Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики в приміщенні
серед чоловіків і жінок,юніорів і юніорок,юнаків та дівчат 1999 р.н. і мол.

14 січня 2016 рік

м. Бровари , л/а манеж

Усі результати (скачать) 

<<< Командні результати >>>

МісцеКомандиОчки
І група
1Чернігів405
2Прилуки264
3Н-Сіверськ81
4Ніжинособ.
ІІ група
1Менський р-н288
2Козелецький р-н207
3Бахмацький р-н180
4Ніжинський р-н160
5Щорський р-н123
6Прилуцький р-н114
7Корюківський р-н82
8Бобровицький р-н54
ІІІ група
1Носівський р-н142
2Коропський р-н129

 

<<< Особисті результати >>>

60м з/б чоловіки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1328Черненко МаксимПрилуки МОН ДЮСШ11.08.19968.7ІІ24Ракетський А.І.

 

60м з/б юніори

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1973Сташук ЯрославКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ12.09.19979.4ІІІ24Шарак О.В.
2966Сила ЯрославЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”19.05.19979.8І-юн21Вятіорець С.Є.,Середа С.С.

 

60м з/б юнаки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1132Савин МаксимКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ19.05.20009.8І-юн24Шарак О.В.
2368 Івахненко ЄвгенПрилуки МОН ДЮСШ18.06.199910.0І-юн21Ракетський А.І.
3372Буряк ЄвгенПрилуки МОН ДЮСШ09.06.200010.0І-юн18Ракетський А.І.
422Мазур ДмитроНіжин МОН ДЮСШ02.10.200110.5ІІ-юнОсКремез О.М.,Кремез О.П.
5369Сердюченко ДмитроПрилуцький р-н МОН ДЮСШ21.05.199911.2б/р0Чекалін С.П.
6486Медведьов РусланЩорський р-н МОН ДЮСШ17.09.200011.4б/р0Медведьова Н.М.
7489Гурін ЕдуардЩорський р-н МОН ДЮСШ03.04.200113.6б/р0Карпенко О.М

 

60м чоловіки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1445Кравець МаксимЧернігів, “С”08.04.19847.0 Ф-6.8І24Луценко В.В.
2961Дубовик ВікторЧернігів “С” КДЮСШ – 225.09.19957.1 Ф-6.9І18Філіпови
3328Черненко МаксимПрилуки МОН ДЮСШ11.08.19967.1 Ф-7.1ІІОсРакетський А.І.
4965Дворніков АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.01.19957.3 Ф- 7.2ІІОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
5287Музиченко ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ05.11.19967.4 Ф-7.4ІІ18Ракетський А.І.
697Дяченко РоманНіжинський р-н “К” ДЮСШ23.11.19897.4ІІ15Сахно В.К.
720Рудик МаксимЧернігів “У”19.03.19827.5ІІОсШульга О.П.Нікітенко Д.М.
8714Крищенко МаксимЧернігів,У, КДЮСШ12.06.19947.6ІІІОсРябов В.В.
9252Подгорний ВолодимирЖовті Води15.07.19817.7ІІІОсЛисинюк В.І. Попов В.В.
102228Гурбик АндрійЧернігів “С” КДЮСШ – 207.05.19957.8ІІІОсФіліпови
1131Василенко СергійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.1996DQОсОвчаренко І.М.

 

60м юніори

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1193Кущ ВікторКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ30.08.19987.2 Ф-7.1ІІ24Шарак О.В.
2966Сила ЯрославЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”19.05.19977.4 Ф-7.3ІІ21Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
3466Пономарчук ЮрійЧернігів, “С”, КДЮСШ-223.01.19977.4 Ф-7.5ІІОсФіліпови
420Батуренко ІгорЧернігів “У” ЧНПУ03.11.19977.9 Ф-7.9І-юнОсКузьомко Л.М.
5965Паляниця ОлександрЧернігів, “С” ОКДЮСШ06.01.19987.8 Ф-8.0ІІІОсМасюк А.М.
621Приліпко ОлександрПрилуки “С” КДЮСШ20.07.19987.9І-юн18Салівон Р.П.Демешко С.В.
7132Носелевець ВіталійКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ18.03.19987.9І-юн15Шарак О.В.
8416Малинка КостянтинПрилуки МОН ДЮСШ00.00.19987.7 Ф-н\яІІІ0Бобровська О.А.
3Коптель ВадимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”16.06.1998DQОсОвчаренко І.М.

 

60м юнаки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
11055Красільник ЯрославЧернігів, МОН, КДЮСШ- 109.10.19997.0 Ф-6.9І24Красільник Т.С.
22238Жидок ДенисКоропський р-н, К, ДЮСШ30.05.19997.1 Ф-7.1ІІ21Лучко В.Л.
312Довгий ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.06.20017.4 Ф-7.3ІІ18Шульга О.П.
41Маслюк ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”13.06.20007.5 Ф-7.3ІІОсОвчаренко І.М.
5230Землинський БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”18.10.20007.5 Ф-7.6ІІІОсШульга О.П.
618Барковський МикитаЧернігів,”У”, КДЮСШ13.01.19997.6ІІІОсПлотіцини
7356Волощук АндрійПрилуцький р-н МОН ДЮСШ26.02.20017.6ІІІ15Чекалін С.П.
829Купрієнко АртемЧернігів, “С”, КДЮСШ-230.07.19997.6ІІІОсФіліпови
9962Вовк ДанилоЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”16.05.20007.6ІІІОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
10662Гусаров КирилЧернігів, “С”, КДЮСШ-224.01.20027.7ІІІОсФіліпови
111284Кучеренко БогданЧернігів, “С” ОКДЮСШ23.07.20017.7ІІІОсЛуценко В.В.
1266Мажуга АртурЧернігів, МОН КДЮСШ-204.05.20007.7ІІІОсШевчук О.Л.
1358Крючков АртемКоропський р-н, К, ДЮСШ10.05.20017.7ІІІ13Лучко В.Л.
14-1565Дмитрик ЮрійЧернігів, МОН КДЮСШ-205.12.19997.7ІІІОсШевчук О.Л.
14-1574Чередніченко ОлександрКоропський р-н, К, ДЮСШ26.05.20017.7ІІІ11Лучко В.Л.
16366Гончаров РостиславПрилуки МОН ДЮСШ16.04.20007.7ІІІ9Мачульний Є.В.
1722Мазур ДмитроНіжин МОН ДЮСШ02.10.20017.8ІІІОсКремез О.М.,Кремез О.П.
18720Музиченко ВладиславКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ15.02.20027.8ІІІ7Шарак О.В.
19462Каранда МикитаЧернігів, МОН КДЮСШ-225.01.20027.8ІІІОсХорт Т.В.
20473Ващенко АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 129.03.20007.8ІІІОсАнтонова В.Г.
21969Пугач РусланЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”26.03.20017.9І-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
22128Бован ОлексійЧернігів, “С” ОКДЮСШ21.08.20017.9І-юнОсЛуценко І.В.
23735Прохоренко ВолодимирКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ02.12.20007.9І-юн5Сергієнко В.А.
2471Чепінога ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ04.05.20017.9І-юн4Мачульний Є.В.
2513Мишко ЯрославЧернігів, “С”, КДЮСШ-203.04.20028.0І-юнОсФіліпови
26359Ляшенко ВладПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.04.20008.0І-юн3Гавриленко В.Г.
2791Нікітенко ВладитславКоропський р-н, К, ДЮСШ31.01.20008.0І-юн2Лучко В.Л.
282120Олешко ПавлоНосівський р-н, МОН, ДЮСШ12.07.20028.1І-юн0Шиша Н.О.
29716Кудлай ПавлоПрилуки МОН ДЮСШ12.07.20008.1І-юн0Мачульний Є.В.
3072Барбаш ВолодимирЧернігів, МОН КДЮСШ-221.08.20008.1І-юнОсШевчук О.Л.
3131Добродєй ДмитроЧернігів, “С” ОКДЮСШ02.09.20028.3ІІ-юнОсЛуценко В.В.
3215Єрмольченко ЄгорЧернігів,”У”, КДЮСШ17.11.20028.4ІІ-юнОсПлотіцини
3326Руденко МикитаЧернігів,МОН КДЮСШ-203.05.20018.4ІІ-юнОсЛуценко І.В.
3417Пуськов ОлександрЧернігів, “С”, КДЮСШ-209.02.20028.4ІІ-юнОсФіліпови
35111Фень АндрійПрилуки МОН ДЮСШ00.00.20048.4ІІ-юн0Бобровська О.А.
3635Сироватко МаксимЧернігів, МОН КДЮСШ-201.02.20038.5ІІ-юнОсШевчук О.Л.
371600Касян БогданНосівський р-н, МОН, ДЮСШ01.01.20048.6ІІ-юнОсБочок В.А.
3822Тарасенко ВіталійЧернігів, “С” ОКДЮСШ04.12.20048.6ІІ-юнОсЛуценко І.В.
39362Огієнко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.05.20028.7ІІІ-юн0Гавриленко В.Г.
4039Гавриленко МаксимЧернігів, МОН КДЮСШ-212.06.20038.7ІІІ-юнОсШевчук О.Л.
411117Мельник МаксимНосівський р-н, МОН, ДЮСШ23.11.20048.7ІІІ-юн0Бочок В.А.Поночевний Ю.В.
42105Коврига СергійМенський р-н, “К” ДЮСШ20.01.20048.9ІІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
43364Мирний ДанилоЧернігів, “С”, КДЮСШ-209.12.20029.0ІІІ-юнОсФіліпови
4414Рутта ОлегМенський р-н, “К” ДЮСШ02.02.20039.1б/рОсТаратухіна Н.П.
45368Бакун ВолодимрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.05.20029.2б/р0Гавриленко В.Г.
4615Бродский ЯнМенський р-н, “К” ДЮСШ18.03.20059.3б/рОсТаратухіна Н.П.
47510Гречанюк ВладиславЧернігів, МОН, КДЮСШ- 127.02.20039.3б/рОсАнтонова В.Г.
4892Лавренко ЮрійЧернігів, МОН КДЮСШ-202.05.20039.4б/рОсШевчук О.Л.
4959Нехаєвський СергійМенський р-н, “К” ДЮСШ10.02.20049.6б/рОсТаратухіна Н.П.
5052Салівон ВладиславПрилуки “С” КДЮСШ15.09.20059.7б/рОсСалівон Р.П.
51472Сядуро МиколаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 131.08.20059.7б/рОсЛисенко К.В.
522221Токар ВолодимирЧернігів,”У”, КДЮСШ12.02.20039.8б/рОсДятлова Ю.В.
53357Руденко ДенисНосівський р-н, МОН, ДЮСШ24.06.200410.3б/р0Шиша Н.О.
54469Ольховик ЄгорЧернігів, МОН, КДЮСШ- 122.07.200410.4б/рОсЛисенко К.В.
551545Зубенко ОлегНосівський р-н, МОН, ДЮСШ04.11.200510.8б/р0Бочок В.А.
56132Савин МаксимКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ19.05.20007.4 Ф-DQІІОсШарак О.В.

 

400м чоловіки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
12228Корогод ДмитроЧернігів “С” КДЮСШ – 230.07.199652.8ІІ24Філіпови
22244Якименко ВіталійПрилуки “С”08.10.198552.9ІІ21Марченко М.С.,Завгородня О.Л.
3965Дворніков АндрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”06.01.199553.9ІІОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
4445Кравець МаксимЧернігів, “С”08.04.198454.2ІІІ18Луценко В.В.
5255Морачевський ВасильЧернігів,У, КДЮСШ12.06.199455.4ІІІОсРябов В.В.
6961Дубовик ВікторЧернігів “С” КДЮСШ – 225.09.199555.5ІІІ13Філіпови
72205Суклітов ІванЧернігів,У, КДЮСШ12.06.199555.7ІІІОсРябов В.В.
831Василенко СергійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”00.00.199755.8ІІІОсОвчаренко І. М.
9252Подгорний ВолодимирЖовті Води15.07.198157.4І-юнОсЛисенюк В.І. Попов В.В.

 

400м юніори

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
13Коптель ВадимЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”16.06.199857.2І-юн24Овчаренко І.М.
22243Черевач АнтонПрилуки “С” КДЮСШ21.06.199857.6І-юн21Салівон Р.П.Демешко С.В.
320Батуренко ІгорЧернігів “У” ЧНПУ03.11.199758.5І-юнОсКузьомко Л.М.
421Приліпко ОлександрПрилуки “С” КДЮСШ20.07.19981.09.9б/р0Салівон Р.П.Демешко С.В.

 

400м юнаки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1965Чорнобай МиколаЧернігів, “С” ОКДЮСШ07.03.200055.5ІІІ24Масюк А.М.
2366Гончаров РостиславПрилуки МОН ДЮСШ16.04.200056.3ІІІ21Мачульний Є.В.
3213Галушка МаксимЧернігів, МОН, КДЮСШ- 226.06.199956.8ІІІ18Хорт Т.М.
4962Вовк ДанилоЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”16.05.200057.1І-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
518Барковський МикитаЧернігів,”У”, КДЮСШ13.01.199957.6І-юнОсПлотіцини
691Нікітенко ВладиславКоропський р-н, К, ДЮСШ31.01.200059.9І-юн15Лучко В.Л.
71284Кучеренко БогданЧернігів, “С” ОКДЮСШ23.07.20011.00.4ІІ-юнОсЛуценко В.В.
812Довгий ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.06.20011.00.5ІІ-юнОсШульга О.П.
91Маслюк ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”13.06.20001.00.5ІІ-юнОсОвчаренко І.М.
10969Пугач РусланЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”26.03.20011.02.1ІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
11128Бован ОлексійЧернігів, “С” ОКДЮСШ21.08.20011.02.3ІІ-юнОсЛуценко І.В.
12473Ващенко АртемЧернігів, МОН, КДЮСШ- 129.03.20001.02.4ІІ-юнОсАнтонова В.Г.
13729Дьогтяр АндрійКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ23.08.19991.02.9ІІ-юн13Сергієнко В.А.
14230Землинський БогданЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”18.10.20001.03.7ІІІ-юнОсШульга О.П.
1525Похмуко ВалерійПрилуки “С” КДЮСШ15.09.20051.04.3ІІІ-юн11Салівон Р.П.Демешко С.В.
1631Добродєй ДмитроЧернігів, “С” ОКДЮСШ02.09.20021.04.5ІІІ-юнОсЛуценко В.В.
17193Німець ТимофійКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ22.04.20001.04.7ІІІ-юн9Шарак О.В.
1871Чепінога ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ04.05.20011.04.8ІІІ-юн7Мачульний Є.В.
19489Гурін ЕдуардЩорський р-н МОН ДЮСШ03.04.20011.05.4ІІІ-юн5Карпенко О.М
20362Бондаренко ЄвгенПрилуцький р-н МОН ДЮСШ15.07.19991.07.3б/р0Васенко М.О.
2175Устинов ДмитроЧернігів,У, КДЮСШ02.12.20001.08.6б/рОсМельник О.М.
2226Руденко МикитаЧернігів, МОН КДЮСШ-203.05.20011.10.7б/рОсЛуценко І.В.
23486Медведьов РусланЩорський р-н МОН ДЮСШ17.09.20001.15.0б/р0Медведьова Н.М.

 

800м чоловіки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1598Корогод ДмитроЧернігів “С” КДЮСШ – 230.07.19962.02.8ІІ24Філіпови

 

800м юніори

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1209Мироненко КостянтинЧернігів, МОН, КДЮСШ- 126.09.19982.13.8ІІІ24Красільник Т.С.
2142Філоненко ВячеславНіжинський р-н “К” ДЮСШ12.05.19972.14.4ІІІ21Сахно В.К.
32243Черевач АнтонПрилуки “С” КДЮСШ21.06.19982.15.5ІІІ18Салівон Р.П.,Демешко С.В.
4443Хрущ ДмитроЧернігів,У, КДЮСШ26.08.19972.19.5ІІІОсРябов В.В.
5947Пісня СергійЧернігів, “С” ОКДЮСШ16.12.19972.20.0ІІІОсЛуценко І.В.
6300Бережной ОлександрНіжинський р-н “К” ДЮСШ20.09.19982.33.5ІІ-юн0Сахно В.К.

 

800м юнаки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1148Піддубний ЮрійКоропський р-н, К, ДЮСШ17.10.19992.15.8ІІІ24Лучко В.Л.
2142Лисиця ДмитроН-Сіверський  ДЮСШ25.10.20002.16.2ІІІ21Клименко В.В.
3122Хохленко НазарН-Сіверський  ДЮСШ04.02.20012.23.8І-юн18Клименко В.В.
4133Санченко ЄлісейКозелецький р-н МОН ДЮСШ24.05.20002.42.0ІІІ-юн0Шарак О.В.
563Макаренко ВладиславКорюківський р-н24.06.20012.56.6б/р0Лисік Р.Г.
690Рябуха РоманН-Сіверський  ДЮСШ06.05.20022.56.7б/р0Клименко В.В.

 

1500м чоловіки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1132Кривопуск ЮрійЧернігів, “С” ОКДЮСШ-Коропський р-н28.09.19954.21.5ІІ24Луценко В.В.
22208Голуб ВладиславЧернігів “С” КДЮСШ – 225.10.19914.26.3ІІ21Філіпови
32229Козачок ВасильЧернігів “С” КДЮСШ – 210.05.19964.30.9ІІІ21Філіпови
4585Клочко АртемНіжинський р-н “К” ДЮСШ12.12.19954.31.6ІІІ15Сахно В.К.
51Кравченко СергійКорюківський р-н04.03.19944.32.7ІІІ13Кравченко С.
61170Романенко ОлександрНіжинський р-н “К” ДЮСШ26.09.19844.40.3ІІІ15Сахно В.К.
785Горбань АндрійЧернігів,У, КДЮСШ17.02.19954.59.0І-юнОсЛагунковаН.М. Клюєв А.О.

 

1500м юніори

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1885Бражник ОлександрКозелецький р-н МОН09.11.19984,20,5ІІ24Шарак О.В.

1500 м юнаки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1479Доненко ДмитроБахмацький р-н “К” ДЮСШ09.05.19994.30.2ІІІ24Севастьянов В.Ю.
2155Рева ЄвгенійН-Сіверський  ДЮСШ23.04.20004.37.4ІІІ21Клименко В.В.
3989Слісаренко МаксимЧернігів, “С” ОКДЮСШ16.04.20004.42.0ІІІ18Масюк А.М.
410Карпенко ДмитроКорюківський р-н21.09.20015.13.3ІІ-юн15Лисік Р.Г.
529Слиш ОлександрЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”12.10.20005.21.9ІІ-юнОсШульга О.П.
67Тимошенко ОлександрБобровицький р-н “К” ДЮСШ28.06.20015.44.5ІІІ-юн13Жадько А.А.
75Реховский ПавлоН-Сіверський  ДЮСШ04.07.20025.50.6б/р0Клименко В.В.
84Щибун ЄвгенБобровицький р-н “К” ДЮСШ01.11.20025.56.8б/р0Жадько А.А.
912Тимченко МаксисмБобровицький р-н “К” ДЮСШ20.08.20026.01.0б/р0Жадько А.А.
108Подгайко АртемБобровицький р-н “К” ДЮСШ07.12.20016.03.0б/р0Жадько А.А.

 

3000 м чоловіки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
12208Олійник ПавлоЩорський р-н “Д” ОШВСМ09.05.19888.45.0І24Сердюк В.І. Бережной В.Д.
24Роговой ВікторКиїв04.12.19659.23.8ІІОссамостійно
3333Давиденко МиколаНіжинський р-н “К” ДЮСШ03.07.19919.34.2ІІ21Сахно В.К.
4124Сахно ВолодимирНіжинський р-н “К” ДЮСШ29.07.19709.45.2ІІІ18Тараско О.І.
530Шутенко ПавлоКиїв “Д”10.07.196910.04.0ІІІОсЛебєдєв К.Л.
61413Гармаш ВікторКиїв “Д”03.01.196610.14.6ІІІОсРикалов Ю.В.
7222Михайлов БорисБахмацький р-н ДМК “Гармонія”12.02.196111.21.8ІІ-юн0самостійно
849Облеухов ВадимБахмацький р-н ДМК “Гармонія”22.07..197212.07.6б/рОсМихайлов Б.В.
921Пулинець СергійБахмацький р-н10.02.196013.05.4б/рОссамостійно

 

3000м юніори

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1399Ліпейко АндрійНіжинський р-н “К” ДЮСШ15.10.19979.52.7ІІІ24Сахно В.К.
231Чудівський СергійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”21.06.199710.41.5І-юн21Овчаренко І.М.
3947Лиходід ДмитроНіжинський р-н “К” ДЮСШ20.11.199811.22.6ІІ-юн0Сахно В.К.

 

3000м юнаки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1369Сердюченко ДмитроПрилуцький р-н МОН ДЮСШ21.05.199911.09.9ІІ-юн24Чекалін С.П.
2482Грищенко ВалерійЩорський р-н МОН ДЮСШ00.00.200111.23.4ІІ-юн21Лахадінов Є.О.
319Сотник ЄвгенКорюківський р-н09.01.199913.00.0б/р0Лисік Р.Г.

 

300м юнаки 2003 р.н. і мол.(виставкові)

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
135Сироватко МаксимЧернігів, МОН КДЮСШ-201.02.200345.9ІІІ-юнОсШевчук О.Л.
239Гавриленко МаксимЧернігів, МОН КДЮСШ-212.06.200346.7ІІІ-юнОсШевчук О.Л.
3111Фень АндрійПрилуки МОН ДЮСШ00.00.200447.2ІІІ-юнОсБобровська О.А.
422Тарасенко ВіталійЧернігів, “С” ОКДЮСШ04.12.200447.9б/рОсЛуценко І.В.
51600Касян БогданНосівський р-н, МОН, ДЮСШ01.01.200448.7б/рОсБочок В.А.
6510Гречанюк ВладиславЧернігів, МОН, КДЮСШ- 127.02.200351.3б/рОсАнтонова В.Г.
7368Бакун ВолодимрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.05.200252.3б/рОсГавриленко В.Г.
82221Токар ВолодимирЧернігів,”У”, КДЮСШ12.02.200355.1б/рОсДятлова Ю.В.
9629Многоліт РоманКозелецький р-н МОН ДЮСШ08.10.200356.1б/рОсПотебня Л.І.
10361Дремлюга НазарПрилуцький р-н МОН ДЮСШ27.09.200358.3б/рОсВасенко М.О.
11472Сядуро МиколаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 131.08.200558.9б/рОсЛисенко К.В.
1292Лавренко ЮрійЧернігів, МОН КДЮСШ-202.05.200359.6б/рОсШевчук О.Л.
13469Ольховик ЄгорЧернігів, МОН, КДЮСШ- 122.07.200459.7б/рОсЛисенко К.В.
14720Музиченко ВладиславКозелецький р-н МОН ДЮСШ15.02.200243.4ІІ-юнп/кШарак О.В.
1515Єрмольченко ЄгорЧернігів,”У”, КДЮСШ17.11.200245.8ІІІ-юнп/кПлотіцини
161117Мельник МаксимНосівський р-н, МОН, ДЮСШ23.11.200249.6б/рп/кБочок В.А.Поночевний Ю.В.

 

Стрибки у довжину чоловіки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
12235Луценко ІванЧернігів, “С”07.03.19876.38ІІ24Луценко В.В.
22228Єгорченко ДенисЧернігів “С” КДЮСШ – 213.01.19916.28ІІІ24Філіпови
3287Музиченко ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ05.11.19965.58ІІІ0Ракетський А.І.
4255Морачевський ВасильЧернігів,У, КДЮСШ12.06.19945.33І-юнОсРябов В.В.

 

Стрибки у довжину юніори

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
156Санченко ЯрославКозелецький р-н МОН ДЮСШ27.08.19985.73І-юн24Шарак О.В.
2965Паляниця ОлександрЧернігів, “С” ОКДЮСШ16.04.20005.46І-юнОсМасюк А.М. Мачульний Є.В.
3488Бойко БогданЩорський р-н МОН ДЮСШ21.01.19985.40І-юн21Медведьова Н.М.
42242Кравченко АнтонПрилуки “С” КДЮСШ11.04.19985.33І-юн18Салівон Р.П.,Демешко С.В.
556Носелевець ВіталійКозелецький р-н МОН ДЮСШ18.03.19985.02ІІ-юн0Шарак О.В.
6466Пономарчук ЮрійЧернігів “С” КДЮСШ – 223.01.19974.93ІІ-юнОсФіліпови

 

Стрибки у довжину юнаки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
18Мордашко ЯрославМенський р-н, МОН ДЮСШ19.08.19995.94ІІІ24Терпицька І.Л.
2368 Івахненко ЄвгенПрилуки МОН ДЮСШ18.06.19995.50І-юн21Ракетський А.І.
311Легкий ПетроМенський р-н, “К” ДЮСШ12.07.20015.35І-юнОсТаратухіна Н.П.
410Карпенко ДмитроКорюківський р-н21.09.20015.09ІІ-юн18Лисік Р.Г.
5127Ємець ВладиславМенський р-н, “К” ДЮСШ19.05.20015.09ІІ-юн15Таратухіна Н.П.
666Мажуга АртурЧернігів, МОН КДЮСШ-202.05.20034.99ІІ-юнОсШевчук О.Л.
745Савин МаксимКозелецький р-н МОН ДЮСШ19.055.20004.98ІІ-юн13Шарак О.В.
865Дмитрик ЮрійЧернігів, МОН КДЮСШ-205.12.19994.97ІІ-юнОсШевчук О.Л.
9372Буряк ЄвгенПрилуки МОН ДЮСШ09.06.20004.87ІІ-юн11Ракетський А.І.
10662Кириленко ІванЧернігів “С” КДЮСШ – 228.02.20004.85ІІ-юнОсФіліпови
1113Мишко ЯрославЧернігів “С” КДЮСШ – 203.04.20024.70ІІІ-юнОсФіліпови
122120Олешко ПавлоНосівський р-н, МОН, ДЮСШ12.07.20024.64ІІІ-юн9Шиша Н.О.
13716Кудлай ПавлоПрилуки МОН ДЮСШ12.07.20004.46ІІІ-юн7Мачульний Є.В.
14735Прохоренко ВолодимирКозелецький р-н МОН ДЮСШ02.12.20004.19ІІІ-юн5Сергієнко В.А.
151600Касян БогданНосівський р-н, МОН, ДЮСШ01.01.20044.15ІІІ-юн4Бочок В.А.
1615Бродский ЯнМенський р-н, “К” ДЮСШ18.03.20054.13ІІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
1714Рутта ОлегМенський р-н, “К” ДЮСШ02.02.20034.03ІІІ-юн3Таратухіна Н.П.
18105Коврига СергійМенський р-н, “К” ДЮСШ20.01.20043.78б/р0Таратухіна Н.П.
59Нехаєвський СергійМенський р-н, “К” ДЮСШ10.02.2004ХХХОсТаратухіна Н.П.

 

Потрійний чоловіки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
12235Луценко ІванЧернігів, “С”07.03.198713.47ІІ24Луценко В.В.
22244Якименко ВіталійПрилуки “С” КДЮСШ00.00.198512.49ІІІ21Марченко М.С. Завгородня О.Л.
32228Єгорченко ДенисЧернігів “С” КДЮСШ – 213.01.199112.27І-юнОсФіліпови

 

Потрійний юніори

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
12242Кравченко АнтонПрилуки “С” КДЮСШ11.04.199811.78ІІ-юн0Салівон Р.П.,Демешко С.В.
2100Прокопенко МаксимБахмацький р-н “К” ДЮСШ27.07.199811.20ІІ-юн0Севастьянов В.Ю.
3466Пономарчук ЮрійЧернігів “С” КДЮСШ – 223.01.199711.08ІІ-юнОсФіліпови
4488Бойко БогданЩорський р-н МОН ДЮСШ21.01.199810.85ІІІ-юн0Медведьова Н.М.

 

Потрійний юнаки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
18Мордашко ЯрославМенський р-н, МОН ДЮСШ19.08.199911.36ІІ-юн24Терпицька І.Л.
2368 Івахненко ЄвгенПрилуки МОН ДЮСШ18.06.199911.14ІІ-юн21Ракетський А.І.
3372Буряк ЄвгенПрилуки МОН ДЮСШ09.06.200010.59ІІІ-юн18Ракетський А.І.
4127Ємець ВладиславМенський р-н, “К” ДЮСШ19.05.200110.33ІІІ-юн15Таратухіна Н.П.

 

Стрибки у висоту юнаки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
16Лавський ВладиславМенський р-н, “К” ДЮСШ16.03.2000185ІІ24Таратухіна Н.П.
211Легкий ПетроМенський р-н, “К” ДЮСШ12.07.2001165ІІІ21Таратухіна Н.П.
3479Доненко ДмитроБахмацький р-н “К” ДЮСШ09.05.1999160І-юн18Севастьянов В.Ю.
4366Волощук АндрійПрилуцький р-н МОН ДЮСШ26.02.2001155І-юн15Чекалін С.П.
5127Ємець ВладиславМенський р-н, “К” ДЮСШ19.05.2001150ІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
614Рутта ОлегМенський р-н, “К” ДЮСШ02.02.2003135ІІІ-юн13Таратухіна Н.П.
7105Коврига СергійМенський р-н, “К” ДЮСШ20.01.2004135ІІІ-юн11Таратухіна Н.П.
8362Огієнко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.05.2002135ІІІ-юн9Гавриленко В.Г.
915Бродский ЯнМенський р-н, “К” ДЮСШ18.03.2005120б/рОсТаратухіна Н.П.
59Нехаєвский СергійМенський р-н, “К” ДЮСШ10.02.2004ХХХОсТаратухіна Н.П.

 

Штовхання ядра чоловіки (7,260 кг)

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
17Попов РоманЧернігів,У, КДЮСШ12.10.199316.12КМС24Кондратенко П.Б.
22203Сивенко ЄвгенійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”04.04.199315.87КМС21Середа О.А.
32204Варавва АнтонЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”02.04.199314.64І18Ступаченко О.
42220Шило СергійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”29.09.199411.72ІІОсСереда О.А.
52Кузьменко РоманЧернігів,У, КДЮСШ19.02.19959.41ІІІОсКондратенко П.Б.

 

Штовхання ядра юніори (6,0 кг)

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1981Гресько ВладиславКиївська обл. МОН БВУФК24.01.199713.99ІІІОсРевенко М.Г. Фесенко О.О.
22203Ракуненко ДенисЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”04.04.199313.94ІІІ24Середа О.А.
32191Дєдух ВячеславБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.199813.13ІІІ21Небощицький Г.О.
4100Прокопенко МаксимБахмацький р-н “К” ДЮСШ27.07.199812.65ІІІ18Севастьянов В.Ю.
557Вірич ЮрійЧернігів “У” ДЮСШ “Інваспорт”22.05.199712.44ІІІОсСереда О.А.
714Мельник ОлександрБахмацький р-н “К” ДЮСШ14.10.199811.85І-юн15Севастьянов В.Ю.
82214Бородуха ЮрійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”10.04.199710.64ІІ-юнОсСереда О.А.
92Васюк АндрійЧернігів,У, КДЮСШ05.09.19979.70ІІ-юнОсКондратенко П.Б.

 

Штовхання ядра юнаки (5,0 кг)

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
11Кравченко ДмитроНіжин МОН ДЮСШ04.02.199914.96ІІОсКремез О.М.,Кремез О.П.
2557Вербиленко АндрійКиїв КДЮСШ №1417.02.199913.46ІІІОсКукуруз В.В.
333Журба ВадимЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”11.09.199913.38ІІІ24Середа О.А.
435Юрченко ЮрійКозелецький р-н МОН ДЮСШ02.12.200011.50І-юн21Сергієнко В.А.
536Зелений ЄвгенКорюківський р-н24.07.200011.14І-юн18Кукуюк М.Д.
637Павленко АнатолійКозелецький р-н МОН ДЮСШ04.07.200011.11І-юн15Шарак О.В.
739Грищенко ВадимБахмацький р-н “К” ДЮСШ31.05.200010.72ІІ-юн13Севастьянов В.Ю.
840Мілейко КостянтинКорюківський р-н15.06.200010.05ІІ-юн11Кукуюк М.Д.
991160Харковник АртемМенський р-н, “К” ДЮСШ09.03.20029.92ІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
1045Олійник ТимофійКорюківський р-н01.03.19999.76ІІ-юн9Кукуюк М.Д.
1146Гатченко НікітаБобровицький р-н “К” ДЮСШ15.12.19998.88ІІІ-юн7Жадько А.А.
1248Сухий ДмитроКорюківський р-н17.03.20037.50б/р0Кукуюк М.Д.
132230Криворучко МиколаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”25.05.20027.02б/рОсСереда О.А.
777Дюдюк ВладиславБахмацький р-н “К” ДЮСШ20.09.1999DNS0Севастьянов В.Ю.

 

60м з/б жінки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
12228Закатова ЯрославаЧернігів, С, КДЮСШ -230.07.19948.5КМС24Філіпови
2399Семеряка ЛюдмилаНіжинський р-н “К” ДЮСШ21.09.199312.9ІІІ-юн0Сахно В.К.

 

60м з/б юніорки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1203Чмир НадіяПрилуки МОН ДЮСШ24.11.199811.6ІІ-юн0Ракетський А.І.

 

60м з/б дівчата

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1546Слобода МаріяМенський р-н, “К” ДЮСШ21.02.20019.9ІІІ24Таратухіна Н.П.
2133Лобан ЮліяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ07.09.200010.5І-юн21Шарак О.В.
3357Постоногова АннаПрилуки МОН ДЮСШ07.08.200110.5І-юн18Мачульний Є.В.
4303Котова АнастасіяМенський р-н, “К” ДЮСШ21.11.200210.8І-юн15Таратухіна Н.П.
5369Назарін ЮліяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ10.01.199911.2ІІ-юн13Чекалін С.П.
6967Сила КсеніяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”30.12.200211.4ІІ-юнОсВятіорець С Є.,Середа С.С.
745Капленко НадіяНіжин МОН ДЮСШ05.10.200111.5ІІ-юнОсКремез О.М.,Кремез О.П.
8371Росохацька МаріяПрилуки МОН ДЮСШ22.10.200211.6ІІ-юн11Ракетський А.І.
9350Брухно ТетянаПрилуки МОН ДЮСШ16.02.200311.9ІІІ-юн9Ракетський А.І.
10142Купрієць СвітланаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ03.09.200212.1ІІІ-юн7Шарак О.В.
11367Бурлука АлінаПрилуки МОН ДЮСШ20.01.200312.3ІІІ-юн5Ракетський А.І.
12717Пилипенко АнгелінаБахмацький р-н ДМК “Гармонія”01.12.200013.1б/р4Михайлов Б.В.

 

60м жінки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1990Шульга ЄвгеніяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”13.09.19947.4 Ф-7.4КМС24Вятіорець С Є.,Середа С.С.
22228Закатова ЯрославаЧернігів, С, КДЮСШ -230.07.19947.8 Ф-7.8ІІ21Філіпови
348Дерій ОльгаЧернігів “С” ОКДЮСШ29..09.19948.3 Ф-8.4ІІІОсЛуценко В.В.
4399Семеряка ЛюдмилаНіжинський р-н “К” ДЮСШ21.09.19939.5ІІ-юн0Сахно В.К.

 

60м юніорки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1595Максименко КатеринаЧернігів,”У”, КДЮСШ22.11.19988.0ІІ24Кривоус Н.В.
2118Шишигіна ДіанаПрилуки МОН ДЮСШ00.00.19988.3ІІІ21Бобровська О.А.
32055Шурига МаринаНіжинський р-н “К” ДЮСШ26.10.199810.4б/р0Сахно В.К.

 

60м дівчата

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
11511Буряк МаріяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ03.06.20017.8 Ф-7.7І24Бочок В.А.Панасенко Л.О.
2133Лобан ЮліяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ07.09.20008.3 Ф-8.2ІІ21Шарак О.В.
3364Хахно КатеринаПрилуки МОН ДЮСШ07.12.19998.4 Ф-8.3ІІІ18Мачульний Є.В.
4358Драчук ЯнаПрилуки МОН ДЮСШ23.06.20018.4 Ф-8.3ІІІ15Мачульний Є.В.
549Рибалко СофіяЧернігів,”У”, КДЮСШ24.06.20048.3 Ф-8.4ІІІ13Кривоус Н.В.
6364Засік КатеринаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ21.05.20028.4ІІІОсГавриленко В.Г.
7593Ручко ХристинаЧернігів,”У”, КДЮСШ15.03.19998.4ІІІОсКривоус Н.В.
835Стецкова ТетянаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 109.03.20008.4ІІІОсКрасільник Т.С.
9362Розбіцька МаринаПрилуки МОН ДЮСШ01.12.19998.5ІІІ11Бобровська О.А.
101465Войтенко ОльгаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ04.02.20048.5ІІІ9Бочок В.А.
111601Сіренко КаринаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ06.02.20018.6ІІІ7Папіна О.П.
1225Буряк ЛіліяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”11.03.20028.6ІІІОсШульга О.П.
13448Шарило ТетянаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 119.02.20008.7ІІІОсАнтонова В.Г.
14207Прокопенко АлінаБахмацький р-н МОН ДЮСШ28.02.20018.7ІІІ5Малашенко І.О.
15209Гриценко МаріяБахмацький р-н МОН ДЮСШ08.01.20008.7ІІІ4Білич О.Л.
16376Маркова АннаЧернігів,”У”, КДЮСШ12.10.20028.8І-юнОсКривоус Н.В.
17969Прокопенко ВалеріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”26.05.20008.8І-юнОсВятіорець С Є.,Середа С.С.
18177Басанько ЕлеонораЧернігів,”У”, КДЮСШ24.12.20018.9І-юнОсПлотіцини
19989Остапенко ВладиславаЧернігів, “С” ОКДЮСШ26.09.20008.9І-юнОсМасюк А.М.
201454Пустовгар ВалеріяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.01.19998.9І-юн3Папіна О.П.
21148Редько ІваннаКоропський р-н, К, ДЮСШ21.05.19998.9І-юн2Лучко В.Л.
2273Коробко КатеринаЧернігів МОН КДЮСШ – 224.03.20029.0І-юнОсШевчук О.Л.
23965Копитько АнастасіяЧернігів,”У”, КДЮСШ21.03.20049.0І-юнОсКорецька С.М.
24518Кондратенко АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 119.05.20039.0І-юнОсАнтонова В.Г.
251462Тонконог ДіанаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.10.20049.1І-юн0Бочок В.А.
26967Сила КсеніяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”30.12.20029.1І-юнОсВятіорець С Є.,Середа С.С.
27456Дорошенко ПолінаМенський р-н, “К” ДЮСШ12.11.20039.1І-юнОсТаратухіна Н.П.
28456Байло ІринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ11.12.20019.1І-юн0Іванько І.Б.
29456Самофал АльонаНіжинський р-н “К” ДЮСШ18.06.20009.2І-юн0Сахно В.К.
30412Маслак АнастасіяЧернігів,”У”, КДЮСШ03.12.20039.2І-юнОсПлотіцини
31-3273Петренко ЯнаЧернігів,”У”, КДЮСШ27.08.20009.2І-юнОсМельник О.М.
31-3220Сивухіна ОксанаЧернігів, С, КДЮСШ -202.09.20029.2І-юнОсФіліпови
33-341464Колош СніжанаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ22.01.20039.3ІІ-юн0Бочок В.А.
34-34231Клюй КаринаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 103.08.19999.3ІІ-юнОсАнтонова В.Г.
35-36142Купрієць РусланаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ03.09.20029.3ІІ-юн0Шарак О.В.
35-3628Оленченко НаталіяПрилуки МОН ДЮСШ20.11.20019.3ІІ-юн0Мачульний Є.В.
36-3771Зайцева ДаянаПрилуки МОН ДЮСШ03.02.20019.3ІІ-юн0Мачульний Є.В.
36-37724Філатова ЮліяКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ00.00.19999.3ІІ-юн0Шарак О.В.
38521Савельєва ВікторіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 124.09.20029.4ІІ-юнОсАнтонова В.Г.
39368Тарасенко АльбінаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.11.20049.4ІІ-юн0Чекалін С.П.
401745Матвієнко АннаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ27.05.20049.4ІІ-юн0Бочок В.А.
413Краснюк КрістінаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”10.04.20029.5ІІ-юнОсШульга О.П.
4214Руса ІринаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”11.01.20029.5ІІ-юнОсШульга О.П.
43356Лепець ЛіліяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ26.04.20019.6ІІ-юнОсГавриленко В.Г.
441520Грабовська АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ20.06.20029.6ІІ-юн3Папіна О.П.
45206Дяченко ОленаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 103.06.20009.6ІІ-юнОсКрасільник Т.С.
46-4710Кудіярова АнастасіяЧернігів,”У”, КДЮСШ20.01.20049.6ІІ-юнОсПлотіцини
46-4799Майстренко ВікторіяМенський р-н, “К” ДЮСШ24.10.20049.6ІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
48534Тарасенко КарінаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 105.08.20039.7ІІ-юнОсАнтонова В.Г.
491515Киндюшенко МирославаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ01.09.20059.8ІІІ-юн0Шиша Н.О.
50357Ленець СтефаніПрилуцький р-н МОН ДЮСШ24.03.20029.9ІІІ-юн0Гавриленко В.Г.
51200Кабанець ЄвгеніяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ29.10.200610.0ІІІ-юн0Шиша Н.О.
521248Тарасенко МаріяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ11.04.200410.0ІІІ-юн0Бочок В.А.
53363Михайліченко НадіяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ30.06.200010.1ІІІ-юн0Чекалін С.П.
5497Шиша МаріяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ13.06.200610.7б/р0Шиша Н.О.
552219Штанько АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ19.04.200510.8б/р0Шиша Н.О.
5639Соломенник ВікторіяМенський р-н, МОН, ДЮСШ04.09.200410.9б/рОсТерпицька І.Л.
5784Наливайчук АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ23.11.200511.0б/р0Шиша Н.О.
5823Тарасенко СвітланаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ16.03.200611.8б/р0Шиша Н.О.

 

400м жінки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
12221Дятлова ЮліяЧернігів,”У” ОШВСМ18.08.19901.00.3ІІ24Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
2762Зінченко ТетянаПрилуки МОН ДЮСШ06.05.19961.03.7ІІІ21Ракетський А.І.
449Кравцова АннаЧернігів “С” ОКДЮСШ19..09.19941.04.1ІІІОсЛуценко В.В.
548Дерій ОльгаЧернігів “С” ОКДЮСШ29..09.19941.04.6ІІІОсЛуценко В.В.

 

400м юніорки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
12150Жигун ЯнаЧернігів-Носівський р-н ДЮСШ25.02.19981.02.0ІІ24Папіна О.П. Лагункова Н.М.
2595Максименко КатеринаЧернігів,”У”, КДЮСШ22.11.19981.09.4І-юнОсКривоус Н.В.
31034Кундис СніжанаЧернігів,”У”, КДЮСШ31.03.19981.14.0ІІ-юнОсРябов В.В.
42055Шурига МаринаНіжинський р-н “К” ДЮСШ21.09.19931.16.9ІІ-юн0Сахно В.К.
5333Неїзжала ТетянаБахмацький р-н “К” ДЮСШ26.12.19981.18.7ІІІ-юн0Севастьянов В.Ю.
6399Кубрак АллаНіжинський р-н “К” ДЮСШ14.044.19981.29.0б/р0Сахно В.К.

 

400м дівчата

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
11511Буряк МаріяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ03.06.20011.00.5ІІ24Бочок В.А.Панасенко Л.О.
2148Редько ІваннаКоропський р-н, К, ДЮСШ21.05.19991.07.4І.юн21Лучко В.Л.
3593Ручко ХристинаЧернігів,”У”, КДЮСШ15.03.19991.08.7І-юнОсКривоус Н.В.
5358Драчук ЯнаПрилуки МОН ДЮСШ23.06.20011.09.0І-юн18Мачульний Є.В.
41601Сіренко КаринаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ06.02.20011.09.2І-юн15Папіна О.П.
51454Пустовгар ВалеріяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.01.19991.09.4І-юн13Папіна О.П.
6226Росомаха ЯнаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 101.12.19991.13.0ІІ-юнОсАнтонова В.Г.
7376Маркова АннаЧернігів,”У”, КДЮСШ12.10.20021.14.0ІІ-юнОсКривоус Н.В.
8448Шарило ТетянаЧернігів, МОН, КДЮСШ- 119.02.20001.14.2ІІ-юнОсАнтонова В.Г.
971Зайцева ДаянаПрилуки МОН ДЮСШ03.02.20011.15.7ІІ-юн11Мачульний Є.В.
1088Грек АннаЧернігів,”У”, КДЮСШ12.06.20011.17.1ІІ-юнОсМельник О.М.
1114Руса ІринаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”11.01.20021.17.2ІІ-юнОсШульга О.П.
12456Байло ІринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ11.12.20011.17.4ІІ-юн9Іванько І.Б.
1328Оленченко НаталіяПрилуки МОН ДЮСШ20.11.20011.18.1ІІІ-юн7Мачульний Є.В.
14970СуспінаАнастасіяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”17.077.20011.18.4ІІІ-юнОсВятіорець С Є.,Середа С.С.
15371Росохацька МаріяПрилуки МОН ДЮСШ22.10.20021.19.3ІІІ-юн5Ракетський А.І.
16967Сила КсеніяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”30.12.20021.19.3ІІІ-юнОсВятіорець С Є.,Середа С.С.
17628Деркач РенатаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ12.08.20021.19.6ІІІ-юн4Горбач К.В.
18456Самофал АлінаНіжинський р-н “К” ДЮСШ18.06.20001.20.3ІІІ-юн3Сахно В.К.
19521Савельєва ВікторіяЧернігів, МОН, КДЮСШ- 124.09.20021.20.9ІІІ-юнОсАнтонова В.Г.
20111Іоанова анастасіяНіжинський р-н “К” ДЮСШ07.04.20001.27.1б/р2Сахно В.К.
212150Кононець АнастасіяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ14.01.20041.21.1б/р0Шиша Н.О.

 

800м жінки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
12221Дятлова ЮліяЧернігів,”У” ОШВСМ18.08.19902.17.5І24Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
22224Жмурко АннаЧернігів,”У” КДЮСШ24.10.19962.18.5І21Лагункова Н.М., Клюєв А.О.

 

800м юніорки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1333Неїзжала ТетянаБахмацький р-н “К” ДЮСШ26.12.19982.53.7ІІІ24Севастьянов В.Ю.

 

800м дівчата

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
197Юхно ІринаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ12.07.19992.43.8ІІІ24Папіна О.П.
2968Савченко ВалеріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”27.08.20002.45.2ІІІ21Середа О.А.
3969Прокопенко ВалеріяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”26.05.20002.45.3ІІІ18Вятіорець С Є.,Середа С.С.
4483Баєва КатеринаЩорський р-н МОН ДЮСШ10.06.19992.48.4ІІІ15Івлєв В.Ю.
52232Лук”яниця СвітланаБахмацький р-н МОН ДЮСШ02.04.20022.50.8ІІІ13Іванько Ю.Б.
6481Білоконь АлінаЩорський р-н МОН ДЮСШ05.01.19992.53.0ІІІ11Івлєв В.Ю.
7122Кольяк ДаринаН-Сіверськ  ДЮСШ07.10.20002.54.0ІІІ9Клименко В.В.
8965Копитько АнастасіяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”21.03.20042.58.8І-юнОсКорецька С.М.
9160Казіонова КсеніяН-Сіверськ  ДЮСШ233.05.20012.59.0І-юн7Клименко В.В.
10131Терещенко АльонаЧернігів “С” ОКДЮСШ12.06.19992.59.1І-юнОсЛуценко В.В.
11169Богомаз ВалеріяН-Сіверськ  ДЮСШ18.09.20022.59.2І-юн5Клименко В.В.
1211Холод ЮліяБобровицький р-н “К” ДЮСШ08.01.20033.00.4І-юн4Жадько А.А.
13209Мигренко АллаБахмацький р-н МОН ДЮСШ21.11.20013.01.5І-юн3Білич О.Л.
1445Вінніченко АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ-106.01.20023.02.0І-юнОсАнтонова В.Г.

 

1500м дівчата

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1357Фабрицій АлінаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ26.06.19997.02.3ІІІ-юн24Чекалін С.П.
26Погорелова ДіанаБобровицький р-н “К” ДЮСШ16.08.20007.08.1ІІІ-юн21Жадько А.А.

 

3000м жінки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1232Олійник СвітланаЧернігів”У” ОШВСМ00.00.198510.54.4ІІ24Сердюк В.І.
220Макаренко МаринаКорюківський р-н26.03.199113.07.0І-юн0Макаренко М.А.

 

3000м дівчата

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1212Сальна ВеронікаПрилуки МОН ДЮСШ26.08.200412.28.0ІІІ24Ракетський А.І.
2717Пилипенко АнгелінаБахмацький р-н ДМК “Гармонія”01.12.200012.45.0І-юн21Михайлов Б.В.
326Дворніченко ЯнаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”20.07.200313.11.0І-юн18Шульга О.П.
417Долган КатеринаПрилуки “С” КДЮСШ11.05.199913.17.0І-юн15Салівон Р.П.,Демешко С.В.
5169Петренко АннаБахмацький р-н МОН ДЮСШ17.12.200213.20.0І-юн13Білич О.Л.

 

300м дівчата 2003 р.н. і мол.(виставкові)

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
125Буряк ЛіліяЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”11.03.200348.4І-юнОсШульга О.П.
2350Брухно ТетянаПрилуки МОН ДЮСШ16.02.200348.9І-юнОсРакетський А.І.
37Черевко АнастасіяНіжин МОН ДЮСШ05.10.200349.7І-юнОсКремез О.М.,Кремез О.П.
41465Войтенко ОльгаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ04.02.200450.1ІІ-юнОсБочок В.А.
5127Пехенько ЗаринаН-Сіверський  ДЮСШ14.01.200350.8ІІ-юнОсКлименко В.В.
61464Колош СніжанаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ22.01.200352.3ІІ-юнОсБочок В.А.
71462Тонконог ДіанаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ09.10.200452.6ІІ-юнОсБочок В.А.
8141Цирулик АннаН-Сіверський  ДЮСШ22.12.200353.5ІІ-юнОсКлименко В.В.
920Рябчун АнастасіяКорюківський р-н15.08.200354.0ІІ-юнОсЛисік Р.Г.
1010Кудіярова АнастасіяЧернігів,”У”, КДЮСШ20.01.200454.3ІІІ-юнОсПлотіцини
1139Маслак АнастасіяЧернігів,”У”, КДЮСШ03.12.200354.7ІІІ-юнОсПлотіцини
121745Матвієнко АннаНосівський р-н, МОН, ДЮСШ27.05.200455.2ІІІ-юнОсБочок В.А.
13518Кондратенко АнастасіяЧернігів, МОН, КДЮСШ-119.05.200355.7ІІІ-юнОсАнтонова В.Г.
14534Тарасенко КарінаЧернігів, МОН, КДЮСШ-105.08.200356.0ІІІ-юнОсАнтонова В.Г.
153Бурлука АлінаПрилуки МОН ДЮСШ20.01.20031.00.9б/рОсРакетський А.І.
1645Калюжна Дар”яНіжин МОН ДЮСШ13.08.200256.8ІІІ-юнп/кІвасенко І.М.

 

Стрибки у довжину жінки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1234Мельникова НаталіяЧернігів, С, КДЮСШ -217.08.19934.96ІІІ24Філіпови
2161Іващенко АннаЧернігів, С, КДЮСШ -222.12.19964.12ІІ-юнОсФіліпови

 

Стрибки у довжину дівчата

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери11115Буряк МаріяНосівський р-н, МОН, ДЮСШ03.06.20015.33ІІ24Бочок В.А.Панасенко Л.О.217Самойленко МаріяПрилуки “С” КДЮСШ09.01.19994.87ІІІ21Салівон Р.П.,Демешко С.В.349Рибалко СофіяЧернігів,”У”, КДЮСШ24.06.20034.78ІІІОсКривоус Н.В.425Чернікова АлінаПрилуки МОН ДЮСШ00.00.20014.58І-юн18Бобровська О.А.537Погоріла АлінаПрилуки МОН ДЮСШ00.00.20014.50І-юн15Бобровська О.А.645Капленко НадіяНіжин МОН ДЮСШ05.10.20014.43І-юнОсКремез О.М.,Кремез О.П.7100Байло ІринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ11.12.20014.29І-юнОсІванько Ю.Б.835Рябчун АнастасіяКорюківський р-н15.08.20034.24І-юн13Лисік Р.Г.9456Дорошенко ПолінаМенський р-н, “К” ДЮСШ12.11.20034.23І-юн11Таратухіна Н.П.102240Пиркал КатеринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ08.12.19994.12ІІ-юн9Білич О.Л.11177Басансько ЕлеонораЧернігів,”У”, КДЮСШ24.12.20014.08ІІ-юнОсПлотіцини123Краснюк КрістінаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”10.04.20023.32б/рОсШульга О.П.1345Калюжна ДаринаНіжин МОН ДЮСШ13.08.20023.26б/рОсІвасенко Н.М.73Коробко ЕатеринаЧернігів,МОН, КДЮСШ-224.03.2002ХХХОсШевчук О.Л.

 

Потрійний жінки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1234Мельникова НаталіяЧернігів, С, КДЮСШ -217.08.199310.70ІІІ24Філіпови
161Іващенко АннаЧернігів, С, КДЮСШ -222.12.1996ХХХІІ-юнОсФіліпови

 

Потрійний дівчата

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1357Постоногова АннаПрилуки МОН ДЮСШ07.08.200110.24І-юнОсМачульний Є.В.
237Погоріла АлінаПрилуки МОН ДЮСШ00.00.200110.10І-юн24Бобровська О.А.
325Чернікова АлінаПрилуки МОН ДЮСШ00.00.20019.96І-юн21Бобровська О.А.
417Самойленко МаріяПрилуки “С” КДЮСШ09.01.19999.95І-юн18Салівон Р.П.,Демешко С.В.

 

Стрибки у висоту юніорки

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1203Чмир НадіяПрилуки МОН ДЮСШ24.11.1998160І-юн24Ракетський А.І.

 

Стрибки у висоту дівчата

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1546Слобода МаріяМенський р-н, “К” ДЮСШ21.02.2001165І24Таратухіна Н.П.
2303Котова АнастасіяМенський р-н, “К” ДЮСШ21.11.2001150ІІ21Таратухіна Н.П.
3357Постоногова АннаПрилуки МОН ДЮСШ07.08.2001145ІІІОсМачульний Є.В.
4357Ленець СтефаніПрилуцький р-н МОН ДЮСШ29.03.2002140ІІІ15Гавриленко В.Г.
599Майстренко ВікторіяМенський р-н, “К” ДЮСШ23.10.2004140ІІІ13Таратухіна Н.П.
6369Назарін ЮліяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ10.01.1999135І-юн11Чекалін С.П.
7351Фабрицій АлінаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ26.06.1999160І-юн9Чекалін С.П.
8364Засік КатеринаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ21.05.2002160І-юн7Гавриленко В.Г.
9367Бурлука АлінаПрилуки МОН ДЮСШ20.01.2003160І-юн5Ракетський А.І.
10368Тарасенко АльбінаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.11.2001160І-юн4Чекалін С.П.
11350Брухно ТетянаПрилуки МОН ДЮСШ16.02.2003120ІІ-юнОсРакетський А.І.
12777Барабаш ІринаБахмацький р-н МОН ДЮСШ13.08.2000120ІІ-юн3Білич О.Л.
13363Михайленко НадіяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ30.06.2000110ІІІ-юн0Чекалін С.П.
14456Грищенко КамілаКиїв12.02.2004160І-юнп/кПиденко С.П.
15450Барбокарь ЮліяКиїв02.09.2002160І-юнп/кПиденко С.П.
161274Сидоренко ЛєраКиїв14.07.2002160І-юнп/кПиденко С.П.
1788Літовкіна КатеринаКиїв21.11.2004160І.юнп/кПиденко С.П.
18567Коломієць АнгелінаКиїв12.04.2003125ІІ-юнп/кПиденко С.П.Таратухіна Н.П.

 

Штовхання ядра жінки (4кг)

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1371Слобода ДаринаМенський р-н, “К” ДЮСШ19.06.199512.52І24Таратухіна Н.П.
2377Черемишна АнастасіяМенський р-н, “К” ДЮСШ14.06.199410.38ІІ21Таратухіна Н.П.
32199Небощицька ВікторіяБахмацький р-н МОН ДЮСШ10.01.19969.38ІІІ18Небощицький Г.О.

 

Штовхання ядра юніорки (4 кг)

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1330Гурін НаталіяКиївська обл. МОН БВУФК08.09.199813.26ІОсРевенко М.Г. Нікітенко К.С.

 

Штовхання ядра дівчата (3 кг)

Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
130Наумчик АльонаМенський р-н, “К” ДЮСШ01.10.199913.46І24Таратухіна Н.П.
22233Полоз ОленаМенський р-н, “К” ДЮСШ12.03.199913.35І21Таратухіна Н.П.
3313Калашник ОльгаНіжин МОН ДЮСШ30.04.199912.25ІІОсКремез О.М.,Кремез О.П.
4303Котова АнастасіяМенський р-н, “К” ДЮСШ21.02.200111.32ІІІОсТаратухіна Н.П.
5325Максименко НаталіяМенський р-н, “К” ДЮСШ18.04.199910.75ІІІ18Таратухіна Н.П.
6788Бондаренко АнастасіяКиївська обл. МОН БВУФК29.09.200110.46ІІІОсРевенко М.Г.
7546Слобода маріяМенський р-н, “К” ДЮСШ21.02.200110.30ІІІОсТаратухіна Н.П.
8456Самко ІннаКозелецький р-н, МОН, ДЮСШ23.06.200010.35ІІІ15Шарак О.В.
9485Терещенко НаталіяЩорський р-н, МОН, ДЮСШ06.09.20018.68І-юн13Карпенко О.М.
102192Карацюба ЯнаБахмацький р-н МОН ДЮСШ24.10.20008.60І-юн11Небощицький Г.О.
11113Осадча ДаринаМенський р-н, “К” ДЮСШ00.00.20017.71ІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
125Крамаренко АннаБобровицький р-н “К” ДЮСШ30.09.20007.50ІІ-юн9Жадько А.А.
13968Савченко ВалеріяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”27.08.20007.34ІІ-юнОсСереда О.А.
1439Соломенник ВікторіяМенський р-н, МОН, ДЮСШ00.00.20047.18ІІ-юнОсТерпицька І.Л.
1530Супрун ОленаНіжин МОН ДЮСШ31.03.20037.15ІІ-юнОсКремез О.М.,Кремез О.П.
 Головний суддя змагань                                                                          (Рябов В.В.)
 Головний секретар змагань                                                                    (Антонова В.Г.)

 

 

Один комментарий

  1. Володимир :

    Відео деяких забігів Чемпіонату області. Знімав, в основному, своїх. Може, ще комусь буде цікаво https://vk.com/videos-32160806?section=all&z=video-32160806_172006254%2Fclub32160806%2Calbum-32160806%2Fpl_-32160806

Leave a Comment