Відкритий чемпіонат Чернігівської області з легкої атлетики

серед чоловіків і жінок, юнаків та дівчат 2006-2007, 2008-2009 рр.н.

 

16-17.05.2023

м. Чернігів, стадіон «Юність»

 

Результати (скачати) 

Особисті  результати.

Чоловіки.

МісцеПрізвище та імя спортсменаДата народженняКомандаРезультатРозряд Тренери
100м, чоловіки
1Петренко Віталій18.02.2004Чернігів, ДЮСШ«Україна»ЧМР11.5 Ф-11.4ІІШульга О.П.
2Гавриленко Максим12.08.2003Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР11.6 Ф-11.7ІІІШевчук О.Л.
3Дворников Андрій06.01.1995Чернігів11.5 Ф-11.7ІІВятіорець С.Є., Середа С.С.
4Спичак Ярослав23.10.2005Н-Сіверський р-н, смт. Понорниця11.9 Ф-11.8ІІІАндрійченко Є.В., Спичак В.І.
5Борис Олександр18.05.2005Ніжин, МОН, КДЮСШ12.2 Ф-12.2І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
6Шанта Ярослав10.08.2004Чернігів, ДЮСШ «Україна» ЧМР12.5 Ф-12.7І-юнШульга О.П.
7Гусол Олексій19.09.2005Чернігів, ДЮСШ «Україна» ЧМР12.9ІІ-юнФіліпова В.І.
100м, юнаки 2006-2007 р.н.
1Потебня Олександр14.10.2007Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ11.7 Ф-11.6ІІІПотебня Л.І.
2Лахадинов Нікіта02.06.2007Ніжинський р-н, Сновська ДЮСШ12.1 Ф-11.9ІІІЛахадинов Є.О.
3Грузденко Єгор2007Прилуки, МОН, ДЮСШ12.4 Ф-12.2І-юнМачульний Є.В.
4Тимошенко Іван07.11.2006Н-Сіверський р-н, Коропська ОТГ12.2 Ф-12.3І-юнЛучко В.Л.
5Гомоляко Андрій31.08.2007Ніжин, МОН, КДЮСШ12.3 Ф-12.5І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
6Ткаченко Владислав07.10.2007Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР12.5 Ф-12.6І-юнБородавко В.І.
7Цимбаліст Максим06.04.2007Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ12.6ІІ-юнПотебня Л.І.
8Приходько Кирило20.07.2007Н-Сіверський, КДЮСШ12.7ІІ-юнБілявський І.М., Клименко В.В.
9Лещенко Станіслав30.12.2006Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР13.0ІІ-юнБочок В.А.
10Пінчук Артем18.03.2006Чернігів, ДЮСШ «Україна» ЧМР13.3ІІІ-юнФіліпова В.І.
11Лисенко Дмитро28.10.2007Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ13.4ІІІ-юнПотебня Л.І.
12Кизя Данило04.09.2006Чернігів, ДЮСШ «Україна» ЧМР13.7ІІІ-юнФіліпова В.І.
13Маценко Артем26.04.2007Н-Сіверський, КДЮСШ14.5б/рБілявський І.М.
Куриленко Ярослав06.02.2007Ніжин, МОН, КДЮСШDNSКремез О.М. Левчук Г.Л.
100м, юнаки 2008-2009 р.н.
1Жменьковський Роман2008Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ11.2 Ф-11.0ІСахута А.О.
2Кислих Антон18.10.2008Н-Сіверський р-н, Коропська ОТГ12.6 Ф-12.3І-юнЛучко В.Л.
3Спехін Денис31.07.2009Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ12.4 Ф-12.3І-юнШарак О.В.
4Примаков Кирило25.11.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»12.5 Ф-12.4І-юнКорецька С.М.,Шульга Є.А.
5Чубатий Нікіта15.01.2008Прилуки.МОН, ДЮСШ12.5 Ф-12.4І-юнЧекалін С.П.
6Пантюшенко Борислав18.11.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР12.4 Ф-12.6І-юн Шевчук О.Л.
7Будьоний Богдан17.05.2008Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ12.7ІІ-юнШарак О.В.
8Іваницький Андрій02.10.2008Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР12.8ІІ-юнБочок В.А.
9Калина Євгеній02.04.2009Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР12.9ІІ-юнШиша Н.О.
9Ховдій Роман05.05.2009Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ12.9ІІ-юнСахута А.О.
9Руденко Денис24.06.2008Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР12.9ІІ-юнШиша Н.О.
12Кобець Нікіта21.04.2009Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ13.1ІІІ-юнШарак О.В.
13Мужанов Богдан22.04.2008Прилуки, МОН, ДЮСШ13.2ІІІ-юнЧекалін С.П.
14Колесник Роман08.05.2009Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ13.3ІІІ-юнПотебня Л.І.
14Дяченко Арсен21.02.2008Н-Сіверський р-н, Коропська ОТГ13.3ІІІ-юнЛучко В.Л.
16Аношенко Євген11.06.2008Н-Сіверський р-н, Коропська ОТГ13.4ІІІ-юнЛучко В.Л.
17Фесак Даніл03.03.2008Прилуки, МОН, ДЮСШ13.5ІІІ-юнЧекалін С.П.
18Федько Іван08.03.2008Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР13.9ІІІ-юнШиша Н.О.
18Ярешко Владислав22.08.2008Н-Сіверський, КДЮСШ13.9ІІІ-юнБілявський І.М.
20Шарак Олексій12.09.2009Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ14.1б/рШарак О.В.
21Волевач Давид04.01.2010Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР14.2б/р Шевчук О.Л.
21Савченко Дмитро25.04.2009Н-Сіверський р-н, Коропська ОТГ14.2б/рЛучко В.Л.
23Воблий Артем26.02.2011Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР14.3б/рАнтонова В.Г.
24Ремез Владислав25.10.2009Н-Сіверський, КДЮСШ14.4б/рБілявський І.М.
25Розсохач Дмитро15.02.2010Н-Сіверський, КДЮСШ14.6б/рРозсохач І.М.
26Швенько Руслан16.09.2009Н-Сіверський, КДЮСШ14.7б/рРозсохач І.М.
27Ховдій Ілля2011Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ15.1б/рСахута А.О.
28Ніколаєнко Владислав2010Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ15.2б/рХропач О.Ф.
28Березін Нікита30.12.2010Чернігів, ДЮСШ«Україна»ЧМР15.2б/рШульга О.П.
30Сидорець Олександр2010Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ15.4б/рХропач О.Ф.
31Моховик Олександр29.01.2011Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»15.7б/рКорецька С.М.,Шульга Є.А.
32Вовк Артем2010Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ16.5б/рХропач О.Ф.
Сировець Данило13.11.2008Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МРDNSБородавко В.І.
п/кМарчук Матвєй04.03.2012Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»17.4б/рВятіорець С.Є., Корецька С.М.
200м, чоловіки
1Бован Олексій21.08.2001Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів22.9ІІЛуценко В.В.
2Петренко Віталій18.02.2004Чернігів, ДЮСШ«Україна»ЧМР23.3ІІШульга О.П
3Гавриленко Максим12.08.2003Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР23.5ІІШевчук О.Л.
4Кравченко Сергій2005Прилуки, МОН, ДЮСШ24.5ІІІМачульний Є.В.
5Мироненко Костянтин26.09.1998Чернігів, ОШВСМ24.7ІІІЛагункова Н.М., Клюєв А.О., Масюк А.М.
200м, юнаки 2006-2007 р.н.
1Коковін Андрій2006Прилуки, МОН, ДЮСШ23.8ІІІМачульний Є.В.
2Дяченко Мирослав14.11.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»24.7ІІІВятіорець С.Є.,Святенко В.І.
3Гомоляко Андрій31.08.2007Ніжин, МОН, КДЮСШ24.9ІІІКремез О.М. Левчук Г.Л.
4Адаменко Максим27.08.2007Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР26.9ІІ-юнКривоус Н.В.
5Маценко Артем26.04.2007Н-Сіверський, КДЮСШ29.6б/рБілявський І.М.
200м, юнаки 2008-2009 р.н.
1Жменьковський Роман2008Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ23.4ІІСахута А.О.
2Пантюшенко Борислав18.11.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР25.7І-юн Шевчук О.Л.
3Чубатий Нікіта15.01.2008Прилуки.МОН, ДЮСШ26.0І-юнЧекалін С.П.
4Богданов Дмитро30.05.2008Ніжин, МОН, КДЮСШ26.2І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
5Ховдій Роман05.05.2009Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ26.8ІІ-юнСахута А.О.
6Примаков Кирило25.11.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»26.9ІІ-юнКорецька С.М.,Шульга Є.А.
7Семирозум Єгор21.03.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»27.1ІІ-юнДворников А.В.,Шульга Є.А.
8Заляза Кирил08.09.2009Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР27.2ІІ-юнКривоус Н.В.
9Бабарика Гліб22.07.2009Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р27.6ІІІ-юнКуц А.С.
10Ярешко Владислав22.08.2008Н-Сіверський, КДЮСШ27.8ІІІ-юнБілявський І.М.
11Пугач Артем02.07.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»28.6б/рВятіорець С.Є.,Корецька С.М.
12Коваленко Максим26.07.2009Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів29.5б/рМасюк А.М.
13Волевач Давид04.01.2010Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР29.7б/р Шевчук О.Л.
14Швенько Руслан16.09.2009Н-Сіверський, КДЮСШ29.9б/рРозсохач І.М.
15Розсохач Дмитро15.02.2010Н-Сіверський, КДЮСШ30.2б/рРозсохач І.М.
16Воблий Артем26.02.2011Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР30.6б/рАнтонова В.Г.
16Дорошенко Ілля2011Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ30.6б/рСахута А.О.
18Ремез Владислав25.10.2009Н-Сіверський, КДЮСШ31.6б/рБілявський І.М.
19Березін Нікита30.12.2010Чернігів, ДЮСШ«Україна»ЧМР31.8б/рШульга О.П.
20Примаков Максим25.11.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»32.3б/рВятіорець С.Є.,Корецька С.М.
21Ховдій Ілля2011Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ32.5б/рСахута А.О.
Приходько Кирило20.07.2007Н-Сіверський, КДЮСШDNSБілявський І.М., Клименко В.В.
Куриленко Ярослав06.02.2007Ніжин, МОН, КДЮСШDNSКремез О.М. Левчук Г.Л.
400м, чоловіки
1Єрмоленко Андрій23.12.1991Чернігів, ОДЮСШ50.1ІСердюк В.І., Клюєв А.О.
2Бован Олексій21.08.2001Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів51.4ІІЛуценко В.В.
3Гук Віталій24.03.2005Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»52.7ІІВятіорець С.Є., Середа С.С.
4Скороход Іван02.01.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР53.6ІІІАнтонова В.Г.,Овчаренко І.М.
5Мироненко Костянтин26.09.1998Чернігів, ОШВСМ55.7ІІІЛагункова Н.М., Клюєв А.О., Масюк А.М.
6Кравченко Сергій2005Прилуки, МОН, ДЮСШ56.2І-юнМачульний Є.В.
7Сенчугов Даніл11.06.2005Ніжин, МОН, КДЮСШ59.8ІІ-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
8Падун Роман25.04.2005Чернігів, НУ«ЧК»1.02.0ІІІ-юнРябов В.В.
400м, юнаки 2006-2007 р.н.
1Вовченко Володимир24.10.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»51.4ІІВятіорець С.Є., Дворников А.В.
2Коковін Андрій2006Прилуки, МОН, ДЮСШ53.7ІІІМачульний Є.В.
3Дяченко Мирослав14.11.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»54.7ІІІВятіорець С.Є.,Святенко В.І.
4Челей Микита26.12.2007Ніжин, МОН, КДЮСШ56.9І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
5Медвідь Сергій06.01.2006Н-Сіверський р-н, Коропська ОТГ57.4І-юнЛучко В.Л.
6Кром Павло05.06.2006Н-Сіверський р-н, смт. Понорниця58.5І-юнАндрійченко Є.В.
7Кузьменко Іван12.01.2006Н-Сіверський р-н, смт. Понорниця59.5І-юнАндрійченко Є.В.
8Горбань Дмитро04.10.2007Прилуки, МОН, ДЮСШ1.00.0ІІ-юнБобровська О.М.
9Адаменко Максим27.08.2007Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР1.01.3ІІ-юнКривоус Н.В.
Лахадинов Нікіта02.06.2007Ніжинський р-н, Сновська ДЮСШDNSЛахадинов Є.О.
 400м, юнаки 2008-2009 р.н.
1Радич Іван13.09.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»57.1І-юнДворников А.В., Шульга Є.А.
2Іваненко Павло13.07.2008Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р58.4І-юнКуц А.С.
3Богданов Дмитро30.05.2008Ніжин, МОН, КДЮСШ59.2І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
4Бабарика Гліб22.07.2009Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р59.3І-юнКуц А.С.
5Ховдій Роман05.05.2009Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ1.00.2ІІ-юнСахута А.О.
5Семирозум Єгор21.03.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»1.00.2ІІ-юнДворников А.В., Шульга Є.А.
7Заляза Кирил08.09.2009Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР1.00.8ІІ-юнКривоус Н.В.
8Демченко Антон02.05.2009Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР1.01.8ІІІ-юнКривоус Н.В.
9Чернушенко Артем07.03.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР1.04.2б/рАнтонова В.Г.,Овчаренко І.М.
10Заляза Артем08.09.2009Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР1.05.6б/рКривоус Н.В.
11Рогач Андрій08.06.2008Н-Сіверський р-н, Коропська ОТГ1.06.7б/рЛучко В.Л.
12Воробей Ілля02.08.2008Н-Сіверський, КДЮСШ1.07.2б/рРозсохач І.М.
13Осипенко Леонід20.03.2010Н-Сіверський, КДЮСШ1.08.4б/рРозсохач І.М.
14Примаков Максим25.11.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»1.10.9б/рВятіорець С.Є., Корецька С.М.
15Висоцький Богдан26.09.2010Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»1.12.7б/рВятіорець С.Є., Дворников А.В.
16Моховик Олександр29.01.2011Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»1.21.4б/р Корецька С.М.. Шульга Є.А.
800м, чоловіки
1Скороход Іван02.01.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР2.03.2ІІАнтонова В.Г.,Овчаренко І.М.
2Шанта Ярослав10.08.2004Чернігів, ДЮСШ«Україна»ЧМР2.12.6ІІІШульга О.П.
3Падун Роман25.04.2005Чернігів, НУ«ЧК»2.21.8І-юн.Рябов В.В.
Секера Дмитро10.01.1994Чернігів, ОШВСМDNFЛагункова Н.М.,Овчаренко І.М.
800м, юнаки 2006-2007 р.н.
1Казанін Матвій10.05.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»2.03.3ІІВятіорець С.Є.,Святенко В.І.
2Горбань Дмитро04.10.2007Прилуки.МОН, ДЮСШ2.19.7ІІІБобровська О.А.
800м, юнаки 2008-2009 р.н.
1Чернушенко Артем07.03.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР2.09.7ІІАнтонова В..Г.
2Іваненко Павло13.07.2008Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р2.22.9І-юн.Куц А.С.
3Демченко Антон02.05.2009Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР2.26.4І-юн.Кривоус Н.В.
4Марченко Ілля11.12.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»2.27.0І-юн.Дворников А.В., Шульга Є.А.
5Заляза Артем08.09.2009Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР2.27.8І-юн.Кривоус Н.В.
6Ністор Максим22.09.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»2.29.7І-юн.Дворников А.В., Шульга Є.А.
7Єдомаха Владислав31.08.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»2.31.7ІІ-юнДворников А.В., Шульга Є.А.
8Воробей Ілля02.08.2008Н-Сіверський, КДЮСШ2.32.6ІІ-юнРозсохач І.М.
9Грищенко Ярослав23.10.2009Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р2.36.5ІІ-юнКуц А.С.
10Осипенко Леонід20.03.2010Н-Сіверський, КДЮСШ2.44.8ІІІ-юнРозсохач І.М.
Ховдій Роман2009Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШDNFСахута А.О.
Шликов Вадим17.03.2011Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSВятіорець С.Є., Шульга Є.А.
1500м, чоловіки
1Сидоренко Олександр03.04.2003Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР4.25.0ІІРябов В.В.
2Мочоний Владислав17.02.1995Чернігів4.28.5ІІІКровлайдіс С.
3Кульгейко Андрій01.06.1969Чернігів5.20.8ІІ-юнЛегеда А.М.
4Ашомко Станіслав22.12.2005Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів6.07.5б/рПорядіна В.В.
1500м, юнаки 2006-2007 р.н.
1Карпенко Іван02.09.2006Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р4.54.7І-юн.Куц А.С.
2Гавриленко Савелій09.09.2006Н-Сіверський р-н, Коропська ОТГ4.56.9І-юн.Лучко В.Л.
3Акальмаз Данило08.07.2007Н-Сіверський, КДЮСШ5.12.4ІІ-юнБілявський І.М.
4Курач Дмитро15.04.2007Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ5.12.6ІІ-юнПотебня Л.І.
5Швирков Євген2007Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ5.20.6ІІ-юнЛисік Р.Г.
6Коробка Валерій30.01.2007Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ5.24.4ІІ-юнПотебня Л.І.
7Воскобой Дмитро2007Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ5.49.7ІІІ-юнЛисік Р.Г.
1500м, юнаки 2008-2009 р.н.
1Гомечко Іван2008Н-Сіверський р-н, Коропська ОТГ4.58.8І-юн.Лучко В.Л.
2Ністор Максим22.09.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»5.16.1ІІ-юнДворников А.В.,Шульга Є.А.
3Дмитренко Дмитро05.08.2009Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР5.22.3ІІ-юнКривоус Н.В.
4Овсяков Валерій28.08.2008Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р5.32.5ІІІ-юнКуц А.С.
5Овсяков Валентин08.02.2010Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р5.39.7ІІІ-юнКуц А.С.
6Грищенко Ярослав23.10.2009Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р5.56.0б/рКуц А.С.
3000м, чоловіки
1Секера Дмитро10.01.1994Чернігів, ОШВСМ8.52.6ІЛагункова Н.М.,Овчаренко І.М.
2Мочоний Владислав17.02.1995Чернігів9.52.0ІІІКровлайдіс С.
3Кульгейко Андрій01.06.1969Чернігів11.45.3ІІІ-юнЛегеда А.М.
4Ашомко Станіслав22.12.2005Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів14.04.5б/рПорядіна В.В.
Олійник Павло09.05.1988ЧернігівDNFСердюк В.І.
3000м, юнаки 2006-2007 р.н.
1Карпенко Іван02.09.2006Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р11.06.5ІІ-юнКуц А.С.
2Швирков Євген2007Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ11.36.1ІІІ-юнЛисік Р.Г.
3Клименко Ілля20.03.2007Н-Сіверський, КДЮСШ11.50.0ІІІ-юнБілявський І.М., Клименко В.В.
4Воскобой Дмитро2007Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ12.46.5ІІІ-юнЛисік Р.Г.
5Акальмаз Данило08.07.2007Н-Сіверський, КДЮСШ12.57.5ІІІ-юнБілявський І.М.
3000м, юнаки 2008-2009 р.н.
1Овсяков Валерій28.08.2008Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р11.42.0ІІІ-юнКуц А.С.
2Дмитренко Дмитро05.08.2009Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР12.01.0ІІІ-юнКривоус Н.В.
3Кравченко Богдан15.11.2009Чернігівський р-н, ДЮСШ м.Городня14.37.2б/рШаропатий Ю.М.
Овсяков Валентин08.02.2010Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/рDNSКуц А.С.
Стрибки у довжину, чоловіки
1Салівон Владислав15.09.2005Прилуки, МОН, ДЮСШ5.76І-юнСалівон Р.П.
Стрибки у довжину, юнаки 2006-2007 р.н.
1Нощенко Артем04.11.2006Прилуки, МОН, ДЮСШ6.29ІІІСалівон Р.П.. Марченко М.С.
2Потебня Олександр14.10.2007Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ6.28ІІІПотебня Л.І.
3Лесенко Дмитро2006Прилуки, МОН, ДЮСШ6.20ІІІМачульний Є.В.
4Грузденко Єгор2007Прилуки, МОН, ДЮСШ5.72І-юнМачульний Є.В.
5Цимбаліст Максим06.04.2007Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ5.67І-юнПотебня Л.І.
6Білецький Євген02.10.2007Прилуки, МОН, ДЮСШ5.05ІІ-юнМачульний Є.В.
7Лещенко Станіслав30.12.2006Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР5.03ІІ-юнБочок В.А.
8Куриленко Ярослав06.02.2007Ніжин, МОН, КДЮСШ4.81ІІ-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
Стрибки у довжину, юнаки 2008-2009 р.н.
1Жменьковський Роман2008Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ6.23ІІІСахута А.О.
2Авраменко Дмитро07.08.2008Прилуки, МОН, ДЮСШ5.72І-юнБобровська О.А.
3Чубара Артем2008Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ5.66І-юнСахута А.О.
4Спехін Денис31.07.2009Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ5.54І-юнШарак О.В.
5Радич Іван13.09.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»5.20ІІ-юнДворников А.В.,Шульга Є.А.
6Руденко Денис24.06.2006Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР5.14ІІ-юнШиша Н.О.
7Мужанов Богдан22.04.2008Прилуки, МОН, ДЮСШ5.08ІІ-юнЧекалін С.П.
8Фесак Даніїл03.03.2008Прилуки, МОН, ДЮСШ5.08ІІ-юнСалівон Р.П., Чекалін С.П.
9Калина Євген02.04.2009Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР4.95ІІ-юнШиша Н.О.
10Марченко Ілля11.12.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»4.90ІІ-юнДворников А.В.,Шульга Є.А.
11Демченко Антон02.05.2009Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР4.83ІІ-юнКривоус Н.В.
12Заляза Кирил08.09.2009Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР4.81ІІ-юнКривоус Н.В.
13Кисіль Максим29.07.2010Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР4.46ІІІ-юнШиша Н.О.
14Ремес Владислав25.10.2008Н-Сіверський, КДЮСШ4.06ІІІ-юнРозсохач І.М.
15Розсохач Дмитро15.02.2010Н-Сіверський, КДЮСШ4.03ІІІ-юнРозсохач І.М.
16Ховдій Ілля          2011Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ3.76б/рСахута А.О.
17Воблий Артем26.02.2011Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР3.74б/рАнтонова В.Г.
18Дорошенко Ілля          2011Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ3.68б/рСахута А.О.
Ховдій Роман          2009Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШDNSСахута А.О.
Потрійний, чоловіки
1Салівон Владислав15.09.2005Прилуки, МОН, ДЮСШ12.36ІІІСалівон Р.П.
Потрійний, юнаки 2006-2007 р.н.
1Лесенко Дмитро2006Прилуки, МОН, ДЮСШ14.26ІІМачульний Є.В.
2Нощенко Артем04.11.2006Прилуки, МОН, ДЮСШ13.01ІІІСалівон Р.П.. Марченко М.С.
3Куриленко Ярослав06.02.2007Ніжин, МОН, КДЮСШ10.62ІІІ-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
4Білецький Євген          2007Прилуки, МОН, ДЮСШ10.21ІІІ-юнМачульний Є.В.
Потрійний, юнаки 2008-2009 р.н.
1Чубара Артем2008Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ11.93І-юнСахута А.О.
2Авраменко Дмитро07.08.2008Прилуки, МОН, ДЮСШ11.80І-юнБобровська О.А.
3Фесак Даніїл03.03.2008Прилуки, МОН, ДЮСШ10.97ІІІ-юнСалівон Р.П., Чекалін С.П.
4Мужанов Богдан22.04.2008Прилуки, МОН, ДЮСШ10.73ІІІ-юнЧекалін С.П.
Естафета 100+200+300+400м, юнаки
1Дорошенко Ілля

Чубара Артем

Жменьковський Роман

Ховдій Роман

Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ2.20.7б/рХропач О.Ф.
2Ністор Максим

Радич Іван

Семирозум Єгор

Примаков Кирило

Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»2.21.1б/рДворников А.В.,Шульга Є.А. Корецька С.М.
3Спехін Денис

Кобець Нікита

Музика Дмитро

Будьонний Богдан

Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ2.23.0б/рШарак О.В.
4Воблий Артем

Волевач Давид

Пантюшенко Борислав

Чернушенко Артем

Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР3.74б/рАнтонова В.Г., Шевчук О.Л.
5Гриценко Ярослав

Іваненко Павло

Овсяков Валерій

Бабарика Гліб

Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р2.32.8б/рКуц А.С.
Аношенко ЄвгенН-Сіверський р-н, Коропська ОТГDNSЛучко В.Л.
Дяченко Арсен

Кислих Антон

Рогач Андрій

Естафетний біг 4х100 м, чоловіки
1Гавриленко Максим

Петренко Віталій

Мироненко Костянтин

Бован Олексій

Чернігів44.9ІІІШульга О.П.,Шевчук О.Л.,

Луценко В.В.

2Гук Віталій

Дворников Андрій

Дяченко Мирослав

Казанін Матвій

Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»46..3ІІІВятіорець С.Є.,Святенко В.І.

Середа С.С.

3Борис Олександр

Богданов Дмитро

Куриленко Ярослав

Челей Микита

Ніжин, МОН, КДЮСШ49.6І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
Дорошенко Ілля

Чубара Артем

Жменьковський Роман

Ховдій Роман

Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШDNSХропач О.Ф.
Чубатий Нікита

Коковін Андрій

Нощенко Артем

Салівон Влад

Прилуки, МОН, ДЮСШDNSСалівон Р.П.
Естафетний біг 4х400 м, чоловіки
1Гук Віталій

Дворников Андрій

Дяченко Мирослав

Казанін Матвій

Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.35.2ІІІВятіорець С.Є.,Святенко В.І.

Середа С.С.

2Чубатий Нікита

Коковін Андрій

Нощенко Артем

Салівон Влад

Прилуки, МОН, ДЮСШ3.56.0ІІ-юнСалівон Р.П.
3Гомоляко Андрій

Богданов Дмитро

Куриленко Ярослав

Челей Микита

Ніжин, МОН, КДЮСШ4.04.0ІІ-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
4Марченко Ілля

Радич Іван

Семирозум Єгор

Примаков Кирило

Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» -24.15.8ІІІ-юнДворников А.В.,Шульга Є.А. Корецька С.М.
Штовхання ядра, чоловіки 7,260 кг
1Руденко Андрій13.02.1987Чернігів, інваспорт15.70КМССереда О.А.
2Вірич Юрій22.05.1997Чернігів, інваспорт12.75ІІСереда О.А.
3Марченко Ярослав18.12.2005Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ9.60ІІІПотебня Л.І.
4Хропач Олег         1980Корюківська ОТГ8.80б/рСахута А.О.
5Голік Владислав26.03.2005Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»8.68б/рСереда О.А.
Штовхання ядра, юнаки 2006-2007 р.н. 5 кг
1Комов Станіслав23.05.2006Корюківський р-н,ДЮСШ Менської МР13.68ІІІТерпицька І.Л.
2Потебня Олександр14.10.2007Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ12.12І-юнПотебня Л.І.
3Степаненко Іван10.09.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»11.72І-юнСереда О.А.
4Стеценко Рінат22.02.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»11.37І-юнСереда О.А.
5Ценцеря Богдан17.05.2007Менська ТГ, ОДЮСШ з ол. видів11.32І-юнТаратухіна Н.П.
6Веротченко Максим08.06.2006Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ10.07ІІ-юнШарак О.В.
7Цимбаліст Максим06.04.2007Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ10.00ІІ-юнПотебня Л.І.
8Лойченко Дмитро01.10.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»8.57ІІІ-юнСереда О.А.
9Батюк Богдан2007Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ7.38б/рХропач О.Ф.
Штовхання ядра, юнаки 2008-2009 р.н. 4 кг
1Лавський Андрій06.03.2008Менська ТГ, ОДЮСШ з ол. видів15.70ІІТаратухіна Н.П.
2Дергозій Кирило06.08.2008 Менська ТГ, ОДЮСШ з ол. видів14.92ІІТаратухіна Н.П.
3Жменьковський Роман2008Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ12.90І-юнСахута А.О.
4Шинкаренко Богдан17.10.2008Прилуки, МОН, ДЮСШ12.68І-юнЧекалін С.П.
5Буянський Артем25.01.2008Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ11.84І-юнШарак О.В.
6Шевчук Анатолій2010Корюківський р-н, Менська ТГ11.33І-юнТаратухіна Н.П.
7Пшонько Кирило27.02.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»10.82ІІ-юнСереда О.А.
8Дробот Олександр16.01.2008Прилуки, МОН, ДЮСШ10.05ІІ-юнЧекалін С.П.
9Ареф’єв Нікіта31.01.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»9.63ІІ-юнСереда О.А.
10Штиркун Роман12.11.2009Корюківський р-н, Менська ТГ9.44ІІІ-юнТаратухіна Н.П.
11Ховдій Роман05.05.2009Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ8.73ІІІ-юнСахута А.О.
12Бабашев Єгор01.05.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»8.64ІІІ-юнСереда О.А.
13Митько Олег01.09.2009Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР8.60ІІІ-юнШиша Н.О.
14Савон Максим06.03.2008Прилуки, МОН, ДЮСШ8.34ІІІ-юнЧекалін С.П.
15Ярошенко Владислав02.07.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»8.15ІІІ-юнСереда О.А.
16Тимошенко Максим03.04.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»8.12ІІІ-юнСереда О.А.
17Ботвинко Станіслав02.07.2008Корюківський р-н,ДЮСШ Менської МР7.92б/рТерпицька І.Л.
18Ярошенко Ілля01.06.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»6.90б/рСереда О.А.
19Фесенко Артем21.01.2010Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»6.54б/рСереда О.А.
20Паценко Артем28.01.2011Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»6.26б/рСереда О.А.
21Облогін Максим06.05.2009Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР5.60б/рШиша Н.О.
Метання диска, чоловіки 2 кг
1Руденко Андрій13.02.1987Чернігів, інваспорт40.22ІІСереда О.А.
2Вірич Юрій22.05.1997Чернігів, інваспорт31.90ІІІСереда О.А.
3Шевченко Максим24.08.2005Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ18.10б/рПотебня Л.І.
Метання диска, юнаки 2006-2007 р.н.  1,5 кг
1Комов Станіслав23.05.2006Корюківський р-н,ДЮСШ Менської МР43.16ІІТерпицька І.Л.
2Степаненко Іван10.09.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»42.30ІІСереда О.А.
3Ценцеря Богдан17.05.2007Менська ТГ, ОДЮСШ з ол. видів39.85ІІІТаратухіна Н.П.
4Стеценко Рінат22.02.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»32.40І-юнСереда О.А.
5Цимбаліст Максим06.04.2007Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ25.30ІІІ-юнПотебня Л.І.
6Лойченко Дмитро01.10.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»23.80б/рСереда О.А.
7Довженко Андрій08.09.2006Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР21.20б/рТертишник М.І.
Метання диска, юнаки 2008-2009 р.н.  1 кг
1Лавський Андрій06.03.2008Менська ТГ, ОДЮСШ з ол. видів40.08ІІІТаратухіна Н.П.
2Пшонько Кирило27.02.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»36.70І-юнСереда О.А.
3Ареф’єв Нікіта31.01.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»35.78І-юнСереда О.А.
4Штиркун Роман12.11.2009Корюківський р-н, Менська ТГ32.10ІІ-юнТаратухіна Н.П.
5Буянський Артем25.01.2008Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ30.20ІІ-юнШарак О.В.
6Бабашев Єгор01.05.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»29.40ІІ-юнСереда О.А.
7Дробот Олександр16.01.2008Прилуки, МОН, ДЮСШ28.00ІІІ-юнЧекалін С.П.
8Шевчук Анатолій2010Корюківський р-н, Менська ТГ27.62ІІІ-юнТаратухіна Н.П.
9Шинкаренко Богдан17.10.2008Прилуки, МОН, ДЮСШ25.85ІІІ-юнЧекалін С.П.
10Ярошенко Владислав02.07.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»25.40ІІІ-юнСереда О.А.
11Тимошенко Максим03.04.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»25.24ІІІ-юнСереда О.А.
12Будьонний Богдан17.05.2008Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ22.80б/рШарак О.В.
13Фесенко Артем21.01.2010Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»22.30б/рСереда О.А.
14Ярошенко Ілля01.06.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»22.15б/рСереда О.А.
15Савон Максим06.03.2008Прилуки, МОН, ДЮСШ21.17б/рЧекалін С.П.
16Паценко Артем28.01.2011Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»21.07б/рСереда О.А.
17Ювенко Олександр21.02.2009Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР18.30б/рТертишник М.І.
18Ботвинко Станіслав02.07.2008Корюківський р-н,ДЮСШ Менської МР17.05б/рТерпицька І.Л.
Дергозій Кирило06.08.2008 Менська ТГ, ОДЮСШ з ол. видівNMТаратухіна Н.П.
Метання списа, чоловіки 800 гр.
1Глушко Р.01.09.1998Ніжинський р-н, Носівська ОТГ42.70ІІІТертишник М.І.
2Лавринець Максим21.08.2005Ніжинський р-н, Носівська ОТГ35.60ІІ-юнЯма Н.П.
Метання списа, юнаки 2006-2007 р.н.  700 гр.
1Потебня Олександр14.10.2007Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ53.90ІІПотебня Л.І.
2Башук Володимир27.03.2007Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. МР48.90ІІІНебощицький Г.О.
3Тарасенко Андрій14.06.2006Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ35.94ІІ-юнШарак О.В.
4Чаленко Євген09.11.2006Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР35.24ІІ-юнЯма Н.П.
5Крупка Андрій22.01.2006Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР30.69ІІ-юнЯма Н.П.
Метання списа, юнаки 2008-2009 р.н.  600 гр.
1Лисенко Максим21.10.2008Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. МР37.43І-юнНебощицький Г.О.
2Моісеєнко Дмитро27.06.2008Ніжин, МОН, КДЮСШ32.94ІІ-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
3Кобець Нікита22.04.2009Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ32.74ІІ-юнШарак О.В.
4Чубара Артем2008Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ31.96ІІ-юнСахута А.О.
5Сидоренко Андрій22.09.2008Ніжинський р-н, Носівська ОТГ30.43ІІ-юнТертишник М.І.
6Шеверов Дмитро02.07.2010Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. МР28.49ІІІ-юнНебощицький Г.О.
7Юрченко Назар30.07.2009Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. МР24.89ІІІ-юнНебощицький Г.О.
8Погребняк Роман28.02.2010Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. МР22.16б/рНебощицький Г.О.
9Оксінь Ростислав04.04.2011Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. МР17.90б/рНебощицький Г.О.

Особисті  результати.

Жінки.

МісцеПрізвище та імя спортсменаДата народженняКомандаРезультатРоз

ряд

 Тренери
100м, жінки
1Стецкова Тетяна09.03.2000Чернігів «ОДЮСШ з олім. видів»12.3 Ф-12.0КМСМасюк А.М.
2Шульга Євгенія13.09.1994Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»13.0 Ф-12.7ІІВятіорець С.Є.,Середа С.С.
3Сукач Дар’я15.06.2004Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР13.9 Ф-13.7ІІІШевчук О.Л.
4Коршек Анастасія11.04.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР14.8 Ф-14.6І-юнШевчук О.Л.
5Наумчик Юлія11.12.2004Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР15.2 Ф-DNSІІ-юнРябов В.В.
100м, дівчата 2006-2007 р.н.
1Комоса Анна20.12.2007Н-Сіверський, КДЮСШ14.1 Ф-13.9ІІІРозсохач І.М.
2Ганущенко Сніжана21.01.2006 Менська ТГ, ОДЮСШ з ол. видів13.9 Ф-14.1ІІІТаратухіна Н.П.
3Чайка Катерина11.05.2007Ніжинський р-н,  ДЮСШ Носівської МР14.2 Ф-14.1І-юнШиша Н.О.
4Ларченко Анастасія20.03.2006Н-Сіверський р-н, Коропська ОТГ14.3 Ф-14.7І-юнЛучко В.Л.
Бабак Даша2006Прилуки, МОН, ДЮСШ14.8 Ф-DNSІ-юнЧекалін С.П.
Веремійчик Олена03.06.2007Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР15.1 Ф-DNSІІ-юнАнтонова В.Г.
7Беляк Карина05.04.2007Ніжинський р-н,  ДЮСШ Носівської МР15.7ІІІ-юнБородавко В.І.
8Шевченко Роксолана09.10.2007Ніжинський р-н,  ДЮСШ Носівської МР15.8ІІІ-юнБочок В.А.
9Сиза Каріна18.09.2007Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ16.0ІІІ-юнШарак О.В.
9Романчук Тетяна14.02.2007Н-Сіверський, КДЮСШ16.0ІІІ-юнБілявський І.М.
11Гармаш Марія02.04.2007Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ16.1б/рШарак О.В.
100м, дівчата 2008-2009 р.н.
1Лавська Аліна09.11.2009Корюківський р-н,ДЮСШ Менської МР13.4 Ф-13.2ІІТерпицька І.Л.
2Климкіна Василиса01.08.2008Прилуки.МОН, ДЮСШ13.0 Ф-13.3ІІМачульний Є.В.
3Горбач Катерина25.02.2009Ніжин, МОН. КДЮСШ13.4 Ф-13.5ІІІКремез О.М. Левчук Г.Л.
4Крило Каміла20.10.2010Прилуки.МОН, ДЮСШ14.0 Ф-13.7ІІІМачульний Є.В.
5Величко Марія20.03.2009Н-Сіверський р-н, Коропська ОТГ14.1 Ф-13.9ІІІЛучко В.Л.
6Авраменко Анастасія30.12.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»14.1 Ф-14.0ІІІБеркут Н.П.,Шульга Є.А.
7Петренко Валерія21.10.2009Ніжин, МОН. КДЮСШ14.2І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
7Драгун Каріна08.04.2010Ніжин, МОН. КДЮСШ14.2І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
9Степанець Катерина19.02.2010Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ14.4І-юнШарак О.В.
9Литвиненко Аліна10.06.2010Н-Сіверський р-н, Коропська ОТГ14.4І-юнЛучко В.Л.
9Костенко  Дар’я24.08.2008Ніжин, МОН. КДЮСШ14.4І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
9Боброва Марина14.10.2009Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ14.4І-юнШарак О.В.
13Койдан Софія29.09.2010Ніжин, МОН. КДЮСШ14.5І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
14Гузенко Тетяна25.01.2009Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР14.6І-юнШиша Н.О.
15Савчук Софія21.04.2008Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ14.7І-юнШарак О.В.
15Славіковська Валерія01.06.2010Ніжин, МОН. КДЮСШ14.7І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
15Єдомаха Вероніка17.09.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»14.7І-юнДворников А.В., Шульга Є.А.
15Ткаченко Марина19.09.2009Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР14.7І-юнАнтонова В.Г.
19Ільїна Діана12.12.2011Н-Сіверський р-н, Коропська ОТГ14.8І-юнЛучко В.Л.
19Ставша Поліна02.02.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР14.8І-юнАнтонова В.Г.
21Мірошниченко Єлизавета2009Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ14.9ІІ-юнСахута А.О.
22Бородавко Поліна04.12.2008Ніжинський р-н,  ДЮСШ Носівської МР15.1ІІ-юнБородавко В.І.
22Галета Анастасія05.07.2008Ніжинський р-н,  ДЮСШ Носівської МР15.1ІІ-юнБочок В.А.
24Ласточкіна Дар’я18.01.2010Ніжин, МОН. КДЮСШ15.4ІІ-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
25Малиновська Вікторія21.10.2009Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р15.5ІІ-юнКуц А.С.
26Пантелюх Удвал07.04.2010Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР15.6ІІ-юнАнтонова В.Г.
26Бандола Лілія03.04.2009Ніжинський р-н,  ДЮСШ Носівської МР15.6ІІ-юнБочок В.А.
26Халімон Яна29.09.2008Корюківський р-н,ДЮСШ Менської МР15.6ІІ-юнТерпицька І.Л.
26Лавицька Марина20.01.2010Н-Сіверський, КДЮСШ15.6ІІ-юнБілявський І.М.
30Підгайна Віолетта09.12.2011Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР15.7ІІІ-юнШевчук О.Л
31Мільчановська Тетяна09.02.2010Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР15.8ІІІ-юнТерпицька І.Л.
32Желдак Аліна10.10.2011Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР15.9ІІІ-юнАнтонова В.Г.
32Зінченко Діана30.07.2011Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р15.9ІІІ-юнКуц А.С.
32Лущик Кіра10.06.2010Н-Сіверський р-н, Коропська ОТГ15.9ІІІ-юнЛучко В.Л.
35Горностай Анна17.07.2010Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р16.0ІІІ-юнКуц А.С.
36Михайленко Вероніка31.03.2011Корюківський р-н,ДЮСШ Менської МР16.1б/рТерпицька І.Л.
37Бойко Дарія19.04.2010Ніжинський р-н,  ДЮСШ Носівської МР16.3б/рБородавко В.І.
38Антонець Катерина28.02.2011Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР16.4б/р.Шевчук О.Л
39Храпата Марія23.01.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»16.8б/рДворников А.В., Шульга Є.А.
39Желдак Софія08.10.2009Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР16.8б/рАнтонова В.Г.
41Денисенко Єлизавета11.06.2010Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР17.2б/рАнтонова В.Г.
42Максименко Валерія23.11.2011Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»18.0б/рКорецька С.М., Середа С.С.
43Федоренко Вероніка15.03.2010Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»18.1б/рКорецька С.М., Середа С.С.
43Яценко Марина04.08.2009Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р18.1б/рКуц А.С.
Кобзєва Євгенія17.05.2008Ніжинський р-н,  ДЮСШ Носівської МРDNSБородавко В.І.
п/кБабкіна Софія15.03.2012 Менська ТГ, ОДЮСШ з ол. видів15.3ІІ-юнТаратухіна Н.П.
п/кБаглай Каріна2012Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ15.4ІІ-юнСахута А.О.
п/кКартава Дар’я05.06.2012Корюківський р-н,ДЮСШ Менської МР15.5ІІ-юнТерпицька І.Л.
п/кЛогвиненко Поліна2012Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ18.1б/рЛитвин
200м, жінки
1Стецкова Тетяна09.03.2000Чернігів «ОДЮСШ з олім. видів»25.0КМСМасюк А.М.
2Сукач Дар’я15.06.2004Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР28.8ІІІШевчук О.Л.
3Коршек Анастасія11.04.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР31.9ІІ-юнШевчук О.Л.
200м, дівчата 2006-2007 р.н.
1Комоса Анна20.12.2007Н-Сіверський, КДЮСШ28.9ІІІРозсохач І.М.
2Бабак Даша2006Прилуки, МОН, ДЮСШ30.8ІІ-юнЧекалін С.П.
3Романчук Тетяна14.02.2007Н-Сіверський, КДЮСШ33.9ІІІ-юнБілявський І.М.
Примакова Юлія15.05.2006Чернігівський р-н, смт.РіпкиDNSДубоносова Н.М.
200м, дівчата 2008-2009 р.н.
1Климкіна Василиса01.08.2008Прилуки.МОН, ДЮСШ27.1ІІМачульний Є.В.
2Горбач Катерина25.02.2009Ніжин, МОН. КДЮСШ27.7ІІІКремез О.М. Левчук Г.Л.
3Лавська Аліна09.11.2009Корюківський р-н,ДЮСШ Менської МР27.8ІІІТерпицька І.Л.
4Крило Каміла20.10.2010Прилуки.МОН, ДЮСШ28.8ІІІМачульний Є.В.
5Дудко Наталія09.01.2008Прилуки.МОН, ОДЮСШ з ол.видів29.6І-юнСалівон Р.П.,Марченко М.С.
6Лось Аріанна18.08.2009Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР30.1І-юнКривоус Н.В.
7Драгун Каріна08.04.2010Ніжин, МОН. КДЮСШ30.2І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
8Авраменко Анастасія30.12.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»30.3І-юнБеркут Н.П.,Шульга Є.А.
9Костенко  Дар’я24.08.2008Ніжин, МОН. КДЮСШ30.8ІІ-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
10Свириденко Людмила17.907.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»31.3ІІ-юнДворников А.В., Шульга Є.А.
11Мірошниченко Єлизавета2009Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ31.5ІІ-юнСахута А.О.
12Опалєва Анна15.10.2008Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР31.8ІІ-юнШульга О.П.
12Француз Тетяна13.11.2008Прилуки.МОН, ДЮСШ31.8ІІ-юнМачульний Є.В.
14Флюгерт Мілана16.01.2009Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР32.1ІІІ-юнКривоус Н.В.
15Алексанрова Карина05.12.2009Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р32.6ІІІ-юнКуц А.С.
15Малиновська Вікторія21.10.2009Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р32.6ІІІ-юнКуц А.С.
17Яценко Марина04.08.2009Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р32.8ІІІ-юнКуц А.С.
18Зінченко Діана30.07.2011Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р34.4ІІІ-юнКуц А.С.
19Ткаченко Марина19.09.2009Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР34.7ІІІ-юнАнтонова В.Г.
20Желдак Аліна10.10.2011Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР34.9ІІІ-юнАнтонова В.Г.
20Горностай Анна17.07.2010Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р34.9ІІІ-юнКуц А.С.
22Желдак Софія08.10.2009Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР35.7б/рАнтонова В.Г.
23Антонець Катерина28.02.2011Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР36.2б/р.Шевчук О.Л
24Денисенко Єлизавета11.06.2010Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР37.3б/рАнтонова В.Г.
25Підгайна Віолетта09.12.2011Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР37.9б/р.Шевчук О.Л
Єфименко Вікторія06.09.2010Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSДворников А.В., Шульга Є.А.
Лавицька Марина20.01.2010Н-Сіверський, КДЮСШDNSБілявський І.М.
Костенко  Дар’я24.08.2008Ніжин, МОН. КДЮСШDNSКремез О.М. Левчук Г.Л.
Скрипка Дар’я30.10.2008Ніжин, МОН. КДЮСШDNSКремез О.М. Левчук Г.Л.
400м, дівчата 2006-2007 р.н.
1Ганущенко Сніжана21.01.2006 Менська ТГ, ОДЮСШ з ол. видів1.05.5ІІІТаратухіна Н.П.
2Примакова Юлія15.05.2006Чернігівський р-н, смт.Ріпки1.10.5І-юнДубоносова Н.М.
3Макаренко Єлизавета07.05.2007Прилуки, МОН, ДЮСШ1.11.0І-юнБобровська О.А.
4Лабута Єлизавета21.07.2007Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ1.13.2ІІ-юнШарак О.В.
5Хмілевська Анастасія07.11.2007Прилуки, МОН, ДЮСШ1.15.8ІІ-юнСалівон Р.П.
400м, дівчата 2008-2009 р.н.
1Дудко Наталія09.01.2008Прилуки.МОН, ОДЮСШ з ол.видів1.05.2ІІІСалівон Р.П.,Марченко М.С.
2Тимошенко Софія19.06.2008Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР1.06.9ІІІКривоус Н.В.
3Скрипка Дар’я30.10.2008Ніжин, МОН. КДЮСШ1.07.6І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
4Дзинра Вікторія15.11.2008Корюківський р-н, ДЮСШ Менська ТГ1.07.9І-юнТаратухіна Н.П.
5Гайдук Альона10.01.2010Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»1.09.4І-юнДворников А.В., Шульга Є.А.
6Опалєва Анна15.10.2008Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР1.09.8І-юнШульга О.П.
7Козляченко Єлизавета02.06.2008Н-Сіверський р-н, Коропська ОТГ1.10.1І-юнЛучко В.Л.
8Свириденко Людмила17.07.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»1.11.1І-юнДворников А.В., Шульга Є.А.
9Француз Тетяна13.11.2008Прилуки.МОН, ДЮСШ1.11.7І-юнМачульний Є.В.
10Флюгерт Мілана16.01.2009Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР1.12.0І-юнКривоус Н.В.
11Лось Аріанна18.08.2009Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР1.13.3ІІ-юнКривоус Н.В.
12Алексанрова Карина05.12.2009Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р1.14.0ІІ-юнКуц А.С.
13Черненко Валерія06.12.2011Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»1.16.2ІІ-юнДворников А.В., Шульга Є.А.
п/кМилейко Єва10.03.2013Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет1.16.8ІІ-юнБеркут Н.П., Вятіорець С.Є.
п/кБабкина Софія15.03.2012Корюківський р-н, ДЮСШ Менська ТГ1.18.6ІІІ-юнТаратухіна Н.П.
п/кЦаренко Евеліна2012Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ1.33.7б/рСахута А.О.
800м, дівчата 2006-2007 р.н.
1Дмитренко Аліна01.02.2006Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР2.31.5ІІІКривоус Н.В., Рябов В.В.
2Овсякова Василина12.05.2006Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р2.38.6ІІІКуц А.С.
3Макаренко Єлизавета07.05.2007Прилуки, МОН, ДЮСШ2.41.4ІІІБобровська О.А.
4Бездушна Карина2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ2.59.4І-юнХропач О.Ф.
5Хмілевська Анастасія07.11.2007Прилуки.МОН,  ДЮСШ3.13.4ІІ-юнСалівон Р.П.
6Яковенко Тетяна22.09.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ3.25.5ІІІ-юнХропач О.Ф.
800м, дівчата 2008-2009 р.н.
1Шолупець Владислава04.03.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР2.39.5ІІІАнтонова В.Г., Овчаренко І.М.
2Тимошенко Софія19.06.2008Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР2.40.6ІІІКривоус Н.В.
3Васіна Дар’я01.02.2010Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет2.52.6ІІІБеркут Н.П., Шульга Є.А.
4Трикашна Марина05.01.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»2.56.0І-юнДворников А.В., Шульга Є.А.
5Храпата Марія23.01.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.06.8ІІ-юнДворников А.В., Шульга Є.А.
Гладка Аліна30.03.2011Чернігівський р-н, ДЮСШ смт.РіпкиDNSДубоносова Н.М.
1500м, жінки
1Діденко Ольга04.06.2000Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР5.17.2ІІІРябов В.В.
1500м, дівчата 2006-2007 р.н.
1Дмитренко Аліна01.02.2006Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР5.12.9ІІКривоус Н.В., Рябов В.В.
2Овсякова Василина12.05.2006Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р5.29.2ІІІКуц А.С.
3Бездушна Карина2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ6.05.6ІІ-юнХропач О.Ф.
4Асеєва Альона13.12.2006Н-Сіверський, КДЮСШ6.16.1ІІ-юнБілявський І.М., Клименко В.В.
5Шумар Софія06.03.2006Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ6.49.7ІІІ-юнШарак О.В.
1500м, дівчата 2008-2009 р.н.
1Шолупець Владислава04.03.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР5.26.8ІІІАнтонова В.Г., Овчаренко І.М.
2Донець Кіра17.03.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»5.49.2І-юнДворников А.В., Шульга Є.А.
3Гладка Аліна30.03.2011Чернігівський р-н, ДЮСШ смт.Ріпки6.21.0ІІ-юнДубоносова Н.М.
4Васіна Дар’я01.02.2010Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет6.23.6ІІ-юнБеркут Н.П., Шульга Є.А.
5Повлова Влада14.01.2010Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ6.33.1ІІІ-юнПотебня Л.І.
6Борисенко Катерина29.05.2011Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р6.44.7ІІІ-юнКуц А.С.
7Коваленко Дар’я29.11.2008Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ6.51.9ІІІ-юнШарак О.В.
3000м, жінки
1Коротких Карина09.10.2001Чернігів, ОШВСМ12.37.8І-юнЛагункова Н.М.,Філіпов В.В., Овчаренко І.М.
2Михальченко Наталія28.06.2000Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР13.17.7ІІ-юнЛагункова Н.М., Овчаренко І.М.
3000м, дівчата 2006-2007 р.н.
1Асеєва Альона13.12.2006Н-Сіверський, КДЮСШ13.35.0ІІ-юнБілявський І.М., Клименко В.В.
Пляшко Валерія29.07.2006Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/рDNSКуц А.С.
3000м, дівчата 2008-2009 р.н.
1Донець Кіра17.03.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»13.28.9ІІ-юнДворников А.В., Шульга Є.А.
2Борисенко Катерина29.05.2011Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р14.15.3ІІ-юнКуц А.С.
Естафета 100+200+300+400м, дівчата
1Дудко Наталія

Крило Каміла

Романенко Марія

Клімкіна Василиса

Прилуки.МОН, ДЮСШ2.32.2ІІ-юнМачульний Є.В., Салівон Р.П.
2Петренко Валерія

Драгун Каріна

Клюйко Ангеліна

Горбач Катерина

Ніжин, МОН. КДЮСШ-12.33.4ІІ-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
3Авраменко Анастасія

Мілейко Анастасія

Свириденко Людмила

Донець Кіра

Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»2.40.6б/рДворников А.В., Шульга Є.А.,

Беркут Н.П.

4Вишняк Катерина

Москаленко Анастасія

Лавська Аліна

Дзиндра Вікторія

Корюківський р-н, ДЮСШ Менська ТГ2.41.5б/рТаратухіна Н.П., Терпицька І.Л.
5Славіковська Валерія

Костенко Дар’я

Ласточкіна Дар’я

Іващенко Каріна

Ніжин, МОН. КДЮСШ-22.47.2б/рКремез О.М. Левчук Г.Л.
6Степанець Катерина

Савчук Софія

Боброва Марина

Тонконог Софія

Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ2.47.9б/рШарак О.В.
Зінченко Діана

Горностай Анна

Яценко марина

Александрова Карина

Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р3.09.9б/рКуц А.С.
7Мірошниченко Єлізавета

Єременко Поліна

Баглай Карина

Царенко Євеліна

Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ3.34.7б/рХропач О.Ф.
Естафета 4х100 м, жінки
1Сиза Каріна

Погиба Анастасія

Лабута Єлізавета

Меркулова Валерія

Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ58.6І-юнШарак О.В.
2Милейко Анастасія

Єдомаха Вероніка

Васіна Дар’я

Свириденко Людмила

Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»-259.4І-юнДворников А.В., Шульга Є.А.,

Беркут Н.П., Вятіорець С.Є.

3Максименко Валерія

Демешко Анна

Черненко Валерія

Мілейко Єва

Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»-31.06.9б/рДворников А.В., Шульга Є.А.,

Беркут Н.П., Вятіорець С.Є.

Авраменко Анастасія

Шульга Євгенія

Гайдук Альона

Донець Кіра

Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»-DQДворников А.В., Шульга Є.А.,

Беркут Н.П., Вятіорець С.Є.

Естафета 4х400 м, жінки
1Дудко Наталія

Хмілевська Анастасія

Макаренко Єлізавета

Клімкіна Василиса

Прилуки.МОН, ДЮСШ4.43.5І-юнМачульний Є.В., Салівон Р.П.
2Авраменко Анастасія

Свириденко Людмила

Гайдук Альона

Донець Кіра

Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»-24.54.7ІІ-юнДворников А.В., Шульга Є.А.,

Беркут Н.П., Вятіорець С.Є.

Скрипка Дар’я

Драгун Каріна

Клюйко Ангеліна

Горбач Катерина

Ніжин, МОН. КДЮСШ-1DQКремез О.М. Левчук Г.Л.
Стрибки у довжину, жінки
1Наумчик Юлія11.12.2004Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР3.70ІІІ-юнРябов В.В.
Стрибки у довжину, дівчата 2006-2007 р.н.
1Меркулова Валерія16.01.2007Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ4.80ІІІШарак О.В.
2Чайка  Катерина11.05.2007Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР4.80ІІІШиша Н.О.
3Солдатенко Ілона24.08.2007Ніжин, МОН, КДЮСШ4.47І-юнКремез О.М., Левчук Г.Л.
4Бабак Дар’я          2006Прилуки, МОН, ДЮСШ4.20І-юнЧекалін С.П.
5Погиба Анастасія12.02.2007Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ4.27ІІ-юнШарак О.В.
6Шевченко Роксолана09.10.2007Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР3.82ІІ-юнБочок В.А.
Комоса Анна20.12.2007Н-Сіверський, КДЮСШDNSРозсохач І.М.
Стрибки у довжину, дівчата 2008-2009 р.н.
1Гузенко Тетяна25.01.2009Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР4.74ІІІШиша Н.О.
2Горбач Катерина25.02.2009Ніжин, МОН, КДЮСШ4.64І-юнКремез О.М., Левчук Г.Л.
3Лавська Аліна09.11.2009Корюківський р-н,ДЮСШ Менської МР4.61І-юнТерпицька І.Л.
4Романенко Марія04.08.2010Прилуки.МОН, ДЮСШ4.58І-юнМачульний Є.В.
5Клюйко Ангеліна23.12.2008Ніжин, МОН, КДЮСШ4.41І-юнКремез О.М., Левчук Г.Л.
6Донець Кіра17.03.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»4.34І-юнДворников А.В., Шульга Є.А.
7Єдомаха Вероніка17.09.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»4.33І-юнДворников А.В., Шульга Є.А.
8Савчук Софія21.04.2008Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ4.27І-юнШарак О.В.
9Степанець Катерина19.02.210Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ4.26І-юнШарак О.В.
10Петренко Валерія21.10.2008Ніжин, МОН, КДЮСШ4.20І-юнКремез О.М., Левчук Г.Л.
11Іващенко Каріна28.07.2010Ніжин, МОН, КДЮСШ4.16ІІ-юнКремез О.М., Левчук Г.Л.
12Вірченко Єва17.01.2010Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ4.16ІІ-юнПотебня Л.І.
13Потоцька Анна2009Прилуки.МОН, ДЮСШ4.13ІІ-юнМачульний Є.В.
14Милейко Анастасія05.10.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»4.09ІІ-юнБеркут Н.П.,Шульга Є.А.
15Койдан Софія29.09.2010Ніжин, МОН, КДЮСШ4.03ІІ-юнКремез О.М., Левчук Г.Л.
16Сіра Дар’я08.11.2009Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ4.03ІІ-юнШарак О.В.
17Люлько Софія03.08.2008Прилуки.МОН, ДЮСШ4.00ІІ-юнБобровська О.А.
18Тонконог Софія10.09.2009Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ3.98ІІ-юнШарак О.В.
19Бородавко Поліна04.12.2008Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР3.97ІІ-юнБородавко В.І.
20Вишняк Катерина22.10.2008Корюківський р-н,ДЮСШ Менської МР3.96ІІ-юнТерпицька І.Л.
21Москаленко Анастасія24.03.2009Корюківський р-н,ДЮСШ Менської МР3.95ІІ-юнТерпицька І.Л.
22Римар Аліна03.09.2010Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ3.95ІІ-юнШарак О.В.
23Скрипник Олена03.08.2008Прилуки.МОН, ДЮСШ3.89ІІ-юнЧекалін С.П.
24Трикашна Марина05.01.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.89ІІ-юнДворников А.В., Шульга Є.А.
25Славіковська Валерія01.06.2010Ніжин, МОН. КДЮСШ3.80ІІ-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
26Жигіт Софія31.10.2011Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ3.80ІІ-юнПотебня Л.І.
27Ласточкіна Дар’я18.01.2010Ніжин, МОН, КДЮСШ3.44б/рКремез О.М., Левчук Г.Л.
28Михайленко Вероніка31.03.2011Корюківський р-н,ДЮСШ Менської МР3.30б/рТерпицька І.Л.
Єфименко Вікторія06.09.2010Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSДворников А.В., Шульга Є.А.
п/кКартава Дар’я05.06.2012Корюківський р-н,ДЮСШ Менської МР3.61ІІІ-юнТерпицька І.Л.
п/кЄременко Поліна2012Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ3.30б/рЛисік Р.Г.
п/кЛогвиненко Поліна2012Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ2.83б/рЛитвин
Потрійний, дівчата 2006-2007 р.н.
1Потоцька Анна31.10.2007Прилуки.МОН, ДЮСШ9.63І-юнМачульний Є.В.
2Люлько Совія03.08.2007Прилуки.МОН, ДЮСШ9.19ІІ-юнБобровська О.А.
Потрійний, дівчата 2008-2009 р.н.
1.Клюйко Ангеліна23.12.2008Ніжин, МОН, КДЮСШ10.55ІІІКремез О.М., Левчук Г.Л.
2Романенко Марія04.08.2010Прилуки.МОН, ДЮСШ9.60І-юнМачульний Є.В.
3Єдомаха Вероніка17.09.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»9.48ІІ-юнДворников А.В., Шульга Є.А.
4Іващенко Каріна28.07.2010Ніжин, МОН, КДЮСШ9.43ІІ-юнКремез О.М., Левчук Г.Л.
5Милейко Анастасія05.10.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»9.08ІІ-юнБеркут Н.П., Шульга Є.А.
6Скрипник Олена03.08.2008Прилуки.МОН, ДЮСШ8.94ІІ-юнЧекалін С.П.
Штовхання ядра, жінки 4 кг
1Бреус Марія31.03.2005Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів9.79ІІІПорядіна В.В.
2Кравченко Катерина29.11.2009Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів7.39І-юнПорядіна В.В.
3Суліковська Ангеліна04.09.2002Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів7.37І-юнПорядіна В.В.
4Гладченко Ангеліна19.05.2005Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів7.02І-юнПорядіна В.В.
5Гуляй Ольга14.06.2003Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»6.68ІІ-юнСереда О.А.
Штовхання ядра, дівчата 2006-2007 р.н. 3 кг
1Середа Софія22.11.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»9.51ІІІСереда О.А.
2Остріченко Катерина21.08.2006Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ8.49І-юнШарак О.В.
Штовхання ядра, дівчата 2008-2009 р.н. 3 кг
1Шепель Ангеліна14.07.2008Менська ТГ, ОДЮСШ з ол. видів12.72ІІТаратухіна Н.П.
2Сіра Дар’я08.11.2009Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ9.13І-юнШарак О.В.
3Мороз Катерина13.07.2011Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР8.51І-юнТерпицька І.Л.
4Савчук Софія21.04.2008Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ8.33І-юнШарак О.В.
5Вишняк Катерина22.10.2008Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР7.28ІІ-юнТерпицька І.Л.
6Кот Анна19.02.2011Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ7.25ІІ-юнПотебня Л.І.
7Головченко Софія15.02.2010Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. МР7.22ІІ-юнНебощицький Г.О.
8Вірченко Єва17.01.2010Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ6.74ІІІ-юнПотебня Л.І.
9Артюх Вікторія11.02.2010Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ6.44ІІІ-юнШарак О.В.
10Савосько Валерія11.07.2011Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів6.23ІІІ-юнПорядіна В.В.
Метання диска, жінки 1 кг
1Бреус Марія31.03.2005Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів28.00І-юнПорядіна В.В.
2Гладченко Ангеліна19.05.2005Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів22.80ІІ-юнПорядіна В.В.
3Гуляй Ольга14.06.2003Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»21.40ІІ-юнСереда О.А.
4Кравченко Катерина29.11.2009Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів20.12ІІ-юнПорядіна В.В.
Метання диска, дівчата 2006-2007 р.н. 1 кг
1Середа Софія22.11.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»30.42ІІІСереда О.А.
2Кобець Дар’я2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ20.70ІІ-юнХропач О.Ф.
Метання диска, дівчата 2008-2009 р.н. 1 кг
1Шепель Ангеліна14.07.2008Менська ТГ, ОДЮСШ з ол. видів33.00ІІІТаратухіна Н.П.
2Сіра Дар’я08.11.2009Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ23.45ІІ-юнШарак О.В.
3Савчук Софія21.04.2008Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ19.08ІІІ-юнШарак О.В.
4Вишняк Катерина22.10.2008Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР18.30ІІІ-юнТерпицька І.Л.
5Москаленко Анастасія24.03.2009Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР17.37б/рТерпицька І.Л.
6Кот Анна19.02.2011Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ17.14б/рПотебня Л.І.
7Савосько Валерія11.07.2011Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів15.05б/рПорядіна В.В.
8Артюх Вікторія11.02.2010Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ13.70б/рШарак О.В.
9Мороз Катерина13.07.2011Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР13.17б/рТерпицька І.Л.
Метання списа, жінки 600 гр.
1Суліковська Ангеліна04.09.2002Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів31.70ІІІПорядіна В.В.
Метання списа, дівчата 2006-2007 р.н. 500 гр.
1Яременко Ірина19.05.2007Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. МР39.97ІНебощицький Г.О.
2Меркулова Валерія16.01.2007Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ34.85ІІШарак О.В.
3Остріченко Катерина21.08.2008Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ25.99І-юнШарак О.В.
4Ременюк Єлизавета22.10.2007Ніжинський р-н, Носівська ОТГ24.73І-юнТертишник М.І.
Метання списа, дівчата 2008-2009 р.н. 500 гр
1Лагойко Єлизавета10.08.2009Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. МР31.89ІІІНебощицький Г.О.
2Тонконог Софія10.09.2009Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ21.92І-юнШарак О.В.
3Римар Аліна03.09.2010Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ21.55І-юнШарак О.В.
4Вірченко Єва17.01.2010Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ20.48ІІ-юнПотебня Л.І.
5Вишняк Катерина22.10.2008Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР20.20ІІ-юнТерпицька І.Л.
6Какама Софія28.01.2010Ніжинський р-н, ДЮСШ Бахм. МР20.16ІІ-юнНебощицький Г.О.
7Сіра Дар’я08.11.2009Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ19.62ІІ-юнШарак О.В.
Один коментар до “Результати Чемпіонату області з легкої атлетики 16-17 травня 2023”
  1. В жодній з карток які ми здавали не написано що Ніжинська КДЮСШ відноситься до МОН.

Залишити відповідь