Чемпіонат області з легкої атлетики серед чоловіків і жінок,
юніорів і юніорок, юнаків та дівчат 1999 р.н і молодше
23-24 червня 2016 р.
м.Чернігів, стадіон ім. Ю.О.Гагаріна
РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ
Місце | Команди | Очки | |||
І група | |||||
1 | Чернігів | 422 | |||
2 | Прилуки | 291 | |||
3 | Новгород-Сіверський | 184 | |||
4 | Ніжин | 50 | |||
ІІ група | |||||
1 | Менський р-н | 258 | |||
2 | Ніжинський р-н | 226 | |||
3 | Козелецький р-н | 48 | |||
ІІІ група | |||||
1 | Носівський р-н | 132 |
Особисті результати
100м чоловіки | ||||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Очки | Тренери | |||||
1 | Кравець Максим | Чернігів, С,ОШВСМ | 08.04.1984 | 11,6 Ф-10,9 | І | 24 | Луценко В.В. | |||||
2 | Ніколайчик Константин | Менський р-н “К” ДЮСШ | 20.09.1991 | 12,4 Ф-12,0 | ІІІ | 21 | Терпицька І.Л. | |||||
Василенко Сергій | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 18.06.1996 | DNS | Oс | Овчаренко І.М. | |||||||
Рибецький Денис | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 00.00.1984 | DNS | Oс | Луценко В.В. | |||||||
Дворніков Андрій | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 06.01.1995 | DNS | Oс | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | |||||||
100м юніори | ||||||||||||
1 | Кущ Віктор | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 30.08.1998 | 11,4 Ф-11,4 | ІІ | 24 | Шарак О.В. | |||||
2 | Приліпко Олександр | Прилуки МОН ДЮСШ | 20.07.1998 | 11,9 Ф-11,6 | ІІІ | 21 | Салівон Р.П. Демешко С.В. | |||||
3 | Сартанія Дмитро | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 10.11.1998 | 11,8 Ф-12,2 | ІІІ | Ос | Корецька С.М | |||||
Коптель Вадим | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 16.06.1998 | DNS | Oс | Овчаренко І.М. | |||||||
100м юнаки | ||||||||||||
1 | Прохоренко Володимир | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 02.12.2000 | 11,3 Ф-11,3 | ІІ | 24 | Сергієнко В.А. | |||||
2 | Чернобай Микола | Чернігів “С” ОКДЮСШ | 07.03.2000 | 11,6 Ф-11,6 | ІІІ | 21 | Масюк А.М. | |||||
3 | Маслюк Денис | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 13.06.2000 | 11,6 Ф-11,7 | ІІІ | 18 | Овчаренко І.М. | |||||
4 | Барковський Нікіта | Чернігів, У, КДЮСШ | 13.01.1999 | 11,7 Ф-12,0 | ІІІ | 15 | Плотіцини | |||||
5 | Андрієць Олександр | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 07.10.1999 | 11,8 Ф-12,0 | ІІІ | 13 | Сахно В.К. | |||||
6 | Чернєв Констянтин | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 09.07.2000 | 11,7Ф-12,1 | ІІІ | Ос | Шульга О.П. | |||||
7 | Бован Олексій | Чернігів “С” ОКДЮСШ | 21.08.2001 | 12,1 Ф-12,1 | І-Юн | 11 | Луценко І.В. | |||||
8 | Землинський Богдан | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 18.10.2000 | 12,1 Ф-12,2 | І-Юн | Ос | Шульга О.П. | |||||
9 | Неділя Назар | Чернігів, У, КДЮСШ | 00.00.2000 | 12,2 | І-Юн | Ос | Лагункова Н.М., Клюєв А.О. | |||||
10 | Кучеренко Богдан | Чернігів “С” ОКДЮСШ | 23.07.2001 | 12,2 | І-Юн | 9 | Луценко В.В. | |||||
11 | Шамрук Максим | Менський р-н МОН ДЮСШ | 10.08.1999 | 12,2 | І-Юн | 7 | Пушкаренко М.Г. | |||||
12 | Картавцев Сергій | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 20.02.1999 | 12,2 | І-Юн | 5 | Бочок В.А. | |||||
13 | Маруженко Богдан | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 25.01.2001 | 12,4 | І-Юн | Ос | Корецька С.М | |||||
14 | Шамрук Олександр | Менський р-н МОН ДЮСШ | 07.09.2001 | 12,4 | І-Юн | 4 | Пушкаренко М.Г. | |||||
15 | Кондратьєв Андрій | Чернігів, У, КДЮСШ | 00.00.1999 | 12,6 | ІІ-Юн | Ос | Плотіцини | |||||
16 | Слиш Олександр | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 12.10.2000 | 12,9 | ІІ-Юн | Ос | Шульга О.П. | |||||
17 | Гавриленко Максим | Чернігів,МОН, КДЮСШ-2 | 12.08.2003 | 12,9 | ІІ-Юн | Ос | Шевчук О.Л. | |||||
18 | Сироватко Максим | Чернігів,МОН, КДЮСШ-2 | 01.02.2003 | 13,0 | ІІ-Юн | Ос | Шевчук О.Л. | |||||
19 | Тарасенко Віталій | Чернігів “С” ОКДЮСШ | 04.12.2004 | 13,2 | ІІІ-Юн | Ос | Луценко І.В. | |||||
20 | Добродій Дмитро | Чернігів “С” ОКДЮСШ | 22.09.2002 | 13,3 | ІІІ-Юн | Ос | Луценко В.В. | |||||
21 | Устинов Дмитро | Чернігів, “У”, КДЮСШ | 02.12.2001 | 13,8 | ІІІ-Юн | Ос | Мельник О.М | |||||
22 | Коврига Сергій | Менський р-н “К” ДЮСШ | 20.01.2004 | 14,0 | ІІІ-Юн | Ос | Таратухіна Н.П | |||||
23 | Малюга Дмитро | Чернігів, “У”, КДЮСШ | 02.12.2005 | 15,4 | б/р | Ос | Мельник О.М | |||||
24 | Триголосов Денис | Чернігів, “У”, КДЮСШ | 26.11.2005 | 15,5 | б/р | Ос | Мельник О.М | |||||
25 | Мироненко Денис | Чернігів, “У”, КДЮСШ | 16.04.2006 | 16,0 | б/р | Ос | Мельник О.М | |||||
Вовк Данило | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 16.05.2001 | DNS | 0 | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | |||||||
Куріка Микита | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 18.11.2000 | DNS | Oс | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | |||||||
Пугач Руслан | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 26.03.2001 | DNS | Oс | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | |||||||
200м чоловіки | ||||||||||||
1 | Єрмоленко Андрій | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 23.12.1991 | 22,5 | І | 24 | Сердюк В.І. Дубоносов В.І. | |||||
2 | Кравець Максим | Чернігів, “С”,ОШВСМ | 08.04.1984 | 22,7 | І | 21 | Луценко В.В. | |||||
3 | Дяченко Роман | Ніжинський р-н, “К”, ДЮСШ | 23.11.1989 | 23,7 | ІІІ | 18 | Сахно В.К. | |||||
4 | Рудик Максим | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 19.03.1982 | 23,9 | ІІІ | Ос | Шульга О.П. Нікитенко Д.М. | |||||
5 | Ніколайчик Константин | Менський р-н “К” ДЮСШ | 20.09.1991 | 26,5 | І-Юн | 0 | Терпицька І.Л. | |||||
Рибецький Денис | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 24.10.1996 | DNS | Oс | Овчаренко І.М. | |||||||
Дворніков Андрій | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 06.01.1995 | DNS | Oс | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | |||||||
200м юніори | ||||||||||||
1 | Батуренко Ігор | Чернігів, “У”, КДЮСШ | 03.11.1997 | 22,4 | І | 24 | Кузьомко Л. М. Рябов В.В | |||||
2 | Приліпко Олександр | Прилуки МОН ДЮСШ | 20.07.1998 | 25,1 | ІІІ | 21 | Салівон Р.П. Демешко С.В. | |||||
3 | Сартанія Дмитро | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 10.11.1998 | DNS | Ос | Корецька С.М | ||||||
200м юнаки | ||||||||||||
1 | Барковський Нікіта | Чернігів, У, КДЮСШ | 13.01.1999 | 25,0 | ІІІ | 24 | Плотіцини | |||||
2 | Землинський Богдан | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 18.10.2000 | 25,3 | ІІІ | Ос | Шульга О.П. | |||||
3 | Ващенко Артем | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 29.03.2000 | 25,4 | ІІІ | 21 | Антонова В. Г. | |||||
4 | Шамрук Максим | Менський р-н МОН ДЮСШ | 10.08.1999 | 25,6 | І-Юн | 18 | Пушкаренко М.Г. | |||||
5 | Андрієць Олександр | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 07.10.1999 | 25,7 | І-Юн | 15 | Сахно В.К. | |||||
6 | Бован Олексій | Чернігів “С” ОКДЮСШ | 21.08.2001 | 25,9 | І-Юн | 13 | Луценко І.В. | |||||
7 | Шамрук Олександр | Менський р-н МОН ДЮСШ | 07.09.2001 | 26,0 | І-Юн | 11 | Пушкаренко М.Г. | |||||
8 | Чернєв Констянтин | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 09.07.2000 | 26,1 | І-Юн | Ос | Шульга О.П. | |||||
9 | Маруженко Богдан | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 25.01.2001 | 26,1 | І-Юн | Ос | Корецька С.М | |||||
10 | Слиш Олександр | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 12.10.2000 | 26,8 | ІІ-Юн | Ос | Шульга О.П. | |||||
11 | Сироватко Максим | Чернігів,МОН, КДЮСШ-2 | 01.02.2003 | 27,0 | ІІ-Юн | Ос | Шевчук О.Л. | |||||
Пугач Руслан | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 26.03.2001 | DNS | Oс | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | |||||||
Вовк Данило | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 16.05.2001 | DNS | Ос | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | |||||||
Маслюк Денис | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 13.06.2000 | DNS | Ос | Овчаренко І.М. | |||||||
Крюков Денис | Чернігів, У, КДЮСШ | 23.03.1999 | DNS | Ос | Лагункова Н.Н. Клюєв А. О. | |||||||
400 м чоловіки | ||||||||||||
1 | Єрмоленко Андрій | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 23.12.1991 | 49,6 | І | 24 | Сердюк В.І. Дубоносов В.І. | |||||
2 | Дворніков Андрій | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 06.01.1995 | 51,0 | ІІ | 21 | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | |||||
3 | Корогод Дмитро | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 30.07.1996 | 51,9 | ІІ | 18 | Філіпови | |||||
4 | Дяченко Роман | Ніжинський р-н, “К”, ДЮСШ | 23.11.1989 | 53,5 | ІІ | 15 | Сахно В.К. | |||||
5 | Рудик Максим | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 19.03.1982 | 54,4 | ІІІ | Ос | Шульга О.П. Нікитенко Д.М. | |||||
400м юніори | ||||||||||||
1 | Батуренко Ігор | Чернігів, “У”, КДЮСШ | 03.11.1997 | 54,0 | ІІІ | 24 | Кузьомко Л. М. Рябов В.В | |||||
2 | Черевач Антон | Прилуки МОН ДЮСШ | 21.06.1998 | 54,8 | ІІІ | 21 | Салівон Р.П. Демешко С.В. | |||||
3 | Пісня Сергій | Чернігів “С” ОКДЮСШ | 16.12.1997 | 56,5 | І-Юн | 18 | Луценко В.В. | |||||
400м юнаки | ||||||||||||
1 | Крюков Денис | Чернігів, “У”, КДЮСШ | 29.03.1999 | 54,4 | ІІІ | 24 | Лагункова Н.М.Клюєв А.О. | |||||
2 | Кулініч Ярослав | Прилуки МОН ДЮСШ | 26.02.2000 | 57,0 | І-Юн | 21 | Салівон Р.П. Демешко С.В. | |||||
3 | Хохленко Назар | Н-Сіверський МОН ДЮСШ | 04.02.2001 | 57,1 | І-Юн | 18 | Клименко В.В. | |||||
4 | Ващенко Артем | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 29.03.2000 | 59,1 | І-Юн | 15 | Антонова В. Г. | |||||
5 | Лисиця Дмитро | Н-Сіверський МОН ДЮСШ | 25.10.2000 | 59,1 | І-Юн | 13 | Клименко В.В. | |||||
6 | Мазур Дмитро | Ніжин, МОН, ДЮСШ | 03.10.2001 | 59,5 | І-Юн | 11 | Кремез О.М. Кремез М.П. | |||||
7 | Слиш Олександр | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 12.10.2000 | 1,01,2 | ІІ-Юн | Ос | Шульга О.П. | |||||
8 | Маруженко Богдан | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 25.01.2001 | 1,04,2 | б/р | Ос | Корецька С.М | |||||
Пугач Руслан | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 26.03.2001 | DNS | Oс | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | |||||||
Вовк Данило | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 16.05.2001 | DNS | Ос | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | |||||||
800м чоловіки | ||||||||||||
1 | Корогод Дмитро | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 30.07.1996 | 2.00,9 | ІІ | 24 | Філіпови | |||||
2 | Козачок Василь | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 10.05.1996 | 2.01,6 | ІІ | 21 | Філіпови | |||||
3 | Романенко Олександр | Чернігів “С” ОКДЮСШ | 26.09.1984 | 2.09,9 | ІІ | 18 | Луценко І.В. | |||||
4 | Судак Дмитро | Корюківський р-н МОН ДЮСШ | 11.08.1995 | 2.14,9 | ІІІ | Ос | самостійно | |||||
800м юніори | ||||||||||||
1 | Черевач Антон | Прилуки МОН ДЮСШ | 21.06.1998 | 2.06,1 | ІІ | 24 | Салівон Р.П. Демешко С.В. | |||||
2 | Пісня Сергій | Чернігів “С” ОКДЮСШ | 16.12.1997 | 2.12,3 | ІІІ | 21 | Луценко В.В. | |||||
3 | Хрущ Дмитро | Чернігів “У” КДЮСШ | 26.08.1997 | 2.18.7 | ІІІ | Ос | Рябов В.В. | |||||
800м юнаки | ||||||||||||
1 | Рева Євгеній | Н-Сіверський МОН ДЮСШ | 23.04.2000 | 2.08,8 | ІІ | 24 | Клименко В.В. | |||||
2 | Хохленко Назар | Н-Сіверський МОН ДЮСШ | 04.02.2001 | 2.11,7 | ІІІ | 21 | Клименко В.В. | |||||
3 | Кулініч Ярослав | Прилуки МОН ДЮСШ | 26.02.2000 | 2.14,7 | ІІІ | 18 | Салівон Р.П. Демешко С.В. | |||||
4 | Лисиця Дмитро | Н-Сіверський МОН ДЮСШ | 25.10.2000 | 2.16,8 | ІІІ | 15 | Клименко В.В. | |||||
5 | Галушка Максим | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 26.06.1999 | 2.23,0 | І-Юн | 13 | Хорт. Т. М. | |||||
6 | Устинов Дмитро | Чернігів, “У”, КДЮСШ | 02.12.2001 | 2.32,0 | ІІ-Юн | Ос | Мельник О. М. | |||||
1500м чоловіки | ||||||||||||
1 | Казачок Василь | Чернігів, “С”, КДЮСШ- 2 | 10.05.1996 | 4.19,9 | ІІ | 24 | Філіпови | |||||
2 | Секера Дмитро | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 10.01.1994 | 4.25,0 | ІІ | 21 | Овчаренко І.М. | |||||
3 | Романенко Олександр | Ніжинський р-н, “К”, ДЮСШ | 26.09.1984 | 4.31,8 | ІІІ | 18 | Сахно В.К. | |||||
1500м юніори | ||||||||||||
1 | Рева Євгеній | Н-Сіверський МОН ДЮСШ | 23.04.2000 | 4.26,8 | ІІІ | 24 | Клименко В.В. | |||||
2 | Слісаренко Максим | Чернігів “С” ОКДЮСШ | 16.04.2000 | 4.30,2 | ІІІ | 21 | Масюк А.М. | |||||
3 | Лесь Віталій | Ніжинський р-н, “К”, ДЮСШ | 27.07.1999 | 4.55,2 | І-Юн | 18 | Сахно В.К. | |||||
3000 м чоловіки | ||||||||||||
1 | Секера Дмитро | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 10.01.1994 | 9.48,1 | ІІІ | 24 | Овчаренко І.М. | |||||
2 | Сахно Володимир | Ніжинський р-н, “К”, ДЮСШ | 23.07.1970 | 9.59,2 | ІІІ | 21 | Тараско О. І. | |||||
Сараб Євген | Чернігів Атлант-V2 | 18.09.1998 | DNF | Ос | самостійно | |||||||
3000 м юніори | ||||||||||||
1 | Чудівський Сергій | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 21.06.1997 | 10.32,1 | І-Юн | Ос | Овчаренко І.М. | |||||
3000 м юнаки | ||||||||||||
1 | Лесь Віталій | Ніжинський р-н, “К”, ДЮСШ | 27.07.1999 | 10.27,4 | І-Юн | 24 | Сахно В.К. | |||||
3000 м з/п чоловіки | ||||||||||||
1 | Городиський Віктор | Чернігів, “С”, КДЮСШ- 2 | 10.08.1995 | 11.30,6 | І-Юн | Ос | Філіпови | |||||
2 | Яременко Володимир | Чернігів, “С”, КДЮСШ- 2 | 08.08.1994 | 12.03,6 | І-Юн | Ос | Філіпови | |||||
Стрибки у довжину чоловіки | ||||||||||||
1 | Городиський Віктор | Чернігів, “С”, КДЮСШ- 2 | 10.08.1995 | 5,16 | ІІ-Юн | Ос | Філіпови | |||||
Дейнеко Юрій | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 00.00.1996 | DNS | Ос | Буланов О.М | |||||||
Стрибки у довжину юніори | ||||||||||||
1 | Пономарчук Юрій | Чернігів, “С”, КДЮСШ- 2 | 23.01.1997 | 5,54 | І-Юн | Ос | Філіпови | |||||
2 | Кравченко Антон | Прилуки МОН ДЮСШ | 11.04.1998 | 5,37 | І-Юн | 24 | Салівон Р.П. Демешко С.В. | |||||
Стрибки у довжину юнаки | ||||||||||||
1 | Мордашко Ярослав | Менський р-н МОН ДЮСШ | 19.08.1999 | 6,21 | ІІІ | 24 | Терпицька І. Л | |||||
2 | Кучеренко Богдан | Чернігів “С” ОКДЮСШ | 23.07.2001 | 5,23 | ІІ-Юн | 21 | Луценко В.В. | |||||
3 | Джиба Владислав | Чернігів, “С”, КДЮСШ- 2 | 09.02.2001 | 5,10 | ІІ-Юн | Ос | Філіпови | |||||
4 | Маруженко Богдан | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 25.01.2001 | 4,75 | ІІ-Юн | Ос | Корецька С.М | |||||
5 | Добродєй Дмитро | Чернігів “С” ОКДЮСШ | 22.09.2002 | 4,59 | ІІІ-Юн | Ос | Луценко В.В. | |||||
6 | Коврига Сергій | Менський р-н “К” ДЮСШ | 20.01.2004 | 4,21 | ІІІ-Юн | Ос | Таратухіна Н.П | |||||
7 | Малюга Дмитро | Чернігів, “У”, КДЮСШ | 02.12.2001 | 3,84 | б/р | Ос | Мельник О. М. | |||||
8 | Мироненко Денис | Чернігів, “У”, КДЮСШ | 16.04.2006 | 3,42 | б/р | Ос | Мельник О. М. | |||||
9 | Триголосов Дмитро | Чернігів, “У”, КДЮСШ | 26.11.2005 | 3,40 | б/р | Ос | Мельник О. М. | |||||
Землинський Богдан | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 18.10.2000 | DNS | Ос | Шульга О.П. | |||||||
Чернев Костянтин | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 18.10.2000 | DNS | Ос | Шульга О.П. | |||||||
Потрійний стрибок юніори | ||||||||||||
1 | Кравченко Антон | Прилуки МОН ДЮСШ | 11.04.1998 | 12,05 | І-Юн | 24 | Салівон Р.П. Демешко С.В. | |||||
2 | Пономарчук Юрій | Чернігів, “С”, КДЮСШ- 2 | 23.01.1997 | 11,58 | ІІ-Юн | Ос | Філіпови | |||||
Потрійний стрибок юнаки | ||||||||||||
Мордашко Ярослав | Менський р-н МОН ДЮСШ | 19.08.1999 | ХХХ | 0 | Терпицька І. Л | |||||||
Коврига Сергій | Менський р-н “К” ДЮСШ | 20.01.2004 | DNS | Ос | Таратухіна Н.П | |||||||
Штовхання ядра чоловіки | ||||||||||||
1 | Попов Роман | Чернігів, “У”, КДЮСШ | 00.00.1993 | 16,17 | КМС | 24 | Кондратенко П.Б | |||||
2 | Сивенко Євгеній | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 04.04.1993 | 14,07 | І | 21 | Середа О.А | |||||
3 | Дячок Іван | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 11.09.1997 | 11,41 | ІІ | Ос | Середа О.А | |||||
4 | Григоренко Олександр | Чернігів,К, ДЮСШ | 04.01.1996 | 9,10 | ІІІ | Ос | Порядіна В.В | |||||
Штовхання ядра юніори | ||||||||||||
1 | Ракуненко Денис | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 28.07.1997 | 14,15 | ІІ | 24 | Середа О.А | |||||
2 | Вірич Юрій | Чернігів Інваспорт ДЮСШ | 22.05.1997 | 12,51 | ІІІ | 21 | Середа О.А | |||||
Шурхал Юрій | Чернігів,К, ДЮСШ | 20.05.1997 | DNS | Ос | Порядіна В.В | |||||||
Бородуха Юрій | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 10.04.1997 | DNS | Ос | Середа О.А | |||||||
Штовхання ядра юнаки | ||||||||||||
1 | Журба Вадим | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 11.09.1999 | 15,22 | ІІ | 24 | Середа О.А | |||||
2 | Кравченко Дмитро | Ніжин МОН КДЮСШ | 04.02.1999 | 14,49 | ІІ | 21 | Кремез О.М. Кремез М.П. | |||||
3 | Харковник Артем | Менський р-н МОН ДЮСШ | 09.03.2002 | 10,57 | ІІ-Юн | 18 | Таратухіна Н.П | |||||
4 | Тищенко Богдан | Менський р-н МОН ДЮСШ | 24.01.2003 | 8,53 | ІІІ-Юн | 15 | Таратухіна Н.П | |||||
5 | Коряк Валерій | Менський р-н МОН ДЮСШ | 05.02.2004 | 7,64 | б/р | Ос | Таратухіна Н.П | |||||
6 | Донець Ігор | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 23.08.2003 | 7,10 | б/р | Ос | Середа О.А | |||||
Естафета 100+200+300+400м юнаки | ||||||||||||
1 | Тарасенко Віталій | Чернігів – 1 | 2.17,7 | б/р | Ос | Луценко В.В. Луценко І.В | ||||||
Добродій Дмитро | ||||||||||||
Кучеренко Богдан | ||||||||||||
Бован Олексій | ||||||||||||
2 | Харковник Артем | Менський р-н | 2.18,5 | б/р | 0 | Пушкаренко М. Г | ||||||
Мордашко Ярослав | Таратухіна Н.П | |||||||||||
Шамрук Максим | Терпицька І.Л | |||||||||||
Шамрук Олександр | ||||||||||||
3 | Маруженко Богдан | Чернігів – 2 | 2.22,0 | б/р | Ос | Корецька С.М | ||||||
Чернев Костянтин | Шульга О.П | |||||||||||
Маслюк Денис | Овчаренко І.М | |||||||||||
Землинський Богдан | ||||||||||||
Естафета 4х100 м чоловіки | ||||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Очки | Тренери | |||||
1 | Кучеренко Богдан | Чернігів – 1 | 47,4 | І-Юн | 0 | Луценко В.В. Луценко І.В | ||||||
Бован Олексій | ||||||||||||
Попруга Максим | ||||||||||||
Кравець Максим | ||||||||||||
2 | Секера Дмитро | Чернігів – 2 | 47,8 | І-Юн | Ос | Шульга О.П | ||||||
Чернев Костянтин | Овчаренко І.М | |||||||||||
Землинський Богдан | ||||||||||||
Рудик Максим | ||||||||||||
3 | Черевач Антон | Прилуки | 48,8 | І-Юн | 0 | Салівон Р.П | ||||||
Кравченко Антон | Демешко | |||||||||||
Приліпко Олександр | ||||||||||||
Кулініч Ярослав | ||||||||||||
Ніколайчук Констянтик | Менський р-н | DNS | 0 | Терпицька І.Л | ||||||||
Мордашко Ярослав | ||||||||||||
Шамрук Олександр | ||||||||||||
Шамрук Максим | ||||||||||||
Андрієць Олександр | Ніжинський р-н | DNS | 0 | Сахно В.К | ||||||||
Романенко Олександр | ||||||||||||
Сахно Володимир | ||||||||||||
Дяченко Роман | ||||||||||||
Естафета 4х400 м чоловіки | ||||||||||||
1 | Галушка Максим | Чернігів | 3.42,9 | ІІІ | Ос | Хорт Т.М. | ||||||
Рудик Максим | Філіпови | |||||||||||
Городиський Віктор | ||||||||||||
Корогод Дмитро | ||||||||||||
2 | Андрієць Олександр | Ніжинський р-н | 3.56,7 | ІІ-Юн | 0 | Сахно В.К | ||||||
Романенко Олександр | ||||||||||||
Дяченко Роман | ||||||||||||
Лесь Віталій | ||||||||||||
100м з/б жінки | ||||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Очки | Тренери | |||||
1 | Закатова Ярослава | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 30.07.1994 | 14,1 | КМС | 24 | Філіпови | |||||
100м жінки | ||||||||||||
Шульга Євгенія | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 13.09.1994 | DNS | 0 | Вятіорець С.Є Середа | |||||||
100м юніорки | ||||||||||||
1 | Максименко Катерина | Чернігів “У” КДЮСШ | 22.11.1998 | 12,5 | І | 24 | Кривоус Н.В | |||||
100м дівчата | ||||||||||||
1 | Рибалко Софія | Чернігів “У” КДЮСШ | 24.06.2003 | 12,9 Ф-12,8 | ІІ | 24 | Кривоус Н.В | |||||
2 | Прядко Крістіна | Менський р-н МОН ДЮСШ | 18.03.2001 | 12.9 Ф-13.1 | ІІ | 21 | Пушкаренко М.Г. | |||||
3 | Капленко Надія | Ніжин МОН ДЮСШ | 05.10.2001 | 13.5 Ф-13.4 | ІІІ | 18 | Кремез О.М. Кремез М.П. | |||||
4 | Камко Інна | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 19.05.2000 | 13.5 Ф-13.8 | ІІІ | Ос | Буланов О.М Овчаренко І.М | |||||
5 | Маркова Анна | Чернігів “У” КДЮСШ | 12.10.2002 | 13.6 Ф-13.9 | ІІІ | Ос | Кривоус Н.В | |||||
6 | Пустовгар Валерія | Носівський н-р МОН ДЮСШ | 09.01.1999 | 14.0 Ф-13.9 | ІІІ | 15 | Папіна О.П | |||||
7 | Лесюта Наталія | Менський р-н МОН ДЮСШ | 02.04.2000 | 13.0 Ф-14.3 | ІІ | 13 | Пушкаренко М.Г. | |||||
8 | Жигалова Марина | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 12.03.2000 | 13.0 Ф-14.4 | ІІ | Ос | Корецька С.М | |||||
9 | Суспіна Анастасія | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 17.07.2001 | 14.4 | І-Юн | Ос | Вятіорець С.Є Середа | |||||
10 | Грабовська Анастасія | Носівський н-р МОН ДЮСШ | 20.06.2002 | 14.5 | І-Юн | 11 | Папіна О.П | |||||
11 | Коробко Катерина | Чернігів МОН КДЮСШ-2 | 24.03.2002 | 14,6 | І-Юн | Ос | Шевчук О.Л. | |||||
12 | Майстренко Вікторія | Менський р-н “К” ДЮСШ | 23.10.2004 | 14.6 | І-Юн | 9 | Таратухіна Н.П | |||||
13 | Грек Анна | Чернігів, “У”, КДЮСШ | 12.06.2001 | 14.7 | І-Юн | Ос | Мельник О. М. | |||||
14 | Савченко Валерія | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 27.08.2000 | 14,8 | І-Юн | 7 | Середа О.А | |||||
15 | Тарасенко Карина | Чернігів МОН КДЮСШ-1 | 05.08.2003 | 14,8 | І-Юн | Ос | Антонова В. Г. | |||||
16 | Рогова Дар’я | Менський р-н МОН ДЮСШ | 11.01.2006 | 15.0 | ІІ-Юн | 5 | Терпицька І.Л | |||||
17 | Крохмаль Дарина | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 00.00.2000 | 15,1 | ІІ-Юн | Ос | Корецька С.М | |||||
18 | Чугай Єлізавета | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 31.10.2003 | 15,2 | ІІ-Юн | Ос | Шульга О.П | |||||
19 | Руса Ірина | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 11.01.2002 | 15.2 | ІІ-Юн | Ос | Шульга О.П | |||||
20 | Краснюк Крістіна | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 10.04.2002 | 15.2 | ІІ-Юн | Ос | Шульга О.П | |||||
21 | Рой Марія | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 10.04.2001 | 15.4 | ІІ-Юн | Ос | Шульга О.П | |||||
22 | Росомаха Злата | Менський р-н МОН ДЮСШ | 20.10.2004 | 15.5 | ІІ-Юн | 4 | Терпицька І.Л | |||||
23 | Лебідь Дар’я | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 00.00.2001 | 15.7 | ІІІ-Юн | Ос | Філіпови | |||||
24 | Ковбаса Катерина | Чернігів МОН КДЮСШ-2 | 09.05.2002 | 15.8 | ІІІ-Юн | Ос | Шевчук О.Л. | |||||
25 | Молочко Катерина | Менський р-н МОН ДЮСШ | 07.12.2005 | 16.7 | б/р | Ос | Терпицька І.Л | |||||
26 | Соловйова Дар’я | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 21.11.2004 | 17.1 | б/р | Ос | Шульга О.П | |||||
Корицька Анастасія | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 03.05.2000 | DNS | Ос | Корецька С.М | |||||||
Ткаченко Яна | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 06.04.2002 | DNS | Ос | Корецька С.М | |||||||
Буряк Лілія | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 11.03.2003 | DNS | Ос | Шульга О.П | |||||||
Дорошенко Поліна | Менський р-н “К” ДЮСШ | 12.11.2003 | DNS | Ос | Таратухіна Н.П | |||||||
200м юніорки | ||||||||||||
1 | Максименко Катерина | Чернігів “У” КДЮСШ | 22.11.1998 | 26,8 | ІІ | 24 | Кривоус Н.В | |||||
200м дівчата | ||||||||||||
1 | Рибалко Софія | Чернігів “У” КДЮСШ | 24.06.2003 | 26,6 | ІІ | 24 | Кривоус Н.В | |||||
2 | Прядко Крістіна | Менський р-н МОН ДЮСШ | 18.03.2001 | 27,4 | ІІ | 21 | Пушкаренко М.Г. | |||||
3 | Маркова Анна | Чернігів “У” КДЮСШ | 12.10.2002 | 29,5 | І-Юн | Ос | Кривоус Н.В | |||||
4 | Лесюта Наталія | Менський р-н МОН ДЮСШ | 02.04.2000 | 29,7 | І-Юн | 18 | Пушкаренко М.Г. | |||||
5 | Грек Анна | Чернігів, “У”, КДЮСШ | 12.06.2001 | 31,3 | ІІ-Юн | Ос | Мельник О. М. | |||||
6 | Жигалова Марина | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 12.03.2000 | 31,4 | ІІ-Юн | Ос | Корецька С.М | |||||
7 | Коробко Катерина | Чернігів МОН КДЮСШ-2 | 24.03.2002 | 31,8 | ІІ-Юн | Ос | Шевчук О.Л. | |||||
8 | Чугай Єлізавета | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 31.10.2003 | 32,2 | ІІІ-Юн | Ос | Шульга О.П | |||||
9 | Руса Ірина | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 11.01.2002 | 32,4 | ІІІ-Юн | Ос | Шульга О.П | |||||
10 | Ковбаса Катерина | Чернігів МОН КДЮСШ-2 | 09.05.2002 | 34,5 | ІІІ-Юн | Ос | Шевчук О.Л. | |||||
11 | Соловйова Дар’я | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 21.11.2004 | 36,5 | б/р | Ос | Шульга О.П | |||||
Басанець Вероніка | Прилуки МОН ДЮСШ | 03.02.2000 | DNS | Ос | Салівон Р.П Демешко С.В | |||||||
Буряк Лілія | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 11.03.2003 | DNS | Ос | Шульга О.П | |||||||
Корицька Анастасія | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 03.05.2000 | DNS | Ос | Корецька С.М | |||||||
400м з/б жінки | ||||||||||||
1 | Закатова Ярослава | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 30.07.1994 | 1.03,7 | І | Ос | Філіпови | |||||
400м жінки | ||||||||||||
1 | Дятлова Юлія | Чернігів “У” ШВСМ | 18.08.1990 | 56,0 | І | 24 | Лагункова Н.М.Клюєв А.О. | |||||
2 | Закатова Ярослава | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 30.07.1994 | 57,3 | І | 21 | Філіпови | |||||
3 | Жмурко Анна | Чернігів “У” КДЮСШ | 24.10.1996 | 59,7 | ІІ | 18 | Лагункова Н. М. Клюєв А.О. Філіпов В.В | |||||
400м юніорки | ||||||||||||
1 | Жигун Яна | Чернігів “У” КДЮСШ | 25.02.1998 | 1.00,5 | ІІ | 24 | Лагункова Н.М.Клюєв А.О. | |||||
2 | Кундис Сніжана | Чернігів “У” КДЮСШ | 31.03.1998 | 1.07,3 | ІІІ | Ос | Рябов В.В. | |||||
400м дівчата | ||||||||||||
1 | Юхно Ірина | Носівський н-р МОН ДЮСШ | 12.07.1999 | 1.00,7 | ІІ | 24 | Папіна О.П | |||||
2 | Басанець Вероніка | Прилуки МОН ДЮСШ | 03.02.2000 | 1.03,2 | ІІІ | 21 | Салівон Р.П Демешко С.В | |||||
3 | Сіренко Карина | Носівський н-р МОН ДЮСШ | 06.02.2001 | 1.04,5 | ІІІ | 18 | Папіна О.П | |||||
4 | Жигалова Марина | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 12.03.2000 | 1.11,5 | І-Юн | 15 | Корецька С.М | |||||
5 | Крохмаль Дарина | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 00.00.2000 | 1.19,6 | б/р | Ос | Корецька С.М | |||||
Корицька Анастасія | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 03.05.2000 | DNS | Ос | Корецька С.М | |||||||
Ткаченко Яна | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 06.04.2002 | DNS | Ос | Корецька С.М | |||||||
800м юніорки | ||||||||||||
1 | Жигун Яна | Чернігів “У” КДЮСШ | 25.02.1998 | 2.20,5 | І | 24 | Лагункова Н.М Клюєв А.О | |||||
2 | Валієва Карина | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 16.06.1998 | 3.00,1 | І-Юн | 0 | Сахно В.К | |||||
3 | Кубрак Алла | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 14.04.1998 | 3.10,7 | ІІ-Юн | 0 | Сахно В.К | |||||
800м дівчата | ||||||||||||
1 | Сальна Вероніка | Прилуки МОН ДЮСШ | 26.08.2004 | 2.37,0 | ІІІ | 24 | Салівон Р.П Демешко С.В | |||||
2 | Савченко Валерія | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 27.08.2000 | 2.39,3 | ІІІ | 21 | Середа О.А | |||||
3 | Іонанова Анастасія | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 07.04.2000 | 3.04,6 | І-Юн | 18 | Сахно В.К | |||||
Суспіна Анастасія | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 17.07.2001 | DNS | Вятіорець С.Є Середа | ||||||||
1500м жінки | ||||||||||||
1 | Солодка Катерина | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 16.06.1995 | 5.39,0 | ІІІ | 24 | Сахно В.К | |||||
1500м дівчата | ||||||||||||
1 | Сальна Вероніка | Прилуки МОН ДЮСШ | 26.08.2004 | 5.20,4 | ІІІ | 24 | Салівон Р.П Демешко С.В | |||||
2 | Дворніченко Яна | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 20.07.2003 | 5.39,5 | ІІІ | 21 | Шульга О.П | |||||
3 | Суспіна Анастасія | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 17.07.2001 | 6.13,9 | ІІ-Юн | 18 | Вятіорець С.Є Середа | |||||
3000м жінки | ||||||||||||
1 | Солодка Катерина | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 16.06.1995 | 12.27,8 | ІІІ-Юн | 24 | Сахно В.К | |||||
3000м дівчата | ||||||||||||
1 | Гетьман Наталія | Н-Сіверський МОН ДЮСШ | 02.01.1999 | 12.11,5 | ІІІ-Юн | 24 | Клименко В.В. | |||||
2 | Дворніченко Яна | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 20.07.2003 | 13.11,1 | б/р | 0 | Шульга О.П | |||||
2000м з/п юніорки | ||||||||||||
1 | Кубрак Алла | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 14.04.1998 | 9.36,4 | б/р | 0 | Сахно В.К | |||||
2000м з/п дівчата | ||||||||||||
1 | Іонанова Анастасія | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 07.04.2000 | 10.11,7 | б/р | 0 | Сахно В.К | |||||
Стрибки у довжину дівчата | ||||||||||||
1 | Самойленко Марія | Прилуки МОН ДЮСШ | 09.01.1999 | 4,89 | ІІІ | 24 | Салівон Р.П Демешко С.В | |||||
2 | Дорошенко Поліна | Менський р-н “К” ДЮСШ | 12.11.2003 | 4,74 | ІІІ | 21 | Таратухіна Н.П | |||||
3 | Майстренко Вікторія |
| 4,35 | І-Юн | 18 | Таратухіна Н.П | ||||||
4 | Рогова Дар’я | Менський р-н МОН ДЮСШ | 11.01.2006 | 4,24 | І-Юн | 15 | Терпицька І.Л | |||||
5 | Росомаха Злата | Менський р-н МОН ДЮСШ | 20.10.2004 | 4,19 | ІІ-Юн | 13 | Терпицька І.Л | |||||
6 | Грек Анна | Чернігів “У” КДЮСШ | 12.06.2001 | 3,82 | ІІ-Юн | Ос | Мельник О. М. | |||||
7 | Камко Інна | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 19.05.2000 | 3,66 | ІІІ-Юн | Ос | Буланов О.М Овчаренко І.М | |||||
8 | Молочко Катерина | Менський р-н МОН ДЮСШ | 07.12.2005 | 3,55 | ІІІ-Юн | Ос | Терпицька І.Л | |||||
9 | Мельник Анастасія | Чернігів “У” КДЮСШ | 18.10.2006 | 3,44 | б/р | Ос | Мельник О. М. | |||||
Лебідь Дар’я | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 00.00.2001 | ХХХ | Ос | Філіпови | |||||||
Котова Анастасія | Менський р-н “К” ДЮСШ | 21.11.2002 | DNS | Ос | Таратухіна Н.П | |||||||
Потрійний стрибок дівчата | ||||||||||||
1 | Самойленко Марія | Прилуки МОН ДЮСШ | 09.01.1999 | 11,13 | ІІІ | 24 | Салівон Р.П Демешко С.В | |||||
Штовхання ядра жінки | ||||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Очки | Тренери | |||||
1 | Максименко Ольга | Менський р-н “К” ДЮСШ | 11.07.1990 | 9,46 | ІІІ | 24 | Таратухіна Н.П | |||||
Штовхання ядра юніорки | ||||||||||||
1 | Плющ Юлія | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 17.11.1998 | 8,86 | ІІІ | 24 | Порядіна В.В | |||||
2 | Ярмоленко Ірина | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 11.02.1997 | 7,55 | І-Юн | Ос | Середа О.А | |||||
Штовхання ядра дівчата | ||||||||||||
1 | Наумчик Альона | Менський р-н “К” ДЮСШ | 01.10.1999 | 13,74 | І | 24 | Таратухіна Н.П | |||||
2 | Лупинос Катерина | Менський р-н “К” ДЮСШ | 01.02.2000 | 12,78 | ІІ | 21 | Таратухіна Н.П | |||||
3 | Полоз Олена | Менський р-н “К” ДЮСШ | 12.03.1999 | 12,70 | ІІ | 18 | Таратухіна Н.П | |||||
4 | Котова Анастасія | Менський р-н “К” ДЮСШ | 21.11.2002 | 12,64 | ІІ | 15 | Таратухіна Н.П | |||||
5 | Осадча Дарина | Менський р-н “К” ДЮСШ | 00.00.2001 | 10,00 | ІІІ | 13 | Таратухіна Н.П | |||||
6 | Тітовська Юлія | Менський р-н “К” ДЮСШ | 00.00.2001 | 7,11 | ІІ-Юн | Ос | Таратухіна Н.П | |||||
7 | Ромашко Любов | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 15.01.2003 | 7,02 | ІІ-Юн | 11 | Шиша Н.О | |||||
Шевченко Катерина | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 17.07.2001 | DNS | Ос | Вятіорець С.Є Середа | |||||||
Естафета 100+200+300+400 м дівчата | ||||||||||||
1 | Грабовська Анастасія | Носівський р-н | 2.33,4 | б/р | 0 | Папіна О.П | ||||||
Сіренко Карина | ||||||||||||
Пустовгар Валерія | ||||||||||||
Юхно Ірина | ||||||||||||
2 | Майстренко Вікторія | Менський р-н | 2.41,1 | б/р | 0 | Пушкаренко М.Г | ||||||
Дорошенко Поліна | Таратухіна | |||||||||||
Лесюта Наталія | ||||||||||||
Прядко Крістіна | ||||||||||||
3 | Суспіна Анастасія | Чернігів | 2.43,8 | б/р | Ос | Вятіорець С.Є Середа | ||||||
Чугай Єлізавета | ||||||||||||
Жигун Марина | ||||||||||||
Савченко Валерія | ||||||||||||
Естафета 4х100 м жінки | ||||||||||||
1 | Маркова Анна | Чернігів | 51,9 | ІІ-Юн | 0 | Кривоус Н.В | ||||||
Рибалко Софія | Філіпови | |||||||||||
Маскименко Катерина | ||||||||||||
Закатова Ярослава | ||||||||||||
2 | Валієва Карина | Ніжинський р-н | 1.01,3 | б/р | 0 | Сахно В.К | ||||||
Солодка Катерина | ||||||||||||
Кубрак Алла | ||||||||||||
Іонанова Анастасія | ||||||||||||
Естафета 4х400 м жінки | ||||||||||||
1 | Валієва Карина | Ніжинський р-н | 5.29,0 | б/р | 0 | Сахно В.К | ||||||
Солодка Катерина | ||||||||||||
Кубрак Алла | ||||||||||||
Іонанова Анастасія | ||||||||||||
Головний суддя змагань (Рябов В.В.) | ||||||||||||
Головний секретар змагань (Антонова В.Г.) |
СЛАБЕЕ ОБЛАСТИ НАШЕЙ ПО РЕЗУЛЬТАТАМ Я ЕЩЕ НЕ ВИДЕЛ. ЭТО ЖЕСТЬ1!!!
Не поспоришь!!! Всего два результата уровня Кандидата в мастера спорта!
С такого количества участников (особенно среди взрослых) трудно получить результат. Взять 100 метров – у мужчин 2 человек, у женщин не одного….. В других видах не лучше. Добегались…
Но есть и позитивные моменты, Закатова Ярослава установила рекорд области среди взрослых на 100 м с/б – единственный участник в этом виде.
На 400 метров, давно на областных соревнованиях не выбегали с 50 секунд. Да, результат не уровня Мастера спорта, но все же, есть небольшой, но позитивный момент.
Рыбалко София достойные результаты показала.
Не будет финансирования,будет ещё плачевней
В кінці червня проводити змагання важко. Більшість дітей влітку вже не тренуються, а відпочивають. Я думаю, питання не в грошах. Просто ситуація така: хочеш їдеш, а хочеш – ні. Колись були вища і нижча групи. Всі хотіли посісти високе місце в командному заліку. Тепер тренерів з районів навіть не збирають поспілкуватися. Нема зараз харизматичних керівників
в обласній легкій атлетиці, які б усіх запалювали. А чи нормальною є ситуація, що Чернігівщина виступає такими малими за складом командами у Всеукраїнських стартах? Звичайно ж, приємніше фінансувати біатлон, стрільбу, жіночий футбол, жіночий бокс. В цих видах дуже слабка конкуренція у Всеукраїнських змаганнях. І є перемоги. А в легкій атлетиці потрапити в десятку “на Україні” – це подвиг…