14-16 лютого м. Мукачево приймало зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.  Не обійшлося  там і без наших спортсменів! Чернігівську область на цих змаганнях представляло 9 учасників (4 жінки та 5 чоловіків). В командній першості наша команда посіла 14 місце, набравши 243 очка. А перше місце посіла команда Дніпропетровської області — 1067 очок, другою стала команда Черкаської області — 995 очок та третьою — команда Київської області — 801 очко.

Найкраще на цих змаганнях себе показав Саєвський Ілля з Бахмацького району. В метанні списа вагою 600гр, серед юнаків (U16), з результатом 43,01м, він посів друге місце. Вітаємо Іллю та його тренера Небощицького Г.О. з гарним результатом та призовим місцем!

Третє місце з метання диску 2кг серед молоді, з результатом 45,71 м  посів  Журба Вадим. Вітаємо Вадима та його тренера Середу О.А.  Бажаємо нових рекордів та досягнень!

Всі результати наших спортсменів:

Спортсмен  Катег. Вид Результат Місце Тренер
Саєвський Ілля U16 спис 600гр. 43,01м 2 Небощицький Г.О.
Дендель Марина U16 спис 500гр. 29,42м 4 Небощицький Г.О.
Яременко Ірина U16 спис 500грн. 23,38м 9 Небощицький Г.О.
Середа Софія U16 диск 1кг 21,12м 9 Середа О.А.
Лисенко Антон U18 спис 700гр 54,76 4 Небощицький Г.О.
Соломенник Вікторія U18 диск 1кг 33,53м 5 Середа О.А.
молот 3кг 34,22м 12
Щербина Ярослав U20 диск 1,75кг 29,17 14 Середа О.А.
Журба Вадим U23 диск 2кг 45,71 3 Середа О.А.
Ракуненко Денис чоловіки диск 2кг 45,20 5 Середа О.А.

Цей чемпіонат України для дорослих та молоді був відбірковим на Кубок Європи з метань, який відбудеться 21-23 березня в Лейрії (Португалія).

Всі результати змагань можна переглянути тут.