11-13 квітня в Мукачеві відбулися Всеукраїнські змагання з метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків пам’яті Заслужених тренерів України Зосими Синицького, Олександра Канакі та Миколи Виставкіна.

Нашу область представляли шість спортсменів, які показали слідуючи результати:
1 місце – серед юніорів в метанні диску виборов Журба Вадим, показавши результат 56 м 55 см (на сьогоднішній день це третій результат у Європейському топ листі), тим самим встановивши новий рекорд області для юніорів (U18) та виборов право представляти нашу країну на Міжнародній матчевій зустрічі з легкої атлетики серед юніорів Україна – Кіпр – Ізраїль – Румунія – Білорусь.

2 місця – в метанні списа серед молоді (U20) з результатом 42 м 37см посіла Вікторія Небощицька  та серед дівчат (U16 ) Васюк Дар’я з результатом 27 м 21 см. В метанні диска серед молоді (U20) Денис Ракуненко показав результат 46 м 01см., що забезпечило йому також другу позицію.

3 місце – в метанні списа серед дівчат(U18) посіла Винник Вікторія з результатом 23 м 28см.

Лисенко Антон метнувши спис на 33 м 88 см зайняв почесне 4 місце серед юнаків (U16 ), а в штовханні ядра серед юніорів Журба Вадим також зупинився на 4 сходинці з результатом 15 м 34 см.
Вітаємо спортсменів та їх тренерів Середу О.А. та Небощицького Г.О. з вдалим виступом.

Залишити відповідь