Техніка виконання гіперекстензіїГіперекстензія – є базовою вправою для розвитку випрямлячів спини, при виконанні також включаються згиначі стегна та сідничні м’язи. Така вправа за рахунок своєї амплітуди виконання має низьку можливість травматизму хребта та рекомендується виконувати як базову. Гіперекстензія не перевантажує ваші суглоби і наводить їх у тонус, а найголовніше зміцнює хребет.

Лягаємо на тренажері на живіт, п’яти підводимо під валик. Потім потрібно плавно без ривків нахилитися вниз, а після цього повернутися у вихідне положення, при якому тіло буде прямою лінією, в такому положенні ми затримуємо тіло кілька секунд і повторюємо вправу.

ГіперекстензіяВправи гіперекстензія, як правильно качати спину, вправи для спини Гіперекстензію можна виконувати і без тренажера, достатньо буде знайти рівну високу поверхню (щоб корпус був на вазі) і зафіксувати ноги. Після чого проводимо згинання тулуба у напрямку до підлоги. Після виконання базової вправи (за умови хорошої техніки виконання), для більш ефективного зростання м’язів рекомендується виконувати вправу з вагою у вигляді млинців від грифу. Дані обтяження потрібно тримати руками в області грудної клітки або закріплюється на спину в міжлопатковій ділянці – з обтяженням виконуємо вправу більш плавно. Слідкуйте за правильною вагою, вага млинців не повинна впливати на техніку виконання.

Примітка: Для атлетів-початківців рекомендується працювати без обтяження.

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment