24.Єрмоленко Заріна25.03.02ДЮСШ КорюківкаDNFЛисік Р.Г.
25.Котедуб Євгенія03.03.01ДЮСШ КорюківкаDNFЛисік Р.Г.

1000 м юнаки
2001-2002 р.н.

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1.Бочок Арсен28.03.01СДЮСШОР Чернігів2.35.6 сI36Лісогор В.І., Лісогор М.А.
2.АкольмазЕлезар09.03.01КДЮСШ

Н-Сіверський

2.45.8 сII33Клименко В.В.
3.Аніщенко Денис09.06.01ДЮСШ МОН Щорс2.46.0 сII30Лахадинов Є.О.
4.Сапон Дмитро2001СДЮСШОР Чернігів2.51.8 сIII27Зоц Ж.С., Зоц М.М.
5.Кутер Сергій2001ДЮСШ МОН Борзна2.52.5 сIII25Романенко Р.О.
6.Самусь Дмитро2001СДЮСШОР Чернігів2.55.8 сIII23Даниленко М.М.
7.Карпенко Дмитро21.09.01ДЮСШ Корюківка2.55.9 сIII21Лисік Р.Г.
8.Волощук Андрій26.02.01ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

2.56.0 сIII19Чекалін С.П.
9.Шугалій Володимир2002ДЮСШ МОН Борзна2.59.6 сIII16Доценко О.
10.Джиба Владислав2001КДЮСШ – 2 «С»

Чернігів

3.01.8 сIIIОсБр. Філіпових
11.БрензДанііл04.09.02КДЮСШ

Н-Сіверський

3.02.1 сIII15Бренз А.Н.
12.Мишко Ярослав03.04.02КДЮСШ – 2 «С»

Чернігів

3.04.7 сIIIОсБр. Філіпових
13.Пуськов Олександр09.02.02КДЮСШ – 2 «С»

Чернігів

3.05.0 сIIIОсБр. Філіпових
14.Бондаренко Руслан3.05.8 сСДЮСШОР Чернігів3.05.8 сI юнОсЛазаренко М.Г.
15.Харьков Олексій3.05.9 сКДЮСШ

Н-Сіверський р-н

3.05.9 сI юн14
16.Тмошенко Максим14.08.02ДЮСШ МОН Щорс3.06.9 сI юн13Лахадинов Є.О.
17.Макаренко Владислав24.06.01ДЮСШ Корюківка3.07.9 сI юн12Лисік Р.Г.
18.Сигута Артем2001КДЮСШ

Н-Сіверський р-н

3.08.4 сI юн11
19.Шкалоберда В’ячеслав2002КДЮСШ

Н-Сіверський р-н

3.10.4 сI юн10
20.Полєтаєв Сергій2001КДЮСШ

Н-Сіверський р-н

3.12.2 сI юн9
21.Свердлов Євгеній2001ДЮСШ МОН Мена3.16.7. сI юн8Трепач А.М.
22.Колос Владслав03.07.02КДЮСШ

Н-Сіверський

3.19.7. сII юн7Бренз А.Н.
23.Риховський Павло04.07.02КДЮСШ

Н-Сіверський

3.21.8 сII юн6Клименко В.В.
24.Шульга Олександр2002СДЮСШОР Чернігів3.27.8 сII юнОсЛазаренко М.Г.
25.Куропаткін Владислав3.41.5 сКДЮСШ

Н-Сіверський

3.41.5 сIII юн5Бренз А.Н.
26.Аніщенко Руслан3.45.0 сДЮСШ МОН Щорс3.45.0 сIII юн4Медведьова Н.М.
27.Фещенко Дмитро2002СДЮСШОР Чернігів3.56.0 сIII юнОсЛазаренко М.Г.

 

1000 м дівчата

1999-2000 р.н.

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1.Скудна Анна05.11.00КДЮСШ

Н-Сіверський

3.05.7 сI36Бренз А.Н.
2.Пилипенко Ангеліна01.12.00ДМК «Гармонія»

Бахмач

3.07.0 сI33Михайлов Б.В.
3.Білоконь Аліна05.01.99ДЮСШ МОН Щорс3.14.0 сII30Івлєв В.Ю.
4.Красногор Надія2000ДЮСШ МОН Борзна3.19.4 сII27Яковенко О.В.
5.Науменко Яна17.04.00ДЮСШ МОН Щорс3.22.7 сII25Лахадинов Є.О.
6.Висовень Олена31.03.99ДЮСШ «К»

Ніжинськй р-н

3.24.4 сII23Сахно В.К.
7.Ковальковська Настя1999ДЮСШ МОН Щорс3.26.8 сII21Медведьова Н.М.
8.Грись Марина14.03.00ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

3.28.6 сII19Чекалін С.П.
9.Тюрніх-Привалко Анна15.04.99ДЮСШ Корюківка3.40.0 сIII16Лисік Р.Г.
10.Фабрицій Аліна26.06.99ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

3.55.8 сI юн15Чекалін С.П.
11.Бикус Карина19.12.00КДЮСШ «У»

Чернігів

DNFЛагункова Н.М.
12.Філімончук Настя05.02.99ДЮСШ «К»

Ніжинськй р-н

DNFСахно В.К.
13.Колпакова Аліна1999ДЮСШ МОН БорзнаDNFКутер С.Г.

 

2000 м юнаки

1999-2000 р.н.

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1.Доненко Дмитро09.05.99ДЮСШ «К»

Бахмач

5.25.9 сI36Севастянов В.Ю.
2.Рева Євген23.04.00КДЮСШ

Н-Сіверський

5.47.4 сI33Клименко В.В.
3.Лисица Дмитро25.10.00КДЮСШ

Н-Сіверський

5.50.0 сI30Клименко В.В.
4.Копил Олександр1999КДЮСШ

Н-Сіверський р-н

5.56.0 сII27
5.Сотник Євген09.01.99ДЮСШ Корюківка5.56.8 сII25Лисік Р.Г.
6.Зевакін Ростислав12.12.99КДЮСШ

Н-Сіверський

6.05.9 сII23Бренз Л.Н.
7.Сердюченко Дмитро21.05.99ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

6.09.2 сII21Чекалін С.П.
8.Галушка Максим26.06.99КДЮСШ-2 МОН

Чернігів

6.11.8 сIIОсХорт Т.М.
9.Циркун Олександр1999КДЮСШ

Н-Сіверський р-н

6.12.1 сII19
10.Бондаренко Євген15.07.99ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

6.13.4 сII16Васенко М.О.
11.Пустовіт Андрій1999ДЮСШ МОН Борзна6.19.4 сIII15Яковенко О.В.
12.Буряк Євген09.06.00ДЮСШ МОН

Прилуки

6.29.5 сIII14Ракетський А.І.
13.Черних Максим2000ДЮСШ МОН Щорс6.29.7 сIII13Медведьова Н.М.
14.Селезень Святослав1999КДЮСШ

Н-Сіверський р-н

6.29.8 сIII12
15.Марченко Олександр06.03.99ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

6.31.8 сIII11Васенко М.О.
16.Сивак Олексій1999ДЮСШ МОН Борзна6.34.2 сIII10Романенко Р.О.
17.Купрієнко Артем30.07.99КДЮСШ-2 «С»

Чернігів

6.35.0 сIIIОсБр. Філіпових
18.Шеїн Олександр18.10.99ДЮСШ «К»

Ніжинськй р-н

6.39.0I юн9Сахно В.Н.
19.Гріщенко Валерій15.10.00ДЮСШ МОН Щорс6.42.8 сI юн8Лахадинов Є.О.
20.Шульга Роман1999ДЮСШ МОН Мена6.48.2 сI юн7Трепач А.М.
21.Барковський Микита13.01.99КДЮСШ «У»

Чернігів

6.52.6 сI юнОсПлотіцини
22.Медведьов Руслан2000ДЮСШ МОН Щорс6.54.3 сI юн6Медведьова Н.М.

 

1000 м дівчата

ПТНЗ

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1.Неруш Юлія1998Медичне учил.

Н-Сіверський

3.06.0 сI36Сорокін В.В.
2.Босонець Вероніка2000Гум.-пед. коледж

Прилуки

3.07.3 сI33Демешко С.В., Салівон Р.П.
3.Левченко Анастасія09.07.98КЕіТ

Чернігів

3.07.4 сI30Лагункова Н.М.
4.Самойленко Марія1998Гум.-пед. коледж

Прилуки

3.09.5 сI27Трегубенко О.А.
5.Батюк Ганна1998ЧБМК3.12.9 сII25Шмай С.М.
6.Петруніна Ганна1995ЧПЕК КНУТД3.15.3 сII23Аріщенко В.М.
7.Однолько Яна08.11.97КЕіТ

Чернігів

3.17.1 сII21Лагункова Н.М.
8.Дрозд Світлана1996Коопер. техн.

Чернігів

3.19.7 сII19Овчаренко І.М.
9.Гетьман Наталія01.02.99Медичне учил.

Н-Сіверський

3.21.6 сII16Сорокін В.В.
10.Лиходій Тетяна23.04.99ЧПЕК КНУТД3.22.0 сII15Аріщенко В.М.
11.Хоменко Аліна1999Гум.-пед. коледж

Прилуки

3.22.5 сII14Демешко С.В., Салівон Р.П.
12.Долган Катерина2000Гум.-пед. коледж

Прилуки

3.26.8 сII13Демешко С.В., Салівон Р.П.
13.Костирко Аліна03.06.98КЕіТ

Чернігів

3.27.1 сII12Лагункова Н.М.
14.Самофал Олена18.06.00НАК3.29.8 сII11Сахно В.Н.
15.Самофал Аліна18.06.00НАК3.31.5 сIII10Сахно В.Н.
16.Білик Марина1997Коопер. техн.

Чернігів

3.32.6 сIII9Овчаренко І.М.
17.Кисла Катерина1997Мед. коледж

Ніжин

3.32.7 сIII8Добрановська Т.І.
18.Жадько Олена30.05.99Медичне учил.

Н-Сіверський

3.33.3 сIII7Сорокін В.В.
19.Гуля Тетяна1998Мед. коледж

Ніжин

3.35.3 сIII6Добрановська Т.І.
20.Козловська Юлія1999ЧБМК3.38.9 сIII5Шмай С.М.
21.Сорока Анастасія14.06.97КЕіТ

Чернігів

3.39.0 сIII4Лагункова Н.М.
22.Козіна Інна2001КТКТ3.40.6 сIII3Любенко А.А.
23.Клименко Карина24.01.98Медичне учил.

Н-Сіверський

3.40.8 сIII2Сорокін В.В.
24.Лубенська Віта1997УКіМ

Ніжин

3.41.6 сIII1Перепелиця
25.Кориткіна Ольга2000ЧБМК3.42.4 сIII0Шмай С.М.
26.Іонанова Настя07.04.00НАК3.43.7 сIII0Сахно В.Н.
27.Жучкова Катерина21.02.99ЧПЕК КНУТД3.46.2 сIII0Аріщенко В.М.
28.Терещенко Олена2000ЧПЕК КНУТД3.46.4 сIII0Аріщенко В.М.
29.Аравіна Юлія1998Коопер. техн.

Чернігів

3.52.9 сI юн0Овчаренко І.М.
30.Райська Валерія2000КТКТ3.57.6 сI юн0Любенко А.А.
31.Негрій Ольга1998ЧБМК4.07.0 сI юн0Шмай С.М.
32.Прохоренко Христина1998Мед. коледж

Ніжин

4.12.9 сII юн0Добрановська Т.І.
33.Науменко Наталія2000Коопер. техн.

Чернігів

4.23.7 сII юн0Овчаренко І.М.
34.Северин Яна1997УКіМ

Ніжин

4.42.7 сIII юн0Перепелиця
35.Пригаровська Настя1999КТКТ5.01.6 сб/р0Любенко А.А.
36.Пірожок Юлія1995УКіМ

Ніжин

5.03.6 сб/р0Перепелиця
37.Петрушевець Євгенія1998КТКТDNFЛюбенко А.А.
38.Педора Яна1999УКіМ

Ніжин

DNSПерепелиця
39.Каєнко Тетяна21.02.00НАКDNSСахно В.Н.

 

2000 м юнаки

ПТНЗ

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1.Кривопуск Юрій27.04.95ЧПЕК КНУТД5.28.0 сI36Аріщенко В.М.
2.Горбань Андрій17.02.95КЕіТ

Чернігів

5.32.0 сI33Лагункова Н.М.
3.Черевян Антон1998Гум.-пед. коледж

Прилуки

5.38.7 сI30Демешко С.В., Салівон Р.П.
4.Василенко Сергій1996Коопер. техн.

Чернігів

5.32.6 сI27Овчаренко І.М.
5.Філоненко В’ячеслав12.05.97НАК5.43.1 сI25Сахно В.Н.
6.Чудевський Сергій1997Коопер. техн.

Чернігів

5.48.0 сI23Овчаренко І.М.
7.Лутченко Євгеній1998КТКТ5.49.0 сI21Любенко А.А.
8.Похмурко Валерій1999Гум.-пед. коледж

Прилуки

5.50.0 сI19Демешко С.В., Салівон Р.П.
9.Макаренко Андрій1997Коопер. техн.

Чернігів

5.51.2 сII16Овчаренко І.М.
10.Приходько Богдан1999Гум.-пед. коледж

Прилуки

5.54.2 сII15Демешко С.В., Салівон Р.П.
11.Лиходід Дмитро20.10.98НАК5.56.7 сII14Сахно В.Н.
12.Пісня Сергій16.12.97ЧПЕК КНУТД6.00.0 сII13Аріщенко В.М.
13.Рибецький Денис1997Коопер. техн.

Чернігів

6.00.9 сII12Овчаренко І.М.
14.Антоненко Микола16.12.96КЕіТ

Чернігів

6.01.2 сII11Лагункова Н.М.
15.Крюков Денис29.07.99КЕіТ

Чернігів

6.02.7 сII10Лагункова Н.М.
16.Швець Валерій1998КТКТ6.03.0 сII9Любенко А.А.
17.Костяш Богдан2000Гум.-пед. коледж

Прилуки

6.06.9 сIIДемешко С.В., Салівон Р.П.
18.Селезень Андрій1998КТКТ6.08.2 сII7Любенко А.А.
19.Борисенко Дмитро1996ВП НУБіП6.09.1 сII6
20.ШутькоВладслав1999ВП НУБіП6.09.3 сII5
21.Пономаренко Волод.21.08.98НАК6.09.5 сII4Сахно В.Н.
22.Капінос Олександр1999ВП НУБіП6.13.2 сII3
23.Бичок Євгеній26.03.97ЧПЕК КНУТД6.13.6 сII2Аріщенко В.М.
24.Митус Владислав1997КТКТ6.14.5 сII1Любенко А.А.
25.Салвон Сергій18.04.97ЧПЕК КНУТД6.17.0 сIIIОсАріщенко В.М.
26.Андрєйка Сергій12.09.95ЧПЕК КНУТД6.17.9 сIII0Аріщенко В.М.
27.Резвін Роман1997ВП НУБіП6.20.1 сIII0

 

1000 м жінки

ВНЗ (коледжі, технікуми)

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1.Коваленко ГаннаДПТНЗ «ЧВПУ»2.54.0 сIОсЛапко Ю.М.
2.Соловей ІринаЧПЛДП3.03.8 сI36Драч С.В.
3.Шурига Діана2000ЧПЛП3.14.5 сII33Низима Р.М.
4.Бабич Тетяна1999ЧПЛП3.18.4 сII30Низима Р.М.
5.Кунина Мар’янаЧПЛЗТ3.21.6 сII27Клименко Р.М.
6.Домненко ВікторіяЧЦ ПТО3.26.9 сII25Коваленко А.І.
7.Шевель Лідія1998ПТНЗ3.28.3 сII23Орзенко О.І.
8.Лисенок Юлія1997ЧВПУ ПО3.29.5 сIIОсВорох С.М.
9.Мошко Сніжана1998ПТНЗ3.29.9 сII21Орзенко О.І.
10.Деркач Яна1998ЧВПУ ПО3.32.0 сIII19Ворох С.М.
11.Овсякова Катерина1998ПТНЗ3.32.8 сIII16Орзенко О.І.
12.Селезень МаріяЧЦ ПТО3.36.3 сIII15Коваленко А.І.
13.Шумейко Вероніка1996ЧВПУ ПО3.38.4 сIIIОсВорох С.М.
14.Зезюкіна Ольга1997ЧВПУ ПО3.40.6 сIII14Ворох С.М.
15.Москалець Катерина1998ЧПЛП3.41.0 сIII13Низима Р.М.
16.Опецько Наталія1997ЧПЛП3.42.3 сIII12Низима Р.М.
17.Марщак Олена1998ЧВПУ ПО3.49.0 сIII11Ворох С.М.
18.Девіч ЕльвіраЧЦ ПТО3.58.0 сI юн10Коваленко А.І.
19.Козлова АнастасіяЧЦ ПТО4.15.5 сII юн9Коваленко А.І.
20.Ральченко Марина1998ЧВПУ ПО4.25.0 сII юн8Ворох С.М.

 

2000 м чоловіки

ВНЗ (коледжі, технікуми)

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1.Мироненко КостяЧПЛЗТ5.32.0 сI36Клименко Р.М.
2.Зубок ВладиславЧПЛЗТ5.39.6 сI33Клименко Р.М.
3.Слісаенко МаксимЧПЛЗТ5.40.6 сI30Клименко Р.М.
4.Лещенко ВадимЧПЛЗТ5.42.5 сI27Клименко Р.М.
5.Вітюк МаксимДПТНЗ «ЧВПУ»5.51.5 сII25Лапко Ю.М.
6.Лях ВолодимирДПТНЗ «ЧВПУ»5.54.3 сII23Лапко Ю.М.
7.Жоров ОлександрЧЦ ПТО6.02.5 сII21Коваленко А.І.
8.Гернишій МихайлоСПАЛ6.04.4 сII19
9.Мельник МаксимЧПБЛ6.05.0 сII16Євтушенко І.М.
10.Деркач Ігор05.11.97ВПУЛГ6.13.0 сII15Корнієнко О.С.
11.Вітер ДмитроЧПБЛ6.14.7 сII14Євтушенко І.М.
12.Андрієнко Ярослав29.07.98ВПУЛГ6.16.4 сIII13Корнієнко О.С.
13.Бабинець Олексій1998Агроліцей6.18.2 сIII12Трутень А.М.
14.Любич ДмитроЧПЛДП6.20.3 сIII11Драч С.В.
15.Супрун Олександр11.01.98ВПУЛГ6.23.6 сIII10Корнієнко О.С.
16.Глухов ВіталійДПТНЗ «ЧВПУ»6.25.4 сIII9Лапко Ю.М.
17.Бойко ІгорЧПБЛ6.25.7 сIII8Євтушенко І.М.
18.Котляров ОлександрСПАЛ6.26.9 сIII7
19.Ганжа ОлегСПАЛ6.34.4 сIII6
20.Лопатинський ЮрійСПАЛ6.37.3 сI юн5
21.Сердюк ПавлоЧЦ ПТО6.39.4 сI юн4Коваленко А.І.
22.Сєнтябрьов Дмитро05.07.98ВПУЛГ6.48.5 сI юн3Корнієнко О.С.
23.Крамаренко В’ячеславЧПЛДП6.50.7 сI юн2Драч С.В.
24.Пастушков Дмитро1998Агроліцей6.53.8 сI юн1Трутень А.М.
25.Бордей ІванЧПБЛ6.58.6 сI юн0Євтушенко І.М.
26.Демешко Олександр1998Агроліцей7.04.1 сI юн0Трутень А.М.
27.Юхневич МикитаДПТНЗ «ЧВПУ»7.15.1 сII юн0Лапко Ю.М.
28.Коновал ЮрійЧПЛДП7.21.0 сII юн0Драч С.В.
29.Кожедуб ВладиславЧЦ ПТО7.43.3 сII юн0Коваленко А.І.
30.Кучма АнрійЧПЛДП7.48.5 сIII юнДрач С.В.
31.Лопатка ЯрославЧПЛДПDNFДрач С.В.

 

1000 м жінки

ВНЗ (університети, інститути)

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1.Жмурко Анна1996ЧНПУ2.40.0 сI36Лагункова Н.М., Філіпов В.В.
2.Ващенко Марія1996ЧНПУ2.45.1 сI33Лагункова Н.М., Філіпов В.В.
3.Жигун Яна25.02.98ЧНТУ2.46.3 сI30Лагункова Н.М.
4.Зубок Олена1996ЧНПУ3.02.0 сI27Філіпов В.В.
5.Моісєєнко Юлія1995ЧНПУ3.08.5 сI25Власенко С.О.
6.Дерій Ольга1994ЧНТУ3.15.0 сII23Луценко В.В.
7.Іващенко Анна22.12.96ЧНПУ3.28.0 сIIОс.Бр. Філіпових
8.Бушко Надія1996ЧНТУ3.30.0 сII21
9.Пеньковець Тамара1997ЧНТУ3.33.0 сIII19
10.Кундіс Сніжана1998ЧНПУ3.33.6 сIII16Рябов В.В.
11.Свирид Яна1997ЧНПУ3.34.2 сIII15Рябов В.В.
12.Волієва Каріна19.06.98НАІ3.36.0 сIII14Сахно В.Н.
13.Смикун Анна1995ЧНТУ3.44.0 сIIIОсСенчук Л.А.
14.Кубрак Алла14.04.98НАІ3.46.5 сIII13Сахно В.Н.
15.Симоненко Тетяна1998ЧНТУ3.54.0 сI юн12
16.Хілько Олена18.11.97НАІ3.56.7 сI юн11Сахно В.Н.
17.Івасюк Ірина23.03.98НАІ5.11.2 сII юн10Сахно В.Н.

 

3000 м чоловіки

ВНЗ (університети, інститути)

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1.Рептюх Ігор1994ЧНПУ8.01.4 сI36Власенко С.О.
2.Секера Дмитро1994НАІ8.05.4 сI33Сахно В.Н.
3.Клочко Артем12.12.95НАІ8.13.3 сI30Сахно В.Н.
4.Корогод Дмитро1996ЧНПУ8.24.4 сI27Бр. Філіпових
5.Козачок Василь1996ЧНПУ8.29.0 сI25Бр. Філіпових
6.Морачевський Василь1994ЧНПУ8.37.0 сI23Рябов В.В.
7.Кондратенко Олекс.1993ЧНТУ8.43.9 сI21
8.Шарий Євгеній1995НАІ8.44.6 сI19Сахно В.Н.
9.Дудков Олександр1993ЧНТУ9.00.0 сI16
10.Чалик Олександр1998ЧНПУ9.15.0 сII15Власенко С.О.
11.Безкіщенко Дмитро1998ЧНТУ9.21.0 сII14
12.Шкеребей Сергій1998НАІ9.26.0 сII13Сахно В.Н.
13.Мочоний Владислав1995ЧНТУ9.30.6 сII12Харченко А.М.
14.Яременко Володимир1994ЧНПУ9.31.0 сIIОсБр. Філіпових
15.Городиський Віктор1997ЧНПУ9.39.5 сIIОсБр. Філіпових
16.Нирковський Євген1998ЧНТУ9.49.6 сIII11
17.Кононенко Ігор1995НАІDNSСахно В.Н.

 

3000 м чоловіки

П.І.Дата народженняКомандаРезультатРозрядОчкиТренер
1.Голуб Владислав25.10.91Динамо8.11.0 сIОсБр. Філіпових
2.Лазорак Володимир11.04.94ШВСМ К.об8.15.0 сIОсЄлєсєєва
3.Бражник Олександр1998ДЮСШ МОН Козелець8.15.6 сIОсШарак О.В.
4.Мироненко Дмитро1974Динамо8.18.0 сIОсСердюк В.І.
5.Сахно Володимир29.07.70Ніжинський р-н8.33.7 сIОсТараско О.І.
6.Артюх Олександр17.10.97ЧНПУ8.40.0 сIОсПорядіна В.В.
7.Сараб Євгеній1988«Україна»8.42.6 сIОсРябов В.В.
8.Гламозда Іван1996ЧНПУ8.44.6 сIОсФіліпов В.В.
9.Батуренко Ігор1997ЧНПУ9.07.3 сIОсКузьомко Л.М.
10.Щербатенко Ярослав28.10.90ЧНПУ9.15.0 сIIОсРябов В.В.
11.Шевченко Андрій27.08.98ЧНПУ9.21.0 сIIОсПорядіна В.В.
12.Дей Андрій28.03.96ДЮСШ «Олімп»9.43.0 сIIIОсЗайнагудінов Д.М.
13.Коновал Захар1995ЧНТУ9.44.0 сIIIОс
14.Пеньков Єгор1998ДЮСШ «Олімп»9.44.5 сIIIОсЛазаренко М.Г.
15.Басанець Костя1995ЧНТУ9.59.2 сIIIОсСенчук Л.А.
16.Гавриленко Петро1960Атлант-V210.00.6 сIIIОсЛегеда А.М.
17.Пеньков Ярослав2000ДЮСШ «Олімп»10.45.8 сОсЛазаренко М.Г.
18.Каленіченко Валентин09.07.64Чернігів11.05.0 сОсСамостійно
19.Молойко Євгеній22.07.97ЧНПУ11.14.0 сОсПорядіна В.В.
20.Рябченко Роман23.05.98ЧНПУ11.17.0 сОсПорядіна В.В.
21.Синиця Артем02.05.98ЧНПУ11.17.8 сОсПорядіна В.В.
22.Шапка Владислав19.09.95ЧНПУ11.21.0 сОсПорядіна В.В.
23.Синиця Владислав07.02.95ЧНПУ11.22.0 сОсПорядіна В.В.

 

 

Гол. Суддя:                                                                                                Філіпов В.В.

Гол. Секретар:                                                                                           Антонова В.Г.

 

4 комментария

  1. любитель :

    Неужели так трудно измерить дистанцию по нормальному раз и навсегда? Как в драном колхозе.

  2. Александр :

    Это точно…… Зато разрядов наштамповали, и будем расказовать какие у нас класные спортсмены, правда на Украине выступать некому…

    • Влад :

      Почему не кому?
      Есть!Просто не у всех есть возможность выехать…

      • Александр :

        У нас от области на всех соревнованиях Украини команда максимум 15 человек…. другие области вывозят 40-60 и более спортсменов (они же находят возможность)…

Leave a Comment