Чернігівські легкоатлети отримали щедрий подарунок. Бігові доріжки, про які так довго мріяли шанувальники «королеви спорту», ​​з’явилися на стадіоні імені Юрія Гагаріна. Доріжки, які відповідають світовим стандартам і виконані за німецькими технологіями.

30 жовтня, на стадіоні за участю місцевих представників влади та провідних спортсменів міста, відбулося урочисте відкриття нових бігових доріжок.

Для участі в урочистому заході до Чернігова прибули високопоставлені гості зі столиці: Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, перший заступник Міністра Ігор Гоцул, народний депутат України, голова підкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму Анна Романова.
За словами міністра, якісне покриття зроблено на кошти державного бюджету. Воно ліцензовано, виконано за останніми німецькими технологіями і відповідає всім міжнародним стандартам.

Міський голова Олександр Соколов подякував міністру за оновлені бігові доріжки і висловив сподівання, що незабаром чернігівські спортсмени зможуть отримати і оновлений легкоатлетичний манеж.

Міністр погодився з бажаннями мера, і зазначив, що стадіон у Чернігові дійсно вимагає реконструкції багатьох його об’єктів:
– Якщо чесно, я не люблю обіцяти. Все залежить від державного бюджету. Але за рахунок держави це все не зробити. Треба шукати приватних підприємців, які допоможуть реконструювати стадіон. Сподіваюся, що наступного року я приїду сюди знову і ми відкриємо щось нове. На жаль, зробити все відразу не вийде, – сказав Ігор Жданов.
Після урочистої частини на оновлене покриття вийшли перші бігуни. Вони провели перші забіги на сто, чотириста і тисячу метрів. Випробувавши нову бігову доріжку, спортсмени одноголосно дали їй високу оцінку.

Информация взята с портала!

Залишити відповідь