Відкритий Чемпіонат області з легкої атлетики
серед юнаків і дівчат 2004 р.н і мол.

11 травня 2017 р.

м.Чернігів, м. Славутич

Результати (скачати)

РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ

МісцеКомандиОчки
1Менський р-н183
2Чернігів177
3Прилуки159
4Козелецький р-н134
5Носівський р-н127
6Прилуцький р-н126
7Н-Сіверський74
8Бахмацький р-н70
9Сновський р-н55
10Корюківський р-н54
11Ріпкінський р-н39

Особисті результати

60м юнаки          
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Тарасенко ВіталійЧернігів,ОДЮСШ з ОВС04.12.20048.2 Ф-8.0ІІ-юн24Луценко В.В.
2Фень АндрійПрилуки МОН ДЮСШ08.05.20048.2 Ф-8.2ІІ-юн21Бобровська О.А.
3Яценко ДанилоПрилуки МОН ДЮСШ27.07.20048.6 Ф-8.4ІІІ-юн18Бобровська О.А.
4Бут НікітаПрилуки МОН ДЮСШ00.00.20048.7 ф-8.5ІІІ-юн15Мачульний Є.В.
5Петренко РусланЧернігв МОН КДЮСШ – 111.08.20059.0б/рОсБеркут Н.П
6Коробко ПавлоСновський р-н ЧОДЮСШ “Олімп”14.11.20049,3б/р13Лахадінов Є.О
7Климач ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ09.10.20049,4б/р11Куц А.С.
8Салівон ВладиславПрилуки,МОН,ФЛАП15.09.20059,5б/р9Салівон Р.П.
9Сидоренко ОлексійЧернігв МОН КДЮСШ – 116.05.20049,5б/рОсБеркут Н.П
10Коваленко АртемЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”28.10.20049.6б/рОсКорецька С.М.
11Олексіюк ОлексійКозелецький р-н МОН ДЮСШ06.05.20059,6б/р7Потебня Л.І
12Веремієнко ДмитроПрилуцький р-н МОН ДЮСШ06.12.20049.7б/р5Куц А.С.
13Стороженко ТихонЧернігв МОН КДЮСШ – 105.05.20059.7б/рОсАнтонова В.Г.
14Калюжний ІлляМенський р-н00.00.20059.7б/р3Калюжна Т.
15Лесенко ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ00.00.20069,8б/р2Мачульний Є.В.
16Гук ВіталійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”24.03.20059.9б/рОсКорецька С.М.
17Зизенко МихайлоКозелецький р-н МОН ДЮСШ20.09.20059.9б/р1Потебня Л.І
18Іванов ЄвгенійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”15.07.200510.3б/рОсКорецька С.М.
19Силенко СергійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”02.07.200410,5б/рОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
20Мося ВладСновський р-н МОН ДЮСШ21.01.20048.9 Ф-DNSб/р0Карпенко О.М.
300 м юнаки          
1Тарасенко ВіталійЧернігів,ОДЮСШ з ОВС04.12.200442.3ІІ-юн24Луценко В.В.
2Касян БогданНосівський  р-н МОН ДЮСШ01.01.200445.8ІІІ-юн21Бочок В.А.
3Яценко ДанилоПрилуки МОН ДЮСШ27.07.200446.0ІІІ-юн18Бобровська О.А.
4Єрко ВладиславРіпкінський р-н “К” ДЮСШ03.03.200446.5б/р15Дубоносова Н.М.
5Сидоренко ОлексійЧернігв МОН КДЮСШ – 116.05.200449.5б/р13Беркут Н.П
6Мося ВладСновський р-н МОН ДЮСШ21.01.200450.4б/р11Карпенко О.М.
7Коваленко АртемЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”28.10.200451.5б/рОсКорецька С.М.
8Шарак АнтонКозелецький р-н МОН ДЮСШ10.02.200552.3б/р9Шарак О.В.
9Гук ВіталійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”24.03.200552.4б/рОсКорецька С.М.
10Бевзюк ВладиславКозелецький р-н МОН ДЮСШ20.09.200553.4б/р7Потебня Л.І
11Климач ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ09.10.200453.5б/р5Куц А.С.
12Силенко СергійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”02.07.200454.2б/рОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
13Веремієнко ДмитроПрилуцький р-н МОН ДЮСШ06.12.200454.8б/р3Куц А.С.
14Олексіюк ОлексійКозелецький р-н МОН ДЮСШ06.05.200556.5б/рОсПотебня Л.І
15Іванов ЄвгенійЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”15.07.20051.01.8б/рОсКорецька С.М.
Грищенко ВладиславЧернігів, ДЮСШ “Україна” ЧМР18.09.200242.2ІІ-юнп/кМельник О.М.
600м юнаки          
1Єрко ВладиславРіпкінський р-н “К” ДЮСШ03.03.20041.45.324Дубоносова Н.М.
2Черток МиколаН-Сіверський, МОН, ДЮСШ03.11.20051.50.721Клименко В.В.
3Петренко РусланЧернігв МОН КДЮСШ – 111.08.20051.52.518Беркут Н.П
4Коробко ПавлоСновський р-н ЧОДЮСШ “Олімп”14.11.20041.52.715Лахадінов Є.О
5Калюжний ІлляМенський р-н00.00.20052.01.513Калюжна Т.
6Закапко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ03.03.20052.05.611Чекалін С.П.
7Редька АртемПрилуцький р-н МОН ДЮСШ23.08.20052.06.39Куц А.С.
8Стороженко ТихонЧернігв МОН КДЮСШ – 105.05.20052.08.7ОсАнтонова В.Г.
9Городнянський ДанилоН-Сіверський, МОН, ДЮСШ01.03.20052.15.17Розсохач І.М.
10Малюга ДмитроЧернігів, ДЮСШ “Україна” ЧМР02.12.20052.22.2ОсМельник О.М.
11Дерюга НікітаЧернігів, ДЮСШ “Україна” ЧМР07.01.20042.23.6ОсМельник О.М.
12Олексіюк ОлексійКозелецький р-н МОН ДЮСШ06.05.20052.27.05Потебня Л.І
13Билюба АртемЧернігів, ДЮСШ “Україна” ЧМР26.12.20052.29.3ОсМельник О.М.
Бондаренко ВіталійПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.03.2005DNFВасенко М.О.
Чеботарьов ВладиславН-Сіверський, МОН, ДЮСШ23.05.2006DNFРозсохач І.М.
Стрибки у довжину юнаки
1Фень АндрійПрилуки МОН ДЮСШ08.05.20044.85ІІ-юн24Бобровська О.А.
2Клименко ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ25.03.20044.37ІІІ-юн21Шарак О.В.
3Бут НікітаПрилуки МОН ДЮСШ00.00.20044.34ІІІ-юн18Мачульний Є.В.
4Касян БогданНосівський  р-н МОН ДЮСШ01.01.20044.20ІІІ-юн15Бочок В.А.
5Петренко РусланЧернігв МОН КДЮСШ – 111.08.20053.96б/р13Беркут Н.П
7Бевзюк ВладиславКозелецький р-н МОН ДЮСШ20.09.20053.68б/р7Потебня Л.І.
8Сидоренко ОлексійЧернігв МОН КДЮСШ – 116.05.20043.61б/р9Беркут Н.П
9Лисенко ДмитроПрилуки МОН ДЮСШ00.00.20063.39б/р7Мачульний Є.В.
10Зизенко МихайлоКозелецький р-н МОН ДЮСШ20.09.20053.28б/р5Потебня Л.І.
Салівон ВладиславПрилуки,МОН,ФЛАП15.09.2005хххОсСалівон Р.П.
Стрибки у висоту юнаки
1Бродський ЯнМенський р-н18.03.200514524Таратухіна Н.П.
2Хантій ВолодимирПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.10.2004135ІІІ-юн21Гавриленко В.Г
3Чекалін АндрійПрилуцький р-н МОН ДЮСШ19.09.2005135ІІІ-юн15Чекалін С.П
Штовхання ядра (4,0 кг) юнаки
1Джеваженко ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.11.20048,78ІІІ-юн24Чекалін С.П
2Дубель ЯрославНосівський  р-н МОН ДЮСШ17.04.20047,89б/р21Савченко А.В
3Дорош МаксимНіжин МОН ДЮСШ12.01.20057,24б/р18Кремез О.М, Кремез М.П
4Милейко РоманКорюківський р-н МОН ДЮСШ23.04.20046,96б/р15Кукуюк М,Д.
5Олешенко ДенисКорюківський р-н МОН ДЮСШ25.08.20046,91б/р13Кукуюк М,Д.
6Чирва СтаніславМенський р-н ОДЮСШ з ОВС00.00.20056,90б/р11Таратухіна Н.П.
7Кутик МикитаМенський р-н ОДЮСШ з ОВС00.00.20056,85б/р9Таратухіна Н.П.
8Ролік ДмитроЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”22.05.20046,00б/р7Корецька С.М.
9Кириченко РусланКорюківський р-н МОН ДЮСШ23.12.20045,38б/р5Кукуюк М,Д.
10Кучук АртемКорюківський р-н МОН ДЮСШ16.04.20054,96б/р3Кукуюк М,Д.
11Голюк ДмитроКозелецький р-н МОН ДЮСШ24.11.20044,47б/р2Потебня Л.І.
Метання диску (1 кг) юнаки
1Кутик МикитаМенський р-н,ОДЮСШ з ОВС00.00.200520,40б/р24Таратухіна Н.П.
2Дорош МаксимНіжин МОН ДЮСШ12.01.200517,20б/р21Кремез О.М, Кремез М.П
3Чирва СтаніславМенський р-н,ОДЮСШ з ОВС00.00.200517,20б/р18Таратухіна Н.П.
4Ролік ДмитроЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”22.05.200416.43б/р15Корецька С.М.
5Корнієнко ВладиславЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”03.09.200515,60б/р13Корецька С.М.
Дубель ЯрославНосівський  р-н МОН ДЮСШ17.04.2004DNSСавченко А.В
Джеваженко ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.11.2004DNSЧекалін С.П
Метання спису (600 гр) юнаки
1Дубель ЯрославНосівський  р-н МОН ДЮСШ17.04.200424,90ІІІ-юн24Савченко А.В
2Саєвський ІлляБахмацький р-н МОН ДЮСШ01.03.200624,12ІІІ-юн21Небощицький Г.О
3Ладоха ВладиславЧернігів ОДЮСШ з ОВС12.09.200422,34б/р18Порядіна В.В.
4Джеваженко ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.11.200419,26б/р15Чекалін С.П
5Голюк ДмитроКозелецький р-н МОН ДЮСШ24.12.200411,90б/р13Потебня Л.І.
Милейко РоманКорюківський р-н МОН ДЮСШ23.04.2004DNSКукуюк М,Д.
Олешенко ДенисКорюківський р-н МОН ДЮСШ25.08.2004DNSКукуюк М,Д.
60м дівчата
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Копитько АнастасіяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”21.03.20048.8 Ф-9.0І-юн24Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2Рогова Дар”яМенський р-н,МОН ДЮСШ11.01.20068.7 Ф-9.1І-юн21Терпицька І.Л.
3Пташник АнастасіяПрилуки МОН ДЮСШ30.08.20059.0 Ф-9.2ІІ-юн18Ракетський А. І.
4Красножон СофіяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”13.10.20049.0 Ф-9.2ІІ-юн15Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
5Панюкова БаженаПрилуки МОН ДЮСШ24.03.20049.1 Ф-9.2ІІ-юн13Бобровська О.А.
6Примаченко АнастасіяЧернігів МОН КДЮСШ-104.02.20049.0 Ф-9.3ІІ-юн11Красільник Т.С.
7Тонконог ДіанаНосівський  р-н МОН ДЮСШ09.10.20049.1ІІ-юн9Бочок В.А.
8Климович ВалеріяМенський р-н,МОН ДЮСШ09.11.20059.2ІІ-юн7Терпицька І.Л.
9Гренфельд ДаринаСновський р-н,МОН ДЮСШ15.02.20049.3ІІ-юн5Карпенко О.М.
10Лимар ЯнаПрилуки МОН ДЮСШ24.04.20059.3ІІ-юн3Ракетський А. І.
11Коршек АнастасіяЧернігів МОН КДЮСШ-211.04.20059.4ІІ-юнОсШевчук О.Л.
12Юркевич ДіанаНосівський  р-н МОН ДЮСШ21.03.20049.5ІІ-юн2Шиша Н.О.
13Мироненко КаринаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”07.07.20049.5ІІ-юнОсШульга О.П.
14Мозгова АнгелінаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”10.02.20069.6ІІІ-юнОсКорецька С.М.
15Білоус ЮліяПрилуки МОН ДЮСШ00.00.20059.6ІІІ-юн1Ракетський А. І.
16Каракостантиніва ВеронікаЧернігів МОН КДЮСШ-225.07.20069.8ІІІ-юнОсШевчук О.Л.
17Киндюшенко МирославаНосівський  р-н МОН ДЮСШ01.09.20059.8ІІІ-юн0Шиша Н.О.
18Медведєва ДіанаЧернігів МОН КДЮСШ-211.04.20059.9ІІІ-юнОсШевчук О.Л.
19Тарасенко МаріяНосівський  р-н МОН ДЮСШ11.04.200410.0б/р0Бочок В.А.
20Мезенцева АнастасіяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”04.02.200510.1б/рОсКорецька С.М.
21Соловйова Дар”яЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”21.11.200410.2б/рОсШульга О.П.
22Тищенко КаринаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”22.09.200510.8б/рОсКорецька С.М.
300м дівчата
1Тонконог ДіанаНосівський  р-н МОН ДЮСШ09.10.200448.9І-юн24Бочок В.А.
2Примаченко АнастасіяЧернігів МОН КДЮСШ-104.02.200449.0І-юн21Красільник Т.С.
3Красножон СофіяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”13.10.200450.3ІІ-юн18Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
4Купрієнко ДаринаН-Сіверський, МОН, ДЮСШ02.04.200450.8ІІ-юн15Бренз А.М.
5Пташник АнастасіяПрилуки МОН ДЮСШ30.08.200551.3ІІ-юнОсРакетський А. І.
6Лимар ЯнаПрилуки МОН ДЮСШ24.04.200551.6ІІ-юн13Ракетський А. І.
7Гренфельд ДаринаСновський р-н,МОН ДЮСШ15.02.200452.0ІІ-юн11Карпенко О.М.
8Мироненко КаринаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”07.07.200452.9ІІ-юнОсШульга О.П.
9Середжимова МаріяКозелецький р-н МОН ДЮСШ09.04.200552.9ІІ-юн9Шарак О.В.
10Каракостантиніва ВеронікаЧернігів МОН КДЮСШ-225.07.200653.3ІІІ-юнОсШевчук О.Л.
11Мозгова АнгелінаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”10.02.200654.6ІІІ-юнОсКорецька С.М.
12Шевченко ДіанаЧернігів МОН КДЮСШ-201.12.200456.0ІІІ-юнОсАнтонова В.Г.
13Коршек АнастасіяЧернігів МОН КДЮСШ-211.04.200556.1б/рОсШевчук О.Л.
14Соловйова Дар”яЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”21.11.200456.3б/рОсШульга О.П.
15Медведєва ДіанаЧернігів МОН КДЮСШ-211.04.200556.5б/рОсШевчук О.Л.
16Тарасенко МаріяНосівський  р-н МОН ДЮСШ11.04.200456.7б/р7Бочок В.А.
17Мезенцева АнастасіяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”04.02.200557.1б/рОсКорецька С.М.
18Білоус ЮліяПрилуки МОН ДЮСШ00.00.200558.1б/р5Ракетський А. І.
19Самусь АнастасіяКозелецький р-н МОН ДЮСШ15.12.200558.2б/р3Шарак О.В.
20Тищенко КаринаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”22.09.20051.05.9б/рОсКорецька С.М.
600м дівчата
1Копитько АнастасіяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”21.03.20041.57.424Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2Лугіна ВікторіяЧернігів, ДЮСШ “Україна” ЧМР144.02.20051.58.821Лагункова Н.М.
3Кононець АнастасіяНосівський  р-н МОН ДЮСШ14.01.20042.07.418Шиша Н.О.
4Кобиш ДіанаН-Сіверський, МОН, ДЮСШ11.09.20052.10.815Розсохач І.М.
5Куропаткіна АлінаН-Сіверський, МОН, ДЮСШ25.02.20052.17.613Бренз А.М.
6Чобану ЄлізаветаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ19.02.20052.22.111Куц А.С.
7Лень СофіяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.01.20052.27.19Куц А.С.
Стрибки у довжину дівчата
1Панюкова БаженаПрилуки МОН ДЮСШ24.03.20044.56І-юн24Бобровська О.А.
2Рогова Дар”яМенський р-н,МОН ДЮСШ11.01.20064,18ІІ-юн21Терпицька І.Л.
3Лимар ЯнаПрилуки МОН ДЮСШ24.04.20054.10ІІ-юнОсРакетський А. І.
4Пташник АнастасіяПрилуки МОН ДЮСШ30.08.20053.90ІІ-юн18Ракетський А. І.
5Климович ВалеріяМенський р-н,МОН ДЮСШ09.11.20053.87ІІ-юн15Терпицька І.Л.
6Самусь АнастасіяКозелецький р-н МОН ДЮСШ15.12.20053.85ІІ-юн13Шарак О.В.
7Середжимова МаріяКозелецький р-н МОН ДЮСШ09.04.20053.83ІІ-юн11Шарак О.В.
8Юркевич ДіанаНосівський  р-н МОН ДЮСШ21.03.20043.81ІІ-юн9Шиша Н.О.
9Киндюшенко МирославаНосівський  р-н МОН ДЮСШ01.09.20053.58ІІІ-юн7Шиша Н.О.
Стрибки у висоту дівчата
1Майстренко ВікторіяМенський р-н, ОДЮСШ з ОВС23.10.2004155ІІ24Таратухіна Н.П.
2Ткаченко КатеринаМенський р-н,”МОН” ДЮСШ16.01.2005150ІІ21Терпицька І.Л.
3Дубіль АлевтинаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.05.2005140ІІІ18Чекалін С.П
4Молочко КатеринаМенський р-н,”МОН” ДЮСШ07.12.2005125ІІ-юн15Терпицька І.Л.
5Шевченко АнастасіяМенський р-н18.09.2006125ІІ-юн13Таратухіна Н.П.
Штовхання ядра (3 кг) дівчата         
1Соломенник ВікторіяМенський р-н МОН ДЮСШ09.04.20048,41І-юн24Терпицька І.Л.
2Люткевич АннаБахмацький р-н МОН ДЮСШ11.09.20047,22ІІ-юн21Малашенко І.О
3Никифоренко АленаКорюківський р-н МОН ДЮСШ11.05.20047,04ІІ-юн18Сахута А.О
4Римар МаринаКозелецький р-н МОН ДЮСШ28.05.20046,53ІІІ-юн15Горбач К.В.
5Бреус МаріяЧернігів ОДЮСШ з ОВС31.03.20056,18ІІІ-юн13Порядіна В.В.
Малишенко ЮліяКорюківський р-н МОН ДЮСШ10.04.2004DNSКукуюк М,Д.
Балашко АлінаБахмацький р-н МОН ДЮСШ00.00.2005DNSНебощицький Г.О
Метання спису (500 гр.) дівчата        
1Римар МаринаКозелецький р-н МОН ДЮСШ28.05.200416,70ІІІ-юн24Горбач К.В.
2Бреус МаріяЧернігів ОДЮСШ з ОВС31.03.200515,48б/р21Порядіна В.В.
3Заярна ВікторіяКозелецький р-н МОН ДЮСШ09.04.200515,02б/р18Шарак О.В
4Башук АнжелаБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ25.10.200513,64б/р15Небощицький Г.О.
5Блажко АлінаБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ00.00.200510,50б/р13Небощицький Г.О.
Метання диску (1 кг ) дівчата        
1Соломенник ВікторіяМенський р-н МОН ДЮСШ09.04.200421,37ІІ-юн24Терпицька І.Л.
2Заярна ВікторіяКозелецький р-н МОН ДЮСШ09.04.200512,30б/р21Шарак О.В
 Головний суддя змагань                                                                          (Рябов В.В.)    
 Головний секретар змагань                                                                    (Антонова В.Г.)     

 

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment