ПРОТОКОЛИ
Чемпіонату Чернігівської області серед ДЮСШ
23-24.04.2014р. м.Корюківка, м.Чернігів
Біг 100м (дівчата) 1999р.н і молодші
Місце | П.І | Р.Н | ДЮСШ | Тренер | Результат |
1 | Ручко Христина | 1999 | КДЮСШ-1 | Кривоус Н.В | 13,8 ф-13,7 |
2 | Нагорна Дар’я | 1999 | КДЮСШ-1 | Антонова В.Г | 13,9 ф-13,8 |
3 | Стецкова Тетяна | 2000 | КДЮСШ-1 | Красильник Т.С | 14,2 ф-14,0 |
4 | БережнаОлександра | 1999 | Щорс ДЮСШ | Івлєв В.Ю | 14,2 ф-14,1 |
5 | Півень Ірина | 2000 | ДЮСШ «Атлет» | Вятіорець С.Є Середа С.С | 14,4 |
6 | КондратенкоВІкторія | 2000 | Бахмацька ДЮСШ | Білич О.Л | 14,4 |
7 | Ніколаенко Кристина | 1999 | Щорс ДЮСШ | Івлєв В.Ю | 14,5 |
8 | Шарило Тетяна | 2000 | КДЮСШ-1 | Антонова В.Г | 14,6 |
9 | Семко Дар’я | 2002 | Щорс ДЮСШ | Бережний В.Д | 14,6 |
10 | Шурига Діана | 2000 | КДЮСШ-1 | Хорт Т.М | 14,7 |
11 | Безручко Євгенія | 1999 | Щорс ДЮСШ | Карпенко О.М | 15,1 |
12 | Пиркал Катерина | 2000 | Бахмац. ДЮСШ | Білич О.Л | 15,1 |
13 | Джола Дарина | 2000 | ДЮСШ «Атлет» | Вятіорець С.Є Середа С.С | 15,5 |
14 | Прокопенко Валерія | 2000 | ДЮСШ «Атлет» | Вятіорець С.Є Середа С.С | 15,5 |
15 | Науменко Яна | 2000 | Щорс ДЮСШ | Лахадинов Є.О | 15,6 |
16 | Сирбу Анастасія | 2000 | КДЮСШ-1 | Кривоус Н.В | 15,6 |
17 | Олійник Альона | 1999 | Корюківка | Лисік Р.Г | 15,7 |
18 | Лук’янець Аліна | 2002 | Щорс ДЮСШ | Лахадинов Є.О | 15,9 |
19 | Щербатюк Анастасія | 1999 | Корюківка | Лисік Р.Г | 16,6 |
20 | Олійник Богдана | 2000 | Корюківка | Лисік Р.Г | 16,7 |
21 | Гончарук Ольга | 2000 | КДЮСШ-1 | Красільник Т.С | 16,9 |
22 | Ларченко Марина | 2000 | Корюківка | МакаренкоМ.А | 17,4 |
23 | Ларченко Ірина | 2000 | Корюківка | МакаренкоМ.А | 17,7 |
Біг 100м (жінки) 1997-1998р.н
1 | Максименко Катерина | 1998 | КДЮСШ-1 | Кривоус Н.В. | 12,5Ф-12,7 | |
2 | Карпенко Людмила | 1997 | КДЮСШ «С» | Луценко В.В.,Кривоус Н.В. | 13,3Ф-13,3 | |
3 | Журило Ольга | 1997 | Менська ДЮСШ | Терлицька І.Л | 13,7Ф-13,7 | |
4 | Савенко Тетяна | Щорс ДЮСШ | КарпенкоО.М. | 14,4Ф-14,4 | ||
5 | Захарченко Тетяна | 1997 | Щорс ДЮСШ | Івлєв В.Ю. | 14,5 | |
6 | Бойко Ольга | 1998 | Щорс ДЮСШ | Івлєв В.Ю | 15,1 | |
7 | Назаренко Олександра | 1997 | Корюківка | Лисік Р.Г. | 16,2 | |
8 | Неволько Марія | 1997 | Бахмач ДЮСШ | Білич О.Л. | ||
п/к | Шульга Євгенія | 1994 | ДЮСШ «Атлет» | ВятіорецьС.Є., Середа С.С. | 12,0 |
Біг 200м (дівчата) 1999р.н., і молодші
1 | Ручко Христина | 1999 | КДЮСШ-1 | Кривоус Н.В. | 29,3 |
2 | Стецкова Тетяна | 2000 | КДЮСШ-1 | Красільник Т.С. | 29,3 |
3 | Нагорна Дар’я | 1999 | КДЮСШ-1 | Антонова В.Г. | 30,4 |
4 | КовальковськаАнастасія | 1999 | ЩорсДЮСШ | МєдвєдьоваН.М | 30,4 |
5 | НіколаєнкоКрістіна | 1999 | ЩорсДЮСШ | Івлєв В.Ю. | 30,6 |
6 | Шурига Діана | 2000 | КДЮСШ-1 | Хорт Т.М. | 30,9 |
7 | БережнаОлександра | 1999 | Щорс ДЮСШ | Івлєв В.Ю. | 31,2 |
8 | Півень Ірина | 2000 | ДЮСШ «Атлет» | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | 31,5 |
9 | Шарило Тетяна | 2000 | КДЮСШ-1 | Антонова В.Г. | 32,2 |
10 | Сирбу Анастасія | 2000 | КДЮСШ-1 | Кривоус Н.В. | 32,9 |
11 | Безручко Євгенія | ЩорсДЮСШ | Карпенко О.М. | 33,0 | |
12 | Джола Дарина | 2000 | ДЮСШ «Атлет» | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | 34,4 |
13 | Лук’янець Аліна | 2002 | ЩорсДЮСШ | Лахадинов Є.О. | 34,9 |
14 | Осипчук Альона | 1999 | БахмачДЮСШ | Білич О.Л. | 33,1 |
15 | Ларченко Марина | 2000 | Корюківка | Макаренко М.А. | 39,6 |
16 | Ларченко Ірина | 2000 | Корюківка | Макаренко М.А. | 39,7 |
н/з | Олійник Богдана | 2000 | Корюківка | Макаренко М.А |
Біг 200м (жінки) 1997-1998р.н
1 | МаксименкоКатерна | 1998 | КДЮСШ-1 | Кривоус Н.В. | 27,3 |
2 | Савенко Тетяна | ЩорсДЮСШ | Карпенко О.М. | 31,5 | |
3 | Бойко Ольга | 1998 | ЩорсДЮСШ | Івлєв В.Ю. | 33,3 |
4 | Шульга Євгенія | 1994 | ДЮСШ «Атлет» | ВятіорецьС.Є.,Середа С.С. | 25,6 |
Біг 400м (дівчата) 1999р.н., і молодші
1 | Редько Іванна | 1999 | КоропДЮСШ | Лучко В.Л. | 1.04,9 |
2 | Кондратенко Вікторія | 2000 | БахмачДЮСШ | Білич О.Л. | 1.08,1 |
3 | Ковальковська Анастасія | 1999 | ЩорсДЮСШ | МєдвєдьоваН.М. | 1.09,2 |
4 | Прокопенко Валерія | 2000 | ДЮСШ «Атлет» | ВятіорецьС.Є.,Середа С.С. | 1.11,4 |
5 | Семко Дар’я | 2002 | ЩорсДЮСШ | Бережний В.Д. | 1.14,9 |
Біг 400м (жінки) 1997-1998р.н
1 | Юрченко Карина | 1997 | КДЮСШ-1 | Антонова В.Г. | 1.05,4 |
2 | Захарченко Тетяна | 1997 | ЩорсДЮСШ | Івлєв В.Ю. | 1.09,5 |
3 | Павленко Карина | 1997 | Корюківка | Лисік Р.Г. | 1.13,7 |
п/к | Закатова Ярослава | 1994 | Спартак -2 | Філіпови,Марченко М.С. | 58,8 |
Біг 800м (дівчата) 1999р.н., і молодші
1 | Лиходій Тетяна | 1999 | Кдюсш«С» | Луценко В.В,І.В. | 2.52,5 |
2 | Петренко Катерина | 2000 | Бахмач ДЮСШ | Білич О.Л. | 3.02,7 |
Біг 800м (дівчата) 1997-98р.н.
1 | Слісаренко Катерина | 1997 | КДЮСШ-1 | Антонова В.Г. | 2.24,3 |
Біг 1500м (дівчата) 1999р.н., і молодші
1 | Науменко Яна | 2000 | ЩорсДЮСШ | Лахадинов Є.О. | 5.43,7 |
2 | Чалик Дарина | 2001 | Корюківка | Симончук С.О. | 5.44,0 |
Штовхання ядра (дівчата) 1999р.н і молодші
1 | Наумчик Олена | 1999 | Мена «Колорс» | 12,59 |
2 | Лупинос Катерина | 2000 | Мена «Колос» | 11,80 |
3 | Данте Анастасія | 1999 | ДЮСШ «Колос» | 10,12 |
4 | Максименко Наталія | 1999 | Обл. «Колос» | 9,23 |
5 | Слобода Марія | 2001 | Мена «Колос» | 8,35 |
6 | Новоградська Дар’я | 2000 | Ніжин | 8,23 |
7 | Савченко Валерія | 2000 | ДЮСШ «Атлет » | 7,27 |
8 | Кравченко Катерина | 2003 | 5,78 |
Штовхання ядра (жінки) 1997-98р.н.
1 | Зінченко Дарина | 1998 | Ніжин | 10,49 |
2 | Василенко Марія | 1997 | Ніжин | 10,28 |
Метання диска (дівчата) 1999р.н і молодші
1 | Наумчик Олена | 1999 | ДЮСШ «Колос» | 30,66 |
2 | Лупинос Катерина | 2000 | ДЮСШ «Колос» | 29,64 |
3 | Далте Анастасія | 1999 | ДЮСШ «Колос» | 25,23 |
4 | Максименко Наталія | 1999 | ДЮСШ «Колос» | 23,65 |
5 | Новоградська Дар’я | 2000 | Ніжин | 22.69 |
6 | Карацюба Яна | 2000 | Бахмач | 16,13 |
Метання диска (дівчата) 1997-98р.н.
1 | Кондрашевська Карина | 1997 | Ніжин | 25,40 |
2 | Зінченко Дарина | 1998 | Ніжин | 24,43 |
3 | Василенко Марія | 1997 | Ніжин | 22,25 |
4 | Кіяшко Дарина | 1997 | Бахмач | 19,43 |
Метання спису (дівчата) 1999р.н і молодші
1 | Левадська Олександра | 2000 | ДЮСШ «Атлет» | 25,13 |
2 | Кочергіна Марія | 2000 | Ніжин | 21,85 |
3 | Карацюба Яна | 2000 | Бахмач | 20,05 |
4 | Муцька Карина | 2002 | ДЮСШ «Атлет» | 17,48 |
5 | Кравченко Катерина | 2003 | Чернігів | 16,12 |
6 | Волкова Ірина | 2002 | Чернігів | 12,32 |
Метання спису (жінки) 1997-98р.н.
1 | Щукіна Тетяна | 1998 | ДЮСШ «Колос» | 25,95 |
2 | Кіяшко Дарина | 1997 | Бахмач | 24,93 |
Естафета (дівчата) 100х200х300х400м.
Місце | Команда | результат |
1 | КДЮСШ-1 | 2.33,5 |
2 | Щорс ДЮСШ | 2.50,9 |
3 | Бахмацький р-н ДЮСШ | 2.51,5 |
4 | ДЮСШ «Атлет» | 2.55,1 |
5 | М.Корюківка | 2.58,7 |
Біг 100м (юнаки) 1999р.н і молодші
1 | Красільник Ярослав | 1999 | КДЮСШ-1 | Красільник Т.С | 11,3 ф-11.3 |
2 | Жидок Денис | 1999 | Короп ДЮСШ | Лучко В.Л | 12,2 ф-12,2 |
3 | Соколенко Артем | 1999 | КДЮСШ-1 | Красільник Т.С | 12,3 ф-12,4 |
4 | ПетрушевецьРуслан | 1999 | ДЮСШ «Атлет» | Шульга О.П | 12,9 |
5 | МордашкоЯрослав | 1999 | МенськаДЮСШ | Терлицька І.Л | 13,0 |
6 | Йилдирим Деніз | 1999 | ДЮСШ «Атлет» | Корецька С.М | 13,0 |
7 | Довгий Денис | 2001 | ДЮСШ «Атлет» | Шульга О.П | 13,1 |
8 | Лукаш Максим | 2000 | МенськаДЮСШ | Терлицька І.Л | 13,1 |
9 | ЗемлинськийБогдан | 2000 | ДЮСШ «Атлет» | Шульга О.П | 13,3 |
10 | Вовк Данило | 2001 | ДЮСШ «Атлет» | Корецька С.М | 13,3 |
11 | Малуха Олександр | 1999 | МенськаДЮСШ | Терлицька І.Л | 13,5 |
12 | Самуілов Влад | 2000 | ДЮСШ «Атлет» | Шульга О.П | 14,0 |
13 | ГолованьВолодимир | 2001 | ДЮСШ «Атлет» | Корецька С.М | 14,2 |
14 | Сергієнко Владислав | 2000 | ДЮСШ «Атлет» | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | 14,3 |
15 | Салата Олександр | 2000 | Щорс ДЮСШ | Бережний В.Д. | 14,4 |
16 | Геращенко Павло | 1999 | КДЮСШ-1 | Хорт Т.М. | 12.0 ф-DNS |
Біг 100м (чоловіки) 1997-1998р.н
1 | Сила Ярослав | 1997 | ДЮСШ «Атлет» | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | 11,5Ф-11,8 |
2 | Чатов Олександр | 1998 | ЩорсДЮСШ | Лахадінов Є.О. | 12,2Ф-11,9 |
3 | В’ялець Денис | 1997 | КДЮСШ-1 | Антонова В.Г. | 12,0Ф-12,0 |
4 | Бреус Артем | 1997 | Менська ДЮСШ | Терлицька І.Л | 12,0Ф-12,0 |
5 | Гречуха Олексій | 1998 | Менська ДЮСШ | Терлицька І.Л | 12,2 |
6 | Давидов Андрій | 1997 | Корюківка | Шгук Д.А. | 12,5 |
7 | Гавриш Максим | 1997 | ЩорсДЮСШ | ЛахадиноаЄ.О. | 12,7 |
8 | Аврамов Артем | 1997 | ЩорсДЮСШ | МєдвєдьоваН | 12,7 |
9 | Куценко Микола | 1997 | ЩорсДЮСШ | Бережний В.Д. | 12,7 |
10 | Бойко Богдан | 1998 | ЩорсДЮСШ | МєдвєдьоваН. | 12,9 |
11 | Єрмаков Сергій | 1997 | Корюківка | Шгук Д.А. | 12,9 |
12 | Петрикей Олексій | 1998 | Корюківка | Шгук Д.А. | 13,3 |
13 | Єрмоленко Артем | 1998 | ЩорсДЮСШ | МєдвєдьоваН. | 13,7 |
н/з | Манжай Дмитро | 1997 | МенськаДЮСШ | Терлицька І.Л | DNS |
п/к | Горбач Олександр | 1990 | ДЮСШ «Атлет» | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | 11,6 |
Біг 200м (Юнаки) 1999р.н., і молодші
1 | Геращенко Павло | 1999 | Кдюсш-1 | Хорт Т.М. | 26,1 |
2 | ЧернобайМикола | 2000 | Кдюсш«С» | Масюк А.М. | 27,0 |
3 | Лукаш Максим | 2000 | МенськаДЮСШ | Терлицька І.Л. | 27,3 |
4 | Йилдирим Деніз | 1999 | ДЮСШ «Атлет» | Корецька С.М. | 27.4 |
5 | Довгий Денис | 2001 | ДЮСШ «Атлет» | Шульга О.П. | 28,3 |
6 | Малуха Олександр | 2001 | МенськаДЮСШ | Терлицька І.Л. | 28,5 |
7 | ГолованьВолодимир | 2001 | ДЮСШ «Атлет» | Корецька С.М | 30,1 |
8 | Сергієнко Владислав | 2000 | ДЮСШ «Атлет» | ВятіорецьС.Є., Середа С.С. | 30,2 |
9 | Самуілов Влад | 2000 | ДЮСШ «Атлет» | Шульга О.П. | 30,9 |
10 | Мєдвєдьов Руслан | 2000 | ЩорсДЮСШ | МєдвєдьоваН.М. | 32,5 |
н/з | Красільник Ярослав | 1999 | КДЮСШ-1 | Красільник Т.С. | DNS |
Біг 200м (чоловіки) 1997-1998р.н
1 | Чатов Олександр | 1998 | ЩорсДЮСШ | Лахадинов Є.О. | 25,0 |
2 | В’ялець Денис | 1997 | КДЮСШ-1 | Антонова В.Г. | 25,6 |
3 | Сентябрьов Дмитро | 1998 | ЩорсДЮСШ | МєдвєдьоваН.М. | 27,2 |
4 | Абрамов Артем | 1997 | ЩорсДЮСШ | МєдвєдьоваН.М. | 27,3 |
5 | Бойко Богдан | 1998 | ЩорсДЮСШ | МєдвєдьоваН.М. | 27,5 |
6 | Гавриш Максим | 1997 | ЩорсДЮСШ | Лахадинов Є.О. | 28,0 |
7 | АврамчукВ’ячеслав | 1997 | Корюківка | Шгук Д.А. | 28,7 |
Біг 400м (юнаки) 1999р.н., і молодші
1 | Галушка Максим | 1999 | КДЮСШ-1 | Хорт Т.М. | 56,5 |
2 | Чернобай Микола | 2000 | ОКДЮСШ «С» | Масюк А.М. | 59,4 |
3 | Петрушевець Руслан | 1999 | Атлет | Шульга О.П. | 1.00,2 |
4 | Слісаренко Максим | 2000 | ОКДЮСШ «С» | Масюк А.М. | 1.04,5 |
5 | Вовк Данило | 2001 | ДЮСШ «Атлет» | Корецька С.М. | 1.07,4 |
6 | Салата Алексанр | 2000 | ЩорсДЮСШ | Бережний В.Д. | 1.10,2 |
7 | Бугай Антон | 2000 | Корюківка | Лисік Р.Г. | 1.12,3 |
8 | Медведьов Руслан | 2000 | ЩорсДЮСШ | МедведьоваН.М | 1.14,6 |
9 | Білан Михайло | 2000 | КДЮСШ-1 | Кривоус Н.В. | 1.15,5 |
Біг 400м (юнаки) 1997-1998р.н
1 | Сила Ярослав | 1997 | ДЮСШ «Атлет» | ВятіорецьС.Є.,Середа С.С. | 53,0 |
2 | МироненкоКонстантин | 1998 | КДЮСШ-1 | Красільник Т.С. | 53,5 |
3 | Сентябрьов Дмитро | 1998 | ЩорсДЮСШ | МедведьоваН.М | 59,7 |
4 | Чалик Олександр | 1998 | Корюківка | Симончук С.О. | 1.06,1 |
Біг 800м (юнаки) 1999р.н., і молодші
1 | Козлов Єгор | 2000 | Корюківка | Симончук С.О. | 2.31,0 |
2 | Землинський Богдан | 2000 | ДЮСШ«Атлет» | Шульга О.П. | 2.35,9 |
3 | Ісатченко Іван | 2000 | Корюківка | Симончук С.О. | 2.37,7 |
4 | Анищенко Денис | 2001 | ЩорсДЮСШ | Лахадинов Є.О. | 2.38,7 |
Біг 800м (юнаки) 1997-1998р.н
1 | Тараско Павло | 1997 | ОКДЮСШ «С» | ЛуценкоВ.В.,Приходько В.М. | 2.01,3 |
2 | Роговий Владислав | 1997 | БахмачДЮСШ | Білич О.Л. | 2.11,1 |
3 | Лойченко Ростислав | 1998 | ОКДЮСШ «С» | ЛуценкоВ.В. | 2.29,8 |
4 | Петрикей Олексій | 1998 | Корюківка | Лисік Р.Г. | DNS |
п/к | Корогод Дмитро | 1996 | КДЮСШ-1 | Філіпови,Хорт Т.М. | 2.08,2 |
Біг 1500м (юнаки) 1999р.н., і молодші
1 | Козлов Єгор | 2000 | Корюківка | Симончук С.О. | 5.22,5 |
Біг 1500м (чоловіки) 1997-98р.н.
1 | Зубок Владислав | 1997 | ОКДЮСШ «С» | ЛуценкоВ.В. | 4.48,9 |
2 | Куценко Микола | 1997 | ЩорсДЮСШ | Бережний В.Д. | 4.53,2 |
3 | Драгук Дмитро | 1997 | Корюківка | Симончук С.О. | 5.12,2 |
4 | Солодкий Євген | 1998 | Корюківка | Симончук С.О. | 5.17,1 |
5 | Чалик Олександр | 1998 | Корюківка | Симончук С.О. | 5.26,3 |
6 | Єрмоленко Артем | 1998 | ЩорсДЮСШ | Медведьова Н | 5.27,0 |
Штовхання ядра (юнаки) 1999р.н., і молодші (4 кг.)
1 | Кравченко Дмитро | 1999 | Ніжин | 14,53 |
2 | Журба Вадим | 1999 | ДЮСШ«Атлет» | 11,16 |
3 | Бойко Богдан | 2001 | Носівка | 7,63 |
4 | Стаценко Андрій | 1999 | Ніжин | 7,03 |
Штовхання ядра (юнаки) 1997-98р.н. (5 кг)
1 | Манжай Дмитро | 1997 | Мена ДЮСШ | 15,95 |
2 | Ракуненко Денис | 1997 | ДЮСШ«Атлет» | 14,27 |
3 | Дячок Іван | 1997 | ДЮСШ«Атлет» | 13,70 |
4 | Лучко Олександр | 1997 | Ніжин | 12,91 |
5 | Бородуха Юрій | 1997 | ДЮСШ«Атлет» | 12,00 |
6 | Шаховал Сергій | 1998 | Носівка | 11,68 |
7 | Кошовий Іван | 1997 | Корюківка | 10,07 |
8 | Дубовський Олександр | 1998 | Мена ДЮСШ | 10,00 |
9 | Вірич Юрій | 1997 | ІнвоСпорт | 9,55 |
10 | Богдан Андрій | 1998 | Корюківка | 9,14 |
п/к | Алєксєєв Владислав | ДЮСШ«Атлет» | 11,51 | |
п/к | Попов Роман | 15,91 |
Метання спису (юнаки) 1999р.н., і молодші (600гр)
1 | Городненко Олег | 1999 | 38,27 |
Метання спису (чоловіки) 1997-98р.н. (700гр)
1 | Тертишник Антон | 1997 | Носівка | 49,70 |
2 | Кисіль Іван | 1998 | БахмачДЮСШ | 44,24 |
3 | Загорулька Єгор | 1997 | БахмачДЮСШ | 39,88 |
4 | Петрикей Олексій | 1998 | Корюківка | 32,27 |
5 | Кузьменко Богдан | 1997 | Носівка | 27,90 |
Метання диску (юнаки) 1999р.н., і молодші (1кг)
1 | Журба Вадим | 1999 | ДЮСШ«Атлет» | 40,05 |
2 | Кравченко Дмитро | 1999 | Ніжин | 39,92 |
3 | Стаценко Андрій | 1999 | Ніжин | 24,39 |
Метання диску (чоловіки) 1997-98р.н. (1.5кг)
1 | Ракуненко Денис | 1997 | ДЮСШ«Атлет» | 46,75 |
2 | Манжай Дмитро | 1997 | Мена ДЮСШ | 37,49 |
3 | Бородуха Юрій | 1997 | ДЮСШ«Атлет» | 36,53 |
4 | Шаховал Сергій | 1998 | Носівка | 36,10 |
5 | Журба Вадим | 1999 | ДЮСШ«Атлет» | 34,94 |
6 | Шурхал Юрій | 1997 | ДЮСШ «Колос» | 33,64 |
7 | Лучко Олександр | 1997 | Ніжин | 32,97 |
8 | Логін Владисла | 1998 | Носівка | 24,78 |
9 | Богдан Андрій | 1998 | Корюківка | 24,34 |
10 | Кошовий Іван | 1997 | Корюківка | 21,96 |
11 | Кузьменко Богдан | 1997 | Носівка | 21,17 |
п/к | Алєксєєв Владислав | 1995 | ДЮСШ«Атлет» | 40,10 |
Естафета (чоловіки) 100х200х300х400м.
Місце | Команда | результат |
1 | КДЮСШ-1 | 2.09,1 |
2 | ДЮСШ «Атлет» | 2.16,1 |
3 | ОКДЮСШ «С» | 2.16,9 |
4 | Менська ДЮСШ | 2.17,7 |
5 | Щорс ДЮСШ | 2.24,0 |
6 | м.Корюківка | 2.44,1 |
Адміністратор,я,Олександра ЛеваДСЬКА – котра зайняла 1-ше місце в метанні спису.Прошу виправити мою фамілію!