Категорію з назвою «Спортивні аксесуари» можна зустріти практично в кожному магазині спортивного харчування, але не всім зрозуміло, що ж туди входить і для чого такі предмети взагалі потрібні. У статті ми опишемо, що ж відноситься до аксесуарів для спорту та для чого вони потрібні.

Отже, спортивні аксесуари – це різні допоміжні предмети, які потрібні для полегшення тренувального процесу, кращої безпеки або зручності, профілактики травм. Також сюди відносять приналежності для зберігання і носіння спортивного харчування: шейкери, пляшки, таблетниці.

Мета спортивних аксесуарів як класу – забезпечити різнобічну підтримку спортсменові під час тренування. Наприклад, спеціальний атлетичний пояс потрібен, щоб стримувати величезний внутрішньом’язовий тиск, який виникає при присіданнях або становій тязі з великою вагою. Бинти використовуються, щоб уберегти суглоби і зв’язки (рук) від надмірних навантажень, оскільки часто зв’язкового-суглобовий апарат не встигає відновлюватися між регулярними тренуваннями, до того ж, саме на зв’язки і суглоби рук падає більше навантаження (навіть така дрібниця як повісити млинці на штангу – вже навантаження).

Мета покупки спортивних аксесуарів перш за все носить практичний характер. Більш того, в деяких випадках той же спортивний пояс може вберегти від отримання грижі і підвищити силові атлета в присіданні або становій тязі на 5-80 кг. Так, деякі атлети за допомогою спеціальної екіпіровки можуть піднімати набагато більше, ніж без неї: за рахунок стримування м’язового корсету.

Також до спортивних аксесуарів відносяться рукавички (щоб не натиралися мозолі на руках і не ковзала штанга), спортивні сумки, килимки для фітнесу, боксерські капи і інше.

Шейкери, таблетниці і спортивні пляшки можна віднести до окремої категорії, а саме, – це ємності для зберігання спортивного харчування. У шейкерах змішуються коктейлі: протеїн, гейнер, порошкові BCAA. Пляшки зі спеціального пластику або силікону призначені для багаторазового носіння води в зал. таблетниці зручні, щоб брати з собою капсули або таблетки вже в відміряній кількості.

Багатьом спортсменам спортивні аксесуари допомагають домогтися кращих результатів або просто полегшують процес тренування. У будь-якому випадку, це досить корисний клас спортивних товарів, серед яких точно знайдеться предмет, який потрібен саме вам.

Залишити відповідь