Легкоатлетичний пробіг присвячений памяті президента КЛБ «Баргузин» Костянова Г.І.

07.11.2015 р.
м. Чернігів ЦПКіВ

 

Результати змагань

 

1000 м дівчата 12-14 р. і мол.

МісцеНагрудний номерПрізвище, ім’яДата народженняКоманда КЛБРезультат
120Дворниченко Яна2003Чернігів3.45.3
245Вінниченко Анастасія2002Чернігів3.50.0
3321Ткаченко Анна2007Чернігів4.06.0
415Скорик Ніколь2003ДЮСШ Олімп4.11.4
5389Пліс Аліна2003Чернігів4.57.0
6208Савченок Олена2004Чернігів5.14.8
7687Ткаченко Марія2009Чернігів6.00
46Пенькова Марія2005ДЮСШ ОлімпDNS
56Овсієнко Діана2001ДЮСШ ОлімпDNS

2000 м дівчата 15-17 р.

МісцеНагрудний номерПрізвище, ім’яДата народженняКоманда КЛБРезультат
112Велієва Карина1998Ніжин. р-н8.38.0
217Яворська Соломія1998Юрид.коледж8.40.5
3312Висовень Альона1999Ніжин. р-н8.44.8
493Філімончук Анастасія1999Ніжин. р-н9.02.4
5360Ткаченко Ольга1998Чернігів9.02.6
631Клименко Тетяна2000Чернігів9.40.8
711Іонанова Анастасія2000Ніжин. р-н9.58.1
815Яременко Олеся1998Юрид.коледж12.35.8
939Віхрова Аліна1998Юрид.коледж12.35.9
126Аравіна Юлія1998ЧернігівDNS

3000 м жінки 18-39 р.

МісцеНагрудний номерПрізвище, ім’яДата народженняКоманда КЛБРезультат
133Дятлова Юлія1990Атлант -V210.43.8
280Рябова Оксана1988Атлант -V211.48.4
3272Ганжа Яна1997Юрид.коледж14.08.3

3000 м жінки 40-49 р.

МісцеНагрудний номерПрізвище, ім’яДата народженняКоманда КЛБРезультат
14Гоцацюк Світлана1967Атлант -V216.17.4
2364Ткаченко Галина1975Чернігів17.18.0

3000 м  жінки 50 р. +

МісцеНагрудний номерПрізвище, ім’яДата народженняКоманда КЛБРезультат
137Рябова Тетяна1965Чернігів16.03.8
23Семчижина Жанна1963Атлант -V216.06.9
38Зубок Марія1951Атлант -V216.41.6
4127Ющенко Євгенія1963Атлант -V218.08..0

1000 м юнаки 12-14 р. і мол.

МісцеНагрудний номерПрізвище, ім’яДата народженняКоманда КЛБРезультат
1219Каранда Нікіта2002Чернігів3.19.4
2214Озимай Максим2002Чернігів3.35.0
332Токар Володимир2003Чернігів3.44.1
420Філонов Ерік2004ДЮСШ Олімп3.46.7
517Гребенник Данило2005ДЮСШ Олімп3.52.6
629Галушко Богдан2006Чернігів3.54.4
7271Мовчан Ілля2003Спартак-23.55.2
869Осипенко Максим2004СДЮШОР л/с4.01.5
949Сапун Владислав2005СДЮШОР л/с4.14.4
102Слісаренко Нікіта2006Чернігів4.24.1
11273Степанець Дмитро2003Спартак-24.30.0
1239Трофименко Нікіта2005ДЮСШ Олімп4.51.19
13213Одненко Гліб2006КДЮСШ-24.53.1
1426Собора Денис2002ДЮСШ Олімп5.09.7
1559Кондратенко Вадим2005СДЮШОР л/с5.13.7
16305Залозний Ігор2004Спартак-25.19.8
67Пеньков Олексій2004ДЮСШ ОлімпDNS
68Василенко Владислав2002ДЮСШ ОлімпDNS
99Полоз Георгій2002ДЮСШ ОлімпDNS
70Лєдовой Назар2002ДЮСШ ОлімпDNS
67Фещенко Дмитро2002ДЮСШ ОлімпDNS
90Бондаренко Руслан2001ДЮСШ ОлімпDNS

2000 м юнаки 15-17 р.

МісцеНагрудний номерПрізвище, ім’яДата народженняКоманда КЛБРезультат
1209Мироненко Костянтин1998Чернігів6.15.3
2989Слісаренко Максим2000Чернігів6.40.0
3947Лиходід Дмитро1998Ніжин. р-н6.41.8
4213Галушка Максим1999Чернігів6.44.4
515Пеньков Єгор1998ДЮСШ Олімп7.15.9
690Пеньков Ярослав2000ДЮСШ Олімп7.29.6
73Салівон Андрій1999Чернігів7.46.4
81Гурченко Євгеній2000Чернігів12.11.0
21Ахмедов Валентин1998ДЮСШ ОлімпDNS
23Бондарев Дмитро1998ДЮСШ ОлімпDNS
13Зозуля Максим2000ДЮСШ ОлімпDNS

3000 м чоловіки 18-39 р.

МісцеНагрудний номерПрізвище, ім’яДата народженняКоманда КЛБРезультат
12209Голуб Володимир1991Чернігів9.35.1
22055Давиденко Микола1991Ніжин. р-н9.38.4
31217Мироненко Дмитро1974Чернігів9.41.9
4132Кривопуск Юрій1995Чернігів9.47.4
577Секера Дмитро1994Чернігів9.55.1
67Кореба Андрій1982Чернігів10.12.3
796Сараб Євгеній1988Атлант -V210.15.7
81170Романенко Олександр1984Ніжин. р-н10.22.2
9129Чудівський Сергій1997Чернігів10.34.6
1085Горбань Андрій1995Чернігів10.38.4
1190Чайка В.Ю.1997Юрид.коледж11.25.2
1291Гапон І.О.1997Юрид.коледж11.30.1
1392Бокатов В.Ю.1998Юрид.коледж11.43.1
1480Зайнагатдінов Максим1994ЧНПУ11.57.0
1595Шульга В.В.1998Юрид.коледж12.07.8
1697Сидоренко В.О.1998Юрид.коледж12.24.1
1798Федорчук О.В.1998Юрид.коледж12.30.2
18100Штефан О.С.1998Юрид.коледж12.31.0
19123Пісовицький О.В.1998Юрид.коледж12.32.0
20124Березко П.І.1998Юрид.коледж12.33.0
21127Шевцов С.Р.1997Юрид.коледж12.36.0
22125Николишин В.В.1998Юрид.коледж12.41.3
23150Касьян І.О.1997Юрид.коледж12.44.0
2464Масленок Артем1995СДЮШОР л/с12.45.5
25128Вовчанський В.В.1998Юрид.коледж12.45.7
26142Пелех І.В.1998Юрид.коледж12.50.1
27130Отачук В.В.1998Юрид.коледж12.52.0
28145Алінкін Р.О.1996Юрид.коледж12.53.0
29157Колоток Є.В.1998Юрид.коледж13.10.2
30159Репяшник В.О.1998Юрид.коледж13.16.1
31170Мельник В.В.1998Юрид.коледж13.20.1

3000 м чоловіки 40-49 р.

МісцеНагрудний номерПрізвище, ім’яДата народженняКоманда КЛБРезультат
1124Сахно Володимир1970Ніжин. р-н9.48.0
22076Биченок Павло1979Атлант -V212.32.2
3182Калениченко Валентин1964Чернігів13.51.9
459Закружний Ігор1966Атлант -V216.37.1

3000 м чоловіки 50 р. +

МісцеНагрудний номерПрізвище, ім’яДата народженняКоманда КЛБРезультат
137Красій Володимир1963Атлант -V211.05.8
245Позняк Віктор1957Київ11.19.7
3412Веремійченко Володимир1958Атлант -V211.29.9
4101Гоцацюк Олександр1965Чернігів12.29.9
5182Калениченко Валентин1964Чернігів12.35.5
6154Пилипенко Віктор1959Атлант -V213.42.3
7385Левадський Микола1942Атлант -V214.34.4
818Вировець Володимир1948Чернігів17.13.0
9183Нікончук Олексій1941Баргузін17.13.1

Головний суддя                                                         Рябов В.В.

 

Головний секретар                                                     Антонова В.Г.

 

Один комментарий

  1. Влад :

    Голуб Владимир!ВЛАДИСЛАВ!!!!)))

Leave a Comment