16-19 липня в Рієті (Італія) відбудеться Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат U18 (до 18 років). Україну на ньому представлять 34 атлети та атлетки. В тому числі 4 з Чернігівщини. Разом будемо вболівати за Катерину ГОРБАЧ в бігу на 800м, за Юрія МАЙСТРЕНКО на стрибках у висоту, за Костянтина САВИЦЬКОГО у штовханні ядра та за Гліба БАБАРИКУ в складі естафетної команди.
Бажаємо всій нашій збірній успіхів на європейській арені, віри в себе та легких ніг, встановлення особистих рекордів та здобуття заслужених медалей!

Фото зі сторінки заходу на europian-athletics.