Увага! Збори ЧМФЛА переносяться на стадіон ім. Ю.О. Гагаріна, район фінішу. Початок 15:00.

Обговорення та затвердження ПОЛОЖЕННЯ на 2017 рік відбудеться 17 березня 2017 року о 15:00 в приміщенні ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка, вул. Шевченка 48-а, корпус №2, кафедра спорту, відділення легкої атлетики.


Прохання підготувати
свої пропозиції та зауваження.
Запрошуються всі бажаючі.

 

 

Проект Положення (скачати)

ПРОЕКТ ПОЛОЖЕННЯ (скорочений)

про проведення міських змагань з легкої атлетики на 2017 рік

Розділ І

І. Положення про міські змагання з легкої атлетики в 2017 році ( далі – Положення) складене на підставі:

 • статутів та регламентів Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF), Європейської асоціації легкої атлетики (EAA), федерації легкої атлетики України (ФЛАУ), Чернігівської обласної  та міської федерацій легкої атлетики (ЧОФЛА та ЧМФЛА відповідно);
 • правил змагань з легкої атлетики, затверджених конгресом ІААF;
 • календаря спортивних заходів ЧМФЛА;

ІІ. Мета та завдання:

 • подальший розвиток легкої атлетики в місті з залученням населення, в першу чергу учнівської молоді, до регулярних занять легкою атлетикою;
 • підвищення якості та ефективності роботи ЧМФЛА;
 • підвищення якості та ефективності спортивно-оздоровчої роботи спортивних шкіл усіх типів та навчальних закладів міста;
 • виявлення та відбір кращих спортсменів до складу збірних команд;
 • посилення пропаганди легкої атлетики, як важливого засобу виховання та фізичного розвитку населення міста;

ІІІ. Місце та термін проведення змагань

 • Місце і термін проведення змагань визначаються календаремЧМФЛА, а також положенням про окремі змагання (див. Розділ ІІ).
 • При настанні форс-мажорних обставин можливе скорочення терміну проведення та програми змагань та (або) перенесення їх на іншу дату.
 • У випадках будь яких змін та доповнень до Положення, організаціям, які братимуть участь у змаганнях, будуть надіслані додаткові повідомлення.
 1. Керівництво проведенням змагань
 • Контроль за проведенням змагань та виконанням відповідних бюджетних призначень здійснює відділ по фізичній культурі та спорту Чернігівської міської ради.
 • Відділ по фізичній культурі та спорту Чернігівської міської ради надає повноваження ЧМФЛА на організацію і проведення змагань та разом з ЧМФЛА здійснює загальне керівництво.
 • Безпосередній контроль, відповідальність за підготовку та проведення змагань (згідно правил ІААF) здійснює суддівська колегія, призначена ЧМФЛА.
 1. Учасники змагань
 • До участі у змаганнях допускаються збірні команди спортивних шкіл усіх типів, спортивних клубів, навчальних закладів міста та всі бажаючі, які мають медичний дозвіл.
 • Всі змагання за календарем ЧМФЛА – відкриті. Спортсмени з інших територій та іноземні спортсмени, можуть брати участь в цих змаганнях в особистій першості на загальних умовах.

 Відповідальність за стан здоров’я учасників змагань несуть медичні заклади та організації, які направляють команди чи окремих спортсменів на змагання.

 • Кожен учасник змагань повинен мати нагрудний номер згідно правил змагань.
 • В складі збірної команди ДЮСШ мають право виступати спортсмени віком до 23 років включно. У разі досягнення вихованцями граничного віку під час навчального року вони мають право брати участь в змаганнях в складі збірної ДЮСШ до закінчення поточного навчального року.
 • Вихованці спортивної школи, які направлені для підвищення рівня спортивної майстерності до спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю та шкіл вищої спортивної майстерності, можуть брати участь у змаганнях в складі команди спортивної школи, в якій вони навчалися протягом  наступних двох років з часу їх направлення.

VІ. Визначення особистої та командної першості

 • Особиста першість в кожному виді програми визначається згідно діючих правил змагань з легкої атлетики.
 • Командна першість визначається загальною сумою очок десяти особистих кращих залікових результатів кожної команди. Чисельний склад команд не обмежений.

Система нарахування очок до командного заліку:

1місце -24очки;                             7місце-9очок;

2місце– 21очко;                              8місце-7очок;

3місце– 18очок;                              9місце-5очок;

4місце– 15очок;                              10місце-3очки;

5місце-13очок;                              11місце-2очки;

6місце-11очок;                              12місце-1очко;

      Додатково нараховуються очки за виконання або підтвердження спортивних звань, розрядів, встановлення рекордів області.(див. Додаток 1).  В змаганнях з легкоатлетичного кросу додаткові очки не нараховуються.

На кожну дисципліну програми можна заявляти необмежену кількість учасників, кожен учасник може брати участь у необмеженій кількості видів програми. Якщо учасник бере участь у декількох дисциплінах програми (естафетний біг не враховується), до командного заліку включається лише один його кращий результат. Естафетний біг включається до командного заліку  і оцінюється як окремий вид програми змагань ( з кожної вікової групи до командного заліку входить результат 1 естафети).

VІІ. Нагородження

 • Умови нагородження визначаються положенням про окремі змагання (див. Розділ ІІ).

VІІІ. Фінансові умови участі у змаганнях

 • Витрати, пов’язані з відрядженням учасників, тренерів та представників команд на змагання несуть організації, які відряджають на змагання.
 • Відділ по фізичній культурі та спорту Чернігівської міської ради несе витрати, пов’язані з підготовкою та проведенням змагань, в тому числі витрати на оренду спортивної бази, спортивного інвентаря та обладнання, оплату харчування суддів, нагородження переможців та призерів змагань, медичне та радіотехнічне забезпечення.
 • До фінансування організації та проведення змагань, а також нагородження переможців та призерів можуть залучатися спонсори (юридичні та фізичні особи, підприємства, організації).

ІХ. Термін та умови подання заявок

 • Спортивні організації (школи, клуби та інші) за 24 години до початку змагань надають до секретаріату оригінал заявки встановленої форми, завірений печатками керівника організації та лікаря, а також картки учасників встановленої форми.
 • …..

 Розділ ІІ

І. Положення про окремі змагання

Календар змагань ЧМФЛА на 2017 рік:

№ з\пДата проведенняНазва змаганьМісце проведення
106 квітняКомандний чемпіонат міста з легкоатлетичного кросуЦПКіВ
211 квітняГран-Прі І етапОНСЦ “Чернігів” (ст.ім.Ю.О.Гагаріна)
303 травняГран-Прі ІІ етапОНСЦ “Чернігів”
415 травняГран-Прі ІІІ етапОНСЦ “Чернігів”
518-19 травняКомандний чемпіонат міста з легкої атлетики серед чоловіків та жінок 1999 р.н і старших, юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодшихОНСЦ “Чернігів”
623 травняГран-Прі ФІНАЛОНСЦ “Чернігів”
726 травняЧемпіонат міста з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 р.н. та молодшихОНСЦ “Чернігів”
820 вересняЧемпіонат міста з легкоатлетичного кросуЦПКіВ
927-28 вересняКубок міста з легкої атлетики серед чоловіків та жінок 1999 р.н і старших, юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодшихОНСЦ “Чернігів”
1003-04 жовтняЧемпіонат міста з 4-х борства (2004-2005 рр.н., 2006р.н. та молодших)ОНСЦ “Чернігів”

Залишити відповідь