Пропонуємо вашій увазі короткий огляд виступів чернігівських спортсменів на теренах України в червні:

• 8-9 червня у м. Луцьк відбувся Командний Чемпіонат України з багатоборств серед дорослих, юніорів, юнаків та Чемпіонат України серед молоді.

Чернігівщину на цих змаганнях представляла спортсменка  Козельцької ДЮСШ – Лобан Юлія – яка здобула перемогу серед юніорок  з результатом  5375 очок (тренери Ступаченко О.В., Донський С.А., Шарак О.В.)

• 13-15 червня в м. Кропивницький відбувся Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше).

В загальнокомандному заліку наша область була представлена 29 спортсменами, що дозволило посісти 13 місце – 316 очок. В командному заліку Чернігівщину представляли дві спортивні школи: ДЮСШ м.Мена  – 39 місце -38 очок та Прилуцька РДЮСШ – 42 місце – 36 очок.

Загалом залкові очки принесли 19 спортсменів, серед них варто відзначити:

СпортсменВидРезультатМісцеТренер
Петренко Оленаядро13,75 мІШарак О.В., РевенкоМ.І., Павлиш В.А.
Тарасенко Віталій400м52,33ІІЛуценко В.В.
Єрко Владислав800м2:03,56ІІІДубоносова Н.М.
Соломенник Вікторіядиск30,65 мІІІТерпицька І.Л.
Черніченко Євгеній400м53,97VШульга О.П
Джеваженко Оленксандрядро13,78 мVIЧекалін С.П.
Саэвський Ілляспис41,12 мVIНебощицький Г.О.
  • 18-20 червня – Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. і молодше), м. Кропивниький.

Чернгівська область була представлена  10 спортсменами і зайняла 23 місце (139 очок). Найкращі результати показали:

Шульга Дмитро200м23,87VМасюк А.М.
Дорошенко Полінависота1,65мVIТаратухіна Н.П.
Нога Романпотрійний14,06VМачульний Є.В.
Дворніченко Яна3000м11:32,72VIШульга О.П.
  • 22-23 червня – м. Кропивницький, Чемпіонат України серед молоді.

Небагаточисельна команда Чернігівської області посіла 23 місце (50 очок) і була представлена двома спортсменами. У штовханні ядра Кравченко Дмитро з результатом 12,91 м посів п’яте місце. У стрибках у довжину Постонгова Анна з результатом 4,76м посіла 17е місце.

• 25-27 червня  в м. Чорноморськ відбулись Всеукраїнські змагання з легкої атлетики “Діти – Олімпійська надія України!” серед юнаків 2006-2007 р.н. Чернігівщину на них представляли три учні Менської ОТГ ДЮСШ (тренер Терпицька І.Л.):

Комов Станіслав – багатоборство №5 (60м, метання м’яча, ядро 3кг) – 505 очок – І місце;

Рогова Дар’я – багатоборство №6 ( 60м, висота, довжина) – 1127 очок – ІІ місце;

Титаренко Аня – багатоборство №1 (60м, довжина, 300м) – 658 очок – VI місце.

• 28-30 червня  – м.Луцьк приймало Чемпіонат України серед юніорів.  Збірна команда Чернігівської області, в складі шести спортсменів,  здобула 97 очок, що дозволило посісти  20-те місце. Варто відзначити тих спортсменів, які дали залікові очки:
Лобан Юлія багатоборство 5564 очок1Ступаченко О.В., Донський С.А., Шарак О.В.
Михальченко Наталія3000м з/п13:10,246Салівон Р.П., Баляшкін О.М.
Постонгова Аннадовжина4,90м14Мачульний Є.В., Голубцов А.В.
Бован Олексій400м53,0518Луценко В.В.
  • 28-30 червня – у м. Вінниця, в рамках Чемпіонату України з 48-годинного бігу, також були проведені 24- годинний та 12-ти годинний забіги. Представник Чернігівської області, Ведмидський Сергій, на 24-годинній дистанції  подолав відстань 169,991 км, що дозволило йому посісти друге місце.