Ви хочете найняти особистого тренер в тренажерному залі, який допоможе вам прийти у форму, але не знаєте, чи варто витрачати гроші?

Індивідуальні тренування у тренажерному залі ЧернігівРобота з тренером може підвищити ваш рівень фізичної підготовки набагато швидше ніж тренування самостійно.

Ось шість основних причин, чому працювати з персональним кваліфікованим тренером – чудове вкладення.

Інструктори забезпечують підзвітність та мотивацію.

Ви хочете зустрітися з тренером віч-на-віч і сказати йому, що вчора не тренувалися? Звичайно, ви можете отримати цю відповідальність від відданого друга, який працює з вами, але це робота професіонала. Він чи вона кровно зацікавлені у тому, щоб ви завершили тренування.

Крім того, якщо ви платите тренеру, чи дійсно ви хочете розслабитися та відчути, що не отримуєте від своїх грошей максимум? Витрачені гроші – хороша мотивація займатися спортом.

Тренери надають свої знання

Хороший особистий інструктор уважно стежитиме за тим, щоб ви правильно виконували вправи, щоб досягти максимального результату та націлити на потрібну групу м’язів.

Персональний тренер уважно спостерігає та виправляє дрібні помилки у формі у міру того, як Ви їх робите. Іноді навіть найменше коригування вправи змінює цільовий м’яз, і можна помітити різницю, коли дотримуватиметеся інструкцій.

Це те, що неможливо зробити самому або навіть переглянувши відео. Зазвичай, тренуючись, Ви не здогадуєтеся про помилку у формі, у виконанні вправи. Постійне неправильне виконання вправи може призвести до травмування.

Тренер в тренажерному залі підштовхне вас настільки, наскільки необхідно.

Наставник підштовхуватиме вас сильніше, ніж ви змушуєте себе, але не дасть вам кинутися вперед занадто швидко.

Часто, ви займаєтесь, доки не відчуєте дискомфорт, а потім змієте рух або повністю зупинитесь. Професійний тренер знає, як вивести вас із зони комфорту і коли зупинитися, перш ніж почнеться біль чи травма.

Досвідчені інструктора знають альтернативні вправи, якщо ви відчуваєте труднощі з одним з них, або якщо у вас є травма, яку потрібно обійти. Іноді потрібна модифікована версія вправи, залежно від рівня фізичної підготовки. Хороший тренер майстерно підготує вам вправу.

Тренер допомагає визначати цілі та досягати їх.

Коли Ви ставите собі за мету, персональний тренер допомагає їх досягати. Він надихає, помічаючи покращення, про які Ви навіть не думали. Це корисно, коли з’являється зневіра.

Тренер персоналізує ваше тренування.

Досвідчені тренери знають, як налаштувати тренування з урахуванням ваших індивідуальних сильних та слабких сторін та цілей.

Тренери можуть знизити ймовірність травм.

Травма може зірвати програму тренування та викликати таке розчарування, що ви втратите імпульс та рішучість продовжити. Гарний наставник допоможе правильно виконувати вправи, щоб ви не травмувалися.
Приклад: Коли у клієнта заболіло в коліні, тренер порадив скоротити інтервали бігу, в деякі дні кататися на велотренажері. Він також зазначив, що у нього може розвинутись дисбаланс між чотириголовими м’язами та м’язами підколінного сухожилля, що може призвести до травм коліна. Оскільки у нього квадрицепси сильніші за підколінні сухожилля і почали орієнтуватися на силу підколінних сухожилля. Це речі, про які багато хто не підозрює.

Тренер в тренажерному заліТренер в тренажерному залі! Як шукати?

Ось кілька речей, на які варто звернути увагу у хорошому тренері:

Обов’язково знайдіть особистого фітнес-тренера, який отримав сертифікат.
Ваш тренер повинен мати експертну кваліфікацію, знаючи біомеханіку, анатомію та фізіологію, особливості форм та груп м’язів, а також методи фітнес-тестування.

Чи може Ваш персональний фітнес-інструктор налаштувати тренування відповідно до ваших індивідуальних потреб?
ТАК. Така індивідуалізація – величезна перевага, яку ви отримуєте з тренером.

Перевірте їхній особистий стиль. У тренера стиль мілітарі чи більш обнадійлива манера поведінки? Вам може краще підійти той чи інший стиль. Деякі тренери пропонують своє перше заняття з вами безкоштовно, щоб дізнатися, чи вони підходять вам.
Переконайтеся, що тренер перевіряє вашу історію здоров’я та налаштовує ваші заняття з урахуванням будь-яких попередніх травм або проблем зі здоров’ям.
• Ваш тренер зосереджений на вас під час тренувань? Якщо ваш тренер дивиться на годинник або перевіряє мобільний телефон, він або вона не зосереджено на вас. Ви платите за її час та енергію.

Скільки можна розраховувати заплатити? Абонемент в  спортивний клуб від 550 грн на місяць та вартість годинного тренування з тренером від 100 грн.

Танцювальні фітнес тренування Зумба в Чернігові, ZumbaНаприклад,  у тренера Анастасія Кравець вартість години тренування у тренажерному залі  клубу Golden Sport від 100 грн.

Анастасія Кравець, працює фітнес-інструктором більше 10 років. Єдиний ліцензійний фітнес-інструктор Zumba (Зумба – танцювально-силовий фітнес) у Чернігові, сертифікований тренер в тренажерному залі та з пілатесу. Проводить Zumba-фітнес тури. Сертифікований нутриціолог,  допоможе розібратися з Вашим харчуванням та з проблемами по здоров’ю.

Контакти:

https://www.facebook.com/FitnesTrenerNastia/

https://www.instagram.com/nastiakravets_zin/

Наймання особистого фітнес-тренера може здатися розкішшю, якщо у вас обмежений бюджет, але якщо ви дійсно хочете отримати максимальну віддачу від своїх тренувань, персональний інструктор – чудове вкладення.
Поліпшення вашого здоров’я та фізичної форми може мати довгострокову оплату з точки зору якості життя та навіть знизити витрати на охорону здоров’я. Звучить як хороша інвестиційна стратегія, згодні?

Тренажерний зал у Чернігові. Персональні тренування

Залишити відповідь