П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення відкритого МАСОВОГО ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО ПРОБІГУ

«Олімпійська миля»

присвяченого Пам’яті ПОЧЕСНОГО ПРАЦІВНИКА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ Г. І. КОСТЯНОВА

 

  1. Мета і завдання
  1. Пропаганда здорового способу життя, популяризація легкоатлетичного спорту в місті Чернігові та за його межами;
  2. Залучення всіх верств населення міста до занять легкою атлетикою;
  3. Вшанування пам’яті засновника Клубу любителів бігу „Баргузин” Г.І. Костянова.

 

  1. Керівництво змаганнями

Організатором змагань є Чернігівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», КЛБ «Баргузин». Змагання проводяться за підтримки управлінням у справах сім’ї, молоді  та спорту Чернігівської міської ради, В НОК України в Чернігівській області. Безпосередня організація та проведення змагань здійснюється суддівською колегією. Головний суддя – Рябов Володимир В’ячеславович.

  1. Термін і місце проведення

Змагання проводяться 2 листопада 2019 року на території КП „Центральний парк культури та відпочинку”, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, вулиця Шевченка, 59 (Біля останнього фонтану).

  1. Учасники змагань

Вікові групи: дівчата та юнаки 12-14 років, дівчата та юнаки 15-17 років, чоловіки та жінки 18-39 років, чоловіки та жінки 40-49 років, чоловіки та жінки 50 років та старші.

5.Програма змагань

Забіг на дистанцію «Олімпійська миля» довжиною – 1609 метрів 

11-00 – відкриття змагань, 11-15 – юнаки, дівчата 12-14 років,

11-30 – юнаки, дівчата 15-17 років, 11-45 – чоловіки та жінки 40-49 років, 50 і старші,

12-00 – чоловіки та жінки 18-39 років

 

  1. Заявки

Реєстрація учасників проводиться до 1 листопада включно на електронну адресу v.riabov62@gmail.com або 2 листопада з 10-00 до 10-45 на місці старту. Реєстрація  іногородніх учасників 2 листопада з 10-00 до 10-45 на місці старту.

Заявки на участь у змаганнях серед юнаків та дівчат повинні бути завірені лікарем. Кожен повнолітній учасник змагань несе особисту відповідальність за стан свого здоров’я, про що ставить підпис в особистій картці-заявці.

  1. Нагородження

Переможці змагань нагороджуються кубками, призери нагороджуються медалями і  грамотами, призами від спонсорів при їх наявності

  1. Фінансові витрати

Харчування суддів за рахунок управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради. Витрати на кубки, харчування організаторів, олімпійців за рахунок В НОК України в Чернігівській області,  витрати на медалі грамоти, кубки найстаршому та наймолодшому учасникам за рахунок ЧМЦФЗН «Спорт для всіх.

 

ДАНЕ ПОЛОЖЕННЯ Є ОФІЦІЙНИМ ВИКЛИКОМ НА ЗМАГАННЯ

Залишити відповідь