Відкритий Чемпіонат області з легкої атлетики

     серед  юнаків та дівчат 1997-98,1999-2000 р.н.

    

07 травня 2014 рік                                                             м. Славутич, л/а стадіон.

 

Особисті результати

Официальные протоколы (скачать)

Біг на 100м, юнаки 1997-98 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1968Сила Ярослав19.05.1997Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»11.7Ф-11.7ІІІ24ВятіорецьС.Є. Середа С.С.
2400Шпеко Богдан23.05.1997Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос»11.9Ф-11.9ІІІ21Дубоносова Н.М.
3363Шкуренко Олександр01.11.1997Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН12.4Ф-12.2І-юн18Чекалін С.П.
4100Білименко Костянтин31.01.1997 Ніжин,ДЮСШ МОН12.6Ф-12.3І-юн15Кремез О.М., Кремез М.П.
5977Ольховик Юрій04.09.1997Чернігів, ОКДЮСШ «С»12.7Ф-12.7ІІ-юнОс.Масюк А.М.
6803Сочівець Олександр24.01.1998Чернігів,КДЮСШ -2 «С»12.8Ф-12.7ІІ-юн13Дудко Т.А.
7969Вершняк Володимир11.10.1998Чернігів, ОКДЮСШ «С»13.3ІІІ-юнОс.Масюк А.М.

 

Біг на 100м, юнаки 1999-2000 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
11055Красільник Ярослав09.10.1999Чернігів, КДЮСШ-1 МОН11.5Ф-11.4ІІ24Красільник Т.С.
288Жидок Денис1999Коропський р-нДЮСШ «К»12.7Ф-12.3І-юн21Лучко В.Л.
321Петрушевець Руслан08.07.1999Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»13.1Ф – 12.9ІІ-юнОс.Шульга О.П.
425Землинський Богдан18.10.2000Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»13.4Ф – 13.2ІІІ-юнОс.Шульга О.П.
528Долгошей Олександр22.06.2000Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»13.8Ф – 13.4ІІІ-юнОс.Шульга О.П.
67Захаренко Олександр21.12.2001 Ніжин,ДЮСШ МОН14.5Ф-14.5б/р0Кремез О.М., Кремез М.П.
7964Сергієнко Владислав30.01.2000Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»14.6б/рОс.ВятіорецьС.Є.Середа С.С.
8100Захаренко Вадим03.11.2001Ніжин,ДЮСШ МОН14.9б/рОс.Івасенко М.Н.
9966Булат Данило10.10.2000Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»15.5б/рОс.ВятіорецьС.Є.Середа С.С.

 

Біг на 100м, чоловіки

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
12242Тритяченко Олександр23.10.1993ПрилукиКДЮСШ «С»11.8ІІІп/кСалівон Р.П.Демешко С.В.
2445Кравець Максим08.04.1984Чернігів, ОКДЮСШ «С»11.9ІІІп/кЛуценко В.В.
3970Дворніков Андрій06.01.1995Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»11.9ІІІп/кВятіорецьС.Є.Середа С.С.
4961Дубовик Віктор26.09.1995Чернігів,КДЮСШ -2 «С»12.0ІІІп/кФіліпов В.В.Дудко Т.М.
5962Цокота Влад08.07.1995Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»12.3І-юнп/кВятіорецьС.Є.Середа С.С.

 

Біг на 200м, юнаки 1997-98 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1400Шпеко Богдан23.05.1997Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос»24.2ІІІ24Дубоносова Н.М.
2363Шкуренко Олександр01.11.1997Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН25.4ІІІ21Чекалін С.П.
3100Білименко Костянтин31.01.1997 Ніжин,ДЮСШ МОН25.5ІІІ18Кремез О.М. Кремез М.П.
4263Паляниця Олександр06.01.1998ПрилукиДЮСШ МОН26.0І-юн15Мачульний Є.В.
5803Сочівець Олександр24.01.1998Чернігів,КДЮСШ -2 «С»26.4І-юнОс.Дудко Т.А.
6977Ольховик Юрій04.09.1997Чернігів, ОКДЮСШ «С»26.7ІІ-юнОс.Масюк А.М.
7366Івахненко Артем18.04.1998Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН27.1ІІ-юн13Куц А.С.
8969Вершняк Володимир11.10.1998Чернігів, ОКДЮСШ «С»27.2ІІ-юнОс.Масюк А.М.
9129Шкурко Дмитро1997Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»27.6ІІІ-юнОс.Овчаренко І.М.
109Лиходід Дмитро20.11.1998Ніжинський р-нДЮСШ  «К»28.5ІІІ-юн11Сахно В.К.
112203Луценко Іван07.03.1987Чернігів, ОКДЮСШ «С»23.1ІІп/кЛуценко В.В.
12961Дубовик Віктор26.09.1995Чернігів,КДЮСШ -2 «С»24.7ІІІп/кФіліпов В.В.Дудко Т.М.
13962Цокота Влад08.07.1995Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»25.3ІІІп/кВятіорецьС.Є.Середа С.С.

 

Біг на 200м, юнаки 1999-2000 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
11055Красільник Ярослав09.10.1999Чернігів, КДЮСШ-1 МОН24.2ІІІ24Красільник Т.С.
2975Чернобай Микола07.02.2000Чернігів, ОКДЮСШ «С»27.2ІІ-юнОс.Масюк А.М.
3355Рацин Владислав02.01.1999Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН28.1ІІІ-юн21Кравченко Г.М.
428Долгошей Олександр22.06.2000Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»28.9б/рОс.Шульга О.П.
53Парфілов Владислав09.11.2000Ніжин,ДЮСШ МОН29.0б/рОс.Івасенко М.Н.
629Самуилов Владислав17.07.2000Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»30.0б/рОс.Шульга О.П.
77Захаренко Олександр21.12.2001 Ніжин,ДЮСШ МОН30.4б/р0Кремез О.М. Кремез М.П.
8964Сергієнко Владислав30.01.2000Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»31.0б/рОс.ВятіорецьС.Є.Середа С.С.
9966Булат Данило10.10.2000Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»32.8б/рОс.ВятіорецьС.Є.Середа С.С.
10100Захаренко Вадим03.11.2001Ніжин,ДЮСШ МОН33.5б/рОс.Івасенко М.Н.
115Коноваленко Богдан14.02.2002Ніжин,ДЮСШ МОН34.4б/рОс.Івасенко М.Н.

 

Біг на 400м, юнаки 1997-98 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1968Сила Ярослав19.05.1997Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»53.8ІІІ24ВятіорецьС.Є.Середа С.С.
2366Івахненко Артем18.04.1998Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН58.6І-юн21Куц А.С.
3127Трутень Владислав1998Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»1.03.4ІІІ-юнОс.Овчаренко І.М.
4970Дворніков Андрій06.01.1995Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»52.1ІІп/кВятіорецьС.Є.Середа С.С.
52242Тритяченко Олександр23.10.1993ПрилукиКДЮСШ «С»53.0ІІп/кСалівон Р.П.Демешко С.В.
6384Корогод Дмитро30.07.1996Чернігів,КДЮСШ-1, МОН55.6ІІІп/кХорт Т.М.Філіпов В.В.
768Бойко Віталій24.12.1995ЧернігівКДЮСШ «У»57.2І-юнп/кЛагункова Н.М.
8346Шмутко Володимир23.10.1996ЧернігівКДЮСШ «У»59.1І-юнп/кЛагункова Н.М.

 

Біг на 400м, юнаки 1999-2000 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1975Чернобай Микола07.02.2000Чернігів,ОКДЮСШ «С»58.8І-юнОс.Масюк А.М.
221Петрушевець Руслан08.07.1999Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»1.00.8ІІ-юнОс.Шульга О.П.

 

Біг на 800м, юнаки 1997-98 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1209Мироненко Костянтин26.09.1998Чернігів, КДЮСШ-1 МОН2.05.9ІІ24Красільник Т.С.
221Черевач Микола21.06.1998ПрилукиКДЮСШ «С»2.13.9ІІІ21Салівон Р.П.Демешко С.В.
324Білоногов Олександр21.07.1997Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос»2.17.9ІІІ18Дубоносова Н.М.
4255Морачевський Василь12.06.1994ЧернігівКДЮСШ «У»2.07.0ІІп/кРябов В.В.

 

Біг на 800м, юнаки 1999-2000 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1213Галушка Максим26.06.1999Чернігів, КДЮСШ-1 МОН2.25.0І-юн24Хорт Т.М.
2355Рацин Владислав04.01.1999Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН2.26.8І-юн21Кравченко Г.М.
325Землинський Богдан18.10.2000Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»2.33.9ІІ-юнОс.Шульга О.П.

 

Біг на 1500м, юнаки 1997-98 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
148Зубок Владислав18.12.1997Чернігів, ОКДЮСШ «С»4.42.2ІІІ24Луценко В.В.
29Лиходід Дмитро20.11.1998Ніжинський р-нДЮСШ  «К»4.59.7І-юн21Сахно В.К.

 

Біг на 1500м, юнаки 1999-2000 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1368Бондаренко Євген15.07.1999Прилуцький р-н ДЮСШ МОН4.58.1І-юн24Васенко М.О.
2247Протченко Владислав09.09.1999Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос»5.45.5ІІІ-юн21Дубоносова Н.М.
312Кривопуск Юрій28.09.1995Чернігів ОКДЮСШ «С»4.32.6ІІІп/кЛуценко В.В.
412Клочко Артем12.12.1995Ніжинський р-нДЮСШ  «К»4.33.7ІІІп/кСахно В.К.
5330Єрофеев Андрій28.08.1996Ніжинський р-нДЮСШ  «К»4.54.3І-юнп/кСахно В.К.

 

Біг на 3000м, юнаки 1999-2000 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1362Бедзір Богдан17.08.1999Прилуцький р-н ДЮСШ МОН11.28.6ІІ-юн24Чекалін С.П.
211Бабинець Володимр1996Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»10.58.8ІІ-юнп/кОвчаренко І.М.

 

Стрибки у довжину,юнаки 1997-98 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
143Воєдило Микола19.122.1997Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос»5.55І-юн24Дубоносова Н.М.
2263Паляниця Олександр06.01.1998ПрилукиДЮСШ МОН5.55І-юн21Мачульний Є.В.
3803Сочивець Олександр24.01.1998Чернігів,КДЮСШ -2 «С»5.49І-юн18Дудко Т.А.
4224Картавцев Сергій20.02.1999Носівський р-нДЮСШ5.20ІІ-юн15Бочок В.А.

 

Стрибки у довжину,юнаки 1999-2000 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
113Шаріко Дмитро22.07.1999Чернігів,КДЮСШ-1, МОН5.61І-юн24Кривоус Н.В.
23Парфілов Владислав09.11.2000Ніжин,ДЮСШ МОН4.65ІІІ-юн21Івасенко М.Н.
329Самуілов Владислав17.07.2000Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»4.42ІІІ-юнОс.Шульга О.П.
45Коноваленко Богдан14.02.2002Ніжин,ДЮСШ МОН3.85б/рОс.Івасенко М.Н.

 

Естафета 100+200+300+400, юнаки 1997-2000 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1209Красільнік ЯрославШаріка ДмитроГалушка Максим

Мироненко Костянтин

Чернігів-12.11.8б/р0Кривоус Н.В.Хорт Т.М.Антонова В.Г.

Красільнік Т.С.

224Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос»2.19.1б/р0Дубоносова Н.М.
3363Бондаренко Є.Рацин В.Івахненко А.

Шкуренко О.

Прилуцький р-нДЮСШ МОН2.28.6б/р0Васенко М.О.Кравченко Г.М.Куц А.С.

Чекалін С.П.

4100Захаренко О.Парфілов В. Білименко К.Захарченко В. Ніжин,ДЮСШ МОН2.50.3б/р0Кремез О.М.Кремез М.П.

 

Біг на 100м, дівчата 1997-98 р.н.

МісцеНомерСпортсменКомандаДата народженняРезультатРозрядочкиТренери
1595Максименко Катерина22.11.1998Чернігів,КДЮСШ-1 МОН12.9Ф-12.8ІІ24Кривоус Н.В.
237Шишигіна Діана25.04.1998ПрилукиДЮСШ МОН14.0Ф-13.6ІІІ21Бобровська О.А.
3465Захарченко Тетяна24.07.1997Щорський р-нДЮСШ МОН15.1Ф-14.6І-юн18Івлєв В.Ю.
4989Кравченко Ангеліна07.10.1997Чернігів ОКДЮСШ «С»15.2Ф-14.6І-юнОс.Масюк А.М.
5983Василенко Марина25.05.1997Чернігів ОКДЮСШ «С»15.3Ф-15.4ІІ-юнОс.Масюк А.М.
6242Сиворожська Анна30.04.1997Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос»15.4Ф-15.4ІІ-юн15Дубоносова Н.М.
7990Шульга Євгенія13.09.1994Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»12.3Іп/кВятіорець С.Є.Середа С.С.
82237Савченко Ірина01.06.1996ПрилукиКДЮСШ «С»13.2ІІп/кСалівон Р.П.Марченко М.С.

 

Біг на 100м, дівчата 1999-2000 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
11Капленко Надія05.10.2001 Ніжин,ДЮСШ МОН14.1Ф-13.7ІІІ24Кремез О.М.Кремез М.П.
261Роскот Анастасія09.03.1999 Ніжин,ДЮСШ МОН14.0Ф-13.8ІІІ21Кремез О.М.Кремез М.П.
367Гресь Світлана17.07.1999Носівський р-нДЮСШ13.9Ф-14.0ІІІ18Шиша Н.О.
415Стецкова Тетяна09.03.2000Чернігів, КДЮСШ-1 МОН14.2Ф-14.1І-юнОс.Красільник Т.С.
5510Нагорна Дарина17.05.1999Чернігів,КДЮСШ-1 МОН14.2Ф-14.3І-юнОс.Антонова В.Г.
6200Дирда Аліна07.05.2000Носівський р-нДЮСШ14.5Ф-14.7І-юнОс.Шиша Н.О.
7143Півень Ірина31.08.2000Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»14.6І-юнОс.Вятіорець С.Є.Середа С.С.
821Ювко Владислава02.02.1999Ніжинський р-нДЮСШ  «К»14.7І-юн15Сахно В.К.
9481Бережна Олександра29.07.1999Щорський р-нДЮСШ МОН14.7І-юн13Івлєв В.Ю.
10360Барабаш Аліна07.07.2002ПрилукиКДЮСШ «С»15.1ІІ-юн11Салівон Р.П.Демешко С.В.
11966Прокопенко Валерія26.05.2000Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»15.1ІІ-юнОс.Вятіорець С.Є.Середа С.С.
1269Неровна Тетяна2000Носівський р-нДЮСШ15.2ІІ-юнОс.Шиша Н.О.
13968Джола Дарина13.07.2000Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»15.5ІІ-юнОс.Вятіорець С.Є.Середа С.С.
145Дусь Світлана15.04.2002Ніжин,ДЮСШ МОН15.6ІІ-юн9Івасенко М.Н.
15265Сирбу Анастасія01.05.2000Чернігів,КДЮСШ-1 МОН15.6ІІ-юнОс.Кривоус Н.В.
16259Лисенко Марія17.03.2000ЧернігівКДЮСШ «У»15.7ІІІ-юнОс.Лагункова Н.М.
1729Дяченко Олена03.06.2000Чернігів, КДЮСШ-1 МОН16.2б/рОс.Красільник Т.С.

 

Біг на 200м, дівчата 1997-98 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1595Максименко Катерина22.11.1998Чернігів,КДЮСШ-1 МОН27.2ІІ24Кривоус Н.В.
237Шишигіна Діана25.041998ПрилукиДЮСШ МОН28.3ІІІ21Бобровська О.А.
397Жигун Яна25.02.1998Носівський р-нДЮСШ28.4ІІІ18Папіна О.П.
41545Халабуда Альона26.05.1999Носівський р-нДЮСШ30.6ІІ-юн15Бочок В.А.
5990Шульга Євгенія13.09.1994Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»25.3Іп/кВятіорець С.Є.Середа С.С.

 

Біг на 200м, дівчата 1999-2000 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1181Метка Валерія05.01.2000Носівський р-нДЮСШ27.8ІІІ24Бочок В.А.Косован О.В.
21457Буряк Марія03.06.2001Носівський р-нДЮСШ28.7ІІІОс.Бочок В.А.
3510Нагорна Дарина17.05.1999Чернігів,КДЮСШ-1 МОН28.8ІІІОс.Антонова В.Г.
483Юхно Ірина12.07.1999Носівський р-нДЮСШ29.0ІІІ21Папіна О.П.
5599Ручко Христина15.05.1999Чернігів,КДЮСШ-1 МОН29.1І-юн18Кривоус Н.В.
6220Сіренко Каріна06.02.2001Носівський р-нДЮСШ29.3І-юнОс.Папіна О.П.
715Стецкова Тетяна09.03.2000Чернігів, КДЮСШ-1 МОН29.5І-юнОс.Красільник Т.С.
8143Півень Ірина31.08.2000Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»30.4І-юнОс.Вятіорець С.Є.Середа С.С.
961Роскот Анастасія09.03.1999 Ніжин,ДЮСШ МОН30.4І-юн15Кремез О.М.Кремез М.П.
10360Барабаш Аліна07.07.2002ПрилукиКДЮСШ «С»31.0ІІ-юн13Салівон Р.П.Демешко С.В.
11265Сирбу Анастасія01.05.2000Чернігів,КДЮСШ-1 МОН31.7ІІ-юнОс.Кривоус Н.В.
12968Джола Дарина13.07.2000Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»32.3ІІІ-юнОс.Вятіорець С.Є.Середа С.С.
13259Лисенко Марія17.03.2000ЧернігівКДЮСШ «У»33.3ІІІ-юнОс.Лагункова Н.М.
1429Дяченко Олена03.06.2000Чернігів, КДЮСШ-1 МОН33.6ІІІ-юнОс.Красільник Т.С.

 

Біг на 400м, дівчата 1997-98 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1465Захарченко Тетяна27.07.1997Щорський р-нДЮСШ МОН1.11.0І-юн24Івлєв В.Ю.
2369Кажаєва Вікторія09.06.1998Прилуцький р-нДЮСШ МОН1.18.0І-юн21Куц А.С.
32237Савченко Ірина01.06.1996ПрилукиКДЮСШ «С»1.09.1І-юнп/кСалівон А.П.Марченко М.С

 

Біг на 400м, дівчата 1999-2000 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1148Редько Іванна1999Коропський р-н,ДЮСШ «К»1.03.9ІІІ24Лучко В.Л.
2222Веленчук Аліна08.05.1999Носівський р-нДЮСШ1.07.3І-юн21Бочок В.А.Панасенко Л.О.
3966Прокопенко Валерія25.05.2000Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»1.07.4І-юнОс.Вятіорець С.Є.Середа С.С.
421Ювко Владислава09.02.1999Ніжинський р-нДЮСШ  «К»1.08.4І-юн18Сахно В.К.
510Мажуга Олександра19.12.1999Чернігів,КДЮСШ-1 МОН1.17.0ІІ-юнОс.Кривоус Н.В.
6975Летошко Валерія20.06.2000Чернігів ОКДЮСШ «С»DQОс.Масюк А.М.

 

Біг на 800м, дівчата 1997-98 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1501Слісаренко Катерина28.11.1997Чернігів,КДЮСШ-1 МОН2.20.6І24Антонова В.Г.
2130Дима Зінаіда18.03.1998Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос»2.40.8ІІІ21Дубоносова Н.М.
376Однолько Яна08.11.1997ЧернігівКДЮСШ «У»2.43.1ІІІОс.Лагункова Н.М.
52242Степенко Яна07.07.1996ПрилукиКДЮСШ «С»2.27.2ІІп/кСалівон А.П.Марченко М.С

 

Біг на 800м, дівчата 1999-2000 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
128Щербина Анастасія15.05.2000Ніжин,ДЮСШ МОН2.43.1ІІІ24Кремез О.М.Кремез М.П.
248Лиходій Тетяна23.05.1999Чернігів, ОКДЮСШ «С»2.46.8ІІІ21Луценко В.В.Луценко І.В.
3169Висовень Альона31.03.1999Ніжинський р-нДЮСШ  «К»3.02.2І-юн18Сахно В.К.
493Пиркова Богдана19.05.1999Ніжинський р-нДЮСШ  «К»3.23.9ІІІ-юн15Сахно В.К.

 

Біг на 1500м, дівчата 1997-98 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1351Овсякова Катерина23.02.1998Прилуцький р-н ДЮСШ МОН6.11.2ІІ-юн24Куц А.С.

 

Біг на 1500м, дівчата 1999-2000 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народження КомандаРезультатРозрядочкиТренери
1414Олійник Даяна14.07.2001Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос»5.58.2І-юн24Дубоносова Н.М.

 

Біг на 3000м, дівчата 1999-2000 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
1161Литвин Наталія24.09.1999Чернігів,КДЮСШ -2 «С»16.07.2б/рОс.Бр.Філіпових

 

Стрибки у довжину, дівчата 1997-98 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
1983Василенко Ірина1997Чернігів, ОКДЮСШ «С»4.08ІІ-юнОс.Масюк А.М.
2989Кравченко Анжела07.10.1997Чернігів, ОКДЮСШ «С»3.68ІІІ-юнОс.Масюк А.М.
3366Нешта Марина14.09.1997Прилуцький р-нДЮСШ МОН3.55ІІІ-юн24Гавриленко В.Г.
434Кононович Інна04.12.1997Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос»х0Дубоносова Н.М.
52228Мельникова Наталія17.02.1993Чернігів,КДЮСШ -2 «С»5.37ІІп/кБр.Філіпових
6165Данилевська Наталія15.08.1996Чернігів,КДЮСШ -2 «С»4.38І-юнп/кБр.Філіпових

 

Стрибки у довжину, дівчата 1999-2000 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
1481Бережна Олександра29.07.1999Щорський р-нДЮСШ МОН4.65І-юн24Івлєв В.Ю.
2220Чернікова Аліна25.07.2001ПрилукиДЮСШ МОН4.48І-юн21Бобровська О.А.
3226Россомаха Яна01.12.1999Чернігів,КДЮСШ-1 МОН4.43І-юнОс.Антонова В.Г.
4599Ручко Христина15.05.1999Чернігів,КДЮСШ-1 МОН4.36І-юн18Кривоус Н.В.
528Кочергіна Марія06.12.2000 Ніжин,ДЮСШ МОН4.34І-юн15Кремез О.М.Кремез М.П.
667Гресь Світлана17.07.1999Носівський р-нДЮСШ4.29І-юн13Шиша Н.О.
77777Дорошенко Анна07.08.2000Носівський р-нДЮСШ4.10ІІ-юнОс.Папіна О.П.
869Неровна Тетяна18.03.2000Носівський р-нДЮСШ3.94ІІ-юнОс.Шиша Н.О.
9161Литвин Наталія24.09.1999Чернігів,КДЮСШ -2 «С»3.85ІІ-юнОс.Бр.Філіпових
105Дусь Світлана15.04.2002Ніжин,ДЮСШ МОНх0Івасенко М.Н.
111457Буряк Марія03.06.2001Носівський р-нДЮСШDNSОс.Бочок В.А.

 

Потрійний стрибок, дівчата 1999-2000 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
1220Чернікова Аліна25.07.2001ПрилукиДЮСШ МОН9.67І-юн24Бобровська О.А.
2481Бережна Олександра29.07.1999Щорський р-нДЮСШ МОН9.22ІІ-юн21Івлєв В.Ю.
328Кочергіна Марія06.12.2000 Ніжин,ДЮСШ МОН8.70ІІІ-юн18Кремез О.М.Кремез М.П.

 

Естафета 100+200+300+400, дівчата 1997-2000р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
1510Чернігів2.34.1ІІ-юн48Антонова В.Г.Кривоус Н.В.
228Роскот АнастасіяКочергіна МаріяКапленко Надія

Щербина Анастасія

09.03.1999 06.12.2000 05.10.2001 15.05.2000 Ніжин,ДЮСШ МОН2.45.8б/р0Кремез О.М.Кремез М.П.
3130Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос»2.50.5б/р0Дубоносова Н.М.

 

Головний суддя змагань                                                         Рябов В.В.

Головний секретар змагань                                                  Антонова В.Г.

 

Відкритий Чемпіонат області з легкої атлетики

серед юнаків та дівчат 1997-98,1999-2000 р.н.

  

07 травня 2014 рік                                                                             м. Чернігів,

стадіон імені Ю.О.Гагаріна

Особисті результати

 

Стрибки у висоту,юнаки 1997-98 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
117Легкий Устин08.06.1997Менський р-н, ДЮСШ «К»175ІІ24Таратухіна Н.П.
240Липка Богдан04.10.1997Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН170ІІІ21Чекалін С.П.
313Кравченко Антон11.04.1998Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН165ІІІ18Жук Є.В.

 

Стрибки у висоту,юнаки 1999-2000 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
111Лавський Владислав16.03.2000Менський р-н, ДЮСШ «К»175ІІ24Таратухіна Н.П.
215Ющенко Станіслав10.04.1999Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН145ІІ-юн21Гавриленко В.Г.
32Дробязко Андрій13.12.1999Менський р-н,  ДЮСШ «К»140ІІ-юн18Терпицька І.Л.
416Легкий Петро12.07.2001Менський р-н, ДЮСШ «К»130ІІІ-юн15Таратухіна Н.П.
599Нагорний Вадим01.10.2001Менський р-н, ДЮСШ «К»125б/рОс.Таратухіна Н.П.
66Ємець Владислав16.03.2000Менський р-н, ДЮСШ «К»120б/р0Таратухіна Н.П.
71Кубрак Володимр21.02.2000Менський р-н, ДЮСШ «К»DNS0Таратухіна Н.П.

 

Штовхання ядра (5 кг), юнаки 1997-99 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
145Манжай Дмитро15.04.1997Менський р-н, ДЮСШ МОН16.02І24Терпицька І.Л.
22203Ракуненко Денис28.07.1997Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»13.63ІІІ21Середа О.А
356Костенко Вячеслав23.08.1997Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН12.79ІІІ18Васенко М.О.
4214Дячок Іван11.09.1997Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»12.70ІІІ15Середа О.А
584Лучко Олександр27.08.1997Ніжин, ДЮСШ МОН12.48ІІІ13Кремез О.М.,Кремез М.П.
631Шаховал Сергій09.04.1998Носівський р-н12.07І-юн11Савченко А.В.
757Костенко Владислав23.08.1997Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН11.91І-юн9Васенко М.О.
82214Бородуха Юрій10.04.1997Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»11.90І-юнОс.Середа О.А.
933Шурхал Юрій20.05.1997Чернігів,ДЮСШ «К»10.73ІІ-юнОс.Порядіна В.В.
1015Вірич Юрій22.07.1997Чернігів,ДЮСШ інваспорт9.52ІІ-юнОс.Кухаренко М.Л.
1198Глибовець Олег1998Носівський р-н9.12ІІІ-юнОс.Савченко А.В.

 

Штовхання ядра (4 кг), юнаки 1999-2000 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
145Кравченко Дмитро04.02.1999Ніжин, ДЮСШ МОН13.84ІІІ24Кремез О.М.Кремез М.П.
232 Юрченко Юрій2000Козелецький р-н, ДЮСШ МОН12.50І-юн21Сергієнко В.А
32230Журба Вадим11.09.1999Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»11.63І-юн18Середа О.А.
456Гавриленко Анатолій04.07.2000Козелецький р-н, ДЮСШ МОН10.94ІІ-юнОс.Шарак О.В.
573Павленко Артем2000Носівський р-н9.54ІІ-юн15Савченко А.В.
667Пац Олександр2001Козелецький р-н, ДЮСШ МОН9.52ІІ-юн13Сергієнко В.А
788Рудько Сергій02.04.1999Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН9.23ІІІ-юн11Гавриленко В.Г.
893Бойко Богдан19.10.2001Носівський р-н7.88б/рОс.Шиша Н.О.
917Харковник Артем09.03.2002Менський р-н, ДЮСШ «К»7.10б/рОс.Таратухіна Н.П.

 

Метання диска (1,5 кг), юнаки 1997-98 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
12203Ракуненко Денис28.07.1997Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»42.03ІІ24Середа О.А
245Манжай Дмитро1997Менський р-н, ДЮСШ МОН39.57ІІІ21Терпицька І.Л.
32214Бородуха Юрій10.04.1997Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»39.01ІІІ18Середа О.А.
431Шаховал Сергій09.04.1998Носівський р-н37.14ІІІ15Савченко А.В.
533Шурхал Юрій20.05.1997Чернігів,ДЮСШ «К»35.36ІІІОс.Порядіна В.В.
684Лучко Олександр27.08.1997Ніжин, ДЮСШ МОН30.75ІІ-юн13Кремез О.М.,Кремез М.П.
723Носелевець Віталій18.03.1998Козелецький р-н, ДЮСШ МОН25.24ІІІ-юнОс.Шарак О.В.
82222Алєксєєв Владислав02.12.1995Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»44.60ІІп/кСереда О.А.

 

Метання диска (1 кг), юнаки 1999-2000 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
12230Журба Вадим11.09.1999Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»42.70ІІ24Середа О.А.
245Кравченко Дмитро04.02.1999Ніжин, ДЮСШ МОН39.87ІІІ21Кремез О.М.Кремез М.П.
332 Юрченко Юрій2000Козелецький р-н, ДЮСШ МОН30.82ІІ-юн18Сергієнко В.А.
478Павленко Анатолій04.07.2000Козелецький р-н, ДЮСШ МОН27.88ІІІ-юн15Шарак О.В.
573Павленко Артем2000Носівський р-н26.17ІІІ-юн13Савченко А.В.
617Харковник Артем09.03.2002Менський р-н, ДЮСШ «К»21.27б/рОс.Таратухіна Н.П.

 

Метання списа (600г), юнаки 1997-98 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
156Глушко Роман01.09.1998Носівський р-н47.56ІІІ24Тертишник М.І.
22219Тертишник Антон09.07.1997Носівський р-н46.20ІІІ21Тертишник М.І.
345Кебкал Олександр26.07.1998Носівський р-н44.55ІІІ18Тертишник М.І.
488Носелевець Віталій18.03.1998Козелецький р-н, ДЮСШ МОН36.87І-юн15Шарак О.В.

 

Метання списа (600г), юнаки 1999-2000 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
134Лепель Олексій07.02.1999Носівський р-н49.12ІІ24Тертишник М.І.
212Ніколаєнко Владислав31.07.1999Носівський р-н38.40І-юн21Савченко А.В. Шевцов О.
356Павленко Анатолій04.07.2000Козелецький р-н, ДЮСШ МОН35.34І-юн18Шарак О.В.
467Супрун Олег25.01.2000Носівський р-н34.10ІІ-юн15Тертишник М.І.
578Шатрук Денис2000Козелецький р-н, ДЮСШ МОН32.16ІІ-юн13Сергієнко В.А.
645Гайко Богдан28.04.2000Носівський р-н31.50ІІ-юнОс.Тертишник М.І.
756Пац Олександр2001Козелецький р-н, ДЮСШ МОН27.22ІІІ-юн11Сергієнко В.А.

 

Стрибок у висоту, дівчата 1997-98 р.н

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
124Журило Ольга20.02.1997Менський р-н, ДЮСШ «К»150ІІ24Таратухіна Н.П.
21Котова Анастасія21.11.1998Менський р-н, ДЮСШ «К»130І-юн21Таратухіна Н.П.

 

Стрибок у висоту, дівчата 1999-2000 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
1366Адрущенко Ярослава12.02.1999Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН145ІІІ24 Чекалін С.П
23Слобода Марія21.02.2001Менський р-н, ДЮСШ «К»145ІІІ21Таратухіна Н.П.
3368Назарін Юлія10.01.1999Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН135І-юн18 Чекалін С.П
499Майстренко Вікторія23.10.2004Менський р-н, ДЮСШ «К»120ІІ-юнОс.Таратухіна Н.П.

 

Штовхання ядра(3кг),дівчата 1997-98 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
12Бреус Катерина24.10.1997Менський р-н, ДЮСШ «К»10.87ІІІ24Таратухіна Н.П.
26Шумна Анастасія18.04.1998Менський р-н, ДЮСШ «К»10.45ІІІ21Таратухіна Н.П.
3301Василенко Марія18.02.1997Ніжин, ДЮСШ,МОН10.44ІІІ18Кремез О.М.Кремез М.П.
415Зінченко Дарина25.04.1998Ніжин, ДЮСШ,МОН9.58ІІІ15Кремез О.М.Кремез М.П.
51Котова Анастасія21.11.1998Менський р-н, ДЮСШ «К»8.49І-юн13Таратухіна Н.П.
634Кондрашевська Каріна18.03.1997Ніжин, ДЮСШ,МОН8.36І-юн11Кремез О.М.,Кремез М.П.

 

Штовхання ядра(3кг),дівчата 1999-2000 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
132Наумчик Альона01.10.1999Менський р-н, ДЮСШ «К»12.85ІІ24Таратухіна Н.П.
230Полоз Олена12.03.1999Менський р-н, ДЮСШ «К»11.64ІІ21Таратухіна Н.П.
37Лупинос Катерина01.02.2000Менський р-н, ДЮСШ «К»11.42ІІІ18Таратухіна Н.П
41Максименко Наталія18.04.1999Менський р-н, ДЮСШ «К»10.49ІІІ15Таратухіна Н.П.
545Лобан Юлія07.09.2000Козелецький р-н, ДЮСШ МОН9.28І-юн13Шарак О.В.
687Новградська Дарина28.03.2000Ніжин, ДЮСШ,МОН8.87І-юн11Кремез О.М.,Кремез М.П.
73Слобода Марія21.02.2001Менський р-н, ДЮСШ «К»7.39ІІ-юн9Таратухіна Н.П.
822Крупська Аліна04.06.2001Ніжин, ДЮСШ,МОН6.91ІІІ-юнОс.Кремез О.М.,Кремез М.П.
934Назарін Юлія10.01.1999Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН6.12ІІІ-юнОс. Чекалін С.П

 

Метання диска( 1кг), дівчата 1997- 98 р.н.

МісцеНомерСпортсмен  РезультатРозрядочкиТренери
12Бреус Катерина24.10.1997Менський р-н, ДЮСШ «К»29.10ІІІ24Таратухіна Н.П.
215Зінченко Дарина25.04.1998Ніжин, ДЮСШ,МОН26.14І-юн21Кремез О.М.Кремез М.П.
36Шумна Анастасія1888.04.1998Ніжин, ДЮСШ,МОН25.83І-юн18Кремез О.М.Кремез М.П.
434Кондрашевська Каріна18.03.1997Ніжин, ДЮСШ,МОН25.26І-юн15Кремез О.М.Кремез М.П.
5301Василенко Марія18.02.1997Ніжин, ДЮСШ,МОН21.71ІІ-юн13Кремез О.М.,Кремез М.П.

 

Метання диска( 1кг), дівчата 1999-2000 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
130Полоз Олена12.03.1999Менський р-н, ДЮСШ «К»35.08ІІІ24Таратухіна Н.П.
27Лупинос Катерина01.02.2000Менський р-н, ДЮСШ «К»31.88ІІІ21Таратухіна Н.П
332Наумчик Альона01.10.1999Менський р-н, ДЮСШ «К»30.36ІІІ18Таратухіна Н.П.
487Новоградська Дарина28.03.2000Ніжин,ДЮСШ МОН23.94ІІ-юн15Кремез О.М.Кремез М.П.
51Максименко Наталія18.04.1999Менський р-н, ДЮСШ «К»22.10ІІ-юн13Таратухіна Н.П.
645Лобан Юлія07.09.2000Козелецький р-н, ДЮСШ МОН20.79ІІ-юнОс.Шарак О.В.
799Руднік Каріна1999Козелецький р-н, ДЮСШ МОН16.12б/рОс.Цабеха О.М.

 

Метання списа( 600г), дівчата 1997-98 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
115Щукіна Тетяна25.01.1998Чернігів,ДЮСШ  «К»24.55І-юнОс.Порядіна В.В.

 

Метання списа( 600г), дівчата 1999-2000 р.н.

МісцеНомерСпортсменДата народженняКоманда РезультатРозрядочкиТренери
14Левадська Олександра25.05.2000Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»25.05ІІІ24Порядіна В.В.
273Косташ Марина2000Носівський р-н24.45І-юнОс.Савченко А.В.
356Лобан Юлія07.09.2000Козелецький р-н, ДЮСШ МОН23.40І-юн21Шарак О.В.
498Артеменко Анна28.02.2001Носівський р-н22.00І-юнОс.Савченко А.В.
57Черевко Ольга20.10.2000Ніжин,ДЮСШ МОН17.45ІІІ-юн18Кремез О.М.Кремез М.П.
611Волкова Ірина10.01.2002Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»17.00ІІІ-юнОс.Порядіна В.В.
799Руднік Каріна1999Козелецький р-н, ДЮСШ МОН16.05ІІІ-юнОс.Цабеха О.М.
813Муцька Карина04.05.2002Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»15.00б/рОс.Порядіна В.В.
923Кравченко Катерина29.11.2003Чернігів,ДЮСШ «К»14.30б/рОс.Порядіна В.В.

 

 

Головний суддя змагань                                                                                   Порядіна В.В.

Головний секретар змагань                                                                             Сакун С.М.

 

Відкритий Чемпіонат області з легкої атлетики

     серед юнаків та дівчат 1997-98,1999-2000 р.н.   

 

07 травня 2014 рік                                         м.  Славутич, л/а стадіон.

м.Чернігів, стадіон імені Ю.О.Гагаріна

 

                                                  Командні результати

 

І група
МісцеКомандаОчки
1                    м. Чернігів486
2                    м.Ніжин362
3                    м. Прилуки168
ІІ група
1                    Менський р-н354
2                    Прилуцький р-н339
3                    Козелецький р-н181
4                    Ніжинський р-н98
5                    Щорський р-н84
ІІІ група
1                     Носівський р-н240
2                     Ріпкінський р-н168
3                     Коропський р-н45

 

Головний суддя змагань                                                    Рябов В.В.

Головний секретар змагань                                              Антонова В.Г.

 

 

Один комментарий

  1. Спортсмен :

    Сбросьте фотографии пожалуйста

Leave a Comment