В неділю 7 квітня Київ приймав змагання з шосейного бігу в рамках міжнародного київського півмарафону 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon. Цей забіг пройшов під знаком BRONZE LABEL IAAF, що означає надзвичайно гарну організацію даного заходу і визнання їх на міжнародному рівні. Крім того, вперше в Україні в рамках Київського півмарафону відбувся престижний міжнародний старт – Чемпіонат Балканських Країн з легкої атлетики під егідою Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (АБАФ), до складу якої Україна увійшла лише рік тому.

Все це одразу ж створило величезну конкуренцію серед професійних спортсменів з України, Європи та Африки.

На цих престижних змаганнях прийняло участь і багато бігунів з Чернігівщини.

Варто відзначити досягнення чернігівця Павла Олійника. який на напівмарафонській дистанції, з результатом 1.06,07, замкнув чільну десятку абсолютного заліку. Серед найсильніших українських бігунів Павло зайняв високе третє місце.

В команндному заліку з напівмарафону одразу кілька представників Чернігівщини зійшли на подіум, хоча й у складі різних команд. На другу сходинку п’ядисталу разом зі своєю командою зійшов Павло Олійник, а на третю сходинку в своїй команді піднялись чернігівці Сергій Кровлайдіс та Микола Давиденко. Всіх вітаємо з гарними результатами і бажаємо подальших перемог та досягнень!

Залишити відповідь