Командний Кубок області з легкої атлетики серед
чоловіків і жінок, юнаків та дівчат 2001 р.н. і мол.
04-05 жовтня 2018 р.
м.Чернігів
РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ
Місце | Команди | Очки | |||
І група | |||||
1 | м.Чернігів | 567 | |||
2 | м.Прилуки | 420 | |||
3 | м.Ніжин | 204 | |||
4 | м.Н-Сіверський | 55 | |||
ІІ група | |||||
1 | Менська ОТГ | 412 | |||
2 | Бахмацький район | 406 | |||
3 | Козелецький район | 298 | |||
4 | Прилуцький р-н | 208 | |||
5 | Ніжинський район | 127 | |||
ІІІ група | |||||
1 | Носівський район | 169 | |||
Коропський район | 101 | ||||
2 | Ріпкінський район | 98 |
ОСОБИСТІ РЕЗУЛЬТАТИ
100м чоловіки | |||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Очки | Тренери | ||||
1 | Вовк Данило | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 16.05.2001 | 11.0 Ф- 10.8 | КМС | 24 | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
2 | Кравець Максим | Чернігів, “С” | 08.04.1984 | 11.6 Ф- 11.3 | ІІ | 21 | Луценко В.В. | ||||
3 | Дворников Андрій | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 06.01.1995 | 11.5 Ф- 11.5 | ІІ | 18 | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
4 | Кущ Віктор | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 30.08.1998 | 11.3 Ф- 11.6 | ІІ | 15 | Шарак О.В. | ||||
5 | Савин Максим | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 13.05.2000 | 11.3 Ф- 11.6 | ІІ | 13 | Шарак О.В. | ||||
6 | Уніат Володимир | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 24.07.1997 | 11.9 Ф- 12.3 | ІІІ | 11 | Шарак О.В. | ||||
7 | Подгорний Володимир | Жовті Води | 00.00.1981 | 11.8 Ф-DNS | ІІІ | Ос | Лисенюк В.І., Попов В.В. | ||||
8 | Паляниця Олександр | Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів | 06.01.1998 | 12.2 Ф-DNS | І-юн | Ос | Масюк А.М. | ||||
9 | Землинський Богдан | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 18.10.2000 | 12.2 | І-юн | Ос | Шульга О.П. | ||||
10 | Слиш Олександр | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 12.10.2000 | 12.6 | ІІ-юн | Ос | Шульга О.П. | ||||
11 | Міненок Сергій | Чернігів “У” ЧНЧК | 09.08.2000 | 12.7 | ІІ-юн | Ос | Кузьомко Л.М. | ||||
12 | Мажара Сергій | Бровари | 00.00.1980 | 13.2 | ІІІ-юн | Ос | Підгорний В. | ||||
100м юнаки 2001 р.н. і мол. | |||||||||||
1 | Каранда Микита | Чернігів, ОДЮСШ олім. видів | 25.01.2002 | 11.6 Ф-11.3 | ІІ | 24 | Масюк А.М.,Хорт Т.М. | ||||
2 | Бован Олексій | Чернігів, ОДЮСШ олім. видів | 21.08.2001 | 11.3 Ф-11.4 | ІІ | 21 | Луценко В.В. | ||||
3 | Довгий Денис | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 12.06.2001 | 11.5 Ф-11.6 | ІІ | 18 | Шульга О.П. | ||||
4 | Щурхал Нікіта | Чернігів, КТКТ | 21.10.2001 | 11.6 Ф-11.8 | ІІІ | 15 | Любенко А.А. | ||||
5 | Шульга Дмитро | Чернігів, ОДЮСШ олім. видів | 22.04.2002 | 11.7 Ф-11.9 | ІІІ | 13 | Масюк А.М. | ||||
6 | Гавриленко Максим | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 12.06.2003 | 11.8 Ф-12.2 | ІІІ | Ос | Шевчук О.Л. | ||||
7 | Гулік Дмитро | Н-Сіверськ МОН ДЮСШ | 30.10.2002 | 11.9 Ф-12.5 | ІІІ | 11 | Клименко В.В. | ||||
8 | Осіпов Ілля | Прилуки МОН ДЮСШ | 05.05.2003 | 11.6 Ф-DNF | ІІІ | 9 | Мачульний Є.В. | ||||
9 | Тарасенко Віталій | Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів | 04.12.2004 | 11.9 | ІІІ | Ос | Луценко В.В. | ||||
10 | Олешко Павло | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 12.07.2002 | 11.9 | ІІІ | 7 | Шиша Н.О. | ||||
11 | Черниченко Євгеній | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 06.01.2004 | 12.1 | І-юн | Ос | Шульга О.П. | ||||
12 | Чередніченко Олександр | Коропський р-н, К, ДЮСШ-НУЧК | 26.05.2001 | 12.1 | І-юн | 5 | Лучко В.Л.,Філіпов В.В. | ||||
13 | Бут Нікіта | Прилуки МОН ДЮСШ | 04.06.2004 | 12.3 | І-юн | 3 | Мачульний Є.В. | ||||
14 | Курилов Олександр | Н-Сіверськ МОН ДЮСШ | 31.03.2002 | 12.3 | І-юн | 2 | Клименко В.В. | ||||
15 | Крищенко Сергій | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 18.05.2003 | 12.4 | І-юн | 1 | Шарак О.В. | ||||
16 | Фень Андрій | Прилуки МОН ДЮСШ | 08.05.2004 | 12.7 | ІІ-юн | 0 | Бобровська О.А. | ||||
17 | Пасіка Владислав | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 09.10.2002 | 12.7 | ІІ-юн | 0 | Шиша Н.О. | ||||
18 | Громов Андрій | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 12.12.2002 | 12.8 | ІІ-юн | 0 | Шарак О.В. | ||||
19 | Бакун Володимир | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 08.02.2003 | 12.9 | ІІ-юн | 0 | Гавриленко В.Г. | ||||
20 | Леута Назар | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 18.05.2004 | 13.0 | ІІ-юн | 0 | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
21 | Грузд Артем | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 11.09.2002 | 13.0 | ІІ-юн | Ос | Овчаренко І.М. | ||||
22 | Климач Олександр | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 09.10.2004 | 13.1 | ІІІ-юн | Ос | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
23 | Щипка Віталій | Чернігів “У” ЧНЧК | 24.06.2001 | 13.1 | ІІІ-юн | Ос | Кузьомко Л.М. | ||||
24 | Садовніков Владислав | Чернігів, КТКТ | 01.02.2003 | 13.1 | ІІІ-юн | Ос | Любенко А.А. | ||||
25 | Петренко Максим | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 21.05.2003 | 13.1 | ІІІ-юн | 0 | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
26 | Чуб Нікіта | Чернігів “У” ЧНЧК | 27.03.2001 | 13.2 | ІІІ-юн | Ос | Кузьомко Л.М. | ||||
27 | Мізінін Микита | Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів | 16.04.2001 | 13.2 | ІІІ-юн | 0 | Салівон Р.П.Демешко С.В. | ||||
28 | Гук Віталій | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 24.03.2005 | 13.5 | ІІІ-юн | Ос | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
29 | Царегородцев Ярослав | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 01.04.2004 | 13.5 | ІІІ-юн | Ос | Корецька С.М. | ||||
30 | Лобуренко Артем | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 18.12.2003 | 13.5 | ІІІ-юн | Ос | Шевчук О.Л. | ||||
31 | Ядченко Ілля | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 14.12.2004 | 13.5 | ІІІ-юн | Ос | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
32 | Петренко Руслан | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 11.08.2005 | 13.6 | ІІІ-юн | Ос | Беркут Н.П. | ||||
33 | Ільченко Ярослав | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 24.12.2003 | 13.8 | ІІІ-юн | Ос | Корецька С.М. | ||||
34 | Мироненко Ярослав | Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів | 18.08.2004 | 13.9 | ІІІ-юн | 0 | Таратухіна Н.П. | ||||
35 | Ковтун Володимир | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 29.11.2001 | 14.0 | ІІІ-юн | Ос | Корецька С.М. | ||||
36 | Веремієнко Дмитро | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 06.12.2004 | 14.5 | б/р | Ос | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
37 | Ролік Дмитро | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 02.07.2004 | 15.3 | б/р | Ос | Корецька С.М. | ||||
Бистревський Ігор | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 17.01.2003 | DNS | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | |||||||
300м чоловіки | |||||||||||
1 | Вовк Данило | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 16.05.2001 | 35.9 | ІІІ | 24 | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
2 | Батуренко Ігор | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 03.11.1997 | 36.8 | ІІІ | 21 | Кузьомко Л.М., Рябов В.В. | ||||
3 | Дворников Андрій | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 06.01.1995 | 37.5 | ІІІ | 18 | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
4 | Тюрін Євгеній | Чернігів, КТКТ | 00.00.2000 | 40.7 | І-юн | Ос | Любенко А.А. | ||||
5 | Міненок Сергій | Чернігів “У” ЧНЧК | 09.08.2000 | 44.2 | ІІІ-юн | Ос | Кузьомко Л.М. | ||||
Дяченко Роман | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 23.11.1989 | DNS | Дяченко А.В. | |||||||
300м юнаки 2001 р.н. і мол. | |||||||||||
1 | Каранда Микита | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 25.01.2002 | 37.4 | ІІІ | 24 | Масюк А.М.,Хорт Т.М. | ||||
2 | Тарасенко Віталій | Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів | 04.12.2004 | 38.5 | ІІІ | Ос | Луценко В.В. | ||||
3 | Бован Олексій | Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів | 21.08.2001 | 38.8 | ІІІ | 21 | Луценко В.В. | ||||
4 | Шульга Дмитро | Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів | 22.04.2002 | 39.0 | ІІІ | Ос | Масюк А.М. | ||||
5 | Черниченко Євгеній | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 06.01.2004 | 39.5 | ІІІ | Ос | Шульга О.П. | ||||
6 | Олешко Павло | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 12.07.2002 | 39.8 | ІІІ | 18 | Шиша Н.О. | ||||
7 | Здор Дмитро | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 00.00.2001 | 41.1 | І-юн | Ос | Овчаренко І.М. | ||||
8 | Чередніченко Олександр | Коропський р-н, К, ДЮСШ-НУЧК | 26.05.2001 | 42.1 | ІІ-юн | 15 | Лучко В.Л.,Філіпов В.В. | ||||
9 | Пасіка Владислав | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 09.10.2002 | 43.1 | ІІ-юн | 13 | Шиша Н.О. | ||||
10 | Ященко Данило | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 27.04.2004 | 43.4 | ІІ-юн | Ос | Шиша Н.О. | ||||
11 | Гук Віталій | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 24.03.2005 | 43.4 | ІІ-юн | Ос | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
12 | Щипка Віталій | Чернігів “У” ЧНЧК | 24.06.2001 | 43.5 | ІІ-юн | Ос | Кузьомко Л.М. | ||||
13 | Леута Назар | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 18.05.2004 | 43.8 | ІІІ-юн | 11 | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
14 | Касян Богдан | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 01.01.2004 | 43.8 | ІІІ-юн | 9 | Бочок В.А. | ||||
15 | Мархай Яків | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 20.07.2003 | 43.8 | ІІІ-юн | 7 | Бочок В.А. | ||||
16 | Чуб Нікіта | Чернігів “У” ЧНЧК | 27.03.2001 | 44.5 | ІІІ-юн | Ос | Кузьомко Л.М. | ||||
17 | Петренко Максим | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 12.05.2003 | 45.1 | ІІІ-юн | 5 | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
18 | Лобуренко Артем | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 18.12.2003 | 45.4 | ІІІ-юн | Ос | Шевчук О.Л. | ||||
19 | Грузд Артем | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 11.09.2002 | 45.6 | ІІІ-юн | Ос | Овчаренко І.М. | ||||
20 | Садовніков Владислав | Чернігів, КТКТ | 01.02.2003 | 46.2 | б/р | Ос | Любенко А.А. | ||||
21 | Ядченко Ілля | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 14.12.2004 | 47.6 | б/р | Ос | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
22 | Ільченко Ярослав | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 24.12.2003 | 48.8 | б/р | Ос | Корецька С.М. | ||||
23 | Царегородцев Ярослав | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 01.04.2004 | 48.9 | б/р | Ос | Корецька С.М. | ||||
24 | Редька Артем | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 23.07.2005 | 49.1 | б/р | 3 | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
Бистревський Ігор | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 17.01.2003 | DNS | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | |||||||
Довгий Денис | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 12.06.2001 | DNS | Шульга О.П. | |||||||
Фень Андрій | Прилуки МОН ДЮСШ | 08.05.2004 | DNS | Бобровська О.А. | |||||||
Щурхал Нікіта | Чернігів, КТКТ | 21.10.2001 | DNS | Любенко А.А. | |||||||
Яценко Данило | Прилуки МОН ДЮСШ | 27.04.2004 | DNS | Бобровська О.А. | |||||||
Мельник Максим | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 23.11.2002 | DNS | Бочок В.А. | |||||||
Ковтун Володимир | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 29.11.2001 | DNS | Корецька С.М. | |||||||
600м чоловіки | |||||||||||
1 | Батуренко Ігор | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 03.11.1997 | 1.27.5 | 24 | Кузьомко Л.М., Рябов В.В. | |||||
2 | Казачок Василь | Чернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 10.05.1996 | 1.28.1 | 21 | Філіпови | |||||
3 | Кравцов Сергій | Чернігів, ОДЮСШ олім. видів | 27.11.2000 | 1.28.3 | 18 | Луценко В.В. | |||||
4 | Корогод Дмитро | Чернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 30.07.1996 | 1.28.6 | 15 | Філіпови | |||||
5 | Рева Євгеній | Чернігів,”У”ДЮСШ ЧМР Н-Сіверськ | 23.04.2000 | 1.29.0 | 13 | Рябов В.В.Клименко В.В. | |||||
6 | Подгорний Володимир | Жовті Води | 00.00.1981 | 1.29.9 | Ос | Лисенюк В.І., Попов В.В. | |||||
7 | Тюрин Євгеній | Чернігів, КТКТ | 00.00.2000 | 1.30.0 | Ос | Любенко А.А. | |||||
8 | Лобур Валентин | Чернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 13.05.1999 | 1.40.6 | Ос | Філіпови | |||||
9 | Войстрик Євген | Чернігів, КТКТ | 05.07.2000 | 1.42.6 | Ос | Любенко А.А. | |||||
10 | Секера Дмитро | Чернігів – Н.Сіверськ | 10.01.1994 | 1.49.9 | Ос | Овчаренко І.М.,Клименко В.В. | |||||
600м юнаки 2001 р.н. і мол. | |||||||||||
1 | Єрко Владислав | Ріпкінський р-н “К” ДЮСШ | 03.03.2004 | 1.31.6 | 24 | Дубоносова Н.М. | |||||
2 | Сидоренко Олексій | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 16.05.2004 | 1.31.8 | 21 | Беркут Н.П. | |||||
3 | Федоренко Олександр | Прилуки МОН ДЮСШ | 18.03.2003 | 1.33.4 | 18 | Мачульний Є.В. | |||||
4 | Андрієнко Олександр | Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів | 02.02.2002 | 1.37.4 | 15 | Салівон Р.П.Демешко С.В. | |||||
5 | Мархай Яків | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 20.07.2003 | 1.39.0 | 13 | Бочок В.А. | |||||
6 | Мельник Максим | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 23.11.2002 | 1.39.2 | 11 | Бочок В.А..Поночекний Ю.В. | |||||
7 | Магдаченко Андрій | Чернігів “У” ЧНЧК | 05.10.2001 | 1.40.6 | Ос | Рябов В.В. | |||||
8 | Блага Владислав | Ніжинський р-н, “К”,ДЮСШ | 23.06.2001 | 1.41.9 | 9 | Сахно В.К. | |||||
9 | Береговий Артур | Ріпкінський р-н “К” ДЮСШ | 07.04.2003 | 1.42.4 | 7 | Дубоносова Н.М. | |||||
10 | Яценко Данило | Прилуки МОН ДЮСШ | 27.04.2004 | 1.43.7 | 5 | Бобровська О.А. | |||||
11 | Герасимчук Павло | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 13.06.2003 | 1.47.0 | Ос | Лагункова Н.М. | |||||
12 | Редька Артем | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 23.08.2005 | 1.52.6 | 3 | Куц А.С.,Бойко В.С. | |||||
13 | Дредун Ярослав | Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів | 10.10.2002 | 1.57.2 | 2 | Салівон Р.П.Демешко С.В. | |||||
14 | Мозольов Олександр | Чернігів, МОН, КДЮСШ-1.ЧМР | 27.12.2005 | 2.11.0 | Ос | Антонова В.Г. | |||||
Брика Богдан | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 01.06.2001 | DNS | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | |||||||
Чалюк Максим | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 25.11.2003 | DNS | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | |||||||
Волощук Андрій | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 00.00.2001 | DNS | Чекалін С.П. | |||||||
1000м чоловіки | |||||||||||
1 | Кравцов Сергій | Чернігів, ОДЮСШ олім. видів | 27.11.2000 | 2.42.5 | ІІ | 24 | Луценко В.В. | ||||
2 | Секера Дмитро | Чернігів – Н.Сіверськ | 10.01.1994 | 2.42.6 | ІІ | Ос | Овчаренко І.М.,Клименко В.В. | ||||
3 | Казачок Василь | Чернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 10.05.1996 | 2.44.4 | ІІІ | 21 | Філіпови | ||||
4 | Рева Євгеній | Чернігів,”У”ДЮСШ ЧМР Н-Сіверськ | 23.04.2000 | 2.48.0 | ІІІ | 18 | Рябов В.В.Клименко В.В. | ||||
5 | Крюков Денис | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 29.07.1999 | 2.49.8 | ІІІ | Ос | Лагункова Н.М. | ||||
6 | Сотник Євгеній | Чернігів”У”ДЮСШ ЧМР | 09.01.1999 | 2.51.3 | ІІІ | 15 | Рябов В.В. | ||||
7 | Шкурай Олександр | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 29.01.2000 | 3.01.2 | І-юн | Ос | Лагункова Н.М. | ||||
8 | Лобур Валентин | Чернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 13.05.1999 | 3.15.5 | ІІ-юн | Ос | Філіпови | ||||
9 | Войстрик Євген | Чернігів, КТКТ | 05.07.2000 | 3.22.6 | ІІ-юн | Ос | Любенко А.А. | ||||
Зеленський Максим | Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів | 02.09.2000 | DNS | Синявська Ю.Г.,Марченко І.В. | |||||||
1000м юнаки 2001 р.н. і мол. | |||||||||||
1 | Сидоренко Олексій | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 16.05.2004 | 2.48.5 | ІІІ | 24 | Беркут Н.П. | ||||
2 | Федоренко Олександр | Прилуки МОН ДЮСШ | 18.07.2002 | 2.52.3 | ІІІ | 21 | Мачульний Є.В. | ||||
3 | Єрко Владислав | Ріпкінський р-н “К” ДЮСШ | 03.03.2004 | 2.54.2 | ІІІ | 18 | Дубоносова Н.М. | ||||
4 | Ходос Богдан | Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів | 06.04.2002 | 3.01.3 | І-юн | Ос | Луценко В.В. | ||||
5 | Терещенко Дмитро | Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів | 05.04.2003 | 3.05.3 | І-юн | Ос | Синявська Ю.Г.,Марченко І.В. | ||||
6 | Коленіченко Валерій | Ріпкінський р-н “К” ДЮСШ | 09.08.2004 | 3.11.0 | І-юн | 15 | Дубоносова Н.М. | ||||
7 | Береговой Артур | Ріпкінський р-н “К” ДЮСШ | 01.04.2003 | 3.11.2 | І-юн | 13 | Дубоносова Н.М. | ||||
8 | Фень Андрій | Прилуки МОН ДЮСШ | 08.05.2004 | 3.17.7 | ІІ-юн | Ос | Бобровська О.А. | ||||
9 | Полуда Сергій | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 21.05.2003 | 3.22.0 | ІІ-юн | Ос | Овчаренко І.М. | ||||
10 | Кравченко Павло | Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів | 06.02.2001 | 3.23.1 | ІІ-юн | Ос | Луценко В.В. | ||||
11 | Хоцас Кирило | Ріпкінський р-н “К” ДЮСШ | 26.05.2004 | 3.25.6 | ІІІ-юн | 11 | Дубоносова Н.М. | ||||
Брика Богдан | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 01.06.2001 | DNS | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | |||||||
Чалюк Максим | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 25.11.2003 | DNS | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | |||||||
Калюжний Богдан | Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів | 10.08.2003 | DNS | Синявська Ю.Г.,Марченко І.В. | |||||||
3000м чоловіки | |||||||||||
1 | Трубенок Максим | Чернігів, НУЧК | 00.00.2000 | 9.54.9 | ІІІ | 24 | Філіпов В.В. | ||||
2 | Мироненко Костянтин | Чернігів | 26.09.1998 | 9.56.0 | ІІІ | 21 | Красільник Т.С. | ||||
3 | Сотник Євгеній | Чернігів”У”ДЮСШ ЧМР | 09.01.1999 | 10.04.0 | ІІІ | 18 | Рябов В.В. | ||||
4 | Сахно Володимир | Ніжинський р-н, “К”,ДЮСШ | 29.07.1970 | 10.14.5 | ІІІ | 15 | Тараско О.І. | ||||
5 | Сафонов Костянтин | Бахмацький р-н | 03.06.1992 | 11.56.0 | ІІІ-юн | 13 | |||||
6 | Педорич Євгеній | Ніжинський р-н, “К”,ДЮСШ | 26.03.2000 | 11.57.1 | ІІІ-юн | 11 | Сахно В.К. | ||||
7 | Полонець Юрій | Ніжинський р-н, “К”,ДЮСШ | 16.05.1997 | 12.10.0 | ІІІ-юн | 9 | Сахно В.К. | ||||
8 | Зеленський Максим | Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів | 02.09.2000 | 12.28.7 | ІІІ-юн | Ос | Синявська Ю.Г.,Марченко І.В. | ||||
9 | Райда Євгеній | Ніжинський р-н, “К”,ДЮСШ | 23.08.2000 | 12.29.2 | ІІІ-юн | 7 | Сахно В.К. | ||||
Піддубний Юрій | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 17.10.1999 | DNS | Овчаренко І.М. | |||||||
3000м юнаки 2001 р.н. і мол. | |||||||||||
1 | Назаренко Ігор | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 29.04.2002 | 10.35.2 | І-юн | 24 | Шарак О.В. | ||||
2 | Онацький Єгор | Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів | 25.05.2002 | 11.08.0 | ІІ-юн | 21 | Синявська Ю.Г.,Марченко І.В. | ||||
3 | Терещенко Дмитро | Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів | 05.04.2003 | 11.10.1 | ІІ-юн | 18 | Синявська Ю.Г.,Марченко І.В. | ||||
4 | Шостка Володимир | Ніжинський р-н, “К”,ДЮСШ | 02.04.2001 | 11.26.0 | ІІ-юн | 15 | Сахно В.К. | ||||
5 | Трухан Вадим | Чернігів, НУЧК | 20.09.2001 | 12.18.0 | ІІІ-юн | Ос | Філіпов В.В. | ||||
6 | Захарченко Михайло | Ніжинський р-н, “К”,ДЮСШ | 19.09.2001 | 12.26.8 | ІІІ-юн | 13 | Сахно В.К. | ||||
7 | Котков Владислав | Н.Сіверськ, МОН.ДЮСШ | 06.02.2002 | 12.29.9 | ІІІ-юн | 11 | Бренз А.Н.,Клименко В.В. | ||||
8 | Калюжний Богдан | Чернігів, ОДЮСШ олім. видів | 10.08.2003 | 12.37.9 | ІІІ-юн | Ос | Синявська Ю.Г.,Марченко І.В. | ||||
9 | Герасименко Сергій | Ніжинський р-н, “К”,ДЮСШ | 25.06.2001 | 13.23.4 | б/р | 9 | Сахно В.К. | ||||
110м з/б чоловіки | |||||||||||
1 | Савин Максим | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 13.05.2000 | 16.8 | ІІІ | 24 | Шарак О.В. | ||||
2 | Шкурат Олександр | Прилуки МОН ДЮСШ | 06.10.2000 | 20.8 | ІІІ-юн | 21 | Мачульний Є.В. | ||||
110м з/б юнаки 2001 і мол. | |||||||||||
1 | Сироватко Максим | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 01.02.2003 | 17.7 | ІІ-юн | 24 | Шевчук О.Л. | ||||
2 | Громов Андрій | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 12.12.2003 | 18.8 | ІІІ-юн | 21 | Шарак О.В. | ||||
3 | Огієнко Максим | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 11.05.2002 | 19.1 | ІІІ-юн | 18 | Гавриленко В.Г. | ||||
4 | Приймак Максим | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 31.10.2002 | 20.3 | б/р | 15 | Чекалін С.П. | ||||
5 | Крищенко Сергій | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 18.05.2003 | 20.9 | б/р | 13 | Шарак О.В. | ||||
6 | Петренко Анатолій | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 24.07.2002 | 21.3 | б/р | 11 | Чекалін С.П. | ||||
Клименко Олександр | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 25.03.2004 | DNS | Шарак О.В. | |||||||
300м з/б чоловіки | |||||||||||
1 | Шкурат Олександр | Прилуки МОН ДЮСШ | 06.10.2000 | 49.5 | ІІІ | 24 | Мачульний Є.В. | ||||
300м з/б юнаки 2001 р.н. | |||||||||||
1 | Сироватко Максим | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 01.02.2003 | 45.4 | ІІ | 24 | Шевчук О.Л. | ||||
2 | Яценко Данило | Прилуки МОН ДЮСШ | 27.04.2004 | 47.7 | ІІІ | 21 | Бобровська О.А. | ||||
3 | Климач Олександр | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 09.10.2004 | 50.9 | І-юн | 18 | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
4 | Петренко Руслан | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 11.08.2005 | 51.0 | І-юн | Ос | Беркут Н.П. | ||||
5 | Веремієнко Дмитро | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 06.12.2004 | 53.9 | ІІ-юн | 15 | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
Огієнко Максим | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 11.05.2002 | DNS | Гавриленко В.Г. | |||||||
Стрибки у довжину чоловіки | |||||||||||
1 | Паляниця Олександр | Чернігів, “С” ОДЮСШ з олім. видів | 06.01.1998 | 5.89 | ІІІ | 24 | Масюк А.М. | ||||
2 | Уніат Володимир | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 24.07.1997 | 5.64 | І-юн | 21 | Шарак О.В. | ||||
3 | Носелевець Віталій | Козелецький р-н, інваспорт | 18.03.1998 | 5.21 | ІІ-юн | 18 | Шарак О.В. | ||||
4 | Загорулько Єгор | Бахмацький р-н | 10.11.1997 | 5.18 | ІІ-юн | 15 | Небощицький Г.О. | ||||
Стрибки у довжину юнаки 2001 р.н. і мол. | |||||||||||
1 | Нога Роман | Прилуки МОН ДЮСШ | 02.04.2002 | 5.62 | І-юн | 24 | Мачульний Є.В. | ||||
2 | Кучеренко Богдан | Чернігів, “С” ОДЮСШ з олім. видів | 23.07.2001 | 5.51 | І-юн | 21 | Луценко В.В. | ||||
3 | Мархай Яків | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 01.01.2004 | 5.07 | ІІ-юн | 18 | Бочок В.А. | ||||
4 | Косовський Денис | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 20.11.2001 | 4.93 | ІІ-юн | 15 | Беркут Н.П. | ||||
5 | Мироненко Ярослав | Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів | 18.08.2004 | 4.79 | ІІ-юн | 13 | Таратухіна Н.П. | ||||
6 | Клименко Олександр | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 25.03.2004 | 4.77 | ІІ-юн | 11 | Шарак О.В. | ||||
7 | Лесенко Дмитро | Прилуки МОН ДЮСШ | 00.00.2006 | 4.71 | ІІІ-юн | 9 | Мачульний Є.В. | ||||
8 | Ященко Данило | Прилуки МОН ДЮСШ | 21.04.2001 | 4.62 | ІІІ-юн | Ос | Бобровська О.А. | ||||
9 | Петренко Руслан | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 11.08.2005 | 4.60 | ІІІ-юн | Ос | Беркут Н.П. | ||||
10 | Бродський Ян | Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів | 18.03.2005 | 4.47 | ІІІ-юн | 7 | Таратухіна Н.П. | ||||
11 | Пастушок Владислав | Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів | 13.10.2006 | 3.81 | б/р | 5 | Таратухіна Н.П. | ||||
12 | Гузенок Кирило | Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів | 17.01.2006 | 3.34 | б/р | 3 | Таратухіна Н.П. | ||||
Мізінін Микита | Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів | 16.04.2001 | DNS | Салівон Р.П.Демешко С.В. | |||||||
Волощук Андрій | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 00.00.2001 | DNS | Чекалін С.П. | |||||||
Ільченко Ярослав | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 24.12.2003 | DNS | Корецька С.М. | |||||||
Царегородцев Ярослав | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 01.04.2004 | DNS | Корецька С.М. | |||||||
Черенков Нікіта | Бахмацький р-н | 08.10.2003 | DNS | Іванько Ю.Б. | |||||||
Потрійний чоловіки | |||||||||||
1 | Нога Роман | Прилуки МОН ДЮСШ | 02.04.2002 | 13.14 | ІІІ | 24 | Мачульний Є.В. | ||||
Землинський Богдан | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 18.10.2000 | DNS | Шульга О.П. | |||||||
Потрійний юнаки 2001 р.н. і мол. | |||||||||||
1 | Косовський Денис | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 20.11.2001 | 10.94 | ІІІ-юн | 24 | Беркут Н.П. | ||||
2 | Лесенко Дмитро | Прилуки МОН ДЮСШ | 00.00.2006 | 10.78 | ІІІ-юн | 21 | Мачульний Є.В. | ||||
3 | Бут Нікіта | Прилуки МОН ДЮСШ | 04.06.2004 | 10.63 | ІІІ-юн | 18 | Мачульний Є.В. | ||||
4 | Петренко Руслан | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 11.08.2005 | 9.51 | б/р | Ос | Беркут Н.П. | ||||
Стрибки у висоту юнаки 2001 р.н. і мол. | |||||||||||
1 | Приймак Максим | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 31.10.2002 | 155 | І-юн | 24 | Чекалін С.П. | ||||
2 | Петренко Анатолій | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 24.07.2002 | 155 | І-юн | 24 | Чекалін С.П. | ||||
3 | Бродський Ян | Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів | 18.03.2005 | 150 | ІІ-юн | 18 | Таратухіна Н.П. | ||||
4 | Огієнко Максим | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 11.05.2002 | 140 | ІІ-юн | Ос | Гавриленко В.Г. | ||||
5 | Климач Олександр | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 09.10.2004 | 135 | ІІІ-юн | 15 | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
6 | Пастушок Владислав | Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів | 13.10.2006 | 130 | ІІІ-юн | 13 | Таратухіна Н.П. | ||||
7 | Гузенок Кирило | Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів | 17.01.2006 | 125 | б/р | 11 | Таратухіна Н.П. | ||||
8 | Веремієнко Дмитро | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 06.12.2004 | 125 | б/р | 9 | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
Штовхання ядра чоловіки (7,260 кг) | |||||||||||
1 | Руденко Андрій | Менський р-н, ОДЮСШ з олім. видів. | 00.00.1987 | 15.10 | КМС | 24 | Таратухіна Н.П.Микитенко Ю. | ||||
2 | Журба Вадим | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 11.09.1999 | 13.28 | І | 21 | Середа О.А. | ||||
3 | Кравченко Дмитро | Чернігів,У, ДЮСШ “Україна” ЧМР | 04.02.1999 | 12.63 | ІІ | Ос | Кондратенко П.Б. | ||||
4 | Вірич Юрій | Чернігів “У” ДЮСШ “Інваспорт” | 22.05.1997 | 12.45 | ІІ | Ос | Середа О.А. | ||||
5 | Ситник Дмитро | Бахмацький р-н | 05.07.1991 | 10.90 | ІІІ | 18 | Небощицький Г.О. | ||||
6 | Кучеренко Роман | Бахмацький р-н | 24.01.1996 | 9.90 | ІІІ | 15 | Небощицький Г.О. | ||||
7 | Ребенок Віталій | Чернігів “У” ДЮСШ “Інваспорт” | 27.11.1998 | 7.82 | б/р | Ос | Середа О.А. | ||||
Штовхання ядра юнаки 2001 р.н. і мол. (5,0 кг) | |||||||||||
1 | Білецький Владислав | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 28.08.2002 | 10.44 | ІІ-юн | 24 | Небощицький Г.О. | ||||
2 | Вовк Валерій | Чернігів ОДЮСШ олім.видів | 03.08.2001 | 10.22 | ІІ-юн | 21 | Порядіна В.В. | ||||
3 | Лисенко Антон | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 04.07.2003 | 9.60 | ІІ-юн | 18 | Небощицький Г.О. | ||||
4 | Тарасенко Максим | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 08.05.2003 | 9.38 | ІІІ-юн | 15 | Гавриленко В.Г. | ||||
5 | Кутик Микита | Менський р-н,ДЮСШ олім. видів | 10.07.2005 | 9.10 | ІІІ-юн | 13 | Таратухіна Н.П. | ||||
6 | Капустін Максим | Менський р-н,ДЮСШ олім. видів | 17.08.2003 | 9.00 | ІІІ-юн | 11 | Таратухіна Н.П. | ||||
7 | Биковець Олександр | Чернігів ОДЮСШ олім.видів | 12.11.2002 | 8.88 | ІІІ-юн | Ос | Порядіна В.В. | ||||
8 | Щербина Ярослав | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 20.10.2002 | 8.46 | ІІІ-юн | Ос | Середа О.А. | ||||
9 | Чирва Станіслав | Менський р-н,ДЮСШ олім. видів | 01.07.2005 | 8.05 | ІІІ-юн | 9 | Таратухіна Н.П. | ||||
Метання диску чоловіки (2 кг) | |||||||||||
1 | Ракуненко Денис | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 28.07.1997 | 45.86 | І | Ос | Середа О.А. | ||||
2 | Журба Вадим | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 11.09.1999 | 45.40 | І | 24 | Середа О.А. | ||||
3 | Микитенко Юрій | Мена ОТГ | 00.00.1987 | 43.07 | І | 21 | Микитенко Ю. | ||||
4 | Руденко Андрій | Менський р-н, ОДЮСШ з олім. вид. | 00.00.1987 | 39.98 | ІІ | 18 | Таратухіна Н.П.Микитенко Ю. | ||||
5 | Вірич Юрій | Чернігів “У” ДЮСШ “Інваспорт” | 22.05.1997 | 35.50 | ІІІ | Ос | Середа О.А. | ||||
Метання диску юнаки 2001 р.н. і мол. (1,5 кг) | |||||||||||
1 | Щербина Ярослав | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 20.10.2002 | 29.80 | ІІ-юн | Ос | Середа О.А. | ||||
2 | Криворучко Микола | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 22.05.2002 | 27.82 | ІІІ-юн | Ос | Середа О.А. | ||||
3 | Вовк Валерій | Чернігів ОДЮСШ з олім.видів | 03.08.2001 | 27.76 | ІІІ-юн | 24 | Порядіна В.В. | ||||
4 | Биковець Олександр | Чернігів ОДЮСШ з олім.видів | 12.11.2002 | 23.30 | б/р | Ос | Порядіна В.В. | ||||
Метання спису чоловіки (800 гр) | |||||||||||
1 | Ситник Дмитро | Бахмацький р-н | 05.07.1991 | 55.10 | ІІ | 24 | Небощицький Г.О. | ||||
2 | Кошіль Дмитро | Чернігів ОДЮСШ з олім.видів | 19.06.1998 | 45.40 | ІІІ | 21 | Порядіна В.В. | ||||
3 | Загорулько Єгор | Бахмацький р-н | 10.11.1997 | 42.93 | ІІІ | 18 | Небощицький Г.О. | ||||
4 | Сафонов Костянтин | Бахмацький р-н | 03.06.1992 | 40.82 | ІІІ | 15 | Небощицький Г.О. | ||||
5 | Склярук Сергій | Чернігів,У, ДЮСШ “Україна” ЧМР | 09.06.1998 | 40.51 | ІІІ | 13 | Кондратенко П.Б. | ||||
6 | Васюк Андрій | Чернігів,У, ДЮСШ “Україна” ЧМР | 05.09.1997 | 40.24 | ІІІ | 11 | Кондратенко П.Б. | ||||
7 | Кучеренко Роман | Бахмацький р-н | 24.01.1996 | 39.68 | І-юн | 9 | Небощицький Г.О. | ||||
8 | Населевець Віталій | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 18.03.1998 | 36.50 | І-юн | 7 | Шарак О.В. | ||||
9 | Кисіль Іван | Бахмацький р-н | 19.02.1998 | 36.20 | І-юн | 5 | Небощицький Г.О. | ||||
10 | Шевченко Максим | Бахмацький р-н | 13.11.1992 | 36.18 | І-юн | 3 | Небощицький Г.О. | ||||
Метання спису юнаки 2001 р.н. і мол. (700 гр) | |||||||||||
1 | Лисенко Антон | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 04.07.2003 | 41.00 | ІІІ | 24 | Небощицький Г.О. | ||||
2 | Башук Владислав | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 17.03.2003 | 33.45 | ІІ-юн | 21 | Небощицький Г.О. | ||||
3 | Саєвський Ілля | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 01.08.2006 | 33.40 | ІІ-юн | 18 | Небощицький Г.О. | ||||
4 | Ладоха Владислав | Чернігів ОДЮСШ олім.видів | 12.09.2004 | 30.12 | ІІ-юн | 15 | Порядіна В.В. | ||||
5 | Білецький Владислав | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 28.08.2002 | 24.20 | ІІІ-юн | 13 | Мартиненко Г.П. | ||||
6 | Стогов Сергій | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 12.10.2005 | 23.20 | ІІІ-юн | Ос | Небощицький Г.О. | ||||
100м жінки | |||||||||||
1 | Шульга Євгенія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 13.09.1994 | 12.8 Ф-12.0 | КМС | 24 | Вятіорець С Є.,Середа С.С. | ||||
2 | Максименко Катерина | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 22.11.1998 | 12.6 Ф-12.5 | І | 21 | Кузьомко Л.М.Кривоус Н.В. | ||||
3 | Стецкова Тетяна | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 09.03.2000 | 13.2 Ф-13.2 | ІІ | 18 | Кузьомко Л.М.Красільник Т.С. | ||||
4 | Басанець Вероніка | Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів | 03.08.2000 | 14.2 Ф-14.1 | І-юн | 15 | Салівон Р.П.Демешко С.В. | ||||
5 | Прокопенко Валерія | Чернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 26.05.2000 | 14.0 Ф-15.0 | ІІІ | 13 | Філіпови | ||||
6 | Галаган Вікторія | Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів | 10.08.2000 | 15.2 Ф-15.2 | ІІ-юн | Ос | Луценко В.В. | ||||
7 | Сирбу Анастасія | Чернігів”У”ДЮСШ ЧМР | 01.05.2000 | 14.9 Ф-15.3 | ІІ-юн | Ос | Рябов В.В. | ||||
8 | Сивець Анна | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 05.02.1999 | 15.4 Ф-15.7 | ІІ-юн | Ос | Вятіорець С Є.,Середа С.С. | ||||
100м дівчата 2001 р.н. і мол. | |||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Очки | Тренери | ||||
1 | Буряк Лілія | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 11.03.2003 | 12.9 Ф-13.1 | ІІ | 24 | Шульга О.П. | ||||
2 | Жук Олександра | Коропський р-н “К” ДЮСШ | 30.04.2005 | 13.4 Ф-13.5 | ІІІ | 21 | Лучко В.Л. | ||||
3 | Біленька Іванна | Ніжин, МОН, КДЮСШ | 29.09.2005 | 13.6 Ф-13.8 | ІІІ | 18 | Кремез О.М.,Кремез М.П. | ||||
4 | Сукач Дар’я | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 15.08.2004 | 13.8 Ф-14.1 | ІІІ | 15 | Шевчук О.Л. | ||||
5 | Барабаш Аліна | Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів | 07.07.2002 | 13.8 Ф-14.2 | ІІІ | 13 | Салівон Р.П.Демешко С.В. | ||||
6 | Удалова Олександра | Коропський р-н “К” ДЮСШ | 21.06.2005 | 13.9 Ф-14.3 | ІІІ | 11 | Лучко В.Л. | ||||
7 | Красільник Віолетта | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 02.05.2002 | 13.9 Ф-14.5 | ІІІ | Ос | .Красільник Т.С. | ||||
8 | Тонконог Діана | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 09.10.2004 | 13.9 Ф-14.6 | ІІІ | 9 | Бочок В.А. | ||||
9 | Коршек Анастасія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 11.04.2005 | 14.0 | ІІІ | Ос | Шевчук О.Л. | ||||
10 | Дубіль Алевтина | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 11.05.2005 | 14.1 | І-юн | 7 | Чекалін С.П. | ||||
11 | Олійник Даяна | Чернігів .НУЧК-Ріпкінський р-н | 14.07.2001 | 14.1 | І-юн | 5 | Рябов В.В. | ||||
12 | Лисюк Анна | Коропський р-н “К” ДЮСШ | 08.02.2005 | 14.4 | І-юн | 3 | Лучко В.Л. | ||||
13 | Ковтун Вікторія | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 22.07.2005 | 14.5 | І-юн | 2 | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
14 | Чугай Єлізавета | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 31.10.2003 | 14.5 | І-юн | Ос | Шульга О.П. | ||||
15 | Давиденко Світлана | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 14.03.2003 | 14.6 | І-юн | Ос | Антонова В.Г. | ||||
16 | Нощенко Тетяна | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 17.06.2003 | 14.6 | І-юн | 1 | Гавриленко В.Г. | ||||
17 | Тарасенко Марія | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 11.04.2004 | 14.6 | І-юн | 0 | Бочок В.А. | ||||
18 | Наталушко Варвара | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 23.02.2005 | 14.7 | І-юн | Ос | .Красільник Т.С. | ||||
19 | Каракостантинова Вероніка | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 25.07.2006 | 14.8 | І-юн | Ос | Шевчук О.Л. | ||||
20 | Бондар Ангеліна | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 14.07.2003 | 15.0 | ІІ-юн | Ос | Беркут Н.П. | ||||
21 | Тимченко Дарина | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 06.04.2002 | 15.2 | ІІ-юн | Ос | Корецька С.М. | ||||
22 | Ткаченко Валерія | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 11.01.2005 | 15.5 | ІІ-юн | 0 | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
23 | Тарасенко Карина | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 05.08.2002 | 15.6 | ІІ-юн | Ос | Овчаренко І.М. | ||||
24 | Городненко Дарина | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 01.05.2005 | 15.6 | ІІ-юн | 0 | Небощицький Г.О. | ||||
25 | Олійник Анжеліка | Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів | 10.08.2005 | 16.3 | б/р | Ос | Луценко В.В. | ||||
Капленко Надія | Ніжин, МОН, КДЮСШ | 05.10.2001 | DNS | Кремез О.М.,Кремез М.П. | |||||||
Причиненко Анна | Прилуки МОН ДЮСШ | 13.01.2003 | DNS | Бобровська О.А. | |||||||
Павленко Юлія | Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів | 23.05.2001 | DNS | Луценко В.В. | |||||||
Нощенко Таміла | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 27.06.2003 | DNS | Гавриленко В.Г. | |||||||
Грязна Анастасія | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 14.02.2003 | DNS | Шульга О.П. | |||||||
Суспіна Анастасія | Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 17.07.2001 | DNS | Вятіорець С Є.,Середа С.С. | |||||||
Марченко Анжела | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 16.11.2002 | DNS | Шульга О.П. | |||||||
300м жінки | |||||||||||
1 | Стецкова Тетяна | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 09.03.2000 | 43.9 | ІІІ | 24 | Кузьомко Л.М.Красільник Т.С. | ||||
2 | Максименко Катерина | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 22.11.1998 | 45.5 | ІІІ | 21 | Кузьомко Л.М.Кривоус Н.В. | ||||
3 | Галаган Вікторія | Чернігів, ОДЮСШ олім. видів | 10.08.2000 | 48.9 | І-юн | Ос | Луценко В.В. | ||||
4 | Сирбу Анастасія | Чернігів”У”ДЮСШ ЧМР | 01.05.2000 | 49.2 | І-юн | Ос | Рябов В.В. | ||||
Шульга Євгенія | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 13.09.1994 | DNS | Вятіорець С Є.,Середа С.С. | |||||||
300м дівчата 2001 р.н. і мол. | |||||||||||
1 | Буряк Лілія | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 11.03.2003 | 45.2 | ІІІ | 24 | Шульга О.П. | ||||
2 | Копитько Анастасія | Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 21.03.2004 | 45.9 | ІІІ | 21 | Вятіорець С Є.,Середа С.С. | ||||
3 | Жук Олександра | Коропський р-н “К” ДЮСШ | 30.04.2005 | 46.1 | ІІІ | Ос | Лучко В.Л. | ||||
4 | Тонконог Діана | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 09.10.2004 | 47.6 | ІІІ | 18 | Бочок В.А. | ||||
5 | Сукач Дар’я | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 15.08.2004 | 47.6 | ІІІ | 15 | Шевчук О.Л. | ||||
6 | Олійник Анжеліка | Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів | 10.08.2005 | 47.7 | ІІІ | Ос | Луценко В.В. | ||||
7 | Лисюк Анна | Коропський р-н “К” ДЮСШ | 08.02.2005 | 48.3 | І-юн | 13 | Лучко В.Л. | ||||
8 | Удалова Олександра | Коропський р-н “К” ДЮСШ | 21.06.2005 | 48.4 | І-юн | 11 | Лучко В.Л. | ||||
9 | Бондаренко Наталія | Коропський р-н “К” ДЮСШ | 07.09.2005 | 48.5 | І-юн | 9 | Лучко В.Л. | ||||
10 | Мозгова Ангеліна | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 10.12.2006 | 49.0 | І-юн | Ос | Корецька С.М. | ||||
11 | Біленька Іванна | Ніжин, МОН, КДЮСШ | 29.09.2005 | 49.6 | І-юн | 7 | Кремез О.М.,Кремез М.П. | ||||
12 | Бондар Ангеліна | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 14.07.2003 | 50.8 | ІІ-юн | Ос | Беркут Н.П. | ||||
13 | Тарасенко Марія | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 11.04.2004 | 51.1 | ІІ-юн | 5 | Бочок В.А. | ||||
15 | Шарпата Леся | Чернігів, КТКТ | 24.01.2003 | 52.8 | ІІ-юн | Ос | Любенко А.А. | ||||
16 | Ткаченко Валерія | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 11.01.2005 | 56.4 | б/р | 3 | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
17 | Левченко Ксенія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 05.04.2005 | 1.00.7 | б/р | Ос | Шевчук О.Л. | ||||
Сидорко Дарина | Прилуки, МОН. ДЮСШ | 03.09.2002 | DNS | Ракетський А.І. | |||||||
Причиненко Анна | Прилуки, МОН. ДЮСШ | 13.05.2003 | DNS | Бобровська О.А. | |||||||
Тарасенко Карина | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 05.08.2003 | DNS | Овчаренко І.М. | |||||||
Чугай Єлізавета | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 16.11.2002 | DNS | Шульга О.П. | |||||||
Тимченко Дарина | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 06.04.2002 | DNS | Корецька С.М. | |||||||
600м жінки | |||||||||||
1 | Діденко Ольга | Чернігів”У”ДЮСШ ЧМР | 04.06.2000 | 1.52.0 | 24 | Рябов В.В. | |||||
2 | Циганова Анастасія | Чернігів”У”ДЮСШ ЧМР | 01.05.1999 | 1.57.0 | 21 | Рябов В.В. | |||||
3 | Долган Катерина | Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів | 11.05.2000 | 2.11.0 | 18 | Салівон Р.П.Демешко С.В. | |||||
600м дівчата 2001 р.н. і мол. | |||||||||||
1 | Копитько Анастасія | Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 21.03.2004 | 1.49.4 | 24 | Вятіорець С Є.,Середа С.С. | |||||
2 | Хоренко Катенрина | Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів | 26.11.2002 | 1.50.3 | 21 | Салівон Р.П.Демешко С.В. | |||||
3 | Брухно Тетяна | Прилуки МОН ДЮСШ | 16.02.2003 | 1.54.3 | 18 | Ракетський А.І.Мачульний Є.В. | |||||
4 | Ткаченко Анна | Чернігів”У”ДЮСШ ЧМР | 09.10.2007 | 1.55.9 | 15 | Кривоус Н.В. | |||||
5 | Бондаренко Наталія | Коропський р-н “К” ДЮСШ | 07.09.2005 | 1.57.6 | 13 | Лучко В.Л. | |||||
6 | Овсякова Дарина | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 11.10.2003 | 1.59.2 | 11 | Куц А.С.,Бойко В.С. | |||||
7 | Авраменко Анна | Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів | 10.09.2003 | 2.02.4 | 9 | Синявська Ю.Г. | |||||
8 | Мозгова Ангеліна | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 10.12.2006 | 2.05.6 | Ос | Корецька С.М. | |||||
9 | Шарпата Леся | Чернігів, КТКТ | 24.01.2003 | 2.07.1 | Ос | Любенко А.А. | |||||
10 | Безручко Таїсія | Ніжин, МОН, КДЮСШ | 22.09.2004 | 2.08.5 | 7 | Кремез О.М.,Кремез М.П. | |||||
11 | Мемех Анастасія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 05.08.2002 | 2.08.9 | Ос | Овчаренко І.М. | |||||
12 | Олійник Даяна | Чернігів .НУЧК-Ріпкінський р-н | 14.07.2001 | 2.09.6 | 5 | Рябов В.В. | |||||
13 | Чобану Єлізавета | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 19.02.2005 | 2.10.6 | 3 | Куц А.С.,Бойко В.С. | |||||
14 | Вінниченко Анастасія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 06.01.2002 | 2.12.4 | Ос | Антонова В.Г. | |||||
15 | Гаврик Інна | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 12.02.2002 | 2.20.5 | Ос | Овчаренко І.М. | |||||
1000м жінки | |||||||||||
1 | Жмурко Анна | Чернігів “У” ОШВСМ | 24.10.1996 | 3.07.8 | ІІ | 24 | Лагункова Н.М., Клюєв А.О. | ||||
2 | Діденко Ольга | Чернігів”У”ДЮСШ ЧМР | 04.06.2000 | 3.26.4 | ІІІ | 21 | Рябов В.В. | ||||
1000м дівчата 2001 р.н. і мол. | |||||||||||
1 | Дворніченко Яна | Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 20.07.2003 | 3.19.3 | ІІІ | 24 | Шульга О.П. | ||||
2 | Ткаченко Анна | Чернігів”У”ДЮСШ ЧМР | 09.10.2007 | 3.26.9 | ІІІ | Ос | Кривоус Н.В. | ||||
3 | Овсякова Дарина | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 11.10.2003 | 3.31.5 | ІІІ | 21 | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
4 | Лугіна Вікторія | Чернігів”У”ДЮСШ ЧМР | 14.02.2005 | 3.35.6 | ІІІ | Ос | Лагункова Н.М.. | ||||
5 | Дмитренко Аліна | Чернігів”У”ДЮСШ ЧМР | 09.10.2007 | 3.42.0 | І-юн | Ос | Кривоус Н.В. | ||||
6 | Лемеш Анастасія | Чернігів”У”ДЮСШ ЧМР | 00.00.2003 | 3.47.9 | І-юн | Ос | Лагункова Н.М.. | ||||
7 | Чобану Єлізавета | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 19.02.2005 | 3.56.9 | І-юн | 18 | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
8 | Кузьменко Анна | Чернігів”У”ДЮСШ ЧМР | 29.03.2003 | 4.01.6 | ІІ-юн | Ос | Лагункова Н.М.. | ||||
9 | Безручко Таїсія | Ніжин, МОН, КДЮСШ | 22.09.2004 | 4.03.7 | ІІ-юн | 15 | Кремез О.М.,Кремез М.П. | ||||
10 | Авраменко Анна | Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів | 10.09.2003 | 4.06.0 | ІІ-юн | Ос | Синявська Ю.Г. | ||||
11 | Кононець Анастасія | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 14.01.2004 | 4.07.0 | ІІ-юн | 13 | Шиша Н.О. | ||||
Сергусь Марія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 17.12.2001 | DNS | Овчаренко І.М. | |||||||
Тарасенко Дарина | Чернігів”У”ДЮСШ ЧМР | 19.06.2003 | DNS | Лагункова Н.М.. | |||||||
3000м жінки | |||||||||||
1 | Жмурко Анна | Чернігів “У” ОШВСМ | 24.10.1996 | 10.15.6 | І | 24 | Лагункова Н.М., Клюєв А.О. | ||||
2 | Михальченко Наталія | Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів | 28.06.1999 | 12.17.0 | ІІІ | 21 | Салівон Р.П.Демешко С.В. | ||||
3 | Долган Катерина | Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів | 11.05.2000 | 13.08.5 | І-юн | 18 | Салівон Р.П.Демешко С.В. | ||||
4 | Валієва Карина | Ніжинський р-н, “К”,ДЮСШ | 19.06.1998 | 13.29.5 | ІІ-юн | 15 | Сахно В.К. | ||||
5 | Пиркова Богдана | Ніжинський р-н, “К”,ДЮСШ | 20.08.1999 | 14.15.3 | ІІ-юн | 13 | Сахно В.К. | ||||
6 | Кубрак Алла | Ніжинський р-н, “К”,ДЮСШ | 14.04.1998 | 14.22.3 | ІІ-юн | 11 | Сахно В.К. | ||||
Беребенець Катерина | Ніжинський р-н, “К”,ДЮСШ | 13.12.1999 | DNS | Сахно В.К. | |||||||
3000м дівчата 2001 р.н. і мол. | |||||||||||
1 | Дворніченко Яна | Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 20.07.2003 | 11.44.3 | ІІІ | 24 | Шульга О.П. | ||||
2 | Давиденко Вікторія | Бахмацький р-н, МОН, ДЮСШ | 18.11.2004 | 13.23.1 | ІІ-юн | 21 | Мартиненко Г.П. | ||||
3 | Кононець Анастасія | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 14.01.2004 | 14.19.7 | ІІ-юн | 18 | Шиша Н.О. | ||||
100м з/б жінки | |||||||||||
1 | Лобан Юлія | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 07.08.2000 | 14.6 | КМС | 24 | Шарак О.В. | ||||
100м з/б дівчата 2001 р.н. і мол. | |||||||||||
1 | Сидорко Дарина | Прилуки МОН ДЮСШ | 03.09.2002 | 17.6 | ІІІ | 24 | Ракетський А.І. | ||||
2 | Лактюшина Надія | Менський р-н,ДЮСШ олім. видів | 26.02.2006 | 17.7 | ІІІ | 21 | Таратухіна Н.П. | ||||
3 | Лимар Яна | Прилуки МОН ДЮСШ | 24.04.2004 | 19.0 | І-юн | 18 | Ракетський А.І. | ||||
4 | Ганущенко Сніжана | Менський р-н,ДЮСШ олім. видів | 21.01.2006 | 20.3 | ІІ-юн | 15 | Таратухіна Н.П. | ||||
5 | Майстренко Вікторія | Менський р-н,ДЮСШ олім. видів | 21.08.2018 | 21.8 | ІІІ-юн | 13 | Таратухіна Н.П. | ||||
6 | Черевко Анастасія | Ніжин, МОН, КДЮСШ | 06.02.2003 | 22.0 | ІІІ-юн | 11 | Кремез О.М.,Кремез М.П. | ||||
7 | Тарасенко Альбіна | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 04.11.2001 | 24.0 | б/р | 9 | Чекалін С.П. | ||||
300м з/б дівчата 2001 р.н. і мол. | |||||||||||
1 | Брухно Тетяна | Прилуки МОН ДЮСШ | 16.02.2003 | 54.6 | ІІІ | 24 | Ракетський А.І. | ||||
2 | Ганущенко Сніжана | Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів | 21.01.2006 | 56.1 | І-юн | Ос | Таратухіна Н.П. | ||||
3 | Лимар Яна | Прилуки МОН ДЮСШ | 24.04.2004 | 56.9 | І-юн | 21 | Ракетський А.І. | ||||
4 | Шевченко Анастасія | Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів | 17.07.2006 | 58.7 | І-юн | 18 | Таратухіна Н.П. | ||||
5 | Черевко Анастасія | Ніжин, МОН, КДЮСШ | 06.02.2003 | 59.1 | І-юн | 15 | Кремез О.М.,Кремез М.П. | ||||
6 | Ковтун Вікторія | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 12.07.2005 | 59.6 | І-юн | 13 | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
Стрибки у довжину жінки | |||||||||||
1 | Лобан Юлія | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 07.08.2000 | 5.15 | ІІІ | 24 | Шарак О.В. | ||||
2 | Чернікова Аліна | Прилуки МОН ДЮСШ | 25.07.2001 | 5.08 | ІІІ | 21 | Бобровська О.А. | ||||
3 | Прокопенко Валерія | Чернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 26.05.2000 | 3.82 | ІІ-юн | 18 | Філіпови | ||||
4 | Ковальова Валерія | Чернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 09.12.1999 | 3.76 | ІІІ-юн | 15 | Філіпови | ||||
Стрибки у довжину дівчата 2001 р.н. і мол. | |||||||||||
1 | Дорошенко Поліна | Менський р-н,ДЮСШ олім. видів | 12.11.2003 | 5.05 | ІІІ | 24 | Таратухіна Н.П. | ||||
2 | Рогова Дар’я | Менський р-н, ОТГ, ДЮСШ | 11.01.2006 | 4.94 | ІІІ | 21 | Терпицька І.Л. | ||||
3 | Численко Катерина | Ніжин, МОН, КДЮСШ | 16.05.2003 | 4.74 | ІІІ | 18 | Кремез О.М.,Кремез М.П. | ||||
4 | Панюкова Бажена | Прилуки МОН ДЮСШ | 24.03.2004 | 4.73 | ІІІ | 15 | Бобровська О.А. | ||||
5 | Погоріла Аліна | Прилуки МОН ДЮСШ | 10.02.2001 | 4.73 | ІІІ | 13 | Бобровська О.А. | ||||
6 | Постоногова Анна | Прилуки МОН ДЮСШ | 07.08.2001 | 4.64 | І-юн | 11 | Мачульний Є.В. | ||||
7 | Лактюшина Надія | Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів | 26.02.2006 | 4.18 | І-юн | 9 | Таратухіна Н.П. | ||||
8 | Сидорко Дарина | Прилуки МОН ДЮСШ | 03.09.2002 | 4.34 Ф-DNS | І-юн | 7 | Ракетський А.І. | ||||
9 | Бондар Ангеліна | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 14.07.2003 | 4.19 | ІІ-юн | Ос | Беркут Н.П. | ||||
10 | Лимар Яна | Прилуки МОН ДЮСШ | 24.04.2004 | 3.91 | ІІ-юн | 5 | Ракетський А.І. | ||||
11 | Ганущенко Сніжана | Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів | 21.01.2006 | 3.87 | ІІ-юн | Ос | Таратухіна Н.П. | ||||
12 | Шевченко Анастасія | Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів | 17.07.2006 | 3.47 | б/р | Ос | Таратухіна Н.П. | ||||
Тимченко Катерина | Менський р-н, ОТГ, ДЮСШ | 11.01.2006 | DNS | Терпицька І.Л. | |||||||
Суспіна Анастасія | Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 17.07.2001 | DNS | Вятіорець С Є.,Середа С.С. | |||||||
Тимченко Дарина | Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 06.04.2002 | DNS | Вятіорець С Є.,Середа С.С. | |||||||
Потрійний жінки | |||||||||||
1 | Чернікова Аліна | Прилуки МОН ДЮСШ | 25.07.2001 | 10.82 | ІІІ | 24 | Бобровська О.А. | ||||
Ковальова Валерія | Чернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 09.12.1999 | DNS | Філіпови | |||||||
Потрійний дівчата 2001 р.н. і мол. | |||||||||||
1 | Постоногова Анна | Прилуки МОН ДЮСШ | 07.08.2001 | 11.11 | ІІІ | 24 | Мачульний Є.В. | ||||
2 | Численко Катерина | Ніжин, МОН, КДЮСШ | 16.05.2003 | 10.94 | ІІІ | 21 | Кремез О.М.,Кремез М.П. | ||||
3 | Дорошенко Поліна | Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів | 12.11.2003 | 10.84 | ІІІ | 18 | Таратухіна Н.П. | ||||
4 | Погоріла Аліна | Прилуки МОН ДЮСШ | 10.02.2001 | 10.77 | ІІІ | 15 | Бобровська О.А. | ||||
5 | Панюкова Бажена | Прилуки МОН ДЮСШ | 24.03.2004 | 10.63 | ІІІ | 13 | Бобровська О.А. | ||||
Стрибки у висоту жінки | |||||||||||
1 | Литвиненко Ольга | Мена. ОТГ | 10.02.1999 | 150 | ІІ | 24 | Таратухіна Н.П. | ||||
Стрибки у висоту дівчата 2001 р.н. і мол. | |||||||||||
1 | Майстренко Вікторія | Менський р-н,ДЮСШ олім. видів | 21.08.2018 | 150 | ІІ | 24 | Таратухіна Н.П. | ||||
2 | Ткаченко Катерина | Менський р-н, ОТГ, ДЮСШ | 16.01.2005 | 150 | ІІ | 21 | Терпицька І.Л. | ||||
3 | Рогова Дар’я | Менський р-н, ОТГ, ДЮСШ | 11.01.2006 | 150 | ІІ | 18 | Терпицька І.Л. | ||||
4 | Дубіль Алевтина | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 11.05.2005 | 145 | ІІІ | 15 | Чекалін С.П. | ||||
5 | Тарасенко Альбіна | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 04.11.2001 | 135 | І-юн | 13 | Чекалін С.П. | ||||
6 | Ганущенко Сніжана | Менський р-н,ДЮСШ олім. видів | 21.01.2006 | 125 | ІІ-юн | 11 | Таратухіна Н.П. | ||||
7 | Шевченко Анастасія | Менський р-н,ДЮСШ олім. видів | 17.07.2006 | 120 | ІІ-юн | 9 | Таратухіна Н.П. | ||||
Штовхання ядра жінки (4 кг) | |||||||||||
1 | Лобан Юлія | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 07.08.2000 | 11.72 | ІІ | Ос | Шарак О.В. | ||||
2 | Лупинос Катерина | Чернігів ОДЮСШ олім.видів-Мена | 01.02.2000 | 10.52 | ІІ | 24 | Порядіна В.В. | ||||
3 | Полоз Олена | Чернігів ОДЮСШ з олім.видів | 12.03.1999 | 8.82 | ІІІ | 21 | Порядіна В.В. | ||||
4 | Федоренко Сніжана | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 28.08.2000 | 7.96 | І-юн | 18 | Середа О.А. | ||||
5 | Карацюба Яна | Чернігів ОДЮСШ з олім.видів | 25.10.2000 | 7.16 | І-юн | 15 | Порядіна В.В. | ||||
Штовхання ядра дівчата 2001 р.н. і мол. (3 кг) | |||||||||||
1 | Соломенник Вікторія | Менський р-н, ОТГ, ДЮСШ | 09.04.2004 | 10.65 | ІІ | 24 | Терпицька І.Л. | ||||
2 | Римар Марина | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 28.05.2004 | 9.65 | ІІІ | 21 | Шарак О.В. | ||||
3 | Ансютіна Катерина | Ніжин, МОН, КДЮСШ | 27.08.2001 | 9.05 | ІІІ | 18 | Кремез О.М.,Кремез М.П. | ||||
4 | Толстова Вікторія | Ніжин, МОН, КДЮСШ | 27.01.2001 | 8.64 | ІІІ | 15 | Кремез О.М.,Кремез М.П. | ||||
5 | Супрун Ольга | Ніжин, МОН, КДЮСШ | 31.01.2003 | 8.33 | ІІІ | 13 | Кремез О.М.,Кремез М.П. | ||||
6 | Солошенко Валерія | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 11.11.2004 | 8.06 | ІІІ | 11 | Шиша Н.О. | ||||
7 | Наваліхіна Юлія | Бахмацький р-н, МОН, ДЮСШ | 11.12.2004 | 7.98 | І-юн | 9 | Малашенко І.О. | ||||
8 | Дандель Марина | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 16.03.2005 | 7.85 | І-юн | 7 | Небощицький Г.О. | ||||
9 | Крижанівська Поліна | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 19.09.2003 | 7.34 | І-юн | 5 | Шарак О.В. | ||||
10 | Брагінець Дар’я | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 15.12.2004 | 6.77 | ІІ-юн | 3 | Небощицький Г.О. | ||||
11 | Пронько Аліна | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 27.02.2003 | 6.66 | ІІ-юн | Ос | Середа О.А. | ||||
Метання диску жінки (1 кг.) | |||||||||||
1 | Лупинос Катерина | Чернігів ОДЮСШ олім.видів-Мена | 01.02.2000 | 34.34 | ІІІ | 24 | Порядіна В.В. | ||||
2 | Полоз Олена | Чернігів ОДЮСШ з олім.видів | 12.03.1999 | 27.07 | І-юн | 21 | Порядіна В.В. | ||||
3 | Федоренко Сніжана | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 28.08.2000 | 26.82 | І-юн | 18 | Середа О.А. | ||||
Метання диску дівчата 2001 р.н. і мол. (1 кг.) | |||||||||||
1 | Супрун Ольга | Ніжин, МОН, КДЮСШ | 31.01.2003 | 25.15 | І-юн | 24 | Кремез О.М.,Кремез М.П. | ||||
2 | Толстова Вікторія | Ніжин, МОН, КДЮСШ | 27.01.2001 | 22.77 | ІІ-юн | 21 | Кремез О.М.,Кремез М.П. | ||||
3 | Солошенко Валерія | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 11.11.2004 | 22.54 | ІІ-юн | 11 | Шиша Н.О. | ||||
4 | Ансютіна Катерина | Ніжин, МОН, КДЮСШ | 27.08.2001 | 20.32 | ІІ-юн | 15 | Кремез О.М.,Кремез М.П. | ||||
5 | Брезгун Ольга | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 14.06.2003 | 20.20 | ІІ-юн | Ос | Середа О.А. | ||||
Метання спису жінки (600 гр.) | |||||||||||
1 | Карацюба Яна | Бахмацький р-н | 25.10.2000 | 26.64 | ІІІ | 24 | Порядіна В.В. | ||||
2 | Полоз Олена | Чернігів ОДЮСШ з олім.видів | 12.03.1999 | 21.75 | І-юн | 21 | Порядіна В.В. | ||||
3 | Москалець Олена | Бахмацький р-н | 05.05.1995 | 21.70 | І-юн | 18 | Небощицький Г.О. | ||||
Метання спису дівчата 2001 р.н. і мол. (500 гр.) | |||||||||||
1 | Городненко Дарина | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 05.01.2005 | 25.23 | І-юн | 24 | Небощицький Г.О. | ||||
2 | Бондаренко Лілія | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 04.12.2005 | 22.67 | І-юн | 21 | Небощицький Г.О. | ||||
3 | Бреус Марія | Чернігів ОДЮСШ з олім.видів | 31.03.2005 | 21.72 | І-юн | 18 | Порядіна В.В. | ||||
4 | Крижанівська Поліна | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 19.09.2003 | 21.45 | І-юн | 15 | Шарак О.В. | ||||
5 | Брагінець Дар’я | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 15.12.2004 | 20.27 | ІІ-юн | 13 | Небощицький Г.О. | ||||
6 | Дандель Марина | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 16.03.2005 | 18.61 | ІІІ-юн | 11 | Небощицький Г.О. | ||||
7 | Глазкова Вікторія | Чернігів ОДЮСШ з олім.видів | 27.10.2007 | 10.92 | б/р | Ос | Порядіна В.В. | ||||
Римар Марина | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 28.05.2004 | DNS | Шарак О.В. | |||||||
Головний суддя | Рябов В.В. | ||||||||||
Головний секретар | Антонова В.Г. |