Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу
серед дорослих, юніорів і юніорок, юнаків та дівчат.
17 жовтня 2019 р.
м. Чернігів, ЦПКіВ
РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ
Місце | Команди | Очки | |||
1 | м. Чернігів | 222 | |||
2 | Козелецький р-н | 151 | |||
3 | Ніжинський р-н | 146 | |||
4 | Чернігівський р-н | 136 | |||
5 | Чернігів-Академія ДПтС | 111 | |||
6 | Прилуцький р-н | 102 | |||
7 | м.Новгород-Сіверський | 98 | |||
8 | Бахмацький р-н | 89 | |||
9 | Новгород-Сіверський р-н | 62 | |||
10 | Корюківський р-н | 52 | |||
11 | Сновський р-н | 11 |
Особисті результати
Крос 1 км юнаки 2006 р.н. і мол. | |||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Очки | Тренери | ||||
1 | Крюков Дмитро | Чернігівський р-н “У” | 00.00.2006 | 3.25.7 | І-юн | 24 | Базілінський Є.Ю. Паршуков В.С., | ||||
2 | Головач Андрій | Н-Сіверський р-н | 23.06.2006 | 3.26.7 | І-юн | 21 | Седов Б. | ||||
3 | Король Яшар | Чернігівський р-н “У” | 00.00.2006 | 3.28.4 | І-юн | 18 | Гайовий А.І. | ||||
4 | Смик Владислав | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 22.03.2006 | 3.31.9 | ІІ-юн | 15 | Обінякіна О.В. | ||||
5 | Майоров Артем | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 24.07.2006 | 3.34.1 | ІІ-юн | 13 | Шарак О.В. | ||||
6 | Нестеренко Микіта | Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ | 16.07.2006 | 3.34.3 | ІІ-юн | 11 | Куц А.С. | ||||
7 | Хархун Олександр | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 08.04.2006 | 3.34.8 | ІІ-юн | 9 | Потебня Л.І. | ||||
8 | Григор’єв Степан | Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 | 16.12.2008 | 3.38.4 | ІІ-юн | Ос | Беркут Н.П. | ||||
9 | Демченко Антон | Чернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР | 02.05.2009 | 3.50.9 | ІІІ-юн | Ос | Кривоус Н.В.,Бабенко В.С. | ||||
10 | Дяченко Мирослав | Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 | 14.11.2006 | 3.52.5 | ІІІ-юн | Ос | Беркут Н.П. | ||||
11 | Нелін Євген | Сновський р-н, МОН. ДЮСШ | 04.08.2007 | 3.56.6 | ІІІ-юн | 7 | Лахадинов Є.О. | ||||
12 | Мазко Кирило | Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ | 06.07.2007 | 3.56.8 | ІІІ-юн | 5 | Лисік Р.Г. | ||||
13 | Репех Артем | Чернігівський р-н “У” | 00.00.2006 | 3.57.3 | б/р | 3 | Гайовий А.І. | ||||
14 | Камка Олексій | Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ | 21.12.2007 | 3.57.4 | б/р | 2 | Розсохач І.М. | ||||
15 | Мірошніченко Данило | Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ | 09.10.2007 | 3.58.3 | б/р | 1 | Сахута А.О. | ||||
16 | Сібільов Дмитро | Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ | 11.10.2007 | 3.58.5 | б/р | 0 | Сахута А.О. | ||||
17 | Тарасюк Дмитро | Чернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР | 29.10.2007 | 4.01.3 | б/р | Ос | Кривоус Н.В.,Бабенко В.С. | ||||
18 | Артеменко Данило | Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ | 12.10.2006 | 4.02.6 | б/р | 0 | Лисік Р.Г. | ||||
19 | Лахадінов Нікіта | Сновський р-н, МОН. ДЮСШ | 02.07.2007 | 4.03.1 | б/р | 0 | Лахадинов Є.О. | ||||
20 | Волк Владислав | Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ | 25.05.2007 | 4.03.2 | б/р | 0 | Лисік Р.Г. | ||||
21 | Кулик Богдан | Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ | 12.03.2007 | 4.09.1 | б/р | 0 | Лисік Р.Г. | ||||
22 | Солойов Станіслав | Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ | 21.01.2008 | 4.11.3 | б/р | 0 | Сахута А.О. | ||||
23 | Воскобой Дмитро | Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ | 30.10.2007 | 4.11.5 | б/р | 0 | Лисік Р.Г. | ||||
24 | Сібільов Сергій | Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ | 11.07.2009 | 4.12.2 | б/р | 0 | Сахута А.О. | ||||
25 | Надділ Максим | Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ | 15.09.2007 | 4.12.8 | б/р | 0 | Сахута А.О. | ||||
26 | Григоренко Святослав | Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ | 01.07.2008 | 4.12.9 | б/р | 0 | Сахута А.О. | ||||
27 | Зленко Олексій | Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ | 04.07.2006 | 4.14.8 | б/р | 0 | Кравченко Г.М. | ||||
28 | Жменьковський Роман | Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ | 14.06.2008 | 4.22.5 | б/р | 0 | Сахута А.О. | ||||
29 | Скорий Богдан | Сновський р-н, МОН. ДЮСШ | 20.11.2006 | 4.41.5 | б/р | 0 | Лахадинов Є.О. | ||||
Потапенко Артур | Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ | 30.05.2007 | DNF | 0 | Лисік Р.Г. | ||||||
Астапенко Євген | Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ | 23.06.2006 | DNF | 0 | Кравченко Г.М. | ||||||
Крос 2 км юнаки 2004-2005 р.н. | |||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Очки | Тренери | ||||
1 | Огієвський Володимир | Бахмацький р-н | 00.00.2005 | 6.47.3 | І-юн | 24 | Журавель А.М. | ||||
2 | Шарак Антон | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 12.02.2005 | 6.47.8 | І-юн | 21 | Шарак О.В. | ||||
3 | Олійник Юрій | Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 | 23.04.2004 | 6.48.9 | І-юн | 18 | Беркут Н.П. | ||||
4 | Лукін Володимир | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 14.07.2004 | 7.15.9 | ІІ-юн | 15 | Мотєв | ||||
5 | Климач Олександр | Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ | 09.10.2004 | 7.27.4 | ІІ-юн | 13 | Куц А.С. | ||||
6 | Давиденко Ярослав | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 13.01.2004 | 7.31.4 | ІІ-юн | 11 | Сахно В.К. | ||||
7 | Овсяков Микола | Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ | 25.03.2005 | 7.39.1 | ІІ-юн | 9 | Куц А.С. | ||||
8 | Озява Олег | Н-Сіверський р-н | 18.08.2004 | 7.40.8 | ІІ-юн | 7 | Седов Б. | ||||
9 | Галушко Павло | Н-Сіверський р-н | 18.05.2004 | 7.49.2 | ІІІ-юн | 5 | Седов Б. | ||||
10 | Навозенко Андрій | Чернігівський р-н “У” | 00.00.2005 | 7.52.2 | ІІІ-юн | 3 | Гайовий А.І. | ||||
11 | Хільченко Іван | Бахмацький р-н | 00.00.2005 | 7.54.4 | ІІІ-юн | 2 | Журавель А.М. | ||||
12 | Роговий Богдан | Н-Сіверський р-н | 17.11.2004 | 8.01.2 | ІІІ-юн | 1 | Седов Б. | ||||
13 | Петренко Руслан | Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 | 11.08.2005 | 8.06.7 | б/р | Ос | Беркут Н.П. | ||||
14 | Неліп Даніїл | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 00.00.2005 | 8.08.8 | б/р | 0 | Потебня Л.І. | ||||
15 | Мося Владислав | Сновський р-н,МОН.ДЮСШ | 21.01.2004 | 8.13.2 | б/р | 0 | Медведьова Н.М. | ||||
16 | Крапивний Станіслав | Чернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР | 25.12.2005 | 9.21.2 | б/р | Ос | Кривоус Н.В.,Бабенко В.С. | ||||
Крос 3 км юнаки 2002-2003 р.н. | |||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Очки | Тренери | ||||
1 | Бренз Даніїл | Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 | 04.09.2002 | 10.36.9 | І-юн | 24 | Овчаренко І.М.,Бренз А.М. | ||||
2 | Назаренко Ігор | Чернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР – Коз. р-н | 29.04.2002 | 10.39.3 | І-юн | 21 | Лагункова Н.М.,Шарак О.В. | ||||
3 | Даниш Богдан | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 22.08.2003 | 10.49.9 | І-юн | 18 | Сахно В.К. | ||||
4 | Богдан Руслан | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 30.08.2002 | 11.03.9 | ІІ-юн | 15 | Сахно В.К. | ||||
5 | Лях Микита | Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 | 17.03.2003 | 11.09.7 | ІІ-юн | 13 | Овчаренко І.М.,Бренз А.М. | ||||
6 | Чирва Максим | Чернігів-Бахмацький р-н | 00.00.2002 | 11.10.1 | ІІ-юн | 11 | Філіпов В.В. | ||||
7 | Лопата Владислав | Бахмацький р-н | 15.10.2002 | 11.10.4 | ІІ-юн | 9 | Журавель А.М. | ||||
8 | Ющенко Валерій | Чернігівський р-н “У” | 00.00.2003 | 11.13.3 | ІІ-юн | 7 | Паршуков В.С.,Гайовий А.І. | ||||
9 | Сидоренко Олександр | Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ | 03.04.2003 | 11.23.9 | ІІІ-юн | 5 | Сахута А.О. | ||||
10 | Михед Олександр | Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ | 23.09.2002 | 11.26.7 | ІІІ-юн | 3 | Шевченко В.П. | ||||
11 | Шепець Іван | Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ | 19.10.2003 | 11.29.3 | ІІІ-юн | 2 | Шевченко В.П. | ||||
12 | Тебенко Владислав | Чернігівський р-н “У” | 00.00.2003 | 11.37.9 | ІІІ-юн | 1 | Гайовий А.І. | ||||
13 | Трифанов Кіріл | Сновський р-н,МОН.ДЮСШ | 22.12.2003 | 11.58.6 | б/р | 0 | Івлєв В.Ю. | ||||
1 | Сім’ячко Михайло | Прилуцький р-н , МОН , ДЮСШ | 08.02.2003 | 12.14.4 | б/р | 0 | Кравченко Г.М. | ||||
4 | Кучмагра Роман | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 29.01.2002 | 12.24.9 | б/р | 0 | Сахно В.К. | ||||
15 | Реховський Павло | Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 | 04.07.2002 | 12.29.8 | б/р | Ос | Овчаренко І.М. | ||||
Крес Ярослав | Чернігівський р-н “У” | 00.00.2001 | 13.00.2 | б/р | п/к | Гайовий А.І. | |||||
Трофименко Олександр | Н-Сіверський р-н | 30.07.2002 | DNF | Седов Б. | |||||||
Полуда Сергій | Сновський р-н,МОН.ДЮСШ | 21.05.2003 | DNS | Івлєв В.Ю. | |||||||
Крос 3 км юніори 2000-2001 р.н. | |||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Очки | Тренери | ||||
1 | Трубенок Максим | Чернігів-Бахмацький р-н | 03.12.2000 | 10.03.7 | І | 24 | Журавель М.Д.Філіпов В.В. | ||||
2 | Личик Олександр | Чернігів “Д” Академія ДПтС | 14.04.2000 | 10.31.9 | ІІ | 21 | Ткаченко І.В. | ||||
3 | Рева Євгеній | Чернігів,”У”ДЮСШ ЧМР-Н.-Сіверськ | 23.04.2000 | 10.51.9 | ІІ | 18 | Рябов В.В. | ||||
4 | Савченко Максим | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 21.02.2001 | 11.43.9 | ІІІ | 15 | Сахно В.К. | ||||
5 | Романчич Владислав | Чернігівський р-н “У” | 00.00.2000 | 11.54.9 | ІІІ | 13 | Ворчак О.В. | ||||
6 | Землинський Богдан | Чернігів “Д” Академія ДПтС | 18.10.2000 | 12.13.6 | ІІІ | 11 | Ткаченко І.В. | ||||
7 | Залізний Микола | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 21.12.2001 | 12.36.8 | б/р | 9 | Сахно В.К. | ||||
Крос 3 км чоловіки | |||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Очки | Тренери | |||||
1 | Мироненко Костянтин | Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 | 26.09.1998 | 10.02.6 | І | 24 | Красільник Т.С. | ||||
2 | Секера Дмитро | Чернігів-Н-Сіверський, | 10.01.1994 | 10.05.7 | ІІ | 21 | Клименко В.В.Овчаренко І.М. | ||||
3 | Батуренко Ігор | Чернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР | 03.11.1997 | 10.21.2 | ІІ | 18 | Кузьомко Л.М.,Рябов В.В. | ||||
4 | Сахно Володимир | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 29.07.1970 | 10.37.9 | ІІІ | 15 | Тараско О.І. | ||||
5 | Корогод Дмитро | Чернігів,”У”,ОШВСМ | 30.07.1996 | 11.01.8 | ІІІ | Ос | Лагункова Н.М.,Філіпов В.В. | ||||
6 | Лук’янчук Владислав | Чернігів “Д” Академія ДПтС | 27.08.1999 | 11.07.9 | ІІІ | 13 | Ткаченко І.В. | ||||
7 | Сотник Євгеній | Чернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР-Корюк. р-н | 17.06.1999 | 11.24.2 | б/р | 11 | Рябов В.В. | ||||
8 | Сахута Андрій | Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ | 27.04.1997 | 11.56.6 | б/р | 9 | самостійно | ||||
9 | Гордійко Єгор | Чернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР | 30.04.1999 | 12.02.8 | б/р | Ос | Рябов В.В. | ||||
10 | Васильченко Олександр | Чернігів “Д” Академія ДПтС | 18.10.1999 | 12.14.1 | б/р | 7 | Ткаченко І.В. | ||||
11 | Васін Андрій | Бахмацький р-н | 00.00.1982 | 12.25.5 | б/р | 5 | Журавель М.Д. | ||||
Крос 1 км дівчата 2006 р.н. і мол. | |||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Очки | Тренери | ||||
1 | Дмитренко Аліна | Чернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР | 01.02.2006 | 3.32.0 | І-юн | 24 | Кривоус Н.В..Бабенко В.С. | ||||
2 | Майстренко Єлізавета | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 11.09.2006 | 3.39.8 | І-юн | 21 | Шарак О.В. | ||||
3 | Дудко Наталія | Чернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР | 09.01.2008 | 3.41.1 | І-юн | 18 | Філіпова В.І. | ||||
4 | Ткаченко Анна | Чернігів,”У”,ДЮСШ ЧМР | 09.10.2007 | 3.51.5 | ІІ-юн | 15 | Кривоус Н.В.,Ткаченко Н.В. | ||||
5 | Алефіренко Єлізавета | Чернігівський р-н “У” | 00.00.2008 | 3.56.4 | ІІ-юн | 13 | Гайовий А.І..Паршуков В.С. | ||||
6 | Овсякова Василина | Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ | 12.05.2006 | 3.56.5 | ІІ-юн | 11 | Куц А.С. | ||||
7 | Туз Анастасія | Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ | 20.01.2006 | 3.58.3 | ІІ-юн | 9 | Лисік Р.Г. | ||||
8 | Ворушило Ярина | Н-Сіверський р-н | 03.08.2006 | 4.03.5 | ІІ-юн | 7 | Седов Б. | ||||
9 | Борисенко Вероніка | Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ | 01.01.2007 | 4.05.6 | ІІІ-юн | 5 | Лисік Р.Г. | ||||
10 | Сергієнко Діана | Чернігівський р-н “У” | 00.00.2007 | 4.09.7 | ІІІ-юн | 3 | Гайовий А.І. | ||||
11 | Авраменко Валерія | Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ | 11.03.2006 | 4.13.8 | ІІІ-юн | 2 | Авраменко Т.О. | ||||
12 | Сухобок Мілана | Сновський р-н,МОН.ДЮСШ | 08.03.2007 | 4.16.8 | ІІІ-юн | 1 | Лахадинов Є.О. | ||||
13 | Демиденко Дар’я | Сновський р-н,МОН.ДЮСШ | 27.01.2007 | 4.17.2 | б/р | 0 | Лахадинов Є.О. | ||||
14 | Геращенко Олександра | Чернігівський р-н “У” | 00.00.2006 | 4.17.4 | б/р | 0 | Гайовий А.І. | ||||
15 | Мищенко Крістіна | Сновський р-н,МОН.ДЮСШ | 18.01.2007 | 4.18.0 | б/р | 0 | Івлєв В.Ю. | ||||
16 | Дедусь Марія | Сновський р-н,МОН.ДЮСШ | 16.09.2006 | 4.18.4 | б/р | 0 | Лахадинов Є.О. | ||||
17 | Терещенко Євгенія | Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ | 02.10.2007 | 4.18.7 | б/р | 0 | Хропач О.Ф. | ||||
18 | Шкребень Анастасія | Н-Сіверський р-н | 01.12.2007 | 4.19.0 | б/р | 0 | Седов Б. | ||||
19 | Каліна Валерія | Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ | 02.11.2006 | 4.19.3 | б/р | 0 | Сахута А.О. | ||||
20 | Журавель Марина | Бахмацький р-н | 00.00.2006 | 4.19.7 | б/р | 0 | Журавель М.Д. | ||||
21 | Кордік Дар’я | Чернігівський р-н “У” | 00.00.2008 | 4.24.8 | б/р | 0 | Гайовий А.І. | ||||
Проценко Юлія | Чернігівський р-н “У” | 00.00.2008 | DNS | Базілінський Є.Ю. | |||||||
Бездушна Каріна | Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ | 16.05.2009 | DNS | Хропач О.Ф. | |||||||
Крос 1 км дівчата 2004-2005 р.н. | |||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Очки | Тренери | ||||
1 | Чобану Єлізавета | Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ | 19.02.2005 | 3.42.7 | І-юн | 24 | Куц А.С. | ||||
2 | Ворушило Тетяна | Н-Сіверський р-н | 13.04.2005 | 3.44.2 | І-юн | 21 | Седов Б. | ||||
3 | Середжімова Марія | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 09.07.2005 | 3.50.3 | І-юн | 18 | Шарак О.В. | ||||
4 | Кобиш Діана | Н-Сіверський, МОН, ДЮСШ | 11.09.2005 | 3.51.6 | ІІ-юн | 15 | Розсохач І.М. | ||||
5 | Ткаченко Валерія | Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ | 11.01.2005 | 4.00.4 | ІІ-юн | 13 | Куц А.С. | ||||
6 | Швиденко Вікторія | Бахмацький р-н | 00.00.2004 | 4.02.3 | ІІ-юн | 11 | Мартиненко Г.П. | ||||
7 | Москаленко Анастасія | Чернігівський р-н “У” | 00.00.2004 | 4.02.6 | ІІ-юн | 9 | Гайовий А.І. | ||||
8 | Куропаткіна Аліна | Н-Сіверський, МОН, ДЮСШ | 25.02.2005 | 4.03.4 | ІІ-юн | 7 | Белявський І.М. | ||||
9 | Полюшко Валерія | Сновський р-н,МОН.ДЮСШ | 17.09.2005 | 4.08.6 | ІІІ-юн | 5 | Лахадинов Є.О. | ||||
10 | Митрофанова Ірина | Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ | 21.06.2005 | 4.43.6 | ІІІ-юн | 3 | Сахута А.О. | ||||
11 | Васько Поліна | Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ | 28.04.2005 | 5.12.3 | ІІІ-юн | 2 | Лисік Р.Г. | ||||
Копитько Анастасія | Чернігів,У,ДЮСШ “Атлет” | 21.03.2004 | DNS | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | |||||||
Крос 2 км дівчата 2002-2003 р.н. | |||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Очки | Тренери | |||||
1 | Дворніченко Яна | Чернігів,У,ДЮСШ “Атлет” | 20.07.2003 | 7.38.3 | І-юн | 24 | Шульга О.П. | ||||
2 | Овсякова Дар’я | Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ | 12.10.2003 | 8.02.6 | І-юн | 21 | Куц А.С. | ||||
3 | Федорчук Марія | Чернігівський р-н “У” | 00.00.2003 | 8.09.9 | І-юн | 18 | Паршуков В.С.,Зоц М.М. | ||||
4 | Сущенко Валерія | Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ | 31.07.2003 | 8.18.2 | ІІ-юн | 15 | Шарак О.В. | ||||
5 | Кузьменко Анна | Чернігів”У”ДЮСШ ЧМР | 29.03.2003 | 8.37.4 | ІІ-юн | 13 | Лагункова Н.М. | ||||
6 | Коробко Влада | Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ | 10.10.2003 | 9.00.5 | ІІ-юн | 11 | Белявський І.М. | ||||
7 | Савостьянова Тетяна | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 25.01.2003 | 9.08.3 | ІІ-юн | 9 | Сахно В.К. | ||||
8 | Моцар Лілія | Сновський р-н,МОН.ДЮСШ | 05.04.2003 | 9.14.3 | ІІ-юн | 7 | Медведьова Н.М. | ||||
9 | Весненко Катерина | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 17.09.2003 | 9.23.4 | ІІІ-юн | 5 | Сахно В.К. | ||||
10 | Стовбуненко Ярина | Сновський р-н,МОН.ДЮСШ | 17.10.2002 | 10.12.6 | ІІІ-юн | 3 | Лахадинов Є.О. | ||||
11 | Щукіна Анастасія | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 17.10.2003 | 10.15.1 | ІІІ-юн | 2 | Сахно В.К. | ||||
12 | Кошевська Яна | Сновський р-н,МОН.ДЮСШ | 20.06.2003 | 11.19.7 | ІІІ-юн | 1 | Івлєв В.Ю. | ||||
Крос 3 км юніорки 2000-2001 р.н. | |||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Очки | Тренери | ||||
1 | Аллахвердієва Анна | Чернігів | 28.11.2001 | 12.22.9 | І | 24 | Лагункова Н.М. | ||||
2 | Коротких Карина | Чернігів”У”ДЮСШ ЧМР | 00.00.2001 | 13.03.7 | ІІ | 21 | Лагункова Н.М. | ||||
3 | Діденко Ольга | Чернігів”У”ДЮСШ ЧМР | 04.06.2000 | 13.13.9 | ІІ | 18 | Рябов В.В. | ||||
4 | Власенко Анастасія | Чернігів “Д” Академія ДПтС | 21.04.2000 | 13.18.7 | ІІІ | 15 | Ткаченко І.В. | ||||
5 | Михайленко Ольга | Чернігів “Д” Академія ДПтС | 15.03.2001 | 13.29.6 | ІІІ | 13 | Ткаченко І.В. | ||||
6 | Тур Олександра | Чернігів “Д” Академія ДПтС | 17.09.2001 | 14.10.4 | ІІІ | 11 | Ткаченко І.В. | ||||
7 | Сирбу Анастасія | Чернігів”У”ДЮСШ ЧМР | 01.05.2000 | 14.11.0 | б/р | 9 | Рябов В.В. | ||||
8 | Федорченко Анна | Чернігів “Д” Академія ДПтС | 19.12.2001 | 17.01.7 | б/р | 7 | Ткаченко І.В. | ||||
Лазоренко Марина | Чернігів “Д” Академія ДПтС | 15.03.1999 | DNF | Ткаченко І.В. | |||||||
Васильченко Лілія | Н-Сіверський р-н | 06.09.2001 | DNF | Седов Б. | |||||||
Крос 3 км жінки. | |||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Очки | Тренери | ||||
1 | Коваленко Ганна | Чернігівський р-н “У” | 00.00.1997 | 12.09.7 | І | 24 | Паршуков В.С.,Зоц М.М. | ||||
2 | Тиченко Оксана | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 26.02.1997 | 12.21.4 | ІІ | 21 | Сахно В.К. | ||||
3 | Циганова Анастасія | Чернігів”У”ДЮСШ ЧМР | 01.05.1999 | 13.10.1 | ІІ | 18 | Рябов В.В. | ||||
4 | Пиркова Богдана | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 19.05.1999 | 14.40.2 | ІІІ | 15 | Сахно В.К. | ||||
5 | Зоріна Марія | Чернігів “Д” Академія ДПтС | 27.10.1998 | 14.40.6 | ІІІ | 13 | Ткаченко І.В. | ||||
6 | Кубрак Алла | Ніжинський р-н, К, ДЮСШ | 14.04.1998 | 15.04.6 | ІІІ | 11 | Сахно В.К. | ||||
Головний суддя змагань (Рябов В.В.) | |||||||||||
Головний секретар змагань (Антонова В.Г.) |