За 2021 рік з чемпіонатів України, Кубку України, літній Універсіаді, трьох етапах Кубку України з метань легкоатлети Чернігівської області вибороли 90 медалей різного гатунку: золотих – 25, срібних – 32, бронзових – 33.

До вашої уваги пропонуємо рейтинг по кількості очок, які дали до командного заліку області серед ДЮСШ, атлетів 2003 р.н. та старші та атлетів 2004 р.н. та молодші.

Очки в командний залік області Юнаки 2004 і мол(скачати)

Очки до командного залік області 2003 р.н. і старші(скачати)

Очки до командного заліку області по ДЮСШ(скачати)

14 коментар до “Підсумки 2021 року (для ознайомлення)”
 1. Хотілося дізнатися до чого ці підсумки? Та який діяч ці маразматичні підсумки підраховував? Кому можна задати питання? Можливо для Чернігова це норма, а як же людям по області бути, де діти не приймали участь на Чемпіонатах та Кубках України?

  1. Вочевидь нове (старе) керівництво вирішило кінцево наплювати на членів своєї ж федерації. Хай запропонують варіант як пояснити дітям, котрі щодня тренуються і їдуть на змагання (часто і за кошт батьків), щоб виступити на Чемпіонатах області (а найсильніші і на Чемпіонатах України), попасти в призи на області, а потім відкрити підсумки і взагалі там себе не знайти, нібито їх взагалі тут не існує?!

   Доречі, жодної інформації куди були витрачені кошти, котрі діти (на яких наплювали!!!) здавали як членські внески так ніхто і не оприлюднив!

  2. Ви з легкістю можете скласти свій рейтинг. Виділити трохи, або не трохи свого часу, і скласти рейтинг, який ви будете вважати справедливим.

   1. А ви вважаєте, що представлений нам рейтинг є справедливим?

   2. А на..р нам нужна такая федерация ???? Если им лень считать.

 2. А кто автор этого писания?

  1. Теж цікавить прізвище, ім’я, побатькові цього писаки, а ще контактний номер телефону.

 3. Доброго дня. Я так розумію в рейтинг пішли лише результати які показали вихованці на чемпіонатах та кубках України. В мене тоді запитання який сенс шукати кошти та витрачати їх на чемпіонати області якщо збірних області різних вікових категорій з легкої атлетики у нас немає, участь спортсменів в чемпіонатах України за власний рахунок, або за рахунок ДЮСШ, в рейтинг обласні змагання невходять, то я так розумію збирайте гроші їздіть на чемпіонати України і будуть вам залікові бали, а на чемпіотатах області будуть змагатися спортсмени Чернігова. От наприклад попереду зимовий чемпіонат області і для того щоб прийняти участь збірній Прилук потрібно знайти близько 6000 гр лише на проїзд, то який сенс їх витрачати на ці змагання, якщо вони невирішують жодних цілей” відбір команди, рейтингових балів вони не приносять” а краще витратити ці кошти на чемпіонати України які пізніше пройдуть в Сумах, в Києві та Одесі!!!!!!!!???????

 4. А потім виходить так що спортсмени які на голову сильніші в секторах та на бігових доріжках в такому рейтингу потрапляють в 2 десятку будучи двічи чемпіоном України, то що це за такий рейтинг????? Чому в рейтингу немає всіх вихованців??????

 5. А при чому тут ДШВСШ до рейтинга серед ДЮСШ ????????????????

 6. Макс !!! Да не удаляй ты коменты. Пусть все высказываются.

Коментарі закриті.