Ольга БибикУкраїнська жіноча естафетна команда 4х400 метрів у складі Аліни Логвиненко, Ольги Бібік, Тетяни Мельник і Ольги Земляк фінішувала п’ятою на Олімпійських іграх. Дівчата показали час 3.26,64 хв. Після виступу вони поділилися своїми емоціями.
Ольга Бібік: «Виграти медаль було дуже реально. Час британок, які фінішували третіми, не такий уже і високий. На своєму етапі виклалася на сто відсотків, швидше б я бігти не змогла. Дуже прикро, адже такі шанси можуть випадати один раз на все життя. Хотілося привезти медаль, показати, щоб усі пишалися. На жаль, цього не сталося. Але духом падати не буду, працюватимемо далі. Кар’єру завершувати не планую, тому на Токіо-2020 потрібно збиратися і добиватися нагороди.
Складно сказати, що сьогодні було не так. Можливо, задовго чекали, хвилин 20 просто стояли, ніде було навіть розбігатися. Можливо, не до кінця відновилися. Факторів може багато, але щиро шкода, що не виграли медаль.
Я зробила манікюр. На одній руці він олімпійський, а на інший – присвячений усім загиблим… Ми пам’ятаємо про них, про все, що вони для нас зробили, віддали життя за країну і наше майбутнє. І ми, зі свого боку, теж боремося за Україну, намагаємося якомога більш гідно представити її всьому світу».
Pan
3 коментар до “Ольга Бибик – пятая на Олимпиаде!”
  1. Доця, ты молодец! До крошки выложилась …многие мечтают о таком результате….. А еще ты красавица! Люблю тебя

Залишити відповідь