Відділ з питань молоді та спорту облдержадміністрації
Обласна федерація легкої атлетики
Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу
15 жовтня 2011 м. Чернігів, ЦПКіВ
Особисті результати
Біг на 5000м, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | очки | Тренери |
1 | 975 | Олійник Павло | Чернігів-Щорс, «У» | 09.05.1988 | 14.58.4 | 18 | Сердюк В.І., |
Бєрєжной В.Д.
2
88Голуб ВладиславЧернігів, «С»25.10.199115.10.316Бр.Філіпови
3
13Глушко ВолодимирЧернігів, «У»24.07.197915.36.615Сердюк В.І.
4
83Сахно ВолодимирНіжинський р-н, «Колос»197016.04.313Тараско О.І.
5
110Сараб ЄвгенійЧернігів, «С»18.09.198816.51.8Ос.Рябов В.В.,
Луценко В.В.
6
614Помилой ОлександрЧернігів, «У»28.10.199017.08.0Ос.Рябов В.В.
7
420Романенко ОлександрНіжинський р-н, «Колос»198419.41.012Сахно В.К.
Біг на 5000м, юніори
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | очки | Тренери |
1 | 107 | Скок Андрій | Чернігів-Козелецький р-н, «У» | 19.07.1993 | 15.29.9 | 18 | Лагункова Н.М., |
Клюєв А.О.
2
174Петренко ОлексійЧернігівський р-н,
«К»-«У»199215.37.316ЗоцМ.М.,
Паршуков В.С.
3
20Тищенко АртемЧернігівський р-н,
«К»-«У»199316.06.115ЗоцМ.М.,
4
981Гайовий ЮрійЧернігівський р-н,199216.13.313ЗоцМ.М.,
Гайовий А.І.
5
27Дудко СергійЧернігів, «У»14.11.199317.14.5Ос.Рябов В.В.
6
91Краснай ДенисНовгород-Сіверський р-н26.07.199317.51.612Філіпов В.В.,
Бренз А.М.
7
7Капустін ВячеславРіпкінський р-н, «К»20.08.199218.25.011Дубоносова Н.М.
Біг на 3000м, юнаки 1994-1995 р.н.
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | очки | Тренери |
1 | 713 | Деркач Владислав | Чернігівський р-н, | 1995 | 9.10.2 | 18 | ЗоцМ.М., |
Гайовий А.І.
2484Секера ДмитроН.-Сіверський р-н10.01.19959.24.816Клименко В.В.3150Бурда АнтонН.-Сіверський р-н12.12.19959.27.815Клименко В.В.4112Корнієнко ТарасКоропський р-н, «К»19949.39.213Лучко В.Л.548Музика МаксимКозелецькийр-н, МОН14.08.19959.47.512Шарак О.В.677Трухан ОлексійЧернігівський р-н,19959.49.2Ос.ЗоцМ.М.,
Гайовий А.І.764Вертійко ВладиславЧернігів, «У»15.03.19949.59.9Ос.Рябов В.В.8361Ногтєв АнатолійПрилуцький р-н, МОН199510.00.211Кравченко Г.М.965Гаврилюк ІванЧернігів, «У»199410.20.5Ос.Лагункова Н.М.,
10514Коваленко ВікторЧернігів, «У»199411.01.0Ос.Лагункова Н.М.,
11368Петриченко ЄвгенійПрилуцький р-н, МОН199511.49.210Жук Є.В.1226Вакулко ЯрославНіжинський р-н, «Колос»1994DNF0Сахно В.К.
Біг на 2000м, юнаки 1996-1997 р.н.
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | очки | Тренери |
1 | 106 | Тукун Олексій | Чернігів, |
Чернігівський р-н,30.03.19965.57.218Лагункова Н.М.2104Дьогтяр ОлександрПрилуцький,МОН19966.00.316Марченко М.С.,
КуцА.С.3785Жежель ВладиславНовгород-Сіверський р-н09.08.19976.19.615Бренз А.М.4162Корогод ДмитроЧернігів, МОН30.07.19966.20.1Ос.Хорт Т.М.5105Сергієнко ОлегКозелецький р-н16.06.19966.24.613Сергієнко В.А.6384Івасенко ДмитроЧернігівський р-н,19966.28.612ЗоцМ.М.,
Гайовий А.І.
7699Літовченко ОлексійЧернігів, «У»11.03.19966.32.3Ос.Ворчак С.Л.8400Іванов ДмитроКозелецький р-н25.12.19966.33.111Гриченко Н.В.9701Зубрицький АндрійКозелецький р-н13.06.19976.40.7110Гриченко Н.В.10105Полюшко ВладиславНовгород-сіверський р-н09.09.19976.51.59Школоберда М.Д..11714Роздайбіда ЮрійНіжинський р-н, «Колос»19977.00.58Сахно В.К.,
Михайлов Б.В.12353Басанко АндрійМенський р-н19967.06.87Трєпач А.М.1344Самусь ВладиславЩорський р-н,МОН04.09.19967.07.96Медведьова Н.М.1446Бредюк СергійМенський р-н19977.08.65Трєпач А.М.1549Білоногов ОлександрРіпкінський р-н, «Колос»21.07.19977.13.94Дубоносова Н.М.16130Макотра ВладиславНовгород-сіверський р-н07.08.19977.20.2Ос.Клименко В.В.17386Воробєй ВладиславЩорський р-н, «К»25.04.19977.28.33Костеневич К.В.18114Чепурний ОлександрМенський р-н19977.38.32Трєпач А.М.19483Протченко ЮрійРіпкінський р-н, «Колос»19977.38.51Дубоносова Н.М.2043Кононенко ОлексійНіжинський р-н, «Колос»1996DNS0Сахно В.К.,
Михайлов Б.В.
Біг на 2000м, юнаки 1998 р.н. і молодші
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | очки | Тренери |
1 | 49 | Макотра Денис | Новгород-сіверський р-н | 22.10.1998 | 3.06.1 | 18 | Клименко В.В. |
2 | 698 | Галушко Максим | Чернігів | 1999 | 3.10.2 | 16 | Хорт Т.М. |
3 | 357 | Сємак Руслан | Щорський р-н,«Колос» | 29.06.1998 | 3.10.2 | 15 | Костеневич К.В. |
4 | 516 | Шульга Михайло | Щорський р-н,МОН | 10.08.1998 | 3.11.1 | 13 | Лаходінов Є.О. |
5 | 697 | Рацин Владислав | Прилуцький р-н,МОН | 1999 | 3.12.5 | 12 | Кравченко Г.М. |
6 | 90 | Ковбаса Богдан | Козелецький р-н, МОН | 19.01.1998 | 3.12.6 | 11 | Шарак О.В. |
7 | 10 | Буднік Назар | Менський р-н | 1998 | 3.13.6 | 10 | Трєпач А.М. |
8 | 6 | Шаховал Сергій | Носівка | 1998 | 3.19.3 | 9 | Савченко А.В. |
9 | 25 | Дергунов Валентин | Щорський р-н,МОН | 29.04.1997 | 3.19.7 | п/к | Лаходінов Є.О. |
10 | 369 | Нечипоренко Микола | Чернігівський р-н, «К»-«У» | 1999 | 3.22.7 | Ос. | ЗоцМ.М., |
Паршуков В.С.
11363Баглай РоманЩорський р-н,МОН13.04..19983.23.28Лаходінов Є.О.12353Покришка ЮрійПрилуцький р-н,МОН19993.25.27Кравченко Г.М.1331Станкевич ДенисЧернігів, «У»02.04.19993.26.4Ос.Ткаченко О.М.143Кириєнко КирилНовгород-сіверський р-н09.05.19993.28.86Клименко В.В.15392Грищенко ЄвгенЩорський р-н,МОН12.01.19993.29.2Ос.Лаходінов Є.О.1695Йовенко МаксимРіпкінський р-н, «Колос»26.12.19983.29.85Дубоносова Н.М.17803Сердюченко ДмитроПрилуцький р-н,МОН19993.38.6Ос.Чекалін С.П.18119Івахненко МаксимПрилуцький р-н,МОН19993.40.5Ос.Жук Є.В.19398Савицький МаксимНовгород-сіверський р-н17.11.19983.42.3Ос.Клименко В.В.20476Крутченко ВладиславРіпкінський р-н, «Колос»06.12.19993.53.84Дубоносова Н.М.21481Уланович ДмитроРіпкінський р-н, «Колос»14.01.20003.55.63Дубоносова Н.М.2211Хіміч ПавлоРіпкінський р-н, «Колос»16.03.19994.05.72Дубоносова Н.М.23152Омельяненко ЯрославЧернігів, «У»19993.37.2Ос.Ткаченко О.М.
Біг на 3000м, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | очки | Тренери |
1 | 125 | Дятлова Юлія | Чернігів-Менський р-н, «У» | 18.07.1990 | 10.09.5 | 18 | Лагункова Н.М., |
Клюєв А.О.2562Громович СвітланаВінниця, «К»198910.12.8Ос.Мірошніченко В.М.328Куздоб АлінаЧернігів,«С»,
Новгород-сіверський р-н01.08.199110.28.716Філіпов В.В.,
Бренз А.М.4205Куздоб ВікторіяЧернігів,«С»,
Новгород-сіверський р-н01.08.199110.40.715Філіпов В.В.,
Бренз А.М.510Гомбалевська ДаринаЧернігів , «У»04.01.199111.55.3Ос.Рябов В.В.6366Ілюшина ВалентинаКозелецький р-н14.05.198812.01.213Ілюшин М.М.7152Литвиненко ЮліяЩорс17.02.1991DNF0Рябов В.В.
Біг на 3000м, юніорки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | очки | Тренери |
1 | 983 | Литвиненко Христина | Чернігівський р-н, | 1993 | 10.22.1 | 18 | Зоц М.М., |
Паршуков В.С.
2
984Чоботар АнастасіяЧернігів ,«У»11.05.199310.42.516Лагункова Н.М.,
Клюєв А.О.
3
109Желдак НаталіяКозелецький р-н29.04.199312.29.515Лагункова Н.М.
4
95Трепач ТетянаМенський р-н199312.47.013Трепач Г.,
Філіпов В.В.
5
84Калініченко ОксанаНіжинський р-н199312.57.012Сахно В.К.
6
19Кудлай МаринаНіжинський р-н199314.16.811Сахно В.К.
7
9Хорєва ОленаЧернігів , «У»08.10.1992DNFОс.Рябов В.В.
Біг на 2000м, дівчата 1994-1995 р.н.
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | очки | Тренери |
1 | 28 | Прокоф’єва Євгенія | Ніжинський р-н | 1995 | 6.55.3 | 18 | Сахно В.К., |
Михайлов Б.В.2205Ничипоренко АнастасіяЧернігівський р-н,19957.05.616Зоц М.М.,
Паршуков В.С.310Яремчук ВіраН.-Сіверський р-н28.01.19957.07.315Клименко В.В.4366Петруніна ГаннаМенський р-н19947.26.413Трепач Г.,
Лагункова Н.М.5152Назаренко ЮліяНовгород-сіверський р-н23.05.19957.54.2Ос.Школоберда М.Д..6395Кузнєцова РусланаНосівка-Ніжинський р-н19948.00.612Савченко А.В.,
Сахно В.К.734Новик ТетянаЧернігів, «У»19958.16.8Ос.Дудко Т.А.8964Мельник ОксанаНіжинський р-н19948.32.111Сахно В.К.9227Куташенко ЖаннаНовгород-сіверський р-н14.10.19948.58.2Ос.Школоберда М.Д..
Біг на 1000м, дівчата 1996-1997 р.н.
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | очки | Тренери |
1 | 291 | Степенко Яна | Прилуцький р-н | 1996 | 3.08.6 | 18 | Марченко М.С., |
Салівон Р.П.2970Коваленко ГаннаЧернігівський р-н, «К»-«У»19973.10.916ЗоцМ.М.,
Паршуков В.С.3520Ганжа ЯнаЧернігів, «У»20.11.19973.22.0Ос.Ткаченко О.М.,
Лагункова Н.М.424Левченко ТетянаПрилуцький р-н,МОН19963.25.115Кравченко Г.М.5351Тісеєва СнажанаЧернігівський р-н, «К»-«У»19963.29.913ЗоцМ.М.,
Паршуков В.С.6100Захарченко ТетянаЩорський р-н,МОН23.07.19973.39.212Івлев В.Ю.7369Бичук АльонаНосівка19973.44.811Шиша Н.О.820Шиленко ДаринаКозелецький р-н, МОН18.02.19973.46.910Шарак О.В.9149Зінченко КаринаПрилуцький р-н,МОН19973.54.6Ос.Жук Є.В.
Біг на 1000м, дівчата 1998 р.н. і молодші
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | очки | Тренери |
1 | 414 | Редько Іванна | Коропський р-н | 1999 | 3.20.7 | 18 | Лучко В.Л. |
2 | 25 | Сутула Юлія | Прилуцький р-н,МОН | 1999 | 3.27.1 | 16 | Кравченко Г.М. |
3 | 62 | Мозгова Лілія | Менський р-н | 1999 | 3.34.4 | 15 | Трепач А.М. , |
4 | 22 | Архіпенко Анжела | Прилуцький р-н,МОН | 1999 | 3.35.5 | 13 | Кравченко Г.М. |
5 | 595 | Мокровуз Катерина | Носівка | 1998 | 3.40.2 | 12 | Шиша Н.О. |
6 | 59 | Завадська Мілена | Козелецький р-н, | 16.09.1998 | 3.42.8 | 11 | Перещ Ю.Н. |
7 | 567 | Герасименко Ірина | Щорський р-н,МОН | 06.07.1998 | 3.46.0 | 10 | Івлев В.Ю. |
8 | 367 | Ніколаєнко Христина | Щорський р-н,МОН | 19.01.1999 | 3.50.1 | 9 | Івлев В.Ю. |
9 | 465 | Гресь Світлана | Носівка | 1999 | 3.50.9 | 8 | Шиша Н.О. |
10 | 489 | Назарін Юлія | Прилуцький р-н,МОН | 1999 | 3.51.6 | 7 | Чекалін С.П. |
11 | 14 | Бичук Алла | Носівка | 1998 | 4.26.0 | 6 | Шиша Н.О. |
12 | 359 | Мальцева Маргарита | Ріпкінський р-н, «Колос» | 21.08.2000 | 4.54.0 | 5 | Дубоносова Н.М. |
Командні результати
І група
Місце | Команда | Очки |
1 | Новозаводський р-н м.Чернігів | 166 |
ІІ група
Місце | Команда | Очки |
1 | Чернігівський р-н | 155 |
2 | Новгород-сіверський р-н | 137 |
3 | Прилуцький р-н | 125 |
4 | Козелецький р-н | 124 |
5 | Ніжинський р-н | 97 |
6 | Щорський р-н | 94 |
7 | Менський р-н | 83 |
ІІІ група
Місце | Команда | Очки |
1 | Носівський р-н | 58 |
2 | Ріпкінський р-н | 35 |
3 | Коропський р-н | 31 |
Головний суддя змагань (Рябов В.В.)
Головний секретар змагань (Антонова В.Г.)