Протягом червня місяця відбулось декілька Чемпіонатів України, на яких якнайкраще себе проявила чернігівська багатоборка Юлія Лобан (2000 р.н.). Тренується вихованка Козелецької ДЮСШ, під керівництвом тренерів Шарак О.В.,Ступаченко О.В., Донськой С.А  і представляє Чернігівську ДШВСМ.

Отож, 8-9 червня на командному Чемпіонаті України з багатоборств серед дорослих, юніорів та юнаків (м.Кропивницький), Юлія Лобан посіла І місце серед юніорок з результатом 5375 очок.

А 28-30 червня на Чемпіонаті України серед юніорів, що проходив в м. Луцьк, наша спортсменка знову здобуває золото в легкоатлетичному багатоборстві. З результатом 5564 очка, Юлія виконує норматив Майстра спорту України і отримує можливість представляти нашу країну на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що відбудеться 18-21 липня в м. Бораз, Швеція!

Цікаво, що Юлія Лобан, не тільки оновила своїм результатом рекорд Чернігівської області серед юніорів, але й покращила це досягнення серед молоді та дорослих. Колишній рекорд області був встановлений у 1981 році (м.Полтава) і належав Гороготскій Тетяні – 5421 очко. Тепер Юлія являється володаркою рекорду області з семиборства у всіх вікових категоріях!

Щиро вітаємо спортсменку та її тренерів. Бажаємо подальших успіхів та нових рекордів!!!

Залишити відповідь