18 червня 2015 року
м.Чернігів, м.Славутич
РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ . | |||||
Місце | Команди | Очки | |||
І група | |||||
1 | Чернігів | 444 | |||
2 | Прилуки | 141 | |||
ІІ група | |||||
1 | Бахмацький р-н | 63 | |||
2 | Козелецький р-н | 58 | |||
3 | Щорський р-н | 0 | |||
ІІІ група | |||||
1 | Коропський р-н | 90 | |||
2 | Носівський р-н | 66 |
Особисті результати
100м чоловіки | ||||||||||||
Місце абс. | Старт. номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Очки | Тренери | ||||
1 | 445 | Кравець Максим | Чернігів, “С” ОШВСМ | 08.04.1994 | 11.2 Ф-11.0 | І | 24 | Луценко В.В. | ||||
2 | 88 | Жидок Денис | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 00.00.1999 | 11.4 Ф-11.4 | ІІ | 21 | Лучко В.Л. | ||||
3 | 961 | Дубовик Віктор | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 25.09.1995 | 11.3 Ф-11.5 | ІІ | 18 | Філіпови | ||||
4 | 964 | Дворніков Андрій | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 06.01.1995 | 11.8 Ф- 11.7 | ІІІ | 15 | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
5 | 20 | Рудик Максим | Чернігів “У” | 19.03.1982 | 12.0 Ф-11.9 | ІІІ | 13 | Шульга О.П.Нікітенко Д.М. | ||||
6 | 966 | Сидоров Олександр | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 09.12.1999 | 12.7 | ІІ-юн | Ос | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
7 | 3 | Горбатюк Вячеслав | Чернігів “У” | 02.09.1992 | 13.3 | ІІІ-юн | Ос | Шульга О.П. | ||||
962 | Вовк Данило | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 16.05.2001 | 12.3 Ф-DNS | І-юн | Ос | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | |||||
200м чоловіки | ||||||||||||
1 | 445 | Кравець Максим | Чернігів, “С” ОШВСМ | 08.04.1994 | 22.5 | І | 24 | Луценко В.В. | ||||
2 | 88 | Жидок Денис | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 00.00.1999 | 23.0 | ІІ | 21 | Лучко В.Л. | ||||
3 | 2244 | Якименко Віталій | Прилуки “С” | 08.10.1985 | 23.0 | ІІ | 18 | Марченко М.С.,Завгородня О.Л. | ||||
4 | 31 | Василенко Сергій | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 00.00.1997 | 23.3 | ІІ | Ос | Овчаренко І. М. | ||||
5 | 20 | Рудик Максим | Чернігів “У” | 19.03.1982 | 23.5 | ІІ | 15 | Шульга О.П.Нікітенко Д.М. | ||||
6 | 964 | Дворніков Андрій | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 06.01.1995 | 23.6 | ІІ | Ос | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
7 | 961 | Дубовик Віктор | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 25.09.1995 | 23.7 | ІІІ | 13 | Філіпови | ||||
8 | 2205 | Музика Максим | Чернігів,У, КДЮСШ-Козелецький р-н | 12.06.1995 | 24.0 | ІІІ | Ос | Рябов В.В. | ||||
9 | 255 | Морачевський Василь | Чернігів,У, КДЮСШ | 12.06.1994 | 24.3 | ІІІ | Ос | Рябов В.В. | ||||
10 | 456 | Лузан Дмитро | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 16.10.1996 | 25.5 | ІІІ | Ос | Філіпови | ||||
11 | 965 | Сидоров Олександр | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 09.12.1999 | 25.9 | І-юн | Ос | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
12 | 3 | Горбатюк Вячеслав | Чернігів “У” | 02.09.1992 | 26.5 | І-юн | Ос | Шульга О.П. | ||||
400м чоловіки | ||||||||||||
1 | 2244 | Якименко Віталій | Прилуки “С” | 08.10.1985 | 52.2 | ІІ | 24 | Марченко М.С.,Завгородня О.Л. | ||||
2 | 962 | Вовк Данило | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 16.05.2001 | 53.3 | ІІ | Ос | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
3 | 662 | Городиський Віктор | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 10.08.1995 | 58.8 | І-юн | Ос | Філіпови | ||||
4 | 97 | Доненко Роман | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | DQ | Ос | Питкова А.Ю. | ||||||
800м чоловіки | ||||||||||||
1 | 598 | Корогод Дмитро | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 30.07.1996 | 2.00.0 | І | 24 | Філіпови | ||||
2 | 2205 | Музика Максим | Чернігів,У, КДЮСШ-Козелецький р-н | 12.06.1995 | 2.02.0 | ІІ | 21 | Рябов В.В. | ||||
3 | 2243 | Черевач Антон | Прилуки “С” | 21.06.1998 | 2.05.5 | ІІ | 18 | Салівон Р.П.,Демешко С.В. | ||||
4 | 48 | Зубок Владислав | Чернігів, “С” ОКДЮСШ | 18.12.1997 | 2.11.3 | ІІІ | 15 | Луценко В.В. | ||||
5 | 700 | Вірченко Максим | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 05.10.1990 | 2.12.4 | ІІІ | 13 | Шарак О.В. | ||||
6 | 443 | Хрущ Дмитро | Чернігів,У, КДЮСШ | 26.08.1997 | 2.16.5 | ІІІ | Ос | Рябов В.В. | ||||
7 | 213 | Галушка Максим | Чернігів МОН КДЮСШ – 2 | 26.06.1999 | 2.20.0 | ІІІ | Ос | Хорт Т.М. | ||||
1500м чоловіки | ||||||||||||
1 | 624 | Скок Андрій | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 01.11.1993 | 4.17.7 | ІІ | 24 | Шарак О.В. | ||||
2 | 132 | Кривопуск Юрій | Чернігів, “С” ОКДЮСШ-Коропський р-н | 28.09.1995 | 4.20.2 | ІІ | 24 | Луценко І.В. | ||||
3 | 40 | Яременко Володимирр | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 08.08.1994 | 4.43.8 | ІІІ | 21 | Філіпови | ||||
4 | 118 | Придатко Дмитро | Прилуки МОН ДЮСШ | 01.11.1997 | 4.49.0 | ІІІ | 18 | Мачульний Є.В. | ||||
5 | 100 | Рибецький Денис | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 00.00.1997 | 4.57.4 | І-юн | Ос | Овчаренко І.М. | ||||
3000м чоловіки | ||||||||||||
1 | 96 | Сараб Євгеній | Чернігів “У” | 18.08.1988 | 10.03.0 | ІІІ | 24 | Рябов В.В. | ||||
2 | 129 | Чудівський Сергій | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 00.00.1997 | 10.31.2 | І-юн | 24 | Овчаренко І.М. | ||||
3 | 40 | Гурбик Андрій | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 07.05.1995 | 12.17.3 | ІІІ-юн | Ос | Філіпови | ||||
Стрибки у довжину чоловіки | ||||||||||||
1 | 2228 | Єгорченко Денис | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 13.01.1991 | 6.31 | ІІ | 24 | Філіпови | ||||
2 | 2033 | Паляниця Олександр | Прилуки МОН ДЮСШ | 06.01.1998 | 6.06 | ІІІ | 21 | Мачульний Є.В. | ||||
3 | 255 | Морачевський Василь | Чернігів,У, КДЮСШ | 12.06.1994 | 5.44 | І-юн | Ос | Рябов В.В. | ||||
4 | 386 | Пономарчук Юрій | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 23.01.1997 | 5.31 | І-юн | Ос | Філіпови | ||||
5 | 21 | Кравченко Антон | Прилуки “С” | 11.04.1998 | 5.28 | ІІ-юн | 0 | Салівон Р.П.,Демешко С.В. | ||||
Потрійний чоловіки | ||||||||||||
1 | 13 | Шаріко Дмитро | Чернігів МОН КДЮСШ – 1 | 29.06.1999 | 13.57 | ІІ | 24 | Кривоус Н.В, | ||||
2 | 2228 | Єгорченко Денис | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 13.01.1991 | 12.79 | ІІІ | 21 | Філіпови | ||||
3 | 386 | Пономарчук Юрій | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 23.01.1997 | 10.22 | ІІІ-юн | Ос | Філіпови | ||||
21 | Кравченко Антон | Прилуки “С” | 11.04.1998 | ХХХ | 0 | Салівон Р.П.,Демешко С.В. | ||||||
Штовхання ядра чоловіки | ||||||||||||
1 | 5 | Попов Роман | Чернігів,У, КДЮСШ | 12.10.1993 | 15.90 | КМС | 24 | Кондратенко П.Б. | ||||
2 | 2203 | Сивенко Євгеній | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 04.04.19943 | 14.38 | І | 21 | Середа О.А. | ||||
3 | 2204 | Зеленський Сергій | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 12.04.1993 | 12.92 | ІІ | 18 | Середа О.А. | ||||
4 | 2220 | Дячок Іван | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 11.09.1997 | 12.04 | ІІ | Ос | Середа О.А. | ||||
5 | 2203 | Алєксєєв Владислав | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 02.12.1995 | 10.46 | ІІІ | Ос | Середа О.А. | ||||
6 | 2214 | Бородуха Юрій | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 10.04.1997 | 10.32 | ІІІ | Ос | Середа О.А. | ||||
7 | 23 | Шурхал Юрій | Чернігів,К, ОДЮСШ | 20.05.1997 | 9.78 | ІІІ | Ос | Порядіна В.В. | ||||
8 | 1 | Остапенко Олександр | Чернігів,У, КДЮСШ | 23..09.1994 | 9.77 | ІІІ | Ос | Кондратенко П.Б. | ||||
9 | 2 | Кузьменко Роман | Чернігів,У, КДЮСШ | 19.02.1995 | 9.50 | ІІІ | Ос | Кондратенко П.Б. | ||||
10 | 3 | Сизоненко Олександр | Чернігів,У, КДЮСШ | 07.01.1997 | 9.05 | ІІІ | Ос | Кондратенко П.Б. | ||||
11 | 4 | Шевелило Юрій | Чернігів,У, КДЮСШ | 00.00.1997 | 9.01 | ІІІ | Ос | Кондратенко П.Б. | ||||
Метання диску чоловіки | ||||||||||||
1 | 2222 | Сивенко Євгеній | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 04.04.1993 | 51.56 | КМС | 24 | Середа О.А. | ||||
2 | 5 | Попов Роман | Чернігів,У, КДЮСШ | 12.10.1993 | 44.39 | І | 21 | Кондратенко П.Б. | ||||
3 | 2203 | Ракуненко Денис | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 28.07.1997 | 41.80 | ІІ | 18 | Середа О.А. | ||||
4 | 2203 | Алєксєєв Владислав | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 02.12.1995 | 33.87 | ІІІ | 15 | Середа О.А. | ||||
5 | 2214 | Дячок Іван | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 11.09.1997 | 33.33 | ІІІ | Ос | Середа О.А. | ||||
6 | 23 | Шурхал Юрій | Чернігів,К, ОДЮСШ | 20.05.1997 | 32.32 | ІІІ | Ос | Порядіна В.В. | ||||
7 | 2214 | Бородуха Юрій | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 10.04.1997 | 31.85 | ІІІ | Ос | Середа О.А. | ||||
Метання спису чоловіки | ||||||||||||
1 | 9 | Ситник Дмитро | Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ | 05.07.1991 | 58.25 | І | 24 | Небощицький Г.О. | ||||
2 | 6 | Шевченко Максим | Чернігів,У, КДЮСШ | 13.11.1992 | 52.00 | ІІ | Ос | Кондратенко П.Б. | ||||
3 | 2197 | Прокопенко Андрій | Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ | 00.00.1994 | 50.32 | ІІ | 21 | Небощицький Г.О. | ||||
4 | 7 | Кисіль Іван | Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ | 19.01.1998 | 50.25 | ІІ | 18 | Небощицький Г.О. | ||||
5 | 3 | Гринько Олексій | Чернігів,К, ОДЮСШ | 16.10.1992 | 41.15 | ІІІ | Ос | Порядіна В.В. | ||||
6 | 11 | Григоренко Олександр | Чернігів,К, ОДЮСШ | 04.01.1996 | 40.76 | ІІІ | Ос | Порядіна В.В. | ||||
7 | 35 | Васюк Андрій | Чернігів,У, КДЮСШ | 00.00.1997 | 40.10 | ІІІ | Ос | Кондратенко П.Б. | ||||
Естафета 4х100м чоловіки | ||||||||||||
1 | 445 | Дубовик Віктор | Чернігів-1 | 47.4 | І-юн | Ос | Філіпови | |||||
Кравець Максим | Луценко В.В | |||||||||||
Зубок Владислав | Луценко В.В | |||||||||||
Єгорченко Денис | Філіпови | |||||||||||
2 | 968 | Дворніков Андрій | Чернігів-2 | 48.1 | І-юн | Ос | Вятіорець С Є..Середа С.С. | |||||
Вовк Данило | Овчаренко І.М. | |||||||||||
Коптель Вадим | ||||||||||||
Василенко Сергій | ||||||||||||
Естафета 4х400м чоловіки | ||||||||||||
1 | 598 | Скок Анндрій | Чернігів-Козелецький р-н | 3.44.0 | ІІІ | 48 | Шарак О.В. | |||||
Вірченко Максим | ||||||||||||
Музика Максим | Рябов В.В. | |||||||||||
Корогод Дмитро | Філіпови | |||||||||||
2 | Якименко Віталій | Прилуки | 3.45.0 | ІІІ | 42 | Салівон Р.П.,Демешко С.В. | ||||||
Черевач Антон | ||||||||||||
Придатко Дмитро | ||||||||||||
Паляниця Олександр | ||||||||||||
968 | Дворніков Андрій | Чернігів-2 | 4.03.4 | І-юн | Ос | Вятіорець С Є.,Середа С.С. | ||||||
Коптель Вадим | Овчаренко І.М. | |||||||||||
Василенко Сергій | ||||||||||||
Чудівський Сергій | ||||||||||||
100м жінки | ||||||||||||
1 | 990 | Шульга Євгенія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 13.09.1994 | 12.1 | І | 24 | Вятіорець С Є.,Середа С.С. | ||||
2 | 67 | Гресь Світлана | Носівський р.-н. МОН ДЮСШ | 17.07.1999 | 13.3 | ІІІ | 21 | Шиша Н.О. | ||||
3 | 265 | Маркова Анна | Чернігів МОН КДЮСШ – 1 | 12.10.2002 | 13.5 | ІІІ | Ос | Кривоус Н.В | ||||
4 | 972 | Савченко Валерія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 27.08.2000 | 14.5 | І-юн | Ос | Середа О.А. | ||||
5 | 46 | Дерій Ольга | Чернігів “С” ОКДЮСШ | 29.04.1994 | 15.5 | І-юн | Ос | Луценко В.В. | ||||
200м жінки | ||||||||||||
1 | 990 | Шульга Євгенія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 13.09.1994 | 24.8 | КМС | 24 | Вятіорець С Є.,Середа С.С. | ||||
2 | 48 | Дерій Ольга | Чернігів “С” ОКДЮСШ | 29..09.1994 | 27.3 | ІІ | Ос | Луценко В.В. | ||||
3 | 46 | Кравцова Анна | Чернігів “С” ОКДЮСШ | 19.09.1994 | 27.4 | ІІ | Ос | Луценко В.В. | ||||
4 | 97 | Юхно Ірина | Носівський р.-н. МОН ДЮСШ | 12.07.1999 | 27.9 | ІІІ | 21 | Папіна О.П. | ||||
5 | 1454 | Пустовгар Валерія | Носівський р.-н. МОН ДЮСШ | 09.01.1999 | 29.5 | І-юн | 0 | Папіна О.П. | ||||
6 | 265 | Маркова Анна | Чернігів МОН КДЮСШ – 1 | 12.10.2002 | 30.5 | І-юн | Ос | Кривоус Н.В | ||||
400м жінки | ||||||||||||
1 | 97 | Юхно Ірина | Носівський р.-н. МОН ДЮСШ | 12.07.1999 | 1.05.6 | ІІІ | 24 | Папіна О.П. | ||||
800м жінки | ||||||||||||
1 | 148 | Редько Іванна | Коропський р-н “К” ДЮСШ | 00.00.1999 | 2.30.0 | ІІ | 24 | Лучко В.Л. | ||||
2 | 972 | Савченко Валерія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 27.08.2000 | 2.46.7 | ІІІ | Ос | Середа О.А. | ||||
3 | 687 | Мажуга Олександра | Чернігів МОН КДЮСШ – 1 | 19.12.1999 | 2.55.6 | І-юн | Ос | Кривоус Н.В | ||||
1500м жінки | ||||||||||||
1 | 2221 | Дятлова Юлія | Чернігів,У,ОШВСМ | 18.08.1990 | 4.44.0 | І | 24 | Лагункова Н.М., Клюєв А.О. | ||||
2230 | Ващенко Марія | Чернігів,У,ОШВСМ | 11.06.1996 | DNF | 0 | Лагункова Н.М., Клюєв А.О. | ||||||
3000м жінки | ||||||||||||
1 | 2221 | Дятлова Юлія | Чернігів,У,ОШВСМ | 18.08.1990 | 11.29.7 | І | 24 | Лагункова Н.М., Клюєв А.О. | ||||
2 | 2230 | Ващенко Марія | Чернігів,У,ОШВСМ | 11.06.1996 | 11.29.8 | І | 21 | Лагункова Н.М., Клюєв А.О. | ||||
Стрибки у довжину жінки | ||||||||||||
1 | 67 | Гресь Світлана | Носівський р.-н. МОН ДЮСШ | 17.07.1999 | 4.55 | І-юн | 0 | Шиша Н.О | ||||
2 | 161 | Іващенко Анна | Чернігів, С, КДЮСШ -2 | 22.12.1996 | 4..49 | І-юн | 0 | Філіпови | ||||
3 | 541 | Демиденко Анастасія | Чернігів МОН КДЮСШ – 1 | 13.05.2001 | 3.86 | ІІ-юн | Ос | Кривоус Н.В | ||||
4 | 539 | Коновець Аліна | Чернігів МОН КДЮСШ – 1 | 17.06.2001 | 3.80 | ІІ-юн | Ос | Кривоус Н.В | ||||
Потрійний жінки | ||||||||||||
1 | 161 | Іващенко Анна | Чернігів, С, КДЮСШ -2 | 22.12.1996 | 9.56 | І-юн | Ос | Філіпови | ||||
Штовхання ядра жінки | ||||||||||||
1 | 488 | Білоконь Аліна | Щорський р-н, МОН, ДЮСШ | 05.01.1999 | 8.62 | ІІІ | Ос | Івлєв В.Ю. | ||||
2 | 485 | Терещенко Наталія | Щорський р-н, МОН, ДЮСШ | 06.09.2001 | 7.92 | І-юн | 0 | Карпенко О.М. | ||||
3 | 2222 | Ярмоленко Ірина | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 11.02.1997 | 7.50 | І-юн | Ос | Середа О.А | ||||
4 | 489 | Хоминська Валерія | Щорський р-н, МОН, ДЮСШ | 16.06.2000 | 7.46 | І-юн | 0 | Карпенко О.М. | ||||
5 | 464 | Калашнікова Альона | Щорський р-н, МОН, ДЮСШ | 00.00.2001 | 6.26 | ІІ-юн | 0 | Карпенко О.М. | ||||
1080 | Соколенко Вікторія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 05.04.1995 | DNS | Ос | Середа О.А,Таратухіна Н.П. | ||||||
Метання диску жінки | ||||||||||||
1 | 488 | Білоконь Аліна | Щорський р-н, МОН, ДЮСШ | 05.01.1999 | 24.94 | ІІ-юн | Ос | Івлєв В.Ю. | ||||
2 | 485 | Терещенко Наталія | Щорський р-н, МОН, ДЮСШ | 06.09.2001 | 22.62 | ІІ-юн | 0 | Карпенко О.М. | ||||
3 | 489 | Хоминська Валерія | Щорський р-н, МОН, ДЮСШ | 16.06.2000 | 22.20 | ІІ-юн | 0 | Карпенко О.М. | ||||
4 | 56 | Кравченко Катерина | Чернігів,К, ОДЮСШ | 29.11.2003 | 18.52 | ІІІ-юн | Ос | Порядіна В.В. | ||||
5 | 484 | Калашнікова Альона | Щорський р-н, МОН, ДЮСШ | 18.02.2000 | 14.90 | б/р | 0 | Карпенко О.М. | ||||
Метання спису жінки | ||||||||||||
1 | 56 | Пилипенко Катерина | Чернігів,К, ОДЮСШ | 30.12.1995 | 28.44 | ІІІ | Ос | Порядіна В.В. | ||||
2 | 34 | Скрипка Євгенія | Чернігів,К, ОДЮСШ | 00.00.1997 | 24.48 | І-юн | Ос | Порядіна В.В. | ||||
3 | 7 | Карацюба Яна | Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ | 25.10.2000 | 22.46 | І-юн | 0 | Небощицький Г.О. | ||||
4 | 3 | Муцька Карина | Чернігів,К, ОДЮСШ | 04.055.2002 | 21.20 | І-юн | Ос | Порядіна В.В. | ||||
5 | 4 | Кравченко Карина | Чернігів,К, ОДЮСШ | 29.11.2003 | 16.30 | ІІІ-юн | Ос | Порядіна В.В. | ||||
Естафета 4х400м жінки | ||||||||||||
1 | 46 | Ващенко Марія | Чернігів | 4.09.0 | ІІ | 48 | Лагункова Н.М., Клюєв А.О. | |||||
Дятлова Юлія | Лагункова Н.М., Клюєв А.О. | |||||||||||
Кравцова Анна | Луценко В.В. | |||||||||||
Дерій Ольга | Луценко В.В. |